|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
więcej -> |
|
Nowy plan Sharona - ewakuacja 125 tys. Żydów do Polski
|
|

Gazeta pt. "American Free Press" z 26 kwietnia - 3 maja 2004 americanfreepress.net zamieściła notatkę „Big Fat Payoff” (tj. "Duża tłusta wypłata"). Premier Izraela, Ariel Sharon, przygotował nowy plan ewakuacji ze strefy Gazy. Każda rodzina ewakuowana otrzyma przeciętnie $400,000 rekompensaty z tytułu przesiedlenia. Cała operacja będzie kosztować $600 milionów według izraelskich wiadomości biznesowych na "The Globe Online". Pisze dalej autor notatki: "Jak myślicie? Kto za to zapłaci?"
Amerykańska telewizja FOX News na kanale 69 podała 13 kwietnia 2004 r., że do Polski przyjeżdża 125 tysięcy Żydów z oczyszczonego rejonu Gazy w Palestynie. Przesiedleńcy mają pełne prawa obywatelskie Polski. Dr Andrzej Szcześniak w swojej książce pt. "Judeopolonia: żydowskie państwo w państwie polskim" ostrzegał Polaków o tajnym planie stworzenia na terenie naszej ojczyzny Judeopolonii. Należałoby spojrzeć na ten plan z innego punktu. Świat jakby został podzielony na dwa wpływy loży masońskiej wschodu i loży masońskiej zachodu, którą zarządzają Izraelici od wieków, jeszcze przed narodzeniem Chrystusa.
Polska jest tą granicą wpływów dzielącą wschód od zachodu i tu właśnie jest ta ogromna walka aby zasiedlić te tereny swoimi lud?mi. Traktat Wersalski podpisany 28 czerwca 1919 r. a ratyfikowany przez Polskę 1 sierpnia 1919 r. i danie takich samych praw dla mniejszości narodowych doprowadziło Polskę do zguby przez niecałe sto lat. Niedługo może się okazać, iż Polacy we własnym kraju będą mniejszością narodową nie posiadającą swoich przedstawicieli w rządzie.
Rządzący Polską podpisują różne traktaty z UE, która powstała z inicjatywy masonerii niemieckiej i francuskiej. Jak doszło do takich patologii w Europie i na świecie? Masoneria wyniszczyła Francję podczas rewolucji w 1789 r. W ówczesnych czasach ten najbardziej katolicki kraj został zaatakowany i od tej pory masoneria zarządza Francją.
Po rewolucji francuskiej masoneria przeniosła się do Ameryki i zaczęła na tym kontynencie organizować swoje struktury i przejmować wpływy w polityce. Przejęła kontrolę nad bogactwami naturalnymi i bankami itp.
W USA mieszka około 10 milionów naszych rodaków, lecz nie dopuszcza się Polaków do stanowisk politycznych i sądowniczych. Uczelnie preferują osoby wyznania talmudycznego. Wybrańcy podczas egzaminów dostają inne zestawy łatwych pytania a tylko odpowiedzi na oddzielnych kartkach oddaje się do oceny. Opisał to pięknie Taxe Marrs w swojej książce "Mroczny Majestat" - Tajemne Bractwo i Magia Tysiąca Punktów Świetlnych. Były nawet takie przypadki, że absolwent po ukończonych studiach w USA nie umiał czytać, co wielokrotnie było nagłaśniane w TV.
Dlaczego atakuje się przede wszystkim kraje religijne? Założenia masonerii to składanie hołdu, kultu posłuszeństwa szatanowi, gdzie zadaniem masonerii jest walka z dobrem a wartości humanitarne są nieustannie niszczone. Masoneria na świecie ukrywa się pod różnymi dobroczynnymi organizacjami. Winni jesteśmy tym wszystkim Talmudystom wyjaśnienia, że narody semickie to ludy arabskie, syryjskie, ludy fenickie i ludy zachodniej Azji (według słownika wyrazów obcych PWN z roku 1968). Po 1968 r. nigdzie nie można znale?ć definicji semity, winniśmy się wszyscy domagać zmiany terminologii przywłaszczonej i nie adekwatnej a tak często używanej przez Żydów. Dlaczego mamy siać nienawiść do wszystkich narodów semickich, skoro zło i nienawiść do innych narodów sieją tylko wyznawcy Talmudu. Czyżby Izraelici wyznania Talmudycznego, dokonujący mordów, oszustw, okradania bogactw dookoła świata chcieli w przyszłości pociągnąć do wspólnej odpowiedzialności wszystkie kraje semickie za swoje zbrodnicze czyny w świecie?
Polska po obaleniu komunizmu, który wcale tak naprawdę się nie rozpadł, dał początek zielonego światła do agresywnego realizowania planów globalizacji.
Polska wg danych statystycznych z 1994 r. osiągnęła 5 proc. wzrostu gospodarczego, czyż nie była to dobra perspektywa rozwoju dla Polski po tylu latach niewoli? Przy takim wzroście gospodarczym Polska stała się zagrożeniem dla UE, więc masoneria całą swą energię zcentralizowała na wyniszczenie Polski.
Zostaliśmy obarczeni wielką odpowiedzialnością do stawienia czoła wielkiemu molochowi masońskiemu, który ogłupia narody świata.
W Polsce powinny powstawać partie o profilu narodowym. Należy przeciwstawiać się eksterminacji społeczeństw świata, które dokonuje się różnymi drogami poprzez wojny, likwidacje szpitali, szczepionki, rozsiewanie bakterii i zarazków, co udowodnił dr. Len Horowitz i przedstawił to w Kongresie USA. Informacje te są dostępne na stronie internetowej: www.tetrahedron.org Ten wspaniały lekarz udowodnił jak AIDS i Ebola zostały wyhodowane w laboratorium i fakt ten ukrywa się przed światem o zarażeniu ludzi na różnych kontynentach w celu redukcji populacji. W Polsce niedawno podano informacje o skażonych rtęcią szczepionkach na ospę, różyczkę i odrę, które zostały sprowadzane z Francji. Skażenie rtęcią doprowadza do autyzmu. Wiadomo, że uszkodzony mózg dziecka nie będzie zagrożeniem w wieku dorosłym dla władzy, która dąży do podporządkowania ludzi w celu spełniania swoich patologicznych planów globalizmu światowego, a przykładem jest również Polska.
Rozgrabiono majątek narodowy i ludzie umierają z głodu. W Polsce ujawnia się aferę za aferą, przestępców się nie karze, bo system sprawiedliwości opanowany jest przez osoby tego samego formatu. W myśl przepisów międzynarodowych, kto kolaboruje i ukrywa świat przestępczy ten dokonuje przestępstwa z kodeksu karnego i powinien być postawiony w stan oskarżenia.
Kiedy zostanie utworzony rząd polski, reprezentujący interesy Polski? Ludzie zdrady Narodu i interesów Polski muszą stanąć przed sądem i ponieść zasłużona karę. Polscy patrioci o korzeniach słowiańskich, którym nieobojętne są sprawy naszego państwa Polski niech sporządzą listy ludzi działających na szkodę naszej Ojczyzny i listy tych rzekomych Polaków zasiedlanych w Polsce.
Za czasów komunistycznych szkolenia polskich przywódców odbywały się w Rosji, która zarządzana była przez syjonistów. Obecnie politycy polscy jeżdżą do Brukseli po wytyczne i dalej służą syjonizmowi, który prezydent Putin skutecznie przepędza z Rosji.
Polacy muszą stanąć na wysokości zadania i pokrzyżować plany menadżerów Nowego Porządku Świata z Brukseli, Paryża i Wall Street gdzie zapadają utajniane decyzje o gnębieniu innych narodów.
Jeżeli nie nastąpi mobilizacja całego narodu do walki z tym globalistycznym systemem narzuconym Polsce przez syjonistów izraelskich, to wszystkie przepychanki w parlamencie i rządzie nie przyniosą wolności Polsce a wręcz odwrotnie Polska zniknie jako państwo.
Miesięcznik "Polonia" nr 4 , Chicago
|
|
4 wrzesień 2004
|
|
Danuta Becker
|
|
|
|
Bible Is Hate
kwiecień 14, 2008
przysłał ICP
|
Solidarność 25 lat w Instytucie
maj 28, 2005
Jerzy Kowalewski
|
"Tolerancja" niczym "judzenie"
marzec 1, 2005
PAP
|
Polska a Klęska Planów Wielkiego Niemieckego Imperium Kolonialnego
październik 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Krótkie wyjaśnienie
grudzień 1, 2006
Artur Łoboda
|
Ważna książka
marzec 29, 2005
Jan Klass
|
Katastrofa ludzkosci
marzec 28, 2003
Waldemar Maszewski, Hamburg
|
Tworzymy jeden naród
lipiec 30, 2004
Andrzej Kumor
|
Z kim ?
maj 14, 2003
Andrzej Kumor
|
Czego nie wiemy ?
lipiec 16, 2003
przesłala Elżbieta
|
Unia Europejska to szatan
lipiec 20, 2006
Tomasz Teluk
|
Polsko-białoruskie refleksje
luty 9, 2008
Leonarda Rewkowska
|
"Big Cyc" i "Mały Fiutek"
styczeń 22, 2007
Jacek Zychowicz
|
Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich otrzymał od władz Gdańska prawo własności do działki w mieście o powierzchni ponad 3,6 h
wrzesień 6, 2007
Interia, PAP
|
Doliny władzy
sierpień 22, 2005
Mirnal
|
Brytyjscy parlamentarzyści. Udają naiwnych, czy faktycznei są aż tacy głupi
kwiecień 19, 2003
PAP
|
Szaron: Arafat to przywódca gangu morderców
sierpień 9, 2002
IAR
|
Tak się robi ze społeczeństwa pachołków
maj 6, 2003
|
Dał nam przykład boliwarianin
marzec 9, 2007
pnlp
|
Germanofobia społeczeństwa polskiego (1)
AKTYWNA PROPAGANDA ANTYNIEMIECKA, NURT LUDOWY (proletariacki)
czerwiec 19, 2007
tłumacz
|
więcej -> |
|