ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
więcej ->

 
 

Krajobraz przed bitwą na tle DEBATY - Kwaśniewski - Kaczyński w dniu 1 pa?dziernika 2007 r

Aktorzy debaty:
A. Kwaśniewski - główny twórca konstytucji z dnia 6 kwietnia 1997 r. w której popełnił zdradę narodu wraz z innymi ustawodawcami. ZDRADA suwerena polega na sprzeniewierzeniu się dekalogowi, który powinien być ?ródłem wszelkiego prawa, a w szczególności przykazaniu NIE KRADNIJ. Polega to na tym, że dyktatorską władzę nad kreacją pieniądza, oddał wraz z obłudnikami-ustawodawcami, prywatnej antynarodowej sitwie - ośmiornicy, której głowa gnie?dzi się w bazylejskich bunkrach.
Ten zdradziecki krok, wyczerpuje wszelkie znamiona bandytyzmu z zabijaniem narodu na RATY włącznie, za pomocą lichwy, zgodnie z przyzwoleniem na okradanie zapisane w Art. 227 tzw. konstytucji.
J. Kaczyński - ignorant i obłudnik, któremu się wydaje, że zdoła uleczyć "pacjenta" chorego na RAKA jego krwi, pomijając ten fakt, ukrywając tą śmiertelną chorobę przed samym "pacjentem". Taka postawa jest postawą konowała, a nie lekarza, który ma dobro pacjenta na pierwszym miejscu.!!!

Oceniając tą debatę, nasunęły mi się dwa spostrzeżenia:
PIERWSZE: A. Kwaśniewski oferuje przyspieszoną agonię "pacjenta", czyli przyspieszone wejście do strefy EURO w Unii Euro-pejs-kiej.
DRUGIE spostrzeżenie: J. Kaczyński oferuje to samo, tylko z lekkim poślizgiem w czasie. Wychodzi na to samo.

W związku z powyższym w wypadku zwycięstwa PiS, zostaje trochę więcej czasu na światełko w tunelu, którym są przygotowania do walki z Goliatem, prowadzone przez Pospolite Ruszenie w organizacji. Część narodu, znana z bezgranicznej naiwności zagłosuje na mniejsze ich zdaniem ZŁO. Wielu nie zagłosuje na nikogo. Cudem będzie jeśli wygra PiS. Rozsądnie będzie jednak głosować na mniejsze zło w wydaniu PiS, bo przy odwleczeniu się strefy EURO, więcej czasu pozostanie dla suwerena, który mamy nadzieję, że następnym razem przyjdzie po rozum do głowy i dojrzy światełko w tunelu. Być może przyjdzie mu to łatwiej, kiedy obudzi się po wyborach z ręką w nocniku, oby po raz ostatni, a może przedostatni. Jedyny Bóg wie co się stanie.

Na wszelki wypadek, my, kredytowcy S. po raz przedostatni składamy wszystkim, zdrowo myślącym, ofertę nie do odrzucenia, zamieszczoną na blogu; http://husarz33.bblog.pl/
2 październik 2007

HUSARZ 

  

Archiwum

Palestynizacja Swiata?
czerwiec 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Żadnej krwi dla ropy". Demonstracje w USA przeciwko planom Busha
styczeń 19, 2003
PAP
Kiedy mówienie prawdy nazywa się podłością a zdrajców nazywa bohaterami
grudzień 5, 2008
PAP
Pogrobowcy Minca
luty 3, 2003
Artur Łoboda
Bankrucja Największym Zagrożeniem USA
styczeń 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Marszałek Sejmu Marek Borowski uważa za nieuzasadnione obawy że sprzedaż ziemi cudzoziemcom oznacza utratę niepodległości Pol
listopad 15, 2002
PAP
Schyłek Amerykańskiego Imperium?
luty 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Dziennikarska (nie)rzetelność
grudzień 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Aktualne światowe trendy migracji Żydów - według "tłumacza"
marzec 19, 2008
tłumacz
Dla Izraelczyków Polska jest nie mniej winna niż Niemcy
kwiecień 13, 2007
przysłał ICP
Świetny film Alex'a Jones'a "Terror Storm" - online!
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
"Dziennik" z kropką
maj 8, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy głupie prawo to jeszcze prawo?
styczeń 27, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Hip Hop
luty 18, 2004
Dziennik Polski
Opowiastka wigilijna
grudzień 24, 2008
Marek Olżyński
Sumienie ruszyło Rzecznika Prezydenta Bush’a?
listopad 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Demontaż publicznej służby zdrowia przy bezczynnosci rządu
październik 1, 2007
dr Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia P
"Uniwersalny" Wróg USA i Izraela
luty 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polonijna Wioska
sierpień 23, 2008
...
Do Dorothy..
grudzień 3, 2007
prof.Ratler z Sydney
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media