|
Nie musimy pozostać bezsilni
|
|
We wrześniu 1939 roku zostaliśmy powaleni przez lotnictwo niemieckie i całkowicie bezbronni wobec ataków z nieba.
Polscy lotnicy - którzy rok później wykazali się ogromną brawurą i skutecznością, we wrześniu 39. roku - latając na przestarzałych samolotach, ponosili nieustanne klęski.
Zapewne niewielu z Państwa wie, że bezbronność polskich lotników wynikała z ogromnego oszustwa finansowego - w którym uczestniczyły ówczesne elity polityczne.
Zamiast zaopatrzyć polską armię w nowoczesne samoloty - sprowadzano przestarzałe silniki i montowano w brezentowych samolotach.
Gdyby racjonalnie wykorzystać dostępne wtedy środki - to stosunek sił w powietrzu, byłby w 39. roku zupełnie inny.
Od ośmiu lat doświadczamy lawiny oszustw, matactw finansowych i pospolitej kradzieży zasobów Państwa - przez zorganizowaną grupę przestępczą - nazywającą siebie "Platforma Obywatelska".
W międzyczasie "odpalali" polskojęzycznemu plebsowi ochłapy ze zrabowanych dóbr i dzięki temu udało się wygrać im jedne Wybory.
Co będzie za dwa dni?
Mając wybór jedynie mniejszego zła, musimy mimo to podjąć decyzję.
Współtwórca tego szamba politycznego - Donald Tusk powiedział wczoraj w Madrycie: "UE straciła zdolność do ochrony swoich granic".
Dzięki takim ludziom jak on - Państwo Polskie już dawno utraciła zdolność ochrony interesów własnych Obywateli.
Można wręcz powiedzieć, że zajęło się "eksterminacją" własnych Obywateli.
25 października Społeczeństwo odpowie: czy wyraża zgodę na kontynuację takiej polityki, czy też dojrzało do minimalnej zmiany.
Bo stanowczą niezgodę na radykalne zmiany, Społeczeństwo wyraziło 6 września tego roku.
|
|
23 październik 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Dialog z Iranem i likwidacja Gauntanamo?
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ojczyzna
sierpień 11, 2003
Zbigniew Łabędzki
|
Czy Polska Staje Się Państwem Buforowym?
luty 28, 2008
J.Ł
|
Zaskoczenie
styczeń 1, 2008
Marek Olżyński
|
Polskie Prawo: instytucje finansowe ....nie płacą podatku dochodowego od działalności statutowej
listopad 8, 2005
PAP
|
Owoce propagandy
kwiecień 28, 2003
zaprasza.net
|
Praca - dobro luksusowe ?
czerwiec 26, 2003
Artur Kowalski
|
Nied?wiedzia przysługa "przyjaciół"
luty 13, 2003
PAP
|
We?my piły we własne ręce
grudzień 11, 2005
Mirosław Naleziński
|
Moja Ojczyzna
sierpień 1, 2003
przesłała Elżbieta
|
The Iraqi National Resistance
styczeń 22, 2008
nadesłał Marduk
|
Inteligent z Warszawy
sierpień 11, 2006
Adam Wielomski
|
Nadchodzi druga młodość węgla
grudzień 4, 2005
|
Izrael chce od USA 4 mld dolarów
styczeń 3, 2003
przyjaciel portalu
|
Wracamy do klanów
lipiec 3, 2004
Andrzej Kumor
|
Żyć z koszyka
czerwiec 13, 2008
Marek Jastrząb
|
Akcja X
sierpień 6, 2003
przesłała Elżbieta
|
Wina nieumyślna
styczeń 14, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Prawdziwa strategia wobec III RP
czerwiec 23, 2005
totezja
|
Najpierw naprawic krzywdy
luty 13, 2007
przesłała Elżbieta
|
|
|