ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA 
Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
więcej ->

 
 

"Globalizacja antysemityzmu" i hegemonia Osi USA-Izrael nad światem

USA jest głównym narzędziem Izraela, przeciwko muzułmanom na Bliskim Wschodzie. Jednocześnie wiadomo jest, że napad siłami zbrojnymi, na jakiekolwiek państwo jest zbrodnią w oczach prawa międzynarodowego. Z tego powodu złamanie prawa międzynarodowego przez napad na Irak, bardzo nadwerężyło prestiż Ameryki na świecie. Obecnie atak na Iran, przez oś USA-Izrael z łatwością mógłby być powodem do obalania pro-amerykańkich reżymów w Egipcie, Pakistanie, Jordanji i Arabii Saudyjskiej.

Eksperci-ekonomiści twierdzą, że napad na Iran, spowodował by wielki skok w górę cen paliwa, co miałoby fatalne skutki dla gospodarki światowej. Teraz, kiedy spada w USA wartość nieruchomości, zwłaszcza domów mieszkalnych, byłby fatalny moment na szokowanie gospodarki, astronomicznymi cenami paliwa. Mimo tego, rząd Bush’a śle sygnały nadchodzącej wojny, za pomocą rozkazów stawiających w pogotowiu wojennym marynarkę wojenną USA w okolicy Iranu, już 21go pażdziernika, 2006.

Oś USA-Izrael najwyra?niej dąży, według strategii neokonserwatystów, do wywołania maksymalnego chaosu na Bliskim Wschodzie, żeby spowodować niekończącą się okupację tego regionu przez siły USA, dla dobra Izraela jak i kontroli przez USA zasobów ropy naftowej i gazu ziemnego tego regionu. Według artykułu Paul’a Craig’a Roberts’a „Obecny Kryzys” („Crisis Is Upon Us,”) z 25go września, 2006 w Antiwar.com, tego rodzaju logika neokonserwatysów, widziałaby na przykład zniszczenie amerykańskiego lotniskowca w Zatoce Perskiej, jako pewny sposób na skonsolidowanie opinii publicznej w USA, w celu popierania wojny przeciwko Iranowi i walki do zwycięsywa w „wojnie przeciwko terrorowi.” Spowodowałaby to wprowadzenie w Ameryce ogólnego poboru do wojska, zwłaszcza, jeżli znowu zainscenizowanoby jakiś szokujący „atak terrorystyczny.”

Nie jest trudno oskarżyć Iran o pomaganie ruchowi oporu w Iraku, w dodatku do oskarżenia, że buduje on bombę nuklearną. Propaganda neokonserwatystów pomieszała w głowach Amerykanów, legalny program elekrowni atomowych, z domniemanym programem zbrojeń nuklearnych w Iranie.

Obecna oficjalna wersja strategii USA, pozwala na „rozładowawczy” atak nuklearny przeciwko państwom nie posiadającym broni nuklearnych. Neokonserwtyści twierdzą, że taktyczne bomby nuklearne są potrzebne, w celu zniszczenia podziemnych instalacji w Iranie. Roberts uważa, że prawdziwym powodem planów użycia bomb nuklearnych USA i Izrael przeciwko Iranowi, jest storzenie zagrożenia ludobójstwem całego świata muzumańskiego, prawie jednej czwartej ludności świata, jeżeli świat muzułmański nie podda się hegemonii osi USA-Izrael.

Od czasu kiedy Żydzi europejscy założyli państwo Izrael, zaczęła się intensywna kampania ukrywania w mediach światowych, zbrodni popełnianych na Arabach przez Żydów w Izraelu i „wiekszym Izraela,” którym to mianem Izraelczycy określają Palestynę. Natomiast celem geopolitycznym radykalnych Żydów, jest hegemonia Izraela „od Nilu do Eufratu.”

Ostatnio Żydzi piszą o nowym antysemityzmie, a nawet o glabalizacji antysemityzmu z powodu dostępu muzułmanów do internetu. Daniel Goldhagen pisał już w maju 2003 w piśmie żydowskim „Forward” o glabalizacji antysemityzmu „The Glabalization of Anti-Semitism.”

Ważnym celem sjonistów, jest nakłanianie Żydów do osiedlania się w Izraelu, tak żeby z powod przyrostu naturalnego, nie było w tym państwie, dużo więcej Arabów niż Żydów. Propagowanie zagrożenia antysemityzmem, zawsze było narzędziem propagandy żydowskiej. Pisze o tym zjawisku 25 września, 2006, w Antiwar.com Jonathan Cook w artykule „Nowy Antysemityzm i Wojna Nuklearna.”

W Europie najwięcej Żydów jest w Angji i we Francji, gdzie jednocześnie rośnie liczebnie mniejszość muzułmańska. We Francji, na przykład, dziwne ataki anty-semickie były omawiane w mediach: rabin jakby był zraniony nożem - okazało się, że to rabin ten sam nożem skaleczył się. W innym przypadku, młoda dziewczyna była jakoby zgwałcona w pociągu przez kilku antysemitów – okazało się, że dziewczyna ta udawała, że została zgwałcona i w dodatku wogóle nie była ona Żydówką.

Były premier Izraela B. Netanyahu ostatnio porównał prezydenta Iranu, Mahmoud’a Ahmadinejad’a, do Adolfa Hitlera i powiedział: „Hitler zaczął kapanię wojenną naprzód, a o broń nuklearną starał się pó?niej. Iran stara się naprzód zbudować bombę nuklearną i dlatego jest bardziej niebezpieczny,” – powiedział tak mimo tego, że Iran może mieć broń nuklearna dopiero za kilka lat, jeżeli faktycznie o tę broń stara się.

Wobec niby tak bezpośredniego śmiertelnego zagrożenia przez „islamofaszystów,” takich jak prezydent Iranu, arsenał nuklearny Izraela grozi nuklearnym holokaustem, który Izrael wydaje się być gotów dokonać na muzułmanach, według planów radykalnych Żydów. Taki holokaust muzułmanów byłby przedstawiany w mediach kontrolowanych przez Żydów, jako ratunek cywilizowanego świata, przed mitycznymi „islamo-faszystami.”
28 wrzesień 2006

Prof. Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Budzenie ze snu o potędze
marzec 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Lichwa uber alles ... czyli "patriotyczny obowiązek" wobec żydowskich gangsterów
luty 7, 2004
Żal za wyrządzone zło czy obłuda?
maj 21, 2003
Julia M. Jaskólska
Aż taka ciemnota?
marzec 18, 2004
cywilizowany
Były marszałek pełnomocnikiem prezydenta Krakowa
styczeń 6, 2007
Domagają się wyniesienia Stalina na ołtarze
listopad 27, 2008
PAP
Białoruś przyjmie wyrzuconych studentów
kwiecień 1, 2006
thot
Skrzypkowi na dachu ku rozwadze
grudzień 17, 2002
Sebastian Karczewski http://www.naszdziennik.pl/
Przynieście nam głowy zdrajców
wrzesień 12, 2004
WP jak TPSA
październik 17, 2003
Tomasz Sęk
Pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka
lipiec 22, 2005
Artur Łoboda
Rehabilitacja
marzec 17, 2008
Marek Jastrząb
W sprawie ataku na WTC
marzec 2, 2007
Artur Łoboda
Kulig na koszt niezaproszonych
maj 16, 2003
www.polandsecurities.com/orlen
Haniebny - czy tylko głupi?
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
Eksplozja Nacjonalizmu Islamskiego?
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Gdyby nie Balcerowicz to bylibyśmy drugą Ukrainą"
listopad 6, 2004
Dobre imię Ameryki w stanie zagrożenia
wrzesień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polonia Pięciu Kontynentów
maj 13, 2005
zaprasza.net
Smutna historia z Parczewa
grudzień 11, 2005
Marek Komorowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media