ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Prawdziwe oblicze rządu PiS widać jak na dłoni 
4 luty 2019      wRealu24.pl
Instytut Józefa Piłsudskiego w Ameryce zaprasza w dniu 6 maja (piątek) o godz. 19-tej 
28 kwiecień 2011      przysłał ICP
Indie a spadek potęgi USA w erze Barack’a Obamy 
25 listopad 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Ustawa Medialna 2011 
16 marzec 2011      Artur Łoboda
Radosław Sikorski obraża Polaków po raz kolejny 
27 lipiec 2011      PAP
Sprawa Papały 
1 maj 2012      Kazimierz Turaliński
Nie tędy droga 
26 listopad 2020      Artur Łoboda
Amerykanie to nie nasi bracia!  
26 styczeń 2017      Romuald Kałwa
Przed nami wiosna na przednówku chleb drożeje oraz złoto i benzyna 
28 luty 2011      za www.wiernipolsce.pl - MG
Czy sami Izraelczycy wysadzili WTC? 
19 wrzesień 2021      Philip M. Giraldi
Ostatnie wieści z Libii, 20 maja 2011 
20 maj 2011      MG
Japonski Czarnobyl 
21 marzec 2011      Elzbieta Gawlas
Genialny pomysł dla rolników: jeśli chcą coś załatwić w Warszawie muszą mieć pejsy i chałaty  
6 luty 2019      Alina
Jawny totalitaryzm w mediach pro-rządowych 
16 październik 2021      Artur Łoboda
Konfident o nazwisku Zbigniew Nowak 
30 maj 2009      Artur Łoboda
Litewskie lokomotywy wykonują polski hymn 
9 listopad 2018      LTGelezinkeliai
Kim jest Jacek Majchrowski? 
3 grudzień 2010      Artur Łoboda
Skutki polityki syjonistów na Ukrainie 
20 marzec 2014      Artur Łoboda
Wezwanie Dr. Ratha do mieszkańców Niemiec, Europy i całego świata, Berlin 13.03.2012 
1 luty 2014     
«Szczepionki anty-Covid» zawierają superparamagnetyczne nanocząstki tlenku żelaza 
17 maj 2021      Phil

 
 

Międzynarodowy apel przeciw wdrożeniu 5G

 
 
Albert Einstein stwierdził, że „Bóg nie gra w kości”. (nie szafuje życiem ludzkim)
Jednak dążąc do transmisji na Ziemi i z kosmosu 5G, światowe rządy lekkomyślnie grają w kości z przyszłością życia na Ziemi.
                             
Jeszcze zanim zaproponowano 5G, dziesiątki petycji i apeli międzynarodowych podmiotów, w tym apel z Freiburga podpisany przez ponad 3000 lekarzy, poszukiwania do wstrzymania podwyższenia technologii bezprzewodowej i moratorium na nowe stacje bazowe.
 
 
W 2015 roku 215 z 41 krajów przekazało swój alarm Organizacji Narodów Zjednoczonych („ONZ”) i Światowej Organizacji Zdrowia („WHO”). Potwierdzono, że „w wielu opublikowanych publikacjach naukowych wykazano, że pola elektromagnetyczne [EMF] oddziałują na żywy organizm na niższym poziomie niż wpływy z norm międzynarodowego i krajowego współczynnika”.
 
Obecnie 302 891 sygnatariuszy z 216 krajów i terytorii występowania - podpisało międzynarodowy apel o powstrzymanie 5G zarówno na Ziemi, jak iw kosmosie: 
 

  My niżej podpisani naukowcy, lekarze, organizacje ekologiczne i obywatele ... pilnie wzywamy do wstrzymania wdrażania sieci bezprzewodowej 5G (piątej generacji), w tym 5G z satelitów kosmicznych ...
  Wdrożenie 5G stanowi eksperyment na ludzkości i środowisku, który w prawie międzynarodowym jest określany jako przestępstwo.
   
  MIĘDZYNARODOWY APEL Stop 5G na Ziemi iw Kosmosie  

Apel, który wystartował w 2018 roku, wzywa ONZ, WHO, Unię Europejską, Radę Europy i rządy wszystkich narodów o:


  ● Podjęcie natychmiastowych działań w celu powstrzymania rozmieszczenia 5G na Ziemi i w przestrzeni kosmicznej.

  ● Przestrzeganie Konwencji Narodów Zjednoczonych o prawach dziecka oraz Rezolucji Rady Europy nr 1815 poprzez informowanie obywateli, w tym nauczycieli i lekarzy, o zagrożeniach dla zdrowia (dorosłych i dzieci) wynikających z promieniowania o częstotliwości radiowej ("RF").

  ● Faworyzowanie i wdrażanie telekomunikacji przewodowej zamiast bezprzewodowej.

  ● Zabronić branży bezprzewodowej/telekomunikacyjnej, poprzez jej organizacje lobbingowe, przekonywania urzędników do podejmowania decyzji zezwalających na dalszą ekspansję promieniowania RF.

  ● Natychmiastowe powołanie - bez wpływu przemysłu - międzynarodowych grup niezależnych, prawdziwie bezstronnych naukowców zajmujących się EMF i zdrowiem, bez konfliktu interesów, w celu ustanowienia nowych międzynarodowych norm bezpieczeństwa dla promieniowania RF.

  ● Natychmiastowe powołanie - bez wpływu przemysłu - międzynarodowych grup naukowców posiadających wiedzę na temat pól elektromagnetycznych ("EMF"), zdrowia, biologii i fizyki atmosfery w celu opracowania kompleksowych ram regulacyjnych, które zapewnią, że wykorzystanie przestrzeni kosmicznej będzie bezpieczne dla ludzi i środowiska.


 
Podsumowanie
 
Firmy telekomunikacyjne na całym świecie, przy wsparciu rządów, są gotowe do wprowadzenia sieci bezprzewodowej piątej generacji (5G).
Praktycznie wszystko, co posiadamy i kupujemy, od lodówek i pralek po kartony mleka, szczotki do włosów i pieluchy dla niemowląt, będzie zawierało anteny i mikroczipy i będzie połączone bezprzewodowo z Internetem.
 
Oprócz milionów nowych stacji bazowych 5G na Ziemi i 20 000 nowych satelitów w kosmosie, według szacunków 200 miliardów obiektów nadawczych będzie częścią Internetu rzeczy („IoT”) do 2020 r., a bilion obiektów za kilka lat później.
 
To, co jest powszechnie uznawane, to fakt, że spowoduje to również bezprecedensową zmianę środowiskową w skali globalnej.
5G spowoduje ogromny wzrost nieuchronnej, mimowolnej ekspozycji na promieniowanie bezprzewodowe.
Pomimo powszechnego zaprzeczania, dowody na to, że promieniowanie o częstotliwości radiowej (RF) jest szkodliwe dla życia, są już przytłaczające.
Te plany 5G grożą wywołaniem poważnych, nieodwracalnych skutków dla ludzi i trwałego uszkodzenia wszystkich ekosystemów Ziemi.
 
Zgromadzone dowody kliniczne chorych i rannych istot ludzkich, eksperymentalne dowody uszkodzenia DNA, komórek i systemów narządów w szerokiej gamie roślin i zwierząt, a także dowody epidemiologiczne, że główne choroby współczesnej cywilizacji - rak, choroby serca i cukrzyca - są w dużej części spowodowane przez zanieczyszczenie elektromagnetyczne, tworzy bazę literaturową dobrze ponad 10.000 recenzowanych badań.
Należy podjąć natychmiastowe działania w celu ochrony ludzkości i środowiska.
 
Naziemne 5G
 
Aby przesyłać ogromne ilości danych wymaganych dla IoT, technologia 5G, gdy zostanie w pełni wdrożona, będzie wykorzystywać fale milimetrowe, które są słabo przenoszone przez materiał stały.
Będzie to wymagało od każdego operatora zainstalowania stacji bazowych co 100 metrów w każdym obszarze miejskim na świecie.
 
Każda stacja bazowa 5G będzie zawierała setki lub tysiące anten skierowanych jednocześnie na wszystkie telefony komórkowe i urządzenia użytkowników w jej obszarze działania.
Przepisy amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności („FCC”) pozwalają, aby efektywna moc promieniowana wiązek stacji bazowej 5G była dziesiątki, a nawet setki razy większa niż poziomy dozwolone dla obecnych stacji bazowych.

Kosmiczne 5G
 
Co najmniej pięć firm proponuje dostarczenie 5G z kosmosu z połączonych 20 000 satelitów na niskiej i średniej orbicie okołoziemskiej, które pokryją Ziemię potężnymi, skupionymi, sterowalnymi wiązkami.
 
Chociaż energia docierająca do ziemi z satelitów będzie mniejsza niż z anten naziemnych, napromieniuje obszary Ziemi, do których nie docierają inne nadajniki. Satelity zostaną umieszczone w ziemskiej magnetosferze, która ma znaczący wpływ na właściwości elektryczne atmosfery.
Zmiana środowiska elektromagnetycznego Ziemi może być jeszcze większym zagrożeniem dla życia niż promieniowanie z anten naziemnych.
 
Ziemia, jonosfera i niższa atmosfera tworzą globalny obwód elektryczny, w którym żyjemy.
Powszechnie wiadomo, że rytmy biologiczne – ludzi, ptaków, chomików i pająków – są kontrolowane przez naturalne środowisko elektromagnetyczne Ziemi, a dobrostan wszystkich organizmów zależy od stabilności tego środowiska, w tym od właściwości elektrycznych atmosfery .
 
Te elementy naszego środowiska elektromagnetycznego zostały już zmienione przez promieniowanie z linii energetycznych.
Ale umieszczenie dziesiątek tysięcy satelitów bezpośrednio - zarówno w jonosferze, jak i magnetosferze, emitujących modulowane sygnały o milionach watów i milionach częstotliwości, prawdopodobnie zmieni nasze środowisko elektromagnetyczne poza naszą zdolność do przystosowania się.
 
Szkodliwe skutki promieniowania o częstotliwości radiowej
 
Promieniowanie RF ma zarówno natychmiastowe, jak i długoterminowe skutki.
Rak i choroby serca to przykłady skutków długoterminowych.
Zmiany rytmu serca i zmiany w funkcjonowaniu mózgu to przykłady skutków natychmiastowych.
 
Zespół objawów, który w byłym Związku Radzieckim nazywano chorobą fal radiowych, a dziś na całym świecie nazywa się nadwrażliwością elektromagnetyczną ("EHS"), może mieć postać ostrą lub przewlekłą.
Profesor dr Karl Hecht opublikował szczegółową historię tych zespołów, skompilowaną na podstawie przeglądu ponad 1500 rosyjskich artykułów naukowych i historii klinicznych ponad 1000 własnych pacjentów w Niemczech.

Obiektywne wyniki obejmują:
zaburzenia snu,
nieprawidłowe ciśnienie krwi i tętno, |
zaburzenia trawienia,
wypadanie włosów,
szum w uszach i wysypkę skórną.
 
Subiektywne objawy obejmują:
zawroty głowy,
nudności, ból głowy,
utratę pamięci,
niezdolność do koncentracji,
zmęczenie,
objawy grypopodobne
i ból serca.
 
EHS nie powinno już być szkodliwe dla twojego środowiska, ale uraz ten jest szkodliwy dla środowiska, który ma coraz większą część oczywistą, uważaną już na 100 milionów ludzi na całym świecie, i który może wkrótce pojawić się u wszystkich, jeśli to będzie ogólnoświatowe wdrożenie 5G.
 
Ponad 10 000 recenzowanych badań naukowych dotyczących szkód zdrowotnych RF dla zdrowia ludzkiego.
Efekty obejmują:

  ● Zmiana rytmu serca
  ● Zmieniona ekspresja genów
  ● Zmieniony metabolizm
  ● Zmieniony rozwój komórek macierzystych
  ● Nowotwory
  ● Choroba sercowo-naczyniowa
  ● Upośledzenie funkcji poznawczych
  ● Uszkodzenie DNA
  ● Wpływ na ogólne samopoczucie
  ● Zwiększona ilość wolnych rodników
  ● Zaburzenia uczenia się i pamięci
  ● Upośledzenie funkcji i jakości spermy
  ● Poronienie
  ● Uszkodzenia neurologiczne
  ● Otyłość i cukrzyca
  ● Stres oksydacyjnySkutki u dzieci obejmują autyzm, zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi ("ADHD") i astmę.

I istnieje wiele dowodów na szkodliwość dla różnych roślin i dzikich zwierząt oraz zwierząt laboratoryjnych.
Odnotowano również negatywne skutki mikrobiologiczne.
 
Pełny apel „ Międzynarodowy apel o zatrzymanie 5G na Ziemi iw kosmosie ” wraz z linkami do kopii apelu w kilku językach można przeczytać TUTAJ .
W menu u góry strony internetowej znajduje się opcja „Podpisz tutaj”, jako osoba prywatna lub jako organizacja.

 
 
Źródło: 
expose-news.com/2022/11/19/an-international-appeal-halt-rollout-of-5g/
21 listopad 2022

Rhoda Wilson 

  

Komentarze

  

Archiwum

¬ródła upadku Rzeczypospolitej Szlacheckiej
styczeń 22, 2009
Andrzej Krajewski
Manowce politycznej moralności
styczeń 22, 2007
Olaf Swolkień
Uważamy za skandal, że polskie władze doprowadzają do poważnego konfliktu z Niemcami i Francją.
marzec 20, 2003
PAP
Głupcy, których bieda dosięgła ...
październik 16, 2004
PAP
TRZECIA DROGA: nazistowska agentura czy neofici lewicy?
grudzień 13, 2002
http://republika.pl/adnikiel/socjobiologia.html
Pacyfikacja ale nie wojna w Iraku
luty 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Hezbollah wkracza na scenę
lipiec 20, 2006
Alberto Cruz
Steinbach: unieważnić dekrety przed wstąpieniem do UE
sierpień 31, 2002
PAP
Geopolityczne wizje Marka Edelmana
wrzesień 30, 2005
Marek Głogoczowski
Kulczenie najbogatszego - jeszcze opinia czy już obraza image'u?
listopad 17, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
What You Need to Know
sierpień 13, 2008
Jim Sinclair
Opus Diaboli
grudzień 26, 2005
Mirosław Sieja
KRRiT: monitoring programowy Radia Maryja PAP
grudzień 3, 2002
PAP
4 teksty
grudzień 14, 2004
Notatka z 3 maja 2005
maj 23, 2005
Eugeniusz Sendecki
Topless
luty 3, 2009
PAP
"Bo życie przerosło kabaret"
RZECZYWISTE  POPARCIE

czerwiec 19, 2003
Pruska Unia Europejska, PRUSKIE POWIERNICTWO - NSDAP XXI WIEKU Jerze Skoryna
grudzień 26, 2006
Jerzy Skoryna
Gdy rozum śpi budzą się upiory
maj 1, 2008
Artur Łoboda
Debata obłudy
październik 11, 2007
Bogusław
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media