ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dlaczego samochód Macrona się zepsuł? 
4 luty 2020      Artur Łoboda
START II zagrożony Tarczą? 
23 grudzień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Rządowe zarządzanie korupcją 
19 marzec 2020      Artur Łoboda
Polska to nasze wspólne marzenie 
20 maj 2015      Artur Łoboda
Dziennikarz w TVP INFO: Dlaczego w tęczowe flagi nie ubrano pomnika Bohaterów Getta? 
31 lipiec 2020      Alina
Ile w Polsce kosztuje tytuł naukowy? 
23 październik 2014      Artur Łoboda
Jak to naprawdę jest z samochodami elektrycznymi (4) 
16 lipiec 2020      Marek Zadrożniak
Czym się różni handlarz narkotyków od redaktora pisma medycznego? 
3 maj 2022      Artur Łoboda
Twierdzenia o nowym, bardziej śmiercionośnym wariancie HIV mogą być próbą przestraszenia ludzi do zaakceptowania kolejnej plandemii  
4 marzec 2022      Arsenio Toledo
Włoskie banki na krawędzi bankructwa 
12 lipiec 2016      www.independenttrader.pl
Zaledwie jedną nogą w wodzie 
21 maj 2015      Artur Łoboda
Polacy już dawno powinni wyjść na ulice. "Druga strona przez lata bowiem budowała sobie swoje narzędzia działania" 
7 grudzień 2015      wPolityce.pl
Uwaga, dyktatura! 
30 wrzesień 2020     
Niemcy chcą Tuska na szefa Komisji Europejskiej 
20 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Reprywatyzacja wedle Tuska 
26 styczeń 2013     
To już się dzieje 
14 wrzesień 2018     
Zbliżają się wybory 
15 czerwiec 2010      Artur Łoboda
BY NAWET ŚLAD PO NAS NIE ZOSTAŁ Wiesław Sokołowski 
25 marzec 2018      www.trwanie.com
Od dziś wirusy nie żyją?! Wg red. Rachonia - tak! 
16 kwiecień 2020      Alina
Od 1944 roku  
19 grudzień 2019     

 
 

Międzynarodowy apel przeciw wdrożeniu 5G

 
 
Albert Einstein stwierdził, że „Bóg nie gra w kości”. (nie szafuje życiem ludzkim)
Jednak dążąc do transmisji na Ziemi i z kosmosu 5G, światowe rządy lekkomyślnie grają w kości z przyszłością życia na Ziemi.
                             
Jeszcze zanim zaproponowano 5G, dziesiątki petycji i apeli międzynarodowych podmiotów, w tym apel z Freiburga podpisany przez ponad 3000 lekarzy, poszukiwania do wstrzymania podwyższenia technologii bezprzewodowej i moratorium na nowe stacje bazowe.
 
 
W 2015 roku 215 z 41 krajów przekazało swój alarm Organizacji Narodów Zjednoczonych („ONZ”) i Światowej Organizacji Zdrowia („WHO”). Potwierdzono, że „w wielu opublikowanych publikacjach naukowych wykazano, że pola elektromagnetyczne [EMF] oddziałują na żywy organizm na niższym poziomie niż wpływy z norm międzynarodowego i krajowego współczynnika”.
 
Obecnie 302 891 sygnatariuszy z 216 krajów i terytorii występowania - podpisało międzynarodowy apel o powstrzymanie 5G zarówno na Ziemi, jak iw kosmosie: 
 

  My niżej podpisani naukowcy, lekarze, organizacje ekologiczne i obywatele ... pilnie wzywamy do wstrzymania wdrażania sieci bezprzewodowej 5G (piątej generacji), w tym 5G z satelitów kosmicznych ...
  Wdrożenie 5G stanowi eksperyment na ludzkości i środowisku, który w prawie międzynarodowym jest określany jako przestępstwo.
   
  MIĘDZYNARODOWY APEL Stop 5G na Ziemi iw Kosmosie  

Apel, który wystartował w 2018 roku, wzywa ONZ, WHO, Unię Europejską, Radę Europy i rządy wszystkich narodów o:


  ● Podjęcie natychmiastowych działań w celu powstrzymania rozmieszczenia 5G na Ziemi i w przestrzeni kosmicznej.

  ● Przestrzeganie Konwencji Narodów Zjednoczonych o prawach dziecka oraz Rezolucji Rady Europy nr 1815 poprzez informowanie obywateli, w tym nauczycieli i lekarzy, o zagrożeniach dla zdrowia (dorosłych i dzieci) wynikających z promieniowania o częstotliwości radiowej ("RF").

  ● Faworyzowanie i wdrażanie telekomunikacji przewodowej zamiast bezprzewodowej.

  ● Zabronić branży bezprzewodowej/telekomunikacyjnej, poprzez jej organizacje lobbingowe, przekonywania urzędników do podejmowania decyzji zezwalających na dalszą ekspansję promieniowania RF.

  ● Natychmiastowe powołanie - bez wpływu przemysłu - międzynarodowych grup niezależnych, prawdziwie bezstronnych naukowców zajmujących się EMF i zdrowiem, bez konfliktu interesów, w celu ustanowienia nowych międzynarodowych norm bezpieczeństwa dla promieniowania RF.

  ● Natychmiastowe powołanie - bez wpływu przemysłu - międzynarodowych grup naukowców posiadających wiedzę na temat pól elektromagnetycznych ("EMF"), zdrowia, biologii i fizyki atmosfery w celu opracowania kompleksowych ram regulacyjnych, które zapewnią, że wykorzystanie przestrzeni kosmicznej będzie bezpieczne dla ludzi i środowiska.


 
Podsumowanie
 
Firmy telekomunikacyjne na całym świecie, przy wsparciu rządów, są gotowe do wprowadzenia sieci bezprzewodowej piątej generacji (5G).
Praktycznie wszystko, co posiadamy i kupujemy, od lodówek i pralek po kartony mleka, szczotki do włosów i pieluchy dla niemowląt, będzie zawierało anteny i mikroczipy i będzie połączone bezprzewodowo z Internetem.
 
Oprócz milionów nowych stacji bazowych 5G na Ziemi i 20 000 nowych satelitów w kosmosie, według szacunków 200 miliardów obiektów nadawczych będzie częścią Internetu rzeczy („IoT”) do 2020 r., a bilion obiektów za kilka lat później.
 
To, co jest powszechnie uznawane, to fakt, że spowoduje to również bezprecedensową zmianę środowiskową w skali globalnej.
5G spowoduje ogromny wzrost nieuchronnej, mimowolnej ekspozycji na promieniowanie bezprzewodowe.
Pomimo powszechnego zaprzeczania, dowody na to, że promieniowanie o częstotliwości radiowej (RF) jest szkodliwe dla życia, są już przytłaczające.
Te plany 5G grożą wywołaniem poważnych, nieodwracalnych skutków dla ludzi i trwałego uszkodzenia wszystkich ekosystemów Ziemi.
 
Zgromadzone dowody kliniczne chorych i rannych istot ludzkich, eksperymentalne dowody uszkodzenia DNA, komórek i systemów narządów w szerokiej gamie roślin i zwierząt, a także dowody epidemiologiczne, że główne choroby współczesnej cywilizacji - rak, choroby serca i cukrzyca - są w dużej części spowodowane przez zanieczyszczenie elektromagnetyczne, tworzy bazę literaturową dobrze ponad 10.000 recenzowanych badań.
Należy podjąć natychmiastowe działania w celu ochrony ludzkości i środowiska.
 
Naziemne 5G
 
Aby przesyłać ogromne ilości danych wymaganych dla IoT, technologia 5G, gdy zostanie w pełni wdrożona, będzie wykorzystywać fale milimetrowe, które są słabo przenoszone przez materiał stały.
Będzie to wymagało od każdego operatora zainstalowania stacji bazowych co 100 metrów w każdym obszarze miejskim na świecie.
 
Każda stacja bazowa 5G będzie zawierała setki lub tysiące anten skierowanych jednocześnie na wszystkie telefony komórkowe i urządzenia użytkowników w jej obszarze działania.
Przepisy amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności („FCC”) pozwalają, aby efektywna moc promieniowana wiązek stacji bazowej 5G była dziesiątki, a nawet setki razy większa niż poziomy dozwolone dla obecnych stacji bazowych.

Kosmiczne 5G
 
Co najmniej pięć firm proponuje dostarczenie 5G z kosmosu z połączonych 20 000 satelitów na niskiej i średniej orbicie okołoziemskiej, które pokryją Ziemię potężnymi, skupionymi, sterowalnymi wiązkami.
 
Chociaż energia docierająca do ziemi z satelitów będzie mniejsza niż z anten naziemnych, napromieniuje obszary Ziemi, do których nie docierają inne nadajniki. Satelity zostaną umieszczone w ziemskiej magnetosferze, która ma znaczący wpływ na właściwości elektryczne atmosfery.
Zmiana środowiska elektromagnetycznego Ziemi może być jeszcze większym zagrożeniem dla życia niż promieniowanie z anten naziemnych.
 
Ziemia, jonosfera i niższa atmosfera tworzą globalny obwód elektryczny, w którym żyjemy.
Powszechnie wiadomo, że rytmy biologiczne – ludzi, ptaków, chomików i pająków – są kontrolowane przez naturalne środowisko elektromagnetyczne Ziemi, a dobrostan wszystkich organizmów zależy od stabilności tego środowiska, w tym od właściwości elektrycznych atmosfery .
 
Te elementy naszego środowiska elektromagnetycznego zostały już zmienione przez promieniowanie z linii energetycznych.
Ale umieszczenie dziesiątek tysięcy satelitów bezpośrednio - zarówno w jonosferze, jak i magnetosferze, emitujących modulowane sygnały o milionach watów i milionach częstotliwości, prawdopodobnie zmieni nasze środowisko elektromagnetyczne poza naszą zdolność do przystosowania się.
 
Szkodliwe skutki promieniowania o częstotliwości radiowej
 
Promieniowanie RF ma zarówno natychmiastowe, jak i długoterminowe skutki.
Rak i choroby serca to przykłady skutków długoterminowych.
Zmiany rytmu serca i zmiany w funkcjonowaniu mózgu to przykłady skutków natychmiastowych.
 
Zespół objawów, który w byłym Związku Radzieckim nazywano chorobą fal radiowych, a dziś na całym świecie nazywa się nadwrażliwością elektromagnetyczną ("EHS"), może mieć postać ostrą lub przewlekłą.
Profesor dr Karl Hecht opublikował szczegółową historię tych zespołów, skompilowaną na podstawie przeglądu ponad 1500 rosyjskich artykułów naukowych i historii klinicznych ponad 1000 własnych pacjentów w Niemczech.

Obiektywne wyniki obejmują:
zaburzenia snu,
nieprawidłowe ciśnienie krwi i tętno, |
zaburzenia trawienia,
wypadanie włosów,
szum w uszach i wysypkę skórną.
 
Subiektywne objawy obejmują:
zawroty głowy,
nudności, ból głowy,
utratę pamięci,
niezdolność do koncentracji,
zmęczenie,
objawy grypopodobne
i ból serca.
 
EHS nie powinno już być szkodliwe dla twojego środowiska, ale uraz ten jest szkodliwy dla środowiska, który ma coraz większą część oczywistą, uważaną już na 100 milionów ludzi na całym świecie, i który może wkrótce pojawić się u wszystkich, jeśli to będzie ogólnoświatowe wdrożenie 5G.
 
Ponad 10 000 recenzowanych badań naukowych dotyczących szkód zdrowotnych RF dla zdrowia ludzkiego.
Efekty obejmują:

  ● Zmiana rytmu serca
  ● Zmieniona ekspresja genów
  ● Zmieniony metabolizm
  ● Zmieniony rozwój komórek macierzystych
  ● Nowotwory
  ● Choroba sercowo-naczyniowa
  ● Upośledzenie funkcji poznawczych
  ● Uszkodzenie DNA
  ● Wpływ na ogólne samopoczucie
  ● Zwiększona ilość wolnych rodników
  ● Zaburzenia uczenia się i pamięci
  ● Upośledzenie funkcji i jakości spermy
  ● Poronienie
  ● Uszkodzenia neurologiczne
  ● Otyłość i cukrzyca
  ● Stres oksydacyjnySkutki u dzieci obejmują autyzm, zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi ("ADHD") i astmę.

I istnieje wiele dowodów na szkodliwość dla różnych roślin i dzikich zwierząt oraz zwierząt laboratoryjnych.
Odnotowano również negatywne skutki mikrobiologiczne.
 
Pełny apel „ Międzynarodowy apel o zatrzymanie 5G na Ziemi iw kosmosie ” wraz z linkami do kopii apelu w kilku językach można przeczytać TUTAJ .
W menu u góry strony internetowej znajduje się opcja „Podpisz tutaj”, jako osoba prywatna lub jako organizacja.

 
 
Źródło: 
expose-news.com/2022/11/19/an-international-appeal-halt-rollout-of-5g/
21 listopad 2022

Rhoda Wilson 

  

Komentarze

  

Archiwum

Amerykanie zabili czterech pojmanych Irakijczyków
sierpień 27, 2008
PAP
The Iraqi National Resistance
styczeń 22, 2008
nadesłał Marduk
Do Kanady bez wiz
czerwiec 14, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Fiasko walki o kontrolę ropy naftowej Iraku?
maj 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Uczciwość pod prąd
październik 19, 2005
Artur Łoboda
Uzbrojony Dom Wariatów
kwiecień 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Tupet - metoda na biznes
luty 8, 2008
Małgorzata Stawarz - numerolog
Protest głodowy posła Nowaka w Sejmie i ponad 2 miesiące milczenia mediów
marzec 23, 2005
Adam Sandauer
Nie będzie referendum na temat tarczy
kwiecień 3, 2007
PAP
Bilans rządów 1989 -2009 – akt oskarżenia
luty 6, 2009
Dariusz Kosiur
Islam prosperuje bez procentów składanych
listopad 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Ósmy grzech główny
kwiecień 28, 2003
rozmowa kontrolowana
Jak w filmie
maj 9, 2003
Andrzej Kumor
Czapeczka z przymrużeniem oczka
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Pycha
czerwiec 11, 2008
Marek Jastrząb
Skarga Ojczyzny
maj 14, 2003
przesłała Elżbieta
Największą geszeftem jest wojna. Lewizny polityków izraelskiego Likudu
styczeń 3, 2003
PAP
Obud? się i powąchaj faszyzm Czym jest faszyzm dla Ciebie?
listopad 12, 2005
zygi zza morza
Dzielni Polacy
styczeń 17, 2006
NFZ nie da pieniędzy na leczenie raka
styczeń 19, 2005
(RMF)
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2022 Polskie Niezależne Media