|
Konstytucja stulecia niepodległości - pierwsze uwagi
|
|
Stworzenie nowoczesnej i naprawdę demokratycznej - na miarę naszych czasów Konstytucji - to dla mnie praca na trzy tygodnie.
Dużo więcej czasu zajęłoby zebranie grupy ekspertów - których zadaniem byłaby krytyczna analiza poszczególnych paragrafów.
Tymczasem - tak zwane "elyty" Trzeciej RP PRZEZ SZEŚĆ LAT MATACZYŁY W SPRAWIE KONSTYTUCJI", by na koniec dwudniowym PODSTĘPEM wcisnąć zdezorientowanemu Społeczeństwu ANTYDEMOKRATYCZNĄ - postkomunistyczną Konstytucję Kwaśniewskiego.
Widać, że sama myśl "referendum konstytucyjnego" wywołuje popłoch wśród towarzyszy i agentów.
Pijaczyna Kwaśniewski już zabiera na ten temat głos i "żąda" społecznej dyskusji nad "pytaniami referendalnymi".
Po co to robi?
Aby rozmydlić sprawę, zmęczyć Społeczeństwo i nie dopuścić do zmian konstytucyjnych.
By było - tak jak było.
Przypomnę więc w tym momencie, że w trakcie tworzenia Konstytucji Kwaśniewskiego NIE DOPUSZCZANO NIKOGO DO DYSKUSJI W SPRAWIE NOWEJ KONSTYTUCJI!
A dziś HOŁOTA, która podstępnie oszukała Naród - żąda tego - czego sama odebrała Polakom.
Z związku z czym pozwolę sobie na kilka uwag w sprawie ewentualnej Konstytucji.
1. Żadnej "dyskusji społecznej", bo ta zostanie wykorzystana przez postkomunę do siania chaosu.
2. Stworzyć mechanizm przyjmowania propozycji społeczeństwa w sprawie Konstytucji.
Na przykład poprzez internetową bazę danych, która ujawniona zostanie już po referendum konstytucyjnym.
3. Stworzyć projekt Konstytucji stulecia niepodległości i poddać ją pod głosowanie społeczne.
Bez żadnych dyskusji "publicznych".
4. Alternatywne wersje Konstytucji.
Nic lepiej nie przysłuży się pijarowi Prezydenta Andrzeja Dudy - jak dopuszczenie do referendum również społecznej Konstytucji stworzonej poza ogniskami władzy.
Może nawet kilka wersji Konstytucji.
Dopuszczam również, że Każda z tych Konstytucji mogłaby zawierać alternatywne zapisy niektórych paragrafów i głosowanie mogłoby przebiegać tak, że Obywatel najpierw wybrałby wersję Konstytucji, a dalej odniósł się do alternatywnych punktów.
Bolszewicka - postkomunistyczna Konstytucja Kwaśniewskiego stworzona została przez MAFIĘ PRAWNICZĄ bez wiedzy i jakiegokolwiek udziału Społeczeństwa Polskiego.
Pora - raz na zawsze zakończyć z tym bezprawiem!
PS
W referendum konstytucyjnym można jeszcze pozostawić jedną alternatywę tworząc punkt głoszący, że "Wyborca nie chce nowej Konstytucji i chce pozostawienia dotychczasowej".
W ten sposób NIKT nie będzie miał prawa kwestionować prawomocność wyboru Polaków, bądź też mówić o o jakimś "zamachu na Konstytucję".
Dzięki temu "nadzwyczajna kasta" "drugiego sortu" nie będzie miała pretekstu do bojkotu referendum.
Każde inne referendum od powyższego - na przykład wstępne pytania o chęć zmiany Konstytucji potwierdzą tylko to - co mówię od dawna, że prawdziwym celem PiS jest pozorowanie działań i zablokowanie prawej strony sceny politycznej. W czyim interesie to robią?
To chyba oczywiste.
|
|
25 maj 2017
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Zanim Rywin przyszedł do Michnika
styczeń 13, 2003
http://newsweek.redakcja.pl/
|
Zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Rodaków
grudzień 26, 2006
zaprasza.net
|
Przed szczytem Unia - Rosja Samara 2007
maj 18, 2007
wasylzly
|
Marsz szaleńców ku wojnie na Bliskim Wschodzie?
sierpień 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jak to jest z tymi zydami?
luty 3, 2007
PS
|
Napisz Millerowi co myslisz!! Akcja mailingowa!
luty 28, 2003
|
Wspomnienia Kazimierza Laskarysa
marzec 5, 2008
Elzbieta Gawlas
|
Anonimowe komentarze naruszają dobre imię!
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Farelka i paplanina - nazwiskowe związki
styczeń 4, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Media pod żydowską okupacją
grudzień 11, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Najazd na Halembę
grudzień 4, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
|
Wielka Brytania - Wielka Bezmózgownia
październik 7, 2003
Fëamortur'a
|
Poziom zaufania społecznego
kwiecień 26, 2004
|
Dramat szefowej fundacji
październik 31, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Najbardziej znany polski idiota
październik 30, 2006
Artur Łoboda
|
Czy 1 000 000 zł to dużo?
kwiecień 30, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Strajkują sędziowie, prokuratorzy ze średnią dochodów 8tys. zł - kiedy zastrajkują emeryci i renciści żyjący za 650zł miesięc
wrzesień 24, 2008
ZR
|
Przykład przyszedł z góry
sierpień 13, 2004
|
Unia Europejska
marzec 23, 2005
Gregory Akko
|
Monitoring materiałów wyborczych w TVP
listopad 5, 2006
PAP
|
|
|