|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
więcej -> |
|
Skurwiona Samoobrona czy tylko Aneta Krawczyk?
|
|
Skurwiona Samoobrona czy tylko Aneta Krawczyk? Żydowska Gazeta Wyborcza daje dupy w politycznej seksaferze, czy dziennikarska pogoń za sensacją zostanie ukarana?
Ostatnio dziennikarze żydowskiego szmatławca Adama Michnika, czyli Gazety Wyborczej w swej ekstazie seksualnej bez wątpienia weszli w wyższy stan pomroczności intelektualnej. U rozsądnych Polaków seksualne rewelacje Anety Krawczyk co najwyżej wzbudziły pobłażliwy uśmiech. Strzał w Stefana Łyżwińskiego okazał się pudłem, bez wątpienia tym samym zakończy się próba ustrzelenia Andrzeja Leppera. Jednocześnie mało prowokacyjny zostaje finał, że praca Anety K. w Samoobronie polegała na dawaniu dupy każdemu politykowi z tej partii. Teraz szukaniem ojca dziecka będą musieli zająć się dziennikarze GW. Ciekawe, czy sami nie mają "lewych" bachorów?
Może i Aneta K. cierpi na "wściekliznę macicy", ale na pewno lepszy efekt w ostatnich wyborach uzyskałaby dając dupy wszystkim chętnym w zamian za głos na nią. Tym sposobem swego czasu wygrała wybory we Włoszek porno aktorka - czyli metoda sprawdzona. Dawanie dupy impotentnym (nie tylko umysłowo) posłom Samoobrony z góry było skazane na klapę. I wątpliwe czy viagra by coś pomogła jak stara się udowodnić mecenas Agata Kalińska-Moc, adwokatka Anety Krawczyk. Doradzałbym też Anecie, wzorem Anastazji od razu pomówić premiera Kaczyńskiego, albo lepiej księdza Rydzyka, a nie jakiegoś " poślaka" i z tymi rewelacjami polecieć do GW - oni uwielbiają jak robi się z nich baranów. Godny tej roli byliby też bez wątpienia Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski z TVN.
Z góry też zostali skazani na klapę chorzy na "piso-wcik umysłowy" (objawiający się drgawkami umysłowymi) dziennikarze Gazety wyborczej. Czy będzie to powodem zamknięcia tej gazety - tak w odwecie grozi im Lepper, a to uparty chłop...
Bez wątpienia gazecie grozi szereg procesów i wątpliwe czy cwani żydowscy adwokaci gazety wybronią ich tym razem - wszak to Lepper ma władze. No chyba że dobrowolnie przyznają się że dali dupy :-)))
Bez wątpienia będzie walka to walka o bycie obu stron, co Lepper wyra?nie sprecyzował:
- "Gazeta Wyborcza" chciała obalić rząd. Teraz trzeba dojść, czy ktoś jeszcze obok gazety za tym stał. Czy to tylko robota pana Michnika, czy też innych partii politycznych - PO, SLD i PSL - i jak podkreślił, ci którzy stali za prowokacją wymierzoną w niego i Samoobronę powinni przeprosić Polskę i świat, ponieważ w tej globalnej żydowskiej nagonce wykorzystano i inne media przez nich kontrolowane i przeciw Polsce ustawiane. Lepper oświadczył też, że sądownie będzie domagał się odszkodowań od wszystkich, którzy bez dowodów oskarżali Samoobronę. Tylko że najpierw musi wymienić sędziów na polskich i takich którzy znają prawo.
Bez wątpienia papier przyjmie każdy kit i co widać powyżej. GW która miała aspiracje opiniotwórcze zawsze pasożytowała na ludzkich nieszczęściach i wszelkim szambie.
Potwierdza te fakty sekretarz generalny PiS Joachim Brudziński stwierdzając krytycznie:
- Nie tyle ja, co sami dziennikarze, wielu medioznawców, ale i wielu dziennikarzy uważa, że „GW” dopuściła się dużego uchybienia rzetelności dziennikarskiej publikując ten materiał, chociażby bez głosu drugiej strony. To jest fakt, który pokazuje, że akurat ten dziennik z tego poziomu, który jeszcze do niedawna miał – poziomu zdecydowanie zbyt wysokiego - sięgnął rynsztoka. Należy opisywać wszelkie przejawy patologii, a szczególnie jeżeli ta patologia miałaby dotykać polityków, ale pod jednym warunkiem, że ten materiał jest materiałem rzetelnym i od strony dziennikarskiej nie można temu materiałowi nic zarzucić.
Redakcja AFERY PRAWA przyłącza się do krytyki nieetyki dziennikarskiej Gazety Wyborczej. |
|
12 grudzień 2006
|
|
Zdzisław Raczkowski
|
|
|
|
Polacy maltretowali irackich wię?niów?
maj 28, 2004
IAR
|
Powstanie w Gettcie w Warszawie widziane z USA
kwiecień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przygotowani na...porażkę?
luty 13, 2006
Marek Olżyński
|
Po powrocie z Kanady
październik 12, 2004
Marak Majewski
|
TAM GDZIE KIEDYŚ BYŁA POLSKA
styczeń 5, 2005
Edward Maciejczyk
|
Wesołych Świąt
kwiecień 19, 2003
|
Władyslaw Bartoszewski
październik 19, 2007
Goska
|
Wyrok w Starachowicach - Sądy ostatnimi instytucjami zaufania publicznego....
styczeń 25, 2005
Adam Sandauer
|
Byli wiceprezydenci Krakowa zatrzymani
grudzień 14, 2006
PAP
|
Morderstwo za morderstwo
lipiec 7, 2005
|
UE rozumie sytuację na rynku rolnym (?)
czerwiec 26, 2002
PAP
|
Kontrakt na Podboj Serc i Umyslow
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kara śmierci za handel mrówkami
marzec 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wielkie kościoły
wrzesień 11, 2002
opowiedział Krzysztof K
|
Tekst okazjonalny - 1 Maja, już cztery lata w UE
kwiecień 29, 2008
Dariusz Kosiur
|
Prasa finansowa i emisje akcji | Jaka wiarygodność?
czerwiec 15, 2005
Andrzej Sielecki
|
Obłędna inicjatywa nadania honorowego obywatelstwa USA żydówce Annie Frank
luty 19, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Polska - Pierwszy kraj syjonistyczny w Europie
wrzesień 8, 2003
tłumaczyła Elżbieta
|
ODEZWA DO LICZYDŁA
grudzień 17, 2006
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
|
Bankierzy, gangsterzy i bolszewizm
wrzesień 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|