|
Kto jest na tyle naiwnym?
|
|
Kto gra w szachy i zmierzy się ze słabszym przeciwnikiem - kolejnymi ruchami zmusi go do określonego zachowania i przegrania walki - w wyniku kiepskich kontr-ruchów.
Taka sytuacja niemożliwą jest - gdy stoją naprzeciwko siebie równorzędni gracze, bo ci okładają się wzajemnie.
Obecna sytuacja na świecie przypomina walkę przebiegłego i wyjątkowo cynicznego gracza z początkującym amatorem - jakim są Narody świata.
Wszystko - co się dzieje na świecie - zostało zaplanowane i jest z premedytacją realizowane - na nieszczęście milionów ludzi!
W celu wyjaśnienia tej sytuacji przypomnę, że od blisko 20 lat wmawia się Europejczykom, iż są "cywilizacją wymierającą" i dlatego "muszą przyjąć emigrantów ze wschodu".
Ponieważ zarówno stosowana propaganda - jak też polityczne możliwości NWO - są za małe, by dostatecznie ogłupić Europejczyków, wywołano wiele konfliktów na świecie, by szantażem moralnym zmusić Europę do przyjęcia całej masy imigrantów - pod pozorem przyjęcia "uciekinierów".
Jednak Izrael nie przyjął ani jednego uchodźcę i strzela na granicy do tych ludzi, dlatego mamy pewność, że nie o względy humanitarne chodzi, ale o zdestabilizowanie każdego kraju poza Izraelem.
Sytuacja w Polsce jest pochodną planów NWO.
Porażająca nieudolność, albo świadoma agenturalność PiS powodują, że w Polsce realizowana jest strategia wewnętrznego skłócenia i stopniowego chaosu!
Ani jednego - ważnego problemu nie rozwiązał do tej pory PiS!
W Polsce dalej panuje bezprawie, przestępcy w togach odgrażają się Społeczeństwu,
złodzieje pouczają uczciwych Polaków, a medialna hołota dalej obraża Naród.
Wszystko to naprawiać można tylko - poprzez wprowadzenie osobistym przykładem standardów moralnych, których jednak nie znajduję wśród członków PiS.
Kto jest na tyle naiwnym, by dać się wciągnąć w rzekomą "walkę o ochronę życia"?
Kto ma prawo do pouczania kobiet w sprawie prokreacji, bo przecież nie biskupi, którzy niejedną aborcję mają na sumieniu!
Dlatego ponawiam swoje wezwanie sprzed kilku miesięcy...
Im bardziej Platforma Obywatelska przegrywała w kampanii wyborczej, tym większe - choć nieuzasadnione nadzieje budziły się w Narodzie Polskim, że partia Kaczyńskiego może zmienić Kraj na lepsze.
Po roku widzimy, że prócz sloganów - bardzo niewiele zrobili dla Polski i dalej wysługują się NWO.
Najlepszym testem, jest temat "odebrania Krzyża Kawalerskiego Orderu Zasługi RP" Janowi Tomaszowi Grossowi.
Po szumnych deklaracjach sprawę wyciszono - przekazując ją Prokuraturze. A ta będzie ją prowadzić przez kolejne kilkanaście lat, by w końcu umorzyć.
Tak - jak większość spraw prowadzonych przez przestępców prokuratorów.
Kto jest dzisiaj na tyle naiwnym, by wierzyć PiS, by dać się wciągnąć w uliczne ruchawki służące odwróceniu uwagi od naprawdę ważnych problemów Polaków?
|
|
4 październik 2016
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Wielkie systemy społeczne
Królestwo jednodniowego króla
doświadczenie społeczne
maj 23, 2003
|
Po Jagarze (1)
maj 14, 2005
Antiglobalist
|
Co z Brakiem, mężem Picassa?
czerwiec 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jak rozpętano trzecią wojnę światową
sierpień 9, 2006
Wied?min
|
Muzeum ściąg
grudzień 11, 2002
Super Expres
|
Rosjanie pokazują swoją broń Paryżu
czerwiec 29, 2007
. bez podpisu
|
Dlaczego Putin wygrywa?
listopad 15, 2007
Iwo Cyprian Poonowski
|
Kupujemy, ale obawiamy się braku gotówki
luty 21, 2005
|
Kolejne buble i robota dla Trybunału
październik 30, 2004
Mirosław Naleziński
|
Relacja z pikiety poszkodowanych przez błędy lekarskie
- Czy władze państwa, budując IV RP chcą być solidarne z obywatelami
październik 13, 2006
Adam Sandauer
|
"Brzytew", czyli wolność wynegocjowana
wrzesień 5, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
|
Izrael przyspieszy budowę nowego "muru berlińskiego"
sierpień 10, 2002
IAR
|
w Zimnej Wodzie
wrzesień 19, 2006
przesłał Krzysztof Cierpisz
|
Kolejna wojna przez kaprala?
lipiec 18, 2006
Robert Wit
|
Emeryt na rencie
marzec 20, 2008
MAREK JASTRZˇB
|
„Fachowcy” od piłki kopanej
czerwiec 10, 2006
Marek Olżyński
|
2009.02.23. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 23, 2009
tłumacz
|
Wielki i usilnie przemilczany
grudzień 7, 2006
luzak
|
Przykra Rocznica "Kompleksu Wojskowo-Przemysłowego" w USA
styczeń 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
10 kroków dla konsultantów gminnych Ośrodków Informacji Europejskiej, czyli o czym powinieneś pamiętać.
marzec 20, 2003
|
|
|