ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
więcej ->

 
 

APEL O UCZCZENIE PAMIECI OFIAR STALINZMU

12 kwietnia ( w sobotę) o godz. 17 w "Miesiąca Pamięci Narodowej" w centrum Wrocławia( między operą i fosą) przed Pomnikiem Ofiar Stalinizmu, odbędzie się uroczystość uczczenia pamięci Ofiar Stalinizmu.
Spotkanie będzie miało charakter obywatelski, patriotyczny, bez udziału władz, partii politycznych i czynników oficjalnych.
Jak co roku inicjatorem i organizatorem uroczystości jest Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu.
Na spotkaniu pokrzywdzeni przez stalinizm i jego pó?niejsze mutacje, przedstawiona będzie po raz pierwszy propozycja rezygnacji z ubiegania się o zadośćuczynienie za doznane krzywdy w PRL od ludzi, którzy od 14 lat uczestniczą w sprawowaniu władzy w kraju, mieli wiele czasu i możliwości by, choćby w formie moralnej je naprawić, ale nie uczynili nic w tym kierunku, bo brakło im dobrej woli. Uważamy, że ludziom, którzy doznali krzywd od obcych i swoich, ponieśli sami oraz ich najbliżsi ofiary i szkody, społeczeństwo powinno okazać szacunek i wdzięczność. Wszak działali oni we wspólnej, polskiej sprawie. Żadna ekipa rządzące w PRL i III RP nie poczuwała się do obowiązku zabli?nienia tych bolesnych ran narodowych. Można mieć jednak nadzieję, że w przyszłości pojawi się uczciwa, pro obywatelska, patriotyczna, godna i zdolna do kierowania losami Polski, która dla zdobycia zaufania i uaktywnienia społeczeństwa rozpocznie sprawowanie władzy od naprawienia nabrzmiałych krzywd i nieprawości. Jest wielkim wstydem dla całego społeczeństwa, że wielu zasłużonych rodaków, którzy przelewali krew w obronie Ojczyzny, znosili dla niej upokorzenia, szykany, cierpienia, więzienia, obozy, zesłanie, banicję, odbudowywali kraj ze zniszczeń wojennych, tworzyli majątek ogólnonarodowy, zagospodarowywali Ziemie Odzyskane, bronili wieś polską przed sowietyzacją, żyje dziś w skrajnej nędzy, umiera przedwcześnie i w bólach, bo nie ma potrzebnej opieki medycznej, nie stać ich na podstawowe lekarstwa, a ich prześladowcy, sprawcy ich nieszczęść i cierpień, są bezkarni i żyją w dostatku. Nawet, gdy mieszkają za granicą, jak np. zbrodniarz Salomon Morel w Izraelu, Helena Wolińska w Londynie, Stefan Michnik w Szwecji i wielu innych, otrzymują bardzo wysokie świadczenia emerytalne.
Haniebnym przykładem braku woli naprawienia krzywd moralnych jest postępowanie Instytutu Pamięci Narodowej i jego prezesa Leona Kieresa, wyrażające się m.in. odmową udostępnienia teczek MSW osobom represjonowanym w okresie PRL i ujawnienia nazwisk ich prześladowców.
Dlatego apelujemy do wszystkich Rodaków o postawach obywatelskich, patriotycznych, wrażliwych na krzywdy ludzkie o osobisty udział w spotkaniu lub moralne wsparcie wyrażone w formie listów, telegramów, w Internecie. Będzie to manifestacyjna forma wyrażenia hołdu, wdzięczności, współczucia naszym Rodakom - Ofiarom Stalinizmu.
Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu

PS.
Organizacje i osoby, (także spoza kraju), które chciałyby się włączyć, nawet na odległość, by duchowo i moralnie uczestniczyć w uroczystości, prosimy o kontakt –  dr Leszek Skonka - Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu, 50-950 – Wrocław 2,
skr. Poczt. 807, fax (48+71)7809081 / tel. 0601760789,
pamiecnarodu@tlen.pl
Przesyłamy też adresy naszych stron, w tym „Pamięci Narodu”
http://www.naród.xu.pl
http://www.pamiec.narodu.prv.pl
http://www.polandonline.com
 (News from Poland  Przesyłamy nr 3-ci "Pamięci Narodu" z materiałami dotyczącymi tzw. "Wydarzeń Marcowych 1968".
( http://www.narod.xu.pl )

Prosimy o rozpowszechnienie go zgodnie z wolą, swoimi drogami, (przynajmniej niektóre materiały). Numer kwietniowy jest już w trakcie przygotowywania. Główną jego tematykę stanowić będzie "Naprawa krzywd, ujawnienia i ukarania winnych".

Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce
Instytut Badań Stalinizmu i Patologii Władzy
5O-95O Wrocław 2, skr. poczt. 8O7
tel. 0601760 789; fax (71) 7809081
Konto PKO II/O Wrocław, nr 10 1O2O5226- 128270507
E-mail: pamiecnarodu@tlen.pl
17 marzec 2003

 

  

Archiwum

Unia Europejska jako organizacja mafijna
kwiecień 22, 2003
"Patriotyzm jutra"
marzec 24, 2006
www.krakow.pl
Od totalitaryzmu politycznego do totalitaryzmu psychicznego i ekonomicznego
maj 16, 2007
Gracjan, www.pnlp.org.pl
Porządek prawny, a stan faktyczny
maj 30, 2006
Marek Olżyński
Statuetka dla Polańskiego Złoty Liebling
grudzień 4, 2006
Sebastian Pasławski
Andersen zapłaci 60 mln dolarów
sierpień 28, 2002
Skala mikro i skala makro
lipiec 25, 2008
Artur Łoboda
Słowiański bazar
sierpień 28, 2007
nadesłał Marduk
Izrael, USA i Pakistan
luty 1, 2008
Iwo Cyprian Pogobnowski
"Cały świat jest sceną"
październik 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Młodzi Izraelczycy rozrabiają w Polsce
czerwiec 5, 2007
nadesłała Dorota
Dziewczyna? Do ilu lat?
lipiec 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prognoza
styczeń 10, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
Jakie szkody dla USA spowodowałby atak na Iran osi USA-Izrael?
sierpień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Sądzi, choć kradła
luty 19, 2003
Wojciech Tołyż http://www.se.com.pl/iso/
Integracja czy podbój?
kwiecień 19, 2003
przysłał Piotr Letowt-Vorbek
"Fałszywy Pieniądz Wypiera Prawdziwy z Obiegu"
marzec 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kobylanski to jednak hitlerowski kolaborant
sierpień 2, 2006
stan
Strategia dla pokoju
sierpień 25, 2008
Artur Łoboda
Spreparowane umysły
marzec 12, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media