ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Nawet najszlachetniejszych dotyka  
18 marzec 2016      Artur Łoboda
Setki Izraelczyków zarażonych COVID po otrzymaniu szczepionki Pfizer w trakcie szalonej kampanii szczepień 
2 styczeń 2021      Obserwator
Opera na wydmach 10 
18 maj 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Hebraizacja chrześcijaństwa 
10 kwiecień 2014      www.polskawalczaca.com
Grafen w szczepionkach "przeciw kowid"  
24 lipiec 2021     
Nic, nie dzieje się bez przyczyny 
29 grudzień 2016     
Polskie piekło 
20 grudzień 2021      Artur Łoboda
Johnson kończy ograniczenia „planu B” Covid w Anglii 
19 styczeń 2022      Kit Knightly
100 dni kompromitacji rządu Ewy Kopacz. 
30 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Czego Amerykanie i wszyscy mieszkańcy Zachodu powinni się nauczyć z kanadyjskiej cyfrowej walki z wolnością? 
20 luty 2022      leohohmann
Wizja Imperium od Renu do Władywostoku 
29 grudzień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
A w Moskwie "biją murzynów" 
31 styczeń 2021      Artur Łoboda
Kilka uwag o "seryjnym samobójcy" 
20 grudzień 2012      Artur Łoboda
Protesty w Holandii i Danii przeciwko wojnie kowidowej 
24 styczeń 2021     
Błędy, których nigdy nie poznamy 
2 listopad 2024      Artur Łoboda
Debata polityczna w PO 
8 marzec 2012     
Czego powinna nauczyć sprawa zabójstwa Igora Stachowiaka 
24 maj 2017     
Objawienia 
11 grudzień 2020      Artur Łoboda
Węzeł gordyjski 2 - Konstytucja 
25 maj 2015      Artur Łoboda
Do prezesa sądu okręgowego w Warszawie 
4 październik 2010      Bogusław

 
 

Technologia „neuromodulacji” na bazie grafenu jest PRAWDZIWA: Komunikat prasowy INBRAIN Neuroelectronics opisuje bioobwody kontrolujące mózg za pomocą grafenu zasilanego sztuczną inteligencją

 
Wraz z rosnącą liczbą osób, które dowiadują się, że tlenek grafenu jest wykrywany w szczepionkach firmy o nazwie INBRAIN, Neuroelectronics pokazuje, że technologia „neuromodulacji” oparta na grafenie wykorzystująca neuroelektronikę - opartą na sztucznej inteligencji jest bardzo realna.
Komunikat prasowy z 30 marca 2021 opublikowany przez BusinessWire.com ujawnia tę historię:
 
INBRAIN Neuroelectronics pozyskuje 17 milionów dolarów z serii A na pierwszy interfejs grafen-mózg oparty na sztucznej inteligencji
 
Dofinansowanie umożliwia firmie prowadzenie pierwszych badań na ludziach, dotyczących jej flagowego produktu, mniej inwazyjnego urządzenia neuromodulacyjnego - do leczenia schorzeń neurologicznych, przy użyciu sztucznej inteligencji i elektrod grafenowych
 
Aby było jasne, w żaden sposób nie twierdzimy, że INBRAIN jest zaangażowany w szczepionki przeciw COVID.
Twierdzą raczej, że ich technologia jest wykorzystywana „do leczenia padaczki i choroby Parkinsona”.
Celem omówienia projektu INBRAIN jest ujawnienie, że kontrolujące mózg „bioobwody” oparte na grafenie są w rzeczywistości bardzo realną technologią.
 
Tak zwane „weryfikatory faktów” – które są niczym więcej niż propagatorami dezinformacji – rutynowo twierdzą, że grafenu nie ma w szczepionkach, a bioobwody grafenowe są teorią spiskową.
INBRAIN Neuroelektronika pokazuje, że sprawdzacze faktów kłamią.
 
W rzeczywistości, jak mówi INBRAIN we własnym komunikacie prasowym, „dążą do ustanowienia bezpieczeństwa grafenu - jako nowego standardu opieki nad urządzeniami neurotechnologicznymi”.
 
Opisują również bioobwody grafenowe jako rodzaj platformy, którą można ulepszyć:
 
Mniej inwazyjne i bardziej inteligentne technologie neuroelektroniczne, - takie jak nasza, mogą zapewnić bezpieczniejsze terapie, które można aktualizować i adaptować w czasie rzeczywistym…
 
Jeśli brzmi to znajomo, to prawdopodobnie dlatego, że Moderna, twórca szczepionki przeciw covid mRNA, opisała swoją technologię jako „system operacyjny”, który można aktualizować i przeprogramowywać w dowolnym momencie.
 
Na stronie INBRAIN Neuroelectronics  firma tak się opisuje:

Jesteśmy naukowcami, lekarzami, technikami i miłośnikami ludzkości, których misją jest budowanie interfejsów neuroelektronicznych do leczenia zaburzeń mózgu.
Używamy GRAPHENU, najcieńszego materiału znanego człowiekowi do budowy nowej generacji interfejsów neuronowych - do odbudowy mózgu, aby pomóc pacjentom na całym świecie.

To również uspokaja prof. A. Fasano, mówiąc:
„Grafen to kolejna wielka rzecz w materiałach bioinżynieryjnych, które są filarami dla następnej generacji elektroterapii w stale rosnącej dziedzinie neuromodulacji”.
 
Firma podkreśla, że ​​jej technologia jest w stanie „czytać” mózg danej osoby, wykrywać określone wzorce neurologiczne, a następnie kontrolować neurologię tej osoby w celu zmiany funkcji mózgu.
Własnymi słowami:

Nasze interfejsy grafen-mózg mają zdolność czytania z niespotykaną wcześniej rozdzielczością, a także wykrywanie biomarkerów specyficznych dla terapii i wyzwalanie wysoce ogniskowej adaptacyjnej neuromodulacji - w celu zwiększenia wyników w spersonalizowanych terapiach neurologicznych.


Grafen jest dalej opisywany jako „najcieńszy znany materiał, który doskonale dostosowuje stymulację do docelowej anatomii mózgu”.
 
Każdy, kto mówi, że grafen nie jest używany do kontrolowania ludzkiej neurologii, jest albo szalenie nieświadomy stanu współczesnej neuronauki, albo celowo cię okłamuje.
 
Aby jeszcze raz wyjaśnić, nie twierdzimy, że INBRAIN Neuroelectronics jest zaangażowana w jakąkolwiek nikczemną agendę, ani że jest zaangażowana w szczepionki przeciw COVID.

Jak w przypadku każdej technologii, bioobwody na bazie grafenu mogą być wykorzystywane zarówno dla dobra, jak i do zła, - w zależności od etyki i motywacji tych, - którzy kontrolują technologię .

Bez wątpienia istnieją bardzo pozytywne zastosowania tej technologii, ale podobnie jak w przypadku większości technologii, które kiedyś były reklamowane jako wzmacniające ludzkość – telewizja, szczepionki, internet, energia jądrowa, robotyka itp. – wszystkie trafiają w ręce szaleńców, ludobójczych globalistów, którzy używają ich jako broni przeciwko ludzkości.

Innymi słowy, nie ma technologii, której szaleńcy nie wykorzystaliby do zniewolenia ludzkości, oraz zwiększenia własnej władzy i kontroli.
Bioobwody grafenowe dają żądnym władzy szaleńcom bezpośredni dostęp do mózgu, a według wielu analityków (patrz poniżej), szczepionki zapewniają wymówkę do wstrzykiwania ofiarom z ludzi substancji na bazie grafenu, które samoorganizują się w bioobwody w ludzkim mózgu.


OŚWIADCZENIE:
Szczepionki Covid zawierają wysoki poziom tlenku grafenu, który samoorganizuje się w bioobwody poprzez zbieranie pierwiastków (takich jak żelazo) z ludzkiej krwi


 
Jak donosi Orwell.city , grupa o nazwie La Quinta Columna przeanalizowała szczepionki przeciw COVID i odkryła, że ​​98% do 99% niepłynnej masy w szczepionce wydaje się stanowić tlenek grafenu.

Ricardo Delgado, przemawiając w imieniu La Quinta Columna, mówi:

Zjawisko, które przez długi czas było negowane, ale dziś zostało już udowodnione.
Na całym świecie są miliony filmów z ludźmi.
Filmy o tym zjawisku, nazwijmy to „pseudomagnetyzmem nabytym po zaszczepieniu”, ale można je również uzyskać innymi sposobami.
Kiedy więc przeprowadziliśmy to podstawowe badanie epidemiologiczne, zaczęliśmy się zastanawiać, jakie materiały lub nanomateriały mogą powodować magnetyzm w ciele.
I nie tylko magnetyzm, ale to może działać jak kondensatory energetyczne, bo zmierzyłem też multimetrem ważny ładunek…
 
Jest to zjawisko indukcji elektromagnetycznej w metalu przylegającym w pobliżu obszaru zaszczepiania.
Ponadto odkryliśmy, że magnetyzm przesuwa się następnie w kierunku głowy.
A to jest bardzo ważne.
Z pewnością w celu, którego mogą szukać.
Ponadto multimetrem mierzy się różnicę potencjałów: osoba staje się nadprzewodnikiem.
Oznacza to, że emituje i odbiera sygnały.
A kiedy znaleźliśmy materiały, które mogą powodować tego typu zmiany w ciele, zaczęliśmy mówić o grafenie.
Podejrzewaliśmy, że był to tlenek grafenu, ponieważ miał wszystkie cechy, które namagnetyzował ludzi po zaszczepieniu.
 
Grafen jest toksyczny, jest substancją chemiczną, toksycznym środkiem chemicznym.
Wprowadzony do organizmu w dużych ilościach powoduje powstawanie skrzeplin.
Powoduje zakrzepy krwi.
Na poparcie tego mamy wszystkie artykuły naukowe.
Powoduje zespół pozapalny, powoduje zmiany w układzie odpornościowym.
A kiedy równowaga redoks jest zachwiana, - w tym sensie, że w organizmie jest mniej glutationu, - niż wprowadzonej substancji toksycznej, takiej jak tlenek grafenu, dochodzi do załamania układu odpornościowego i burzy cytokin.
Innymi słowy, coś bardzo podobnego do modnej choroby, prawda?

Zobacz wideo tutaj:
http://brighteon.com/eaff4c87-eb1d-4abd-9f6e-6edeebe6fe59
 
Delgado stwierdza dalej:

A biorąc pod uwagę, że wszystkie osoby zaszczepione szczepionką Pfizer, którą wysłaliśmy do analizy, a także Moderna, AstraZeneca, Johnson&Johnson, Janssen, Sinovac i wszelkiego rodzaju szczepionki, nabywają właściwości magnetyczne, podejrzewamy z wieloma wskazaniami że wszystkie zawierają mniej - lub więcej dawek grafenu, lub tlenku grafenu.
 
…wiemy, że to właśnie N-acetylocysteina, lub sam glutation rozkłada tlenek grafenu.
Dlatego uważamy, że prawdopodobnie trafiliśmy bezpośrednio na czynnik sprawczy lub etiologiczny choroby.


W dzisiejszym podcaście Situation Update omawiam więcej szczegółów tej egzotycznej nanotechnologii, w tym „samoorganizujące się” nanostruktury bioobwodów grafenowych oraz sposób, w jaki mogą one budować antenę do odbierania poleceń, lub instrukcji z zewnętrznych pól elektromagnetycznych.

Jeśli tak się dzieje, oznacza to, że globalne rządy mogą być w stanie kontrolować zaszczepione masy poprzez nadawanie sygnałów z wież komórkowych 5G.
Choć brzmi to jak science fiction, technologia ta została już sprawdzona w eksperymentach na myszach, wykorzystujących zarówno SPION (Super Paramagnetic Iron Oxide Nanoparticles) do ukierunkowanego dostarczania leków do tkanek, jak i białka „magneto”, które osiągają neuromodulację (kontrolę mózgu).

W dzisiejszym podcaście omawiam również podziemne tunele Elona Muska i podziemne miasta/bazy, a także dlaczego uważam, że globaliści mają wiedzę o wydarzeniu na poziomie wyginięcia,/b>, które zagraża przetrwaniu ludzkiej cywilizacji.

Pełne szczegóły tutaj:
http://brighteon.com/378b3154-6cb8-4a59-97f1-ffbfe25d863e
 
 
Za:
https://www.afinalwarning.com/536931.html
29 lipiec 2021

By Healthranger 

  

Komentarze

  

Archiwum

Psychopaci!
grudzień 15, 2006
Usprawiedliwiony
Prokurator oskarża siedem osób, którzy publiczne spalili książkę "Dzienniki Anny Frank"
listopad 27, 2006
bibula.com/
Własność i grabież
listopad 21, 2003
Lech Pruchno Wróblewski
Kwasniewski przed komisję
listopad 7, 2003
IAR
Kościół stanie za Urną
styczeń 9, 2003
Adam Zieliński
Korupcja
wrzesień 2, 2003
Pani Europa w rozkroku
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Nicea to pomyłka
luty 4, 2004
PAP
Łatwy łup
grudzień 4, 2003
Artur Łoboda
Dehumanizacja pieniądzem
luty 14, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Spadkobiercy "Solidarności"
styczeń 16, 2005
ks. Czesław S. Bartnik
Traktat o Odnowie Solidarności Narodowej
maj 23, 2005
przesłała Elżbieta
Posłowie sami chcą badać sprawę "łapówki Rywina"
styczeń 7, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Wigilijny śledzik... czyżby już ostatni?
grudzień 24, 2003
Marek Głogoczewski
"Polacy nie chcą pracy" - kolejna manipulacja
lipiec 13, 2004
Ekonomia państwa narodowego
kwiecień 12, 2003
Roman Kafel
TOPR gospodarzem Kongresu IKAR-CISA
październik 12, 2004
Czy Polacy rozumieja zagrozenia ?
grudzień 5, 2005
przesłała Elzbieta
Nasza niby strasznie czuła cywilizacja walczy na dzieci.
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
Pacyfikacja ale nie wojna w Iraku
luty 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media