ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

MILIONY wcześniej zwolenników szczepień są teraz dogmatycznie SKEPTYCZNIE nastawione do przyjęcia kolejnej szczepionki, a to wszystko dzięki śmiertelnym zastrzykom mRNA CLOT SHOTS 
23 sierpień 2024      SD Wells
Naród, który własną głupotę nazywa patriotyzmem 2 
17 kwiecień 2011      Artur Łoboda
"Rasa panów" 
4 listopad 2016      Artur Łoboda
*** 
11 styczeń 2018      Jolanta Michna
Kto rządzi światem? 
10 czerwiec 2023      Artur Łoboda
Blokada NIE była „błędem politycznym”… To było morderstwo. 
16 czerwiec 2023     
Czy żołnierze ONZ byli wykorzystywani jako kanadyjscy „gliniarze” podczas autorytarnej odpowiedzi Trudeau na Konwój Wolności? 
1 marzec 2022     
Pół wieku później 
5 styczeń 2024      Artur Łoboda
Warszawa, moje miasto. 
19 maj 2013      Janusz Zagajewski
"Małgorzata Kidawa-Błońska: nie może być tak, że ktoś szantażuje całe państwo polskie" 
16 lipiec 2015      Artur Łoboda
Wojna na Ukrainie ma na celu odwrócenie uwagi ludzi od zgonów spowodowanych przez plandemię COVID i zgonów spowodowanych szczepionkami  
7 marzec 2022     
Przebudzenie duszy 
10 marzec 2013      Artur Łoboda
Gdy rozum Polaków śpi 
12 kwiecień 2010      Artur Łoboda
Administrator rządu Nowej Zelandii, który ujawnił dane wskazujące, że w przypadku niektórych serii szczepionek przeciwko COVID wskaźnik ŚMIERTELNOŚCI wynosi jeden do czterech, został ZATRZYMANY 
6 grudzień 2023     
Wpadka ministra Glińskiego 
24 kwiecień 2017     
Co powoduje, że jesteśmy bardziej odporni?  
30 kwiecień 2020     
Przeczytaj uwaznie 
21 marzec 2010      Goska
Rozwój ujemny 
21 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Przypilnujmy wyników Wyborów 
22 maj 2015     
Przełomowe pozwy zbiorowe dodatkowo ujawniają zdumiewającą korupcję we wprowadzaniu szczepionek na COVID 
28 maj 2023      Joseph Mercola

 
 

Analityk z Wall Street mówi, że „szczepionki przeciw krukowicom” są „największym oszustwem w historii

„W pełni zaszczepieni” milenialsi podobno padają jak muchy z powodu „szczepionek” przeciwko koronawirusowi Covid-19, a były guru Wall Street Edward Dowd chce rozpocząć ogólnokrajową rozmowę na ten temat, aby przeniknąć do „zaciemnienia” tej sytuacji przez media establishmentu.
 
„Moim celem jest po prostu zacząć rozmowę, dać ludziom osłonę”, mówi Dowd, który zarządzał portfelami w międzynarodowej firmie inwestycyjnej BlackRock.
 
„Kiedy temat zostanie poruszony, nie brzmi tak szalenie, jeśli jakiś inny facet powiedział to przed tobą”, powiedział niezależnemu mediom WND .
 
Z pomocą analityka ubezpieczeniowego z Wall Street, Dowd odkrył, że na podstawie danych z amerykańskich Centrów Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) pokolenie milenijne doświadczyło „wydarzenia wojny wietnamskiej” z ponad 61 000 zgonów w okresie od marca 2021 r. do Luty 2022.
 
Jesienią 2021 r. nastąpił szczególnie znaczący „skok” zgonów wśród zakłutych młodych ludzi, którego nie można wytłumaczyć tak zwanym wariantem „delta”, nadużywaniem opioidów, samobójstwem lub innymi przyczynami.
 
„Jedynym sygnałem, który ma dla mnie sens, są szczepionki” – mówi Dowd, który określa siebie jako „futurystę” i „zbieracza akcji”.


Trump dał producentom szczepionek ochronę przed odpowiedzialnością


W lutym Dowd zaalarmował przed odpowiedzialnością firmy Big Pharma w związku z obrażeniami i zgonami spowodowanymi przez szczepienie.
 
Z powodu tego, co Kongres zapisał do prawa, które Donald Trump podpisał tuż przed wydaniem zastrzyków, przemysł farmaceutyczny nie może być prawnie pociągnięty do odpowiedzialności za rzeź spowodowaną przez te śmiercionośne zastrzyki.
 
Ta tarcza od odpowiedzialności umożliwia zatem firmom takim jak Pfizer i BioNTech, Moderna i Johnson & Johnson (J&J) dalsze krzywdzenie i zabijanie ludzi, i uchodzi im to na sucho.
 
„Nie musisz się ze mną zgadzać, ale mam nadzieję, że to rozpocznie ogólnokrajową dyskusję” – mówi Dowd o swoich rewelacjach. 
„I zróbmy przesłuchanie w Senacie, zaangażujmy kilku ekspertów”.
 
Dowd jest otwarty na dobrą debatę, ale mówi, że nikt nie chce dyskutować w związku z jego roszczeniami.
 
„Jak dotąd media głównego nurtu nie wydają się być zainteresowane tym, co mówimy”, ubolewa.
 
W okresie od marca 2021 r. do lutego 2022 r. Dowd odnotował 84-procentowy wzrost nadmiernej umieralności wśród młodych ludzi w wieku od 25 do 40 lat.
Stanowi to najwyższy wzrost nadmiernej umieralności wśród dowolnej grupy wiekowej w zeszłym roku, w tym osób starszych.
 
Nadmierna śmiertelność wśród milenialsów była w rzeczywistości siedmiokrotnie wyższa niż w tak zwanym „cichym pokoleniu”, które obejmuje osoby w wieku powyżej 85 lat.
 
Dowd w większości po prostu interpretuje i analizuje dane, które są publicznie dostępne, podczas gdy jego kolega, ekspert ds. ubezpieczeń, „zajmuje się ich kompilacją”.
 
Jego partner projektu, który przeszedł szkolenie aktuarialne, przez siedem lat analizował branżę ubezpieczeniową na Wall Street. 
Ta osoba obecnie prezentuje dane grupie finansowej i ostatecznie ujawni swoją tożsamość.
 
Jeśli chodzi o firmę Pfizer, która przez 75 lat próbowała ukryć swoje dane z badań klinicznych przed opinią publiczną, Dowd twierdzi, że oznacza to „oszustwo kliniczne”.
 
Brook Jackson, demaskatorka, która zgłosiła się, aby ujawnić oszustwo, „w zasadzie została poproszona o udział w tuszowaniu” po tym, jak ujawniła to. 
W końcu została zwolniona za mówienie prawdy.
 
„W branży ubezpieczeniowej należy pamiętać, że zarabiają pieniądze, przewidując problemy związane z opieką zdrowotną i śmiertelnością – i robią to dość dokładnie i precyzyjnie” – mówi Dowd o jakości danych, na podstawie których się opiera.
„Więc widzą każde zakłócenie które niszczy ich model biznesowy, a to jest duże zakłócenie”.
 
Źródła tego artykułu obejmują:
WND.com
NaturalNews.com
 
 
Źródło:
vaccineinjurynews.com/2022-03-19-wall-street-analyst-covid-vaccines-greatest-fraud.html
23 marzec 2022

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

Polskie bagno
wrzesień 3, 2003
IAR
Zachować rozsądek
grudzień 2, 2003
Artur Łoboda
pl.j.Fiasko demokracji,czy tryumf medialnego prania móżdżków???
październik 25, 2007
D.DUZY MALKONTENT.
Biała Dama jak hydraulik
marzec 18, 2006
Apel
październik 13, 2003
"Jakub Mariawicz"
Reżim Busha zamierza zaatakować Iran przy pomocy nuklearnej broni taktycznej
październik 1, 2006
Dorota Szczepańska
Koniec z jarmarkami na krakowskim Rynku
wrzesień 5, 2007
Po referendum. Co dalej?
czerwiec 10, 2003
"Jakub Mariawicz"
To nie jest nasza wojna!
APEL RADNYCH KROSNA

marzec 30, 2003
Politycy
listopad 22, 2004
Członek Rady Polityki Pieniężnej Dariusz Rosati ma nadzieję....
wrzesień 16, 2002
IAR
Są w Ojczy?nie ważne sprawy
grudzień 8, 2007
Dariusz Kosiur
Prymas na Wielki Post: zwyciężać zło dobrem
luty 24, 2004
Nuklearne Zagrożenie USA i Strach w Pakiststanie
styczeń 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowy twór polonofoba
czerwiec 28, 2006
Michał Likowski
Ile wydajemy na ochronę zdrowia? jeden z wodzów komunizmu mówił ...nie istotne jak ludzie głosują ważne kto głosy liczy...
maj 12, 2006
Adam Sandauer
Pikieta z balonikiem. Antyunijne, choć niebieskie
marzec 3, 2003
http://dzisiaj.dziennik.krakow.pl/
Czytane między wierszami
wrzesień 4, 2003
Artur Łoboda
Walesa powiedzial:
wrzesień 14, 2007
..
Sprzeczność interesów USA i Izraela w Iranie i na Bliskim Wschodzie
luty 24, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media