ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
więcej ->

 
 

Białoruś: Przeciwko ingerencji w kampanię wyborczą.



"Prawdziwą przyczyną ataków Zachodu oraz rozpętywanej za pomocą tamtejszych mediów histerii informacyjnej na temat Białorusi są sukcesy ekonomiczne tego kraju, a także jego zaangażowanie w integrację z narodami słowiańskimi" - powiedział w piątek Władimir Upas, deputowany Dumy miejskiej w Moskwie w rozmowie z białoruską agencją Bełta.

"Wybory na Białorusi odbywają się w trudnym okresie dla narodów słowiańskich . Rozgromiona Jugosławia, oddalające się od siebie Rosja i Ukraina. To wszystko rezultaty polityki Zachodu, nastawionej na podzielenie Słowian" - mówił Upas.

"Dzięki mądrości narodu białoruskiego, dzisiaj kraj ten cechuje wysoki potencjał ekonomiczny. Białoruś wiele zyskała dzięki racjonalnej i sprawiedliwej dystrybucji swoich bogactw. Według głównych wska?ników rozwoju, wyprzedziła ona praktycznie wszystkie kraje WNP, nie dysponując przy tym wielkimi zapasami zasobów naturalnych"- zwrócił uwagę rosyjski samorządowiec.

Agencja Bełta poinformowała również w tym samym dniu, że renomowany brytyjski tygodnik polityczny "The Guardian" zamieścił dzisiaj artykuł swego stałego publicysty Jonathana Steel`a, w którym skrytykowane zostały naciski państw zachodnich na przebieg kampanii przed wyborami prezydenckimi na Białorusi, rozpisanymi na 19 marca.

"Ma miejsce kolosalna kampania ingerencji w białoruskie wybory ze strony zagranicznych rządów - kampania dużo bardziej wątpliwa od tej, która toczyła się w 2004 roku na Ukrainie. O ile Rosja z rezerwą wciąga się w białoruskie wybory, to Europa i USA sypią tam pieniędzmi" - stwierdził Jonathan Steel. Politykę taką nazwał "krzykliwą ingerencją innych państw w walkę przedwyborczą".

Steel był obserwatorem z ramienia Europejskiego Instytutu Środków Masowego Przekazu referendum konstytucyjnego na Białorusi w 1996 roku, które zatwierdziło obecny model ustrojowy tego kraju. Publicysta brytyjski pisze, że wielokrotnie rozmawiał z Białorusinami na temat sytuacji w ich ojczy?nie. Rozmowy te pokazały zupełnie inny obraz kraju, od jednostronnego, prezentowanego przez rządy oraz media zachodnie.

"Większość ludzi z którymi rozmawiałem jest zadowolonych ze swojego poziomu życia. Wielu ma związki rodzinne, bąd? jakieś inne z Rosją, ich gigantycznym sąsiadem i czują oni wdzięczność za stabilność, umiarkowanie i nieobecność oligarchów którzy kontrolowaliby ekonomię" - cytuje słowa Steel`a agencja białoruska.

Dziennikarz brytyjski zauważa też, że dzisiaj dostęp do wiadomości na Białorusi jest szerszy niż jeszcze w 1996 roku. Finansowany przez UE kanał telewizyjny "EuroNews" jest dostępny w sieciach telewizji kablowych i odbierają go miliony ludzi. Dostęp do nie podlegających cenzurze stron internetowych jest łatwy w kawiarenkach internetowych, klubach czy w domu.

Bełta pisze, że Steel zauważa na końcu swojego artykułu, że główny kandydat opozycyjny odwiedza stolice europejskie, otrzymując tam poparcie, co równoznaczne jest z jawnym mieszaniem się w kampanię wyborczą w innym państwie.
11 marzec 2006

słowianofil 

  

Archiwum

2009.03.11. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 11, 2009
tłumacz
Dwulicowy Napoleon, Pierwszy Pułk Szwoleżerów etc.
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Zawód - szpieg
grudzień 4, 2006
bez podpisu
Appology for 1953?
sierpień 23, 2007
ICP
Chamstwo, srebrniki, negocjacje i niechciane podziękowania
grudzień 20, 2002
PAP
W Cieniu "Wojny Ostatecznej"
wrzesień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
WŁOSKIE "obozy koncentracyjne" zapraszają POLAKÓW
wrzesień 13, 2006
tatar
Gruzja w ogniskowej konfliktu
listopad 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Z Kanady
sierpień 31, 2003
Andrzej Kumor
Frajerzy, czyli - "Nasi zapomniani sojusznicy"
grudzień 28, 2003
Marek Głogoczewski
Rze? polskich rze?ników
czerwiec 29, 2003
przesłała Elżbieta
Również Mazowieckiemu Irak stwarza poważne zagrożenie.
wrzesień 13, 2002
zaprasza.net
Podstawowa rola Hitlera I Stalina w istnieniu Izraela
czerwiec 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Białoruś w Polskim wydaniu.
czerwiec 17, 2008
Bogusław
Terror Żydów przeciwko Żydom – Część trzecia: Zbrodnie sjonistów
czerwiec 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Studenci prawa oszustami i co dalej z Ojczyzną?
styczeń 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Uzasadnienie wyroku na Rywina
lipiec 30, 2004
Tysiąc za dziecko
luty 11, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kraków ma nową strategię promocji
styczeń 10, 2008
PAP
Żydom i Izraelowi wszystko wolno!
październik 24, 2006
tatar
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media