|
Staż dyskutanta
|
|
Czasopismo "Piłka Nożna" ma (jak przystało) swój internetowy portal (pilkanozna.pl), a tamże forum. Ponieważ parę lat temu opracowałem propozycję regulaminu gry w piłkę nożną i wysłałem do owej redakcji (nikt nie odpowiedział), przeto sobie pomyślałem (11 lipca 2006) - skoro mają witrynę, zarejestruję się i wpiszę regulamin w nowoczesny sposób. Ustaliłem hasło, wypełniłem formularz i wysłałem "wszystko co trzeba". Po paru minutach zostałem przywitany -
Witamy na Forum PilkaNozna.pl
Prosimy o zachowanie lub wydrukowanie tego email'a [błąd]. Informacje o Twoim koncie są następujące:
[tu moje dane]
Twoje konto jest obecnie nieaktywne. Nie możesz go używać zanim nie odwiedzisz poniższej strony:
[tu podano namiary na tę stronę]
Nie zapomnij swojego hasła, ponieważ zostało zakodowane w naszej bazie danych i nie będziemy mogli go odzyskać. Jeśli jednakże zapomnisz hasła możesz otrzymać nowe, które będziesz musiał aktywować w identyczny sposób jak to konto.
Dziękujemy za rejestrację.
Po pewnym czasie dosłano -
Twoje konto zostało utworzone. To Forum jednakże wymaga aktywacji kont, poprzez podanie klucza aktywującego, który otrzymasz w specjalnej wiadomości email. W niej też znajdziesz dalsze instrukcje postępowania.
Odczekałem na aktualizację otrzymaną w specjalnej emajlowej przesyłce, wybrałem dział do dyskusji i wpisałem regulamin (projekt). Na wszystko (w tym także zredagowanie pisma) straciłem (jednak) sporo czasu. Wysłałem, ale trzeba było dopisać temat. Wpisałem i... ukazała się informacja -
Nie masz wystarczającej liczby postów do założenia tematu.
Z pewnością taki (zapewne uzasadniony) wymóg podyktowany jest sprawiedliwością społeczną (przecież nie może nowy gościu wpisać od razu co mu ślina na język) i zapewne jest to omówione w bogatym dziale typowych problemów. Ale moje pytanie brzmi - to podczas redagowania (i kilkakrotnego podglądu przed wysłaniem) nie można było od razu wyświetlić tej informacji? A jeszcze lepiej - podczas logowania mogli przestrzec, że musi upłynąć jakiś staż, nim dyskutant będzie mógł napisać swoją opinię. I taką mamy "logiczną" załogę elektronicznej gazety... Straciłem i czas, i nerwy, a przede wszystkim - złudzenia, że można coś załatwić w cywilizowany sposób...
I na tym zakończył się moja krótka przygoda z portalem. Regulamin wysłałem również na emajlowy adres redakcji, ale nie otrzymałem ani potwierdzenia, ani odpowiedzi. No i znowu się czepiam. Dlaczego to znowu ja? |
|
14 lipiec 2006
|
|
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|
|
Czy Irakijczycy zjednoczą się przeciwko USA?
styczeń 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"PaRDeS" Izraela Adama Shamira (Rozdział I)
styczeń 26, 2006
|
Dysproporcja Skutów Nuklearnej Megalomanii Izraela
kwiecień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sekcja filmowcow amatorow w 3miescie oraz nowy przeglad filmow amatorskich w kategori "sensacja"
styczeń 30, 2004
NICO
|
Chiny i kwestia rozwoju rządu reprezentatywnego
czerwiec 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Mamy prawo do obrony
sierpień 9, 2006
Dariusz Kosiur 09.08.2006
|
Historyk niemiecki za zniesieniem zakazu rozprowadzania "Mein Kampf"
lipiec 25, 2007
BIBULA
|
Prawda historyczna
maj 15, 2003
przesłała Elżbieta
|
Tarcza i wyścig zbrojeń
sierpień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Świat ma jednak szczęście że Rosją rządzi Putin
październik 2, 2006
wasylzly
|
Rosja znow defiluje. Teraz 4 Listopada- rocznice wypedzenia
Polakow z Kremla.
listopad 7, 2006
anonim
|
Papież i Unia Europejska
luty 26, 2003
Stanisław Krajski
|
Bogusław Maśliński: Szale Goryczy Bezprawia w Majestacie Państwa w Polsce.
maj 4, 2007
Bogusław Maśliński
|
Generałowie bezkarni w aferze "bakszyszowej"
lipiec 8, 2007
Newsweek
|
Skwar pó?nego lata, Skwer w Gdyni i denne swary
wrzesień 15, 2005
Mirosław Naleziński
|
Adolf Eichmann born in Austria
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wybór bieżącej prasy rosyjskiej
luty 19, 2007
tłumacz
|
Konstytucja RP: Polska dla Polaków
wrzesień 11, 2006
Halina W.
|
Recenzja ksiazki Jana Grossa "Strach"
luty 5, 2008
...
|
Moczulski ponownie przed sądem lustracyjnym
grudzień 17, 2002
PAP
|
więcej -> |
|