ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA 
Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
więcej ->

 
 

Zaklamywanie Historii



Tragedia dzieci w czasie Drugiej Wojny Swiatowej jest trudna do opisania. Pociagi zima wysiedlanych Polakow z Pomorza i Wielkopolski a pozniej z Zamojszczyzny spowodowaly smierc tysiecy dzieci. Dzieci stanowily jedna czawrta ofiar zagalady Zydow przez Niemcow w okupowanej Polsce. Normalna ilosc dzieci w Polsce wedlug demograficznych danych bylaby dwurotnie wieksza, niz faktycznie byla po wojnie w Polsce. Duzy procent dzieci musialo byc leczone po wojnie na grozlice i inne chorby. Do dzis nie zostala ustalona lista nazwisk obywateli polskich zabitych w czasie Drugiej Wojny Swiatowej jak i w latach powojennych w gulagu i podczas pacyfikacji sowieckiej. Wtedy w ktorych ginela glownie patriotyczna polska inyeligencja. Brak dokladnych ustalen pozostawia mozliwosc szerzenie propagandy.

Wladze Zwiazku Sowieckiego zawyzaly liczbe ofiar zbrodni niemieckich, prawdopodobnie w celu ukrycia ofiar pacyfikacji krajow satelickich przez NKWD, tak w Oswiecimiu jak i innych obozach koncentracyjnych, ale nawet takich miejscowosciach jak Jedwbne. Niestety wsrod architektow niemieckiej zaglady Zydow, bylo wielu Niemcow zydowskiego pochodzenia.

Pisze o tym Gerald Reitlinger w ksiazce „The SS – Alibi of a Nation 1922-1945” (Prentice Hall, Inc. 1956, 1981), jak general Reinhard Heydrich prowadzil z pasja program niszczenia Zydow, kiedy musial przyjac na siebie wine, za niemieckie ludobojstwo Zydow i od poczatku uczynil on Zydow katami w gettach i w obozach smierci. Zydzi stanowili policje i administracje gett, wielu z nich sluzylo jako tajni agenci Gestapo. Heydrich bral sobie do pomocy ludzi pochodzenia zydowskiego, nacechowanych wedlug Reitlingera, „patologiczna zydowska samo-nienawiscia,” takich jak Globocnik, Eichman, Knochen, Dannecker etc.

W tym samym czasie zydowskie komitety i lewicowa ludnosc zydowska, przyczynili sie do tego, ze od jesieni 1939 do wybuchu wojny niemiecko sowieckiej w lecie 1941go wieksza ilosc obywateli Polski byla zamordowana przez Sowiety niz przez Niemcow. Przyczynily sie do tego zydowskie komitety i lewicowi Zydzi wydajac NKWD polskich obywateli. Dopiero od konca stycznia 1942 roku Polska inteligencja przestala byc glownym celem niemieckiego aparatu terroru. Wtedy miejsce Polakow zajeli Zydzi jak wazny cel zbrodni niemieckich.

Strategia obronna Sowietow polegala na brutalizacji wojny. Rozkaz Lawretego Berii nakazal natychmiast mordowac obywateli polskich w wiezieniach przygranicznych. W pierwszym tygodniu wojny niemiecko-sowioeckiej NKWD wymordowalo okolo 30,000 wiezionych obywatel polskich. W tydzien pozniej Heydrich wydal rozkaz zeby egzekucyjne jednostki niemieckie zacieraly slady swoich egzekucji komunistow i Zydow, tak zeby propaganda niemiecka mogla twierdzic, ze te egzekucje byly dokonane przez miejscowych ludzi jako zemsta za terror sowiecki dokonany z pomoca miejscowych Zydow.

Straty zydowskie skladaly sie z ludzi zbitych w komorach gazowych, 3,060,000 osob i okolo 1,500,000 Zydow straconych w okolicy aresztowania, plus ludzi zaglodzonych w gettach. Razem straty te stanowia okolo pieciu milionow ofiar. Cytuje zrodla w tej sprawie w mojej ksiazce „Jews in Poland: A Documentary History” (Hippocrene Books, Inc. New Yrok, 1993, 1998) wedlug hiustorykow zydowskich.

Jest rzecza dziwna, ze zydowskie czasopismo, Hebrew Magazine, reprezentujace American Jewish Committee, oglosilo dwadziescia lat wczesniej, 31 pazdziernika, 1919 roku, ze grozilo lub bylo dokonane ludobojstwo szesciu milionow Zydow, podczas i bezposrednio po Pierwszej Wojnie Swiatowej. Wowczas, na zachodzie byly szerzone przez pro-bolszewickich Zydow, oskarzenia o masowe mordy Zydow w pogromach na Ukrainie i jakoby w Polsce, w czasie wojny polsko-bolszewickiej, kiedy Ukraincy pod dowodztwem Semjena Petlury byli sprzymierzeni z Polakami przeciwko bolszewikom.

Kilka lat pozniej, kiedy Petlura mial jechac z Paryza do Polski po zamachu stanu Pilsudskiego w maju, 1926 roku, zostal on zbity w Paryzu przez Zyda, Szolom’a Schwartzbard’a, pod pozorem zemsty za pogromy. Prawdopodobnie Schwrtzbard dokonal tego morderstwa z polecenia NKWD, zeby zapobiec wspolpracy Petlury z Pilsudskim, w czasie terroru sowieckiego na Ukrainie.

Patrzac wstecz na wiek dwudziesty, zwany „wiekiem smierci” w historii ludzkosci, patrzymy na wykresy podsumuwujace tragegie ludzkosci, ktora w czasie tego wieku ucierpiala na bezporownania wieksza skale niz w wiekach wczesniejszych. W wieku dwydziestym usmiercono ponad sto osiemdziesiat milionow ludzi i w wojnach dokonano ogromnych zniszczen. Dzis Zydzi za pomoca zydowskiego ruchu roszczeniowego wymuszaja dla siebie zupelnie nieslusznie specjalne uprzywilejowania i nie chca dzielic z innymi materialnych strat wojennych.

Tragedia zydowska obejmuje mniej niz trzy procent ofiar dwudziestego wieku, a przeciez Zydzi szerzyli zbrodniczy komunizm, i mieli miedzy soba masowych mordercow, takich jak Lazar Kaganowicz, ktory w czasie kolektywizacji, wymordowal glodem i egzekucjami, ponad dwukrotnie wiecej chlopow sowieckiech, niz Hitler wymordowal Zydow dziesiec lat pozniej.

Po Drugiej Wojnie Swiatowej, Zydzi stworzyli zydowski ruch roszczeniowy, ktory falszuje historie i teraz wysuwa absurdalne zadania odszkodowan ze skarbu i majatku narodowego Polski.
Polska byla najbardziej poszkodowanym panstwem przez Niemcow i Zwiazek Sowiecki. Jest rzecza absurdalna, zeby rzad polski placil Zydom, za straty zadane im przez najezdzcow na wyniszczonym wojna i komunizmem terenie Polski. Sprowadzanie ogolnoludzkiej tragedii do akcji roszczeniowych ubliza pamieci cierpienia wszystkich ofiar wojny a zwlaszcza tragedii niewinnych dzieci.

www.pogonowski.com
5 styczeń 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Ustawa o Rzeczniku Pacjenta w Sejmowej Komisji Zdrowia
grudzień 7, 2006
Adam Sandauer
Przywrócić Polakom nadzieję- marzec 68
marzec 10, 2003
Leszek Skonka
"Afera starachowicka" - Okupacja budynku Sądu Rejonowego w Starachowicach przez KPN
sierpień 25, 2003
Paweł Czyż
Nęcąca...Propozycja.?
grudzień 16, 2008
N.Kuryłło
Kobieta - samica człowieka
luty 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Usuwanie usówania
październik 5, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Generowanie konfliktów i polityka mediów. Zamiast relacjonować, tworzą własna rzeczywistość
październik 24, 2004
Adam Sandauer
Powstanie wymusił „Monter”...
sierpień 15, 2008
www.myslpolska.pl
Kanadyjskie dyskusje 2006
styczeń 8, 2006
Wojciech Gryc
Putin zza wschodniej granicy
grudzień 30, 2007
zebrał i przesłał . (kropka)
Sztuka - antysztuka
lipiec 31, 2003
Andrzej Kumor
Bliżej naprawienia krzywd
kwiecień 13, 2006
Leszek Skonka- Wrocław
Tupet - metoda na biznes
luty 8, 2008
Małgorzata Stawarz - numerolog
Śmiertelne pasje
sierpień 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Monarchia czyli mafia
październik 18, 2003
Artur Łoboda
Gówno wciska gówno
wrzesień 27, 2004
Lepiej zlikwidować
grudzień 6, 2003
Dziennik Polski
Kto naprawdę Polsce służy
luty 26, 2007
Artur Łoboda
Przyjaciele
lipiec 12, 2003
przeslala Elzbieta
List prywatny
maj 27, 2003
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media