ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Antidotum 
26 maj 2013      Artur Łoboda
Sojusznicy "nazistów" 
2 sierpień 2022      Artur Łoboda
Naród który nienawiść do innych Narodów - wypił z mlekiem matki 
15 kwiecień 2024     
Wystarczy jeden szczegół 
12 kwiecień 2019     
Analiza legalności członkostwa Polski w UE 
21 marzec 2009      Dariusz Kosiur
Zanim Polacy pozwą Sądy za bezprawie...? 
12 luty 2024     
O tym jak łże pani ambasador USA G. Mossbaher 
21 czerwiec 2019      Alina
Głosy w głowie 
31 lipiec 2010      Goska
15 tysięcy doświadczeń 
21 październik 2022     
Tylko na Stalina i Hitlera nie wpływano w ten sposob 
1 luty 2014      Artur Łoboda
Symbole i zapożyczenia w sztuce  
28 październik 2016     
TRUDNO NIE BYĆ ZA TYM – wiersz – WIESŁAW SOKOŁOWSKI 
3 lipiec 2018      www.trwanie.com
Przestępcy chcą zapłaty za truciznę 
7 grudzień 2023      Artur Łoboda
Oskarżenie Wielkiej Brytanii przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym  
19 styczeń 2022     
I już wiemy - z kim mamy do czynienia 
1 styczeń 2024      Artur Łoboda
Twierdzenia o nowym, bardziej śmiercionośnym wariancie HIV mogą być próbą przestraszenia ludzi do zaakceptowania kolejnej plandemii  
4 marzec 2022      Arsenio Toledo
Sytuacja jest poważna, ale będzie dobrze 
6 marzec 2020     
Dwóch frajerów cd. 
28 styczeń 2018      Artur Łoboda
Dla twoich stóp i dla... 
5 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
APOKALIPSA Nie lękajcie się 
5 maj 2014      GEB

 
 

Międzynarodowy apel przeciw wdrożeniu 5G

 
 
Albert Einstein stwierdził, że „Bóg nie gra w kości”. (nie szafuje życiem ludzkim)
Jednak dążąc do transmisji na Ziemi i z kosmosu 5G, światowe rządy lekkomyślnie grają w kości z przyszłością życia na Ziemi.
                             
Jeszcze zanim zaproponowano 5G, dziesiątki petycji i apeli międzynarodowych podmiotów, w tym apel z Freiburga podpisany przez ponad 3000 lekarzy, poszukiwania do wstrzymania podwyższenia technologii bezprzewodowej i moratorium na nowe stacje bazowe.
 
 
W 2015 roku 215 z 41 krajów przekazało swój alarm Organizacji Narodów Zjednoczonych („ONZ”) i Światowej Organizacji Zdrowia („WHO”). Potwierdzono, że „w wielu opublikowanych publikacjach naukowych wykazano, że pola elektromagnetyczne [EMF] oddziałują na żywy organizm na niższym poziomie niż wpływy z norm międzynarodowego i krajowego współczynnika”.
 
Obecnie 302 891 sygnatariuszy z 216 krajów i terytorii występowania - podpisało międzynarodowy apel o powstrzymanie 5G zarówno na Ziemi, jak iw kosmosie: 
 

  My niżej podpisani naukowcy, lekarze, organizacje ekologiczne i obywatele ... pilnie wzywamy do wstrzymania wdrażania sieci bezprzewodowej 5G (piątej generacji), w tym 5G z satelitów kosmicznych ...
  Wdrożenie 5G stanowi eksperyment na ludzkości i środowisku, który w prawie międzynarodowym jest określany jako przestępstwo.
   
  MIĘDZYNARODOWY APEL Stop 5G na Ziemi iw Kosmosie  

Apel, który wystartował w 2018 roku, wzywa ONZ, WHO, Unię Europejską, Radę Europy i rządy wszystkich narodów o:


  ● Podjęcie natychmiastowych działań w celu powstrzymania rozmieszczenia 5G na Ziemi i w przestrzeni kosmicznej.

  ● Przestrzeganie Konwencji Narodów Zjednoczonych o prawach dziecka oraz Rezolucji Rady Europy nr 1815 poprzez informowanie obywateli, w tym nauczycieli i lekarzy, o zagrożeniach dla zdrowia (dorosłych i dzieci) wynikających z promieniowania o częstotliwości radiowej ("RF").

  ● Faworyzowanie i wdrażanie telekomunikacji przewodowej zamiast bezprzewodowej.

  ● Zabronić branży bezprzewodowej/telekomunikacyjnej, poprzez jej organizacje lobbingowe, przekonywania urzędników do podejmowania decyzji zezwalających na dalszą ekspansję promieniowania RF.

  ● Natychmiastowe powołanie - bez wpływu przemysłu - międzynarodowych grup niezależnych, prawdziwie bezstronnych naukowców zajmujących się EMF i zdrowiem, bez konfliktu interesów, w celu ustanowienia nowych międzynarodowych norm bezpieczeństwa dla promieniowania RF.

  ● Natychmiastowe powołanie - bez wpływu przemysłu - międzynarodowych grup naukowców posiadających wiedzę na temat pól elektromagnetycznych ("EMF"), zdrowia, biologii i fizyki atmosfery w celu opracowania kompleksowych ram regulacyjnych, które zapewnią, że wykorzystanie przestrzeni kosmicznej będzie bezpieczne dla ludzi i środowiska.


 
Podsumowanie
 
Firmy telekomunikacyjne na całym świecie, przy wsparciu rządów, są gotowe do wprowadzenia sieci bezprzewodowej piątej generacji (5G).
Praktycznie wszystko, co posiadamy i kupujemy, od lodówek i pralek po kartony mleka, szczotki do włosów i pieluchy dla niemowląt, będzie zawierało anteny i mikroczipy i będzie połączone bezprzewodowo z Internetem.
 
Oprócz milionów nowych stacji bazowych 5G na Ziemi i 20 000 nowych satelitów w kosmosie, według szacunków 200 miliardów obiektów nadawczych będzie częścią Internetu rzeczy („IoT”) do 2020 r., a bilion obiektów za kilka lat później.
 
To, co jest powszechnie uznawane, to fakt, że spowoduje to również bezprecedensową zmianę środowiskową w skali globalnej.
5G spowoduje ogromny wzrost nieuchronnej, mimowolnej ekspozycji na promieniowanie bezprzewodowe.
Pomimo powszechnego zaprzeczania, dowody na to, że promieniowanie o częstotliwości radiowej (RF) jest szkodliwe dla życia, są już przytłaczające.
Te plany 5G grożą wywołaniem poważnych, nieodwracalnych skutków dla ludzi i trwałego uszkodzenia wszystkich ekosystemów Ziemi.
 
Zgromadzone dowody kliniczne chorych i rannych istot ludzkich, eksperymentalne dowody uszkodzenia DNA, komórek i systemów narządów w szerokiej gamie roślin i zwierząt, a także dowody epidemiologiczne, że główne choroby współczesnej cywilizacji - rak, choroby serca i cukrzyca - są w dużej części spowodowane przez zanieczyszczenie elektromagnetyczne, tworzy bazę literaturową dobrze ponad 10.000 recenzowanych badań.
Należy podjąć natychmiastowe działania w celu ochrony ludzkości i środowiska.
 
Naziemne 5G
 
Aby przesyłać ogromne ilości danych wymaganych dla IoT, technologia 5G, gdy zostanie w pełni wdrożona, będzie wykorzystywać fale milimetrowe, które są słabo przenoszone przez materiał stały.
Będzie to wymagało od każdego operatora zainstalowania stacji bazowych co 100 metrów w każdym obszarze miejskim na świecie.
 
Każda stacja bazowa 5G będzie zawierała setki lub tysiące anten skierowanych jednocześnie na wszystkie telefony komórkowe i urządzenia użytkowników w jej obszarze działania.
Przepisy amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności („FCC”) pozwalają, aby efektywna moc promieniowana wiązek stacji bazowej 5G była dziesiątki, a nawet setki razy większa niż poziomy dozwolone dla obecnych stacji bazowych.

Kosmiczne 5G
 
Co najmniej pięć firm proponuje dostarczenie 5G z kosmosu z połączonych 20 000 satelitów na niskiej i średniej orbicie okołoziemskiej, które pokryją Ziemię potężnymi, skupionymi, sterowalnymi wiązkami.
 
Chociaż energia docierająca do ziemi z satelitów będzie mniejsza niż z anten naziemnych, napromieniuje obszary Ziemi, do których nie docierają inne nadajniki. Satelity zostaną umieszczone w ziemskiej magnetosferze, która ma znaczący wpływ na właściwości elektryczne atmosfery.
Zmiana środowiska elektromagnetycznego Ziemi może być jeszcze większym zagrożeniem dla życia niż promieniowanie z anten naziemnych.
 
Ziemia, jonosfera i niższa atmosfera tworzą globalny obwód elektryczny, w którym żyjemy.
Powszechnie wiadomo, że rytmy biologiczne – ludzi, ptaków, chomików i pająków – są kontrolowane przez naturalne środowisko elektromagnetyczne Ziemi, a dobrostan wszystkich organizmów zależy od stabilności tego środowiska, w tym od właściwości elektrycznych atmosfery .
 
Te elementy naszego środowiska elektromagnetycznego zostały już zmienione przez promieniowanie z linii energetycznych.
Ale umieszczenie dziesiątek tysięcy satelitów bezpośrednio - zarówno w jonosferze, jak i magnetosferze, emitujących modulowane sygnały o milionach watów i milionach częstotliwości, prawdopodobnie zmieni nasze środowisko elektromagnetyczne poza naszą zdolność do przystosowania się.
 
Szkodliwe skutki promieniowania o częstotliwości radiowej
 
Promieniowanie RF ma zarówno natychmiastowe, jak i długoterminowe skutki.
Rak i choroby serca to przykłady skutków długoterminowych.
Zmiany rytmu serca i zmiany w funkcjonowaniu mózgu to przykłady skutków natychmiastowych.
 
Zespół objawów, który w byłym Związku Radzieckim nazywano chorobą fal radiowych, a dziś na całym świecie nazywa się nadwrażliwością elektromagnetyczną ("EHS"), może mieć postać ostrą lub przewlekłą.
Profesor dr Karl Hecht opublikował szczegółową historię tych zespołów, skompilowaną na podstawie przeglądu ponad 1500 rosyjskich artykułów naukowych i historii klinicznych ponad 1000 własnych pacjentów w Niemczech.

Obiektywne wyniki obejmują:
zaburzenia snu,
nieprawidłowe ciśnienie krwi i tętno, |
zaburzenia trawienia,
wypadanie włosów,
szum w uszach i wysypkę skórną.
 
Subiektywne objawy obejmują:
zawroty głowy,
nudności, ból głowy,
utratę pamięci,
niezdolność do koncentracji,
zmęczenie,
objawy grypopodobne
i ból serca.
 
EHS nie powinno już być szkodliwe dla twojego środowiska, ale uraz ten jest szkodliwy dla środowiska, który ma coraz większą część oczywistą, uważaną już na 100 milionów ludzi na całym świecie, i który może wkrótce pojawić się u wszystkich, jeśli to będzie ogólnoświatowe wdrożenie 5G.
 
Ponad 10 000 recenzowanych badań naukowych dotyczących szkód zdrowotnych RF dla zdrowia ludzkiego.
Efekty obejmują:

  ● Zmiana rytmu serca
  ● Zmieniona ekspresja genów
  ● Zmieniony metabolizm
  ● Zmieniony rozwój komórek macierzystych
  ● Nowotwory
  ● Choroba sercowo-naczyniowa
  ● Upośledzenie funkcji poznawczych
  ● Uszkodzenie DNA
  ● Wpływ na ogólne samopoczucie
  ● Zwiększona ilość wolnych rodników
  ● Zaburzenia uczenia się i pamięci
  ● Upośledzenie funkcji i jakości spermy
  ● Poronienie
  ● Uszkodzenia neurologiczne
  ● Otyłość i cukrzyca
  ● Stres oksydacyjnySkutki u dzieci obejmują autyzm, zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi ("ADHD") i astmę.

I istnieje wiele dowodów na szkodliwość dla różnych roślin i dzikich zwierząt oraz zwierząt laboratoryjnych.
Odnotowano również negatywne skutki mikrobiologiczne.
 
Pełny apel „ Międzynarodowy apel o zatrzymanie 5G na Ziemi iw kosmosie ” wraz z linkami do kopii apelu w kilku językach można przeczytać TUTAJ .
W menu u góry strony internetowej znajduje się opcja „Podpisz tutaj”, jako osoba prywatna lub jako organizacja.

 
 
Źródło: 
expose-news.com/2022/11/19/an-international-appeal-halt-rollout-of-5g/
21 listopad 2022

Rhoda Wilson 

  

Komentarze

  

Archiwum

Refleksje szczęściarza
marzec 24, 2008
Marek Ka
Polska
sierpień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Prezydent przestrzega przed pomysłami na "karykaturę RP"
listopad 11, 2004
Z tarczą czy na tarczy?
czerwiec 12, 2007
przysłała Elżbieta
Tusk: Imaginacje premiera wynikają z goryczy
listopad 2, 2007
PAP
Kto tu Podlec.Z sun timesa tłumacz.lużnie..
styczeń 29, 2008
2MUCH
Pogrzeb Zofii Hertz
czerwiec 25, 2003
IAR
Czy zbrodnia przeciw narodowi jest zbrodnią przeciw ludzkości?
kwiecień 18, 2003
zaprasza.net
Zbliża się kres bezkarności...
listopad 26, 2003
Amerykanska partia wojny realizuje interesy Izraela
luty 23, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Poznań 1956 - początek złotych lat socjalizmu
czerwiec 30, 2006
Olaf Swolkień
Hymn skoczny niczym mistrz skoczni
styczeń 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Odezwa do upiększaczy oraz do nieprzemakalnych racjonalizatorów
marzec 8, 2006
Wiesław Sokołowski
Polityka polska
sierpień 26, 2003
Nowy Przegląd
Jaruzelski otrzymał order Lenina za stłumienie rebelii w Polsce
grudzień 20, 2006
Patriota
Dzień "długich noży" po wojnie w Libanie?
sierpień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Mądrej głowie dość po słowie
kwiecień 14, 2006
Artur Łoboda
Dziad, czyli polski inżynier
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wybory w Rosji
luty 2, 2008
. bez podpisu

marzec 26, 2003
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media