ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Śledztwo Millera = śledztwo Ignatiewa 
5 luty 2018     
Ręka w rękę z Hitlerem 
3 sierpień 2010      Rebel
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (18.10.2011) 
24 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Niedługo nowy etap świadomoci społeczeństwa 
19 styczeń 2014      Artur Łoboda
Antypolskie fobie Żakowskiego  
8 luty 2016      Artur Łoboda
Testament Kadafiego 
12 kwiecień 2011      Muhamar Kadafi, tlum. MG
Epidemia? 
30 styczeń 2020      Artur Łoboda
„Tajny program” tak zwanej elity i szczepionki mRNA COVID. „Zmniejszanie światowej populacji”? 
20 wrzesień 2021     
22 lipca. To była nasza młodość.  
22 lipiec 2016      Artur Łoboda
Gdyby UE słuchała krajów członkowskich... 
16 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Balcerowicz ma rację 
25 marzec 2015      Artur Łoboda
Uaktualniona "pedagogika wstydu" 
22 marzec 2017     
"In vitro" po raz ostatni 
8 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Dokumentacja koronowa 
28 luty 2021     
Było tak - jak miało być 
12 listopad 2018      Artur Łoboda
Pieczenie na ogniu człowieka 
4 wrzesień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
W każdym kraju inny covid 
12 październik 2020     
Komitet poparcia Bronisława Komorowskiego 
6 marzec 2011      zaprasza.net
Piotr Gliński Was okłamuje - bezczelnie w oczy! 
5 maj 2016      Artur Łoboda
Kruk krukowi oka nie wykole 
9 grudzień 2016     

 
 

Międzynarodowy apel przeciw wdrożeniu 5G

 
 
Albert Einstein stwierdził, że „Bóg nie gra w kości”. (nie szafuje życiem ludzkim)
Jednak dążąc do transmisji na Ziemi i z kosmosu 5G, światowe rządy lekkomyślnie grają w kości z przyszłością życia na Ziemi.
                             
Jeszcze zanim zaproponowano 5G, dziesiątki petycji i apeli międzynarodowych podmiotów, w tym apel z Freiburga podpisany przez ponad 3000 lekarzy, poszukiwania do wstrzymania podwyższenia technologii bezprzewodowej i moratorium na nowe stacje bazowe.
 
 
W 2015 roku 215 z 41 krajów przekazało swój alarm Organizacji Narodów Zjednoczonych („ONZ”) i Światowej Organizacji Zdrowia („WHO”). Potwierdzono, że „w wielu opublikowanych publikacjach naukowych wykazano, że pola elektromagnetyczne [EMF] oddziałują na żywy organizm na niższym poziomie niż wpływy z norm międzynarodowego i krajowego współczynnika”.
 
Obecnie 302 891 sygnatariuszy z 216 krajów i terytorii występowania - podpisało międzynarodowy apel o powstrzymanie 5G zarówno na Ziemi, jak iw kosmosie: 
 

  My niżej podpisani naukowcy, lekarze, organizacje ekologiczne i obywatele ... pilnie wzywamy do wstrzymania wdrażania sieci bezprzewodowej 5G (piątej generacji), w tym 5G z satelitów kosmicznych ...
  Wdrożenie 5G stanowi eksperyment na ludzkości i środowisku, który w prawie międzynarodowym jest określany jako przestępstwo.
   
  MIĘDZYNARODOWY APEL Stop 5G na Ziemi iw Kosmosie  

Apel, który wystartował w 2018 roku, wzywa ONZ, WHO, Unię Europejską, Radę Europy i rządy wszystkich narodów o:


  ● Podjęcie natychmiastowych działań w celu powstrzymania rozmieszczenia 5G na Ziemi i w przestrzeni kosmicznej.

  ● Przestrzeganie Konwencji Narodów Zjednoczonych o prawach dziecka oraz Rezolucji Rady Europy nr 1815 poprzez informowanie obywateli, w tym nauczycieli i lekarzy, o zagrożeniach dla zdrowia (dorosłych i dzieci) wynikających z promieniowania o częstotliwości radiowej ("RF").

  ● Faworyzowanie i wdrażanie telekomunikacji przewodowej zamiast bezprzewodowej.

  ● Zabronić branży bezprzewodowej/telekomunikacyjnej, poprzez jej organizacje lobbingowe, przekonywania urzędników do podejmowania decyzji zezwalających na dalszą ekspansję promieniowania RF.

  ● Natychmiastowe powołanie - bez wpływu przemysłu - międzynarodowych grup niezależnych, prawdziwie bezstronnych naukowców zajmujących się EMF i zdrowiem, bez konfliktu interesów, w celu ustanowienia nowych międzynarodowych norm bezpieczeństwa dla promieniowania RF.

  ● Natychmiastowe powołanie - bez wpływu przemysłu - międzynarodowych grup naukowców posiadających wiedzę na temat pól elektromagnetycznych ("EMF"), zdrowia, biologii i fizyki atmosfery w celu opracowania kompleksowych ram regulacyjnych, które zapewnią, że wykorzystanie przestrzeni kosmicznej będzie bezpieczne dla ludzi i środowiska.


 
Podsumowanie
 
Firmy telekomunikacyjne na całym świecie, przy wsparciu rządów, są gotowe do wprowadzenia sieci bezprzewodowej piątej generacji (5G).
Praktycznie wszystko, co posiadamy i kupujemy, od lodówek i pralek po kartony mleka, szczotki do włosów i pieluchy dla niemowląt, będzie zawierało anteny i mikroczipy i będzie połączone bezprzewodowo z Internetem.
 
Oprócz milionów nowych stacji bazowych 5G na Ziemi i 20 000 nowych satelitów w kosmosie, według szacunków 200 miliardów obiektów nadawczych będzie częścią Internetu rzeczy („IoT”) do 2020 r., a bilion obiektów za kilka lat później.
 
To, co jest powszechnie uznawane, to fakt, że spowoduje to również bezprecedensową zmianę środowiskową w skali globalnej.
5G spowoduje ogromny wzrost nieuchronnej, mimowolnej ekspozycji na promieniowanie bezprzewodowe.
Pomimo powszechnego zaprzeczania, dowody na to, że promieniowanie o częstotliwości radiowej (RF) jest szkodliwe dla życia, są już przytłaczające.
Te plany 5G grożą wywołaniem poważnych, nieodwracalnych skutków dla ludzi i trwałego uszkodzenia wszystkich ekosystemów Ziemi.
 
Zgromadzone dowody kliniczne chorych i rannych istot ludzkich, eksperymentalne dowody uszkodzenia DNA, komórek i systemów narządów w szerokiej gamie roślin i zwierząt, a także dowody epidemiologiczne, że główne choroby współczesnej cywilizacji - rak, choroby serca i cukrzyca - są w dużej części spowodowane przez zanieczyszczenie elektromagnetyczne, tworzy bazę literaturową dobrze ponad 10.000 recenzowanych badań.
Należy podjąć natychmiastowe działania w celu ochrony ludzkości i środowiska.
 
Naziemne 5G
 
Aby przesyłać ogromne ilości danych wymaganych dla IoT, technologia 5G, gdy zostanie w pełni wdrożona, będzie wykorzystywać fale milimetrowe, które są słabo przenoszone przez materiał stały.
Będzie to wymagało od każdego operatora zainstalowania stacji bazowych co 100 metrów w każdym obszarze miejskim na świecie.
 
Każda stacja bazowa 5G będzie zawierała setki lub tysiące anten skierowanych jednocześnie na wszystkie telefony komórkowe i urządzenia użytkowników w jej obszarze działania.
Przepisy amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności („FCC”) pozwalają, aby efektywna moc promieniowana wiązek stacji bazowej 5G była dziesiątki, a nawet setki razy większa niż poziomy dozwolone dla obecnych stacji bazowych.

Kosmiczne 5G
 
Co najmniej pięć firm proponuje dostarczenie 5G z kosmosu z połączonych 20 000 satelitów na niskiej i średniej orbicie okołoziemskiej, które pokryją Ziemię potężnymi, skupionymi, sterowalnymi wiązkami.
 
Chociaż energia docierająca do ziemi z satelitów będzie mniejsza niż z anten naziemnych, napromieniuje obszary Ziemi, do których nie docierają inne nadajniki. Satelity zostaną umieszczone w ziemskiej magnetosferze, która ma znaczący wpływ na właściwości elektryczne atmosfery.
Zmiana środowiska elektromagnetycznego Ziemi może być jeszcze większym zagrożeniem dla życia niż promieniowanie z anten naziemnych.
 
Ziemia, jonosfera i niższa atmosfera tworzą globalny obwód elektryczny, w którym żyjemy.
Powszechnie wiadomo, że rytmy biologiczne – ludzi, ptaków, chomików i pająków – są kontrolowane przez naturalne środowisko elektromagnetyczne Ziemi, a dobrostan wszystkich organizmów zależy od stabilności tego środowiska, w tym od właściwości elektrycznych atmosfery .
 
Te elementy naszego środowiska elektromagnetycznego zostały już zmienione przez promieniowanie z linii energetycznych.
Ale umieszczenie dziesiątek tysięcy satelitów bezpośrednio - zarówno w jonosferze, jak i magnetosferze, emitujących modulowane sygnały o milionach watów i milionach częstotliwości, prawdopodobnie zmieni nasze środowisko elektromagnetyczne poza naszą zdolność do przystosowania się.
 
Szkodliwe skutki promieniowania o częstotliwości radiowej
 
Promieniowanie RF ma zarówno natychmiastowe, jak i długoterminowe skutki.
Rak i choroby serca to przykłady skutków długoterminowych.
Zmiany rytmu serca i zmiany w funkcjonowaniu mózgu to przykłady skutków natychmiastowych.
 
Zespół objawów, który w byłym Związku Radzieckim nazywano chorobą fal radiowych, a dziś na całym świecie nazywa się nadwrażliwością elektromagnetyczną ("EHS"), może mieć postać ostrą lub przewlekłą.
Profesor dr Karl Hecht opublikował szczegółową historię tych zespołów, skompilowaną na podstawie przeglądu ponad 1500 rosyjskich artykułów naukowych i historii klinicznych ponad 1000 własnych pacjentów w Niemczech.

Obiektywne wyniki obejmują:
zaburzenia snu,
nieprawidłowe ciśnienie krwi i tętno, |
zaburzenia trawienia,
wypadanie włosów,
szum w uszach i wysypkę skórną.
 
Subiektywne objawy obejmują:
zawroty głowy,
nudności, ból głowy,
utratę pamięci,
niezdolność do koncentracji,
zmęczenie,
objawy grypopodobne
i ból serca.
 
EHS nie powinno już być szkodliwe dla twojego środowiska, ale uraz ten jest szkodliwy dla środowiska, który ma coraz większą część oczywistą, uważaną już na 100 milionów ludzi na całym świecie, i który może wkrótce pojawić się u wszystkich, jeśli to będzie ogólnoświatowe wdrożenie 5G.
 
Ponad 10 000 recenzowanych badań naukowych dotyczących szkód zdrowotnych RF dla zdrowia ludzkiego.
Efekty obejmują:

  ● Zmiana rytmu serca
  ● Zmieniona ekspresja genów
  ● Zmieniony metabolizm
  ● Zmieniony rozwój komórek macierzystych
  ● Nowotwory
  ● Choroba sercowo-naczyniowa
  ● Upośledzenie funkcji poznawczych
  ● Uszkodzenie DNA
  ● Wpływ na ogólne samopoczucie
  ● Zwiększona ilość wolnych rodników
  ● Zaburzenia uczenia się i pamięci
  ● Upośledzenie funkcji i jakości spermy
  ● Poronienie
  ● Uszkodzenia neurologiczne
  ● Otyłość i cukrzyca
  ● Stres oksydacyjnySkutki u dzieci obejmują autyzm, zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi ("ADHD") i astmę.

I istnieje wiele dowodów na szkodliwość dla różnych roślin i dzikich zwierząt oraz zwierząt laboratoryjnych.
Odnotowano również negatywne skutki mikrobiologiczne.
 
Pełny apel „ Międzynarodowy apel o zatrzymanie 5G na Ziemi iw kosmosie ” wraz z linkami do kopii apelu w kilku językach można przeczytać TUTAJ .
W menu u góry strony internetowej znajduje się opcja „Podpisz tutaj”, jako osoba prywatna lub jako organizacja.

 
 
Źródło: 
expose-news.com/2022/11/19/an-international-appeal-halt-rollout-of-5g/
21 listopad 2022

Rhoda Wilson 

  

Komentarze

  

Archiwum

Interesy koncernu ważniejsze niż prawa człowieka
sierpień 6, 2002
PAP
Przybylo osad na West Bank podczas wojny z Libanem.
październik 5, 2006
gosc
"Zaufaj mediom", czyli :
Czy Jacek Cygan to cygan

grudzień 9, 2003
Artur Łoboda
Euroentuzjaści czyli strach przed wolnoscią
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
Nadał nowy sens patriotyzmowi i bohaterstwu.
słowo o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim

grudzień 12, 2005
Kongres Polski Suwerennej i Sprawiedliwej
Brońmy integralności terytorialnej mordowanej Serbii !!!
luty 19, 2008
w.w.
Debil czy tylko męska dziwka?
grudzień 13, 2008
Interia.pl
Sprawa księgarni Antyk, Postanowienie prokuratora o umorzeniu śledztwa
listopad 11, 2006
Dorota
Polskie mięso armatnie
wrzesień 15, 2006
Tomasz Trzaska
Czyżby nowy nieznany majątek Kwasniewskich?
marzec 29, 2007
Dariusz Adamczewski
Marszałek Sejmu Marek Borowski uważa za nieuzasadnione obawy że sprzedaż ziemi cudzoziemcom oznacza utratę niepodległości Pol
listopad 15, 2002
PAP
Słowa Papieża, zmienione chytrze przez krętaczy ...
maj 21, 2003
Terror w Biesłanie
wrzesień 6, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Abp Kondrusiewicz: uznajemy prawosławny charakter Rosji
sierpień 28, 2002
PAP
I beda rzadzili zelaznym pretem w UE
styczeń 22, 2003
Elzbieta
10 lat grozi oskarżonym o malwersacje finansowe
lipiec 30, 2002
PAP
Inz. Weronika Falikowska - Wroclaw - Solidarnosc
maj 5, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
KONTROWERSJE: Dialog z Żydami
maj 22, 2007
W CH
Odszkodowanie za stalinowski obóz pracy
październik 8, 2004
Czwarty wymiar czyli przełamanie aksjomatów
kwiecień 24, 2006
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media