ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Gdzie jest zabytkowy ołtarz z kościoła w Ustce ? 
26 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Odpowiedź Edwardowi Mosbergowi 
22 czerwiec 2018     
Międzynarodowy komunikat ostrzegawczy dotyczący COVID-19. United Health Professionals 
19 luty 2021      United Health Professionals
Skuteczna metoda na "teoretyków spisku" 5G i kowida 
17 grudzień 2020     
Dymisja Hanny Gronkiewicz-Waltz 
28 lipiec 2011      Bogusław
Dylematy związane z in vitro 
20 luty 2015      Artur Łoboda
Dwa człony polskiej polityki zagranicznej 
6 luty 2016      Artur Łoboda
Centrum Integracji Drugiego Obiegu 
10 sierpień 2012      Andrzej Olszewski
PONOWNE PRZEGLĄDANIE HISTORII: Zabójstwa Kennedy’ego wywołały wpływy syjonistyczne i okupację Ameryki 
21 sierpień 2025      Ethan Huff
Szczepienia pełne kłamstw 
30 maj 2020     
Tylko niebezpieczny naiwniak wierzy w obietnice obcych 
23 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Polska sponsorem Rosji. 
2 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Co wiem (i czego nie wiem) o SARS-CoV-2  
26 czerwiec 2021      Edward Curtin
Wskaźniki urodzeń gwałtownie spadają na Węgrzech z powodu masowych „szczepień na kowboje”, mówi poseł MP 
7 lipiec 2022      Ethan Huff
Rozmowa z Elżbietą 
10 luty 2011      Artur Łoboda
Wszystkich mogą dopaść 
2 grudzień 2020     
Wygrał PiS, a rządzi PO 
28 maj 2020      Artur Łoboda
Wałęsa kontra Wyszkowski 
31 sierpień 2010      PAP
2009.06.08. Serwis wiadomości bez cenzury ze świata  
8 czerwiec 2009      tłumacz
Polska glupota 
25 wrzesień 2010      Goska

 
 

Dlaczego kobiety nie reagują - gdy są obrażane?

Póki istniał ZSRR - świat był dwubiegunowy.
Nie było miejsca na trzecią siłę polityczno-militarną, a nieliczne "państwa niezaangażowane" - doskonale zarabiały na swoim statusie politycznym.

Po upadku komunizmu, pełną władzę nad światem usiłuje przejąć grupa osób dysponująca największym kapitałem.
Niektórzy uważają - że doskonale ją zdefiniowali - jako masonów.
Ja myślę, że to nie tylko masoni - dlatego w skrócie nazuwam ich NWO, czyli inicjatorów Nowego Porządku Świata" - w którym rządzić będzie kasta wybranych.

Aby osiągnąć swój cel prowadzą bardzo rozległą akcję skłócania społeczeństw i zwichrowania wszelkich możliwych fundamentów kultury.
Siła społeczeństwa jest sumą dóbr materialnych i intelektualnych, które to dobra wzajemnie się przenikają.
Podam za przykład grecki Akropol, który był materialnym ucieleśnieniem tej antycznej kultury.
Ale był też odzwierciedlaniem etyki i filozofii - wysoko rozwiniętej w starożytnej cywilizacji.

Jeżeli w greckiej kulturze nie zrodziłaby się etyka - to nie powstałaby wysoko rozwinięta kultura materialna, bo we wszechobecnym nihilizmie nie ma miejsca na zespołowe działanie.
Demokracja Ateńska powstała tylko i wyłącznie w wyniku myślenia kategoriami wspólnoty społecznej.

I właśnie w celu zniszczenia społecznego myślenia Polaków - po 1989 roku rozbudzono u Narodzie pazerność, a potem szeroko atakowano każdy przejaw myślenia społecznego - nazywając każdy przejaw społecznego myślenia - "komunizmem".

Na koniec osiągnięto zamierzony cel i zatomizowano społeczeństwo, które jeszcze kilka lat wcześniej przejawiało wysoką solidarność społeczną.

Jednym z długofalowych celów ofensywy przeciwko Społeczeństwu Polskiemu - jest zniszczenie bardzo ważnego aksjomatu "Matki Polki".
To bardzo ważny fundament Naszej kultury narodowej, który nie występuje w żadnym innym narodzie.
A ponieważ Matka Polska była zawsze ostoją polskiej rodziny to wrogowie Polski czynią wszystko - by zniszczyć instytucję polskiej kobiety.

Zmuszenie tysięcy Polek do prostytucji z powodu nędzy - nie wystarcza dziś NWO.
Starają się zaburzyć w ogóle instytucję kobiety, a poprzez to zniszczyć polską rodzinę.

Dziś miliony Polek nie może znaleźć pracy i wiele z nich zmuszonych jest emigrować za granicę.
Dziwi więc, że do tej pory nie było wielkich - ogólnopolskich manifestacji kobiet - w obronie ich praw do godnego życia.

Ponieważ manifestacje kobiet w obronie własnego życia - mocno odbiłyby się echem na całym świecie to zawczasu gasi się takie pomysły - w samym zarodku.

Ostatnio jednak funkcjonariusze NWO promują pewien przypadek psychiatryczny, który doskonale mieści się w ich planach.
Mam tu na myśli dawnego PRL-owskiego funkcjonariusza partyjnego, który w 2009 roku zaczął zażywać leki hormonalne po to - by wyrosły mu piersi.

Niejaki Krzysztof Bęgowski - mając 56 lat zażyczył sobie administracyjnej zmiany płci - bo nażarł sie hormonów.
Każda kobieta zażywająca antykoncepcyjne leki hormonalne doskonale wie, że pod ich wpływem powiększają sie piersi.
Podobnie jest z mężczyznami zażywającymi leki hormonalne na różne dolegliwości.

Ale po co robi się mediach cyrk z eks komuchem Bęgowskim, vel Grodzka.
Zamiast poruszać prawa kobiet do godnego życia - prezentuje się tego oszusta - jako substytut kobiety.

I dziwi mnie, że żadna organizacja kobieca - nie zaprotestowała przeciwko temu, że przez takiego cwaniaka obraża się instytucje polskiej kobiety.

Jak to jest "kobieta" z penisem?

Co ważne - Bęgowski doskonale zdaje sobie sprawę z tego, ze każdy lekarz bez problemu udowodni jego oszustwo - wykonując badanie genetyczne.
Dlatego wymyślił prywatną kategorię "kobiety",. że podobno kobietą się przez pomysły z mózgu delikwenta, a nie przez budowę anatomiczną - wynikającą z kodu genetycznego człowieka.

I może sobie tako oszust wyglądać jak bokser, nie posiadać genów typowych dla kobiet, ale jego słowo wystarcza by prymitywni dziennikarze mętnych mediów lansowali to indywiduum jako "kobietę" .
Lecz dzięki takiej polityce odwraca się uwagę od problemu tragicznej sytuacji polskich kobiet ich praw do godnego życia.

Demokracja jest prawem większości do decydowania o własnym życiu. Również do narzucenia mniejszości swoich praw.
Ile mamy w Polsce osób, które rzeczywiście doświadczyły huśtawki genetycznej?
Myślę,. że jest to liczba poniżej tysiąca.
W imieniu tak śladowej grupy społecznej - stawia się do góry nogami cała polska scenę polityczną.

Dla kilkunastu milionów polskich kobiet nie ma w tym kraju praw dla godnego życia.
A dla oszustów pokroju Bęgowskiego tworzy się nowe prawa.

Pozwolę sobie na kilka uwag dotyczących problemów genetycznych człowieka.
Zmiany genetyczne - decydujące o płci występują na ogół do końca wieku dojrzewania.
Wynika to z faktu, że każdy człowiek posiada geny żeńskie- X i męskie Y.
Mężczyźni posiadają niewielką ilość genów żeńskich.

Wraz z wiekiem ubywa genów żeńskich i proporcje przechylają się a korzyść genów męskich - zarówno u mężczyzn, jak też u kobiet.
I z tego powodu wiele kobiet cierpi - bo delikatny "meszek" na ciele - zamienia się w twardy zarost - często w postaci brody.
Również rysy twarzy ulegają u niektórych kobiet wyostrzeniu - podobnemu do męskich rysów.
Nie spotkałem się jednak z przypadkiem - by w dojrzałym wieku mężczyzna przemienił się w kobietę.

Przypadek Bęgowskiego to oszustwo postkomunistycznego działacza - dokonane dla celów politycznych.
Jeżeli sprawdzą Państwo kalendarz rzekomych przemian osobowości tego oszusta i porównają z tworzeniem się Ruchu Palikota to zrozumieją, że zabawa w rzekomą przemianę płci - była zaplanowaną strategią polityczną - w celu stworzenia ruchu negującego elementarne składniki budowy społeczeństwa.
Gdyby na scenie politycznej doszło do gwałtownych przemian to Bęgowski w jednej chwili przemienia się w nawet w nazistę - o ile będzie takie zapotrzebowanie polityczne.

Błazen, który trzy lata temu nażarł się hormonów - ma celność wypowiadać się w imieniu polskich kobiet.
Dziwi mnie, że żadna polska kobieta nie zaprotestowała przeciwko takiemu oszustowi i nie pozwała go do sądu.

Foto: Krzysztof Bęgowski. Żródło - se.pl
22 kwiecień 2013

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Pragnę przypomnieć wypowiedz pani profesor Pawłowicz, która skrytykowała panią Grodzką , uznając ją za faceta . Odważnie o tym mówiła publicznie. Za co Sejmowa komisja etyki ukarała panią profesor.Elzbieta

2013-04-22
elzbieta

 

Elżbieto

Pozwoliłem sobie dopisać na końcu ważna uwagę, która podsumowuje działania tego oszusta.
Co do Krystyny Pawłowicz to jej postawa - z racji wyjątkowości, jest dowodem bardzo tragicznej sytuacji w polskiej kulturze i nauce.
Wśród armii profesorów i pracowników naukowych - polskich uczelni - tylko Pawłowicz ma odwagę zabrać głos w sprawie tego oszusta.
A ponieważ ma przeciwko sobie całą armię degeneratów to nie potrafi dobrać najlepszych argumentów.
W artykule: "Czy to tylko biznes? Zgliszcza kultury polskiej u progu 2013 roku"
http://zaprasza.net/a.php?article_id=32060
podałem przyczyny okupowania stanowisk pracowników naukowych - przez dyktaturę usłużnych ciemniaków, którzy potrafią tylko potakiwać swoim mocodawcom.

2013-04-23
Artur Łoboda

  

Archiwum

POLSKA - UNIA 12
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Bułgarski pościg
czerwiec 28, 2006
Konrad Banachewicz
Wyjazdy lekarzy?
październik 29, 2004
Adam Sandauer
TRZECIA DROGA: nazistowska agentura czy neofici lewicy?
grudzień 13, 2002
http://republika.pl/adnikiel/socjobiologia.html
Komunikat z posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej
czerwiec 26, 2002
PAP
Bredzi bredzi sobie Rzymek..z Rzymku bredni plynie dymek..
sierpień 25, 2007
totalnie Nieokrzesany
Geje a opera mydlana
grudzień 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia

U progu eksplozji nuklearnych?


kwiecień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Uczmy się walczyć o swoje
grudzień 15, 2003
Andrzej Kumor
Dymać Policję!
styczeń 6, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
SYSTEM BANKOWY (Polska potrzebuje pilnie poważnej naprawy cz.3)
wrzesień 23, 2007
Dariusz Kosiur
Sekcja Polska Radia France International przestanie nadawać (?)
listopad 23, 2008
Grzegorz G.Worwa
Pożar Reichstagu już był
Czy potrzebna będzie prowokacja z radiostacją Gliwice

kwiecień 14, 2003
PAP
Już ponad 30 tys. Niemców żąda zwrotu mienia pozostawionego w Polsce
październik 27, 2003
Wprost
Farelka i paplanina - nazwiskowe związki
styczeń 4, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Koniec Dominacji Świata przez USA?
sierpień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Życie jest Lepperem ("Życie")
marzec 18, 2004
Bez tromtadracji
luty 26, 2005
Andrzej Kumor Mississauga
"Gdy rozum śpi budzą się potwory"
kwiecień 16, 2007
Dariusz Kosiur
Plama na imażu i na stole – hipokryzja w mediach
luty 20, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media