ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
więcej ->

 
 

Tajne Loty CIA do Lotnisk w Europie


Mimo zapewnien sekretarza stanu USA Condolezzy Rice danych ministrowi spraw zagranicznych Irlandii, Dermot’owi Ahern’owi ze lotnisko Shannon nie bylo uzywane w transporcie aresztowanych ludzi do tajnych wiezien gdzie za pomoca tortur CIA zdowywa informacje, Amnesty International podalo w komucikacie prasowym (Press release) z 12/05/2005 ze CIA dokonalo 800 takich lotow szescioma samolotami nad Europa, w tym 50 ladowan wlasnie w Shanon.

Condolezza Rice stara sie poprawic stosunki z panstwami europejskimi, ktore sprzeciwialy sie amerykanskiej decyzji najazdu na Irak i w czasie wywiadu z prasa powiedziala, ze USA „nie pozwala na tortury,” ale „w wojnie przeciwko terrorowi wywiad jest decydujacym kluczem ... trzeba chwytac terrorystow nim dokonaja aktow terroru.”

Poprzedniego dnia w Niemczech, dr. Rice nawolywala przywodcow europejskich do uznania potrzeby „poza-praworzednych” aresztowan, transportu i przesluchiwan tysiecy ludzi podejrzanych o udzial w aktach terroru. Frau Merkel ofiarowala bliska wspolprace w ramach prawa.

Zastrzezenia panstw zachodnich wynikaja z braku oficjalnego komunikatu CIA w sprawie bezprawnych aresztow ludzi podejrzanych i transportu tych ludzi do sieci tajnych wiezien, w celu wymuszania od nich zeznan za pomca tortur. Wedlug pisma Der Spiegel 437 lotow CIA ladowalo na lotniskach niemieckich lub przelatywalo nad Niemcami.

Frau Merkel zapytala dr. Rice w sprawie obywatela niemieckiego nazwiskiem Khaled Al-Masri, urodzonym w Libanie i porwanym przez w czasie wakacji w Macedonii w 2003 roku. Zostal on zabrany do wiezienia CIA w Afganistanie, jako czlowiek podejrzany o przynalezenie do Alkaidy, gdzie byl wieziony przez piec miesiecy, nim Amerykanie doszli do wniosku, ze schwytali go przez pomylke. Dr. Rice odpowiedziala ze „w kazdej akcji nalezy spodziewc sie pomylek.”

Amnesty International zaprzeczylo wypowiedziom dr, Rice, jakoby bezprawne transporty ludzi podejrzanych, bez jakiegokolwiek przewodu sadowego, byly dopuszczalne w ramach prawa miedzynarodowego, zwlaszcza do krajow znanych ze stosowania tortur w czasie przesluchiwan.
Wedlug Claudio Cordone, dyrektora Amnesty International przywozenie wiezniow do krajow, gdzie moga oni byc narazeni na tortury, jest lamaniem prawa miedzynarodowego. Dodal on, ze Amnesty international ma zapis lotow szesciu samolotow wynajmowanych przez CIA od wrzesnia 2001 do wrzesnia 2005. Zgodnie z USA Federal Aviation Administration w tym czasie samoloty CIA ladowaly w Shannon 50 razy i startowaly 35 razy w tajnych misjach. Lotnisko Shannon sluzy do zaopatrywania w paliwo samolotow wojskowych USA i wyzej wspomniane szesc samolotow dokonalo 800 lotow startujacych lub ladujacych w Europie.
Amnesty International podalo szczegolowy opis szesciu samolotow uzywanych przez CIA w odpowiedzi na pytanie rzadu irlandzkiego. Raport ten podaje ze w sumie okolo 30 samolotow wynajetych przez CIA bylo uzywane sa do nielegalnego transportu wiezniow. Teraz wszystkie panstwa sa nawolywane do zabraniania tajnych transportow wiezniow przez ich tereny i do wspoldzialania w niedopuszczaniu do stosowania tortur i w badaniach wszystkich poszlak w tej sprawie.
Amnesty International zwraca sie do wszystkich panstw czlonkowskich do wspolpracy zs sledztwem prowadzonym przez parlament europejski w sprawie tajnych wiezien i nielegalnych transportow wiezniow, zgodnie z postanowieniem glownego sekretarza Rady Europejskiej.

www.pogonowski.com
7 grudzień 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Geopolityczna siła Iranu
maj 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Prodi: Polacy zmęczeni
czerwiec 16, 2004
Co z Polska?
wrzesień 21, 2006
mik4
Przygotowanie do polowania na prokuraturę, CBA, służby i paru chłopców z PiS...
kwiecień 1, 2008
tłumacz
Czy USA powinno uczyć się od Hezbollah?
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
CBOS: Relidze ufamy tak samo jak Kwaśniewskiemu
lipiec 9, 2004
PAP
(NFI) Jupiter świeci brudnym światłem
lipiec 30, 2002
PAP
Wątpliwe zwycięstwo lobby Izraela w USA
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Jankowski: Wysadzenie wież WTC pretekstem do wojny o ropę
luty 19, 2008
Zbigniew Jankowski
Zbyt trudna pisownia nazw województw!
styczeń 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Trzej obywatele PRL czy Liber Chamorum.
maj 26, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
xxx
grudzień 10, 2006
Wałęsa przez przypadek ujawnił donosy "Bolka"
czerwiec 18, 2008
Michał Pietrzak, Bartłomiej Bajerski
Promocja Krakowa w Berlinie
kwiecień 3, 2004
www.krakow.pl
Poprawa sytuacji Alkaidy spowodowana fiaskiem w Iraku i Afganistanie
styczeń 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kolejne symbole narzucone przez okupantów.
kwiecień 27, 2006
zaprasza.net
W hiszpańskim mieście Dni Pamięci o Palestyńskich Ofiarach Ludobójstwa Izraelskiego zamiast Dni Pamięci o Holokauście
luty 8, 2007
bibula- pismo niezależne
Widziane z Ameryki - komentarze z USA (5) ZNIEWOLENIE AMERYKAŃSKIEJ PRAWICY? (część pierwsza}
styczeń 10, 2005
sejm
czerwiec 8, 2005
aaa
Eureka
październik 19, 2005
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media