|
Ankieta i Judeopolonia
Rzeczywistość czy zły sen?
|
|
Ankieta i Judeopolonia
Rzeczywistość czy zły sen?
Czy nie jest tak, że wszystkie procesy toczące się w Polsce po „okrągłym stole” podporządkowane są jednemu generalnemu celowi – budowie Judeopolonii? Może ma się w końcu ziścić to, co nie udało się zrealizować na samym początku XX wieku? Może w tym tkwi odpowied? na to, co się obecnie dzieje w Polsce?
Czy stąd się bierze ten typowy wrzask, zaprogramowany harmider, atak na wszystko i wszystkich, którzy opierają się takiemu celowi? Czyżby PiS był gwarantem osiągnięcia tego celu? Dlatego jest nietykalny i wszyscy mają słuchać to co PiS rozkazuje i do wierzenia ogółowi podaje? Czy w takim kontekście należy rozumieć wszystko to, o czym donosiła "Żydowska Agencja JTA: Polska jednym z największych przyjaciół Izraela" i PAP („Lech Kaczyński liczy na dobrą współpracę z Komitetem Żydów Amerykańskich”)?
Spójrzmy; – przecież biada temu, co powie NIE PiS-owi. Wprowadzone pod dyktando UE prawo ma charakter talmudyczny, to i niech niebawem nikt się nie zdziwi, że i taki charakter będzie miała sprawiedliwość – jako pochodna tego prawa. Będzie prawo i sprawiedliwość – i natychmiastowe sądy (tzw. 24-godzinne), gdy Polacy zaczną się buntować, gdy w końcu zrozumieją, że do cna zostali wystawieni do wiatru, a wszystko na to wskazuje. Ktoś powie - to wszystko jest niemożliwe! Niemożliwe? – Przecież najciemniej jest pod latarnią!
Gdyby tak miało być, to trzeba przecież przygotować też odpowiedni grunt do koegzystencji katolicyzmu z judaizmem – Polaków z Żydami. Ekumenizm, jak ulał się tutaj nadaje. No i osoba Papieża Polaka też. Czy takie procesy nie zachodzą?
To, że w tym wszystkim Polacy zostaną pucybutami, to już mało kogo tak naprawdę dzisiaj obchodzi – na gardłowaniu wszystko się kończy. Potem, jak Polakom coś nie będzie się podobało i zaczną się burzyć to będą pałowani i w trybie natychmiastowym osądzani – jako chuligani biorący udział w nielegalnym zbiegowisku. Czy tak to wszystko należy rozumieć?
Rabin Sacha Pecaric - Prezes Pardes Lauder (aktualny rabin z Krakowa) mówi:
„ ... pomimo dramatu historii i wszelkich złych prognoz, żydowska nauka i żydowskie życie mogą odrodzić się w Polsce na najwyższym poziomie, kształtując przyszłość polskich Żydów i kierując ich na drogę Tory, która stanowi o istocie żydowskiej tożsamości.
Oby dzieło rozpoczęte prze Pardes Lauder mogło być kontynuowane i oby stało się fundamentem dla odbudowy prawdziwego żydowskiego życia w Polsce, jeśli nie w tym, to na pewno już w przyszłym pokoleniu.”
– (http://www.snpp.pl/Powrot%20Zydow%20na%20polska%20ziemie%202.htm; http://www.pardeslauder.pl/o_nas.html)
I nie są to żadne mrzonki rabina. On doskonale wie co mówi. I nie tyko mówi, ale i pisze na podanej stronie internetowej. Czyżby zakładał, że stopień zaczadzenia Polaków – z lewa i prawa – jest tak duży, że i tak mało kto w to uwierzy? A może jednak on się myli?
Czyżby stopień zaawansowania tego procesu doszedł już do etapu sprawdzania – oczywiście przy pomocy stosownej ankiety - czy już czas na rozpoczęcie masowego osadnictwa Żydów w Polsce? A może sama ankieta jest tylko prowokacją, ale w czyim interesie?
Gdyby ten proces się rozpoczął, to z całą pewnością zostałby zrealizowany program PiS – wybudowania trzech milionów mieszkań. Rozrusza to oczywiście biznes przybyłych – a nie polski biznes - na niespotykaną skalę, mając przy tym robotników Polaków za 800 zł. miesięcznie. Przydadzą im się wówczas również zasoby geotermalne Polski, które oczywiście przejmą.
Czyżby gwarantem tego wszystkiego na dzień dzisiejszy miałby być PiS, a potem PO i tak na zmianę? A wcześniej trzeba wykończyć, LPR, Samoobronę i wszystko inne co polskie?
Po środowiskach studenckich Podkarpacia plączą się nieoficjalni ankieterzy z ankietą, której autora, ani zleceniodawcy i kto ją przeprowadza oczywiście nie podano.
Oto nagłówek tej ankiety:
„ANKIETA
Ankieta, którą przedstawiam służy celom naukowym. Badania są anonimowe. Celem ankiety jest zorientowanie się jak mieszkańcy Podkarpacia postrzegają Żydów (Żydzi w świadomości historycznej mieszkańców Podkarpacia). Proszę o szczere odpowiedzi. W pytaniach z podanymi odpowiedziami, proszę wybraną odpowied? podkreślić.”
Według treści nagłówka ankieta niby dotyczy świadomości historycznej mieszkańców Podkarpacia, a tak naprawdę, to z tą historyczną świadomością nic nie ma wspólnego. Badany jest stopień przyzwolenia na osadnictwo Żydów na Podkarpaciu, o czym świadczy treść pytań zawartych w ankiecie. Ankieta zawiera aż 42 pytania.
Oto tylko niektóre z tych pytań z zachowaniem kolejności ich numeracji w ankiecie:
„23. Co sądzi Pana(i) o ewentualnym powrocie Żydów do Polski?
- jest to dla mnie obojętne;
- jeśli nawet wrócą to będą się czuć obco, bo jest to dla nich całkiem obce środowisko, zarówno kulturowo jak i religijnie;
- jestem całkowicie przeciw, bo pojawią się konflikty;
- .........................”
’24. Czy chciałby Pan (chciałaby Pani) mieć za sąsiada Żyda?
- dla mnie to sprawa obojętna;
- tak, przecież Żyd to też człowiek i przy dobrej obustronnej woli, zawsze się można dogadać;
- lepiej nie, bo zawsze może dojść do konfliktów na tle etnicznym;
- ........................”
„32. Żydzi czasem są oskarżani, że zbijają kapitał na Holocauście. Czy jest to prawdziwe stwierdzenie?
- nie jest prawdziwe, gdyż za ich ofiary i cierpienia należy się im jakaś rekompensata;
- czasem odnoszę wrażenie, że zbyt często obnoszą się ze swoimi ofiarami i czerpią z tego korzyści;
- są dobrze zorganizowani i umieją uzyskać odszkodowania;
- ......................”
„33. Dlaczego książka J.T. Grossa „Sąsiedzi”, była szokiem dla polskiej opinii publicznej?
- nie mam zdania na ten temat, gdyż nie czytałem(am) książki;
- bo zburzyła opinię o Polsce jako kraju w którym wszyscy pomagali Żydom;
- jest to prowokacja człowieka który nie lubi Polaków;
- .......................”
„2. Czy uważa Pan(i), że społeczeństwo polskie jest wrogo nastawione do Żydów?
- nie jest wrogo nastawione;
- jest tolerancyjne;
- jest wrogo nastawione;
- nie mam zdania;
- ...........................”
„4. Czy prawdziwe jest stwierdzenie, że Polacy od urodzenia są antysemitami?
- jest to krzywdzący stereotyp;
- nie mam zdania na ten temat;
- może i jest w tym stwierdzeniu trochę prawdy;
- .....................................”
„5. Jakie jest nastawienie Kościoła wobec Żydów?
- pozytywne;
- obojętne;
- negatywne;
- Kościół przez dialog dąży do wzajemnego poznania się i do porozumienia;
- ............................”
„12. Proszę wymienić wybitnych przedstawicieli kultury polskiej, którzy mieli żydowskie korzenie.
- .................................................
„22. Czy w miejscowości w której Pan(i) mieszka są jakieś pamiątki po Żydach?
- .............................”
Czy nie jest tak, że niemoc Narodu Polskiego tkwi w jego zdradzie?
I na koniec - istnieje maksyma: Doskonały podstęp d?wignią totalnego sukcesu. Warto o niej pamiętać. Spróbuj pomyśleć!
Mgr inż. Józef Bizoń
|
|
28 wrzesień 2006
|
|
Józef Bizoń
|
|
|
|
Polska racja stanu a Unia Europejska
kwiecień 27, 2003
przesłała Elżbieta
|
Eine grose geszeft
kwiecień 9, 2003
IAR
|
Irael zagrożony swoją własną bronią nuklearną
kwiecień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gdzie istnieje prawo zbliżone do ideału?
luty 23, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Protest
listopad 9, 2005
przesłała Elżbieta
|
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
|
Więzienie dla pedofilki
luty 29, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Konfederacja nieuków
styczeń 10, 2004
ZS
|
Prezent urodzinowy - Politkowska
październik 10, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
W Trzeciej RP opłaca się być bandytą
styczeń 22, 2004
IAR
|
Neokonserwatyści pasożytami ruchu zachowawczego
luty 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
PiS: Pitera chwali Hitlera
wrzesień 18, 2007
|
Kombatant
luty 18, 2008
Marek Jastrząb
|
Refleks szachisty
listopad 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
„Wrogowie” naszych wrogów są naszymi przyjaciółmi
kwiecień 4, 2008
Dariusz Kosiur
|
Jak latano 20 000 lat temu
lipiec 20, 2008
...
|
Kraków - Najbardziej rozpoznawalne miasto świata
listopad 11, 2007
interia
|
Czy spółdzielnie mieszkaniowe zwrócą znacjonalizowane wkłady?
sierpień 30, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Bieda
styczeń 31, 2005
ala
|
Pomyłki funkcjonariuszy na koszt Państwa!
styczeń 23, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|