ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

"Bohaterowie" 80. milionów 
2 grudzień 2016     
Nową Ustawą o cyberbezpieczenństwie chcą walczyć w Polce z PRAWDĄ  
29 styczeń 2021     
Uchodźcy 
30 maj 2017      Artur Łoboda
Wielka wtopa 2 
15 listopad 2011      Artur Łoboda
Koniec Euro w 2011 Roku? 
29 wrzesień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Jakie wnioski z wyników wyborów? 
11 październik 2011      Artur Łoboda
Kilka uwag o współczesnych krytykach sztuki i nie tylko... 
26 październik 2012      Artur Łoboda
Wyzwolili, by można było zniewolić 
21 styczeń 2015      Artur Łoboda
Minister przestępca 
30 lipiec 2019      Artur Łoboda
Sprawa Stolzmana 
6 maj 2011      Artur Łoboda
Rozległe cele szczepień 
19 kwiecień 2021     
Święto Polskiego Kołtuna – Papkin na Wawel 
19 kwiecień 2010      Marek Głogoczowski
Izraelskie bombardowania dywanowe w Gazie  
21 maj 2024     
Morderstwo ze szczególnym udręczeniem ofiary 
4 grudzień 2020      Artur Łoboda
Egzaminowanie Polskości 
3 luty 2014      Artur Łoboda
Rzeczywiści Polakożercy 
31 styczeń 2013      Artur Łoboda
CDC w końcu przyznaje, że COVID nie jest groźniejszy niż grypa sezonowa… gdzie są przeprosiny dla wszystkich, którzy mówili to samo przez ostatnie CZTERY lata? 
6 marzec 2024     
Świąteczne życzenia dla Krakowian 
22 grudzień 2010      Artur Łoboda
Błędne Koło Tortur USA 
25 kwiecień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Rząd Niemiec zmuszony do ujawnienia tajnych dokumentów i do przyznania że...NIE BYŁO ŻADNEJ PANDEMII !!!! 
23 lipiec 2024      Gandalf Sprawiedliwy

 
 

Dyrektor wykonawczy FDA nagrany ukrytą kamerą ujawnia przyszłą politykę COVID: «Biden chce zaszczepić jak najwięcej ludzi; będą szczepieni corocznie»

 
  
● Dyrektor wykonawczy FDA, Christopher Cole: :


"Będziesz musiał dostawać coroczny zastrzyk [szczepionka COVID].
To znaczy, nie zostało to jeszcze formalnie ogłoszone, bo nie chcą, tak jakby, wszystkich rozzłościć".



● Cole o prezydencie Joe Bidenie:

"Biden chce zaszczepić tak wielu ludzi, jak to tylko możliwe".


● Cole o planach zatwierdzenia szczepionki dla maluchów:

"Nie zamierzają nie zatwierdzić [pozwolenia na użycie w nagłych wypadkach dla dzieci w wieku pięciu lat lub młodszych]".


● Cole o firmach farmaceutycznych:

"Istnieje zachęta pieniężna dla Pfizera i firm farmaceutycznych, aby promować dodatkowe szczepienia".


● Cole o zachęcie finansowej dla firm farmaceutycznych:

"To będzie powracające źródło dochodów.
Może początkowo nie będzie tego dużo, ale będzie się to powtarzać - jeśli uda im się - jeśli uda im się zaszczepić każdą wymaganą osobę na roczną szczepionkę, to będzie to powtarzający się zwrot pieniędzy wpływający do ich firmy."
 


Oficjalne oświadczenie FDA: "Osoba występująca w filmie nie pracuje nad sprawami szczepionek i nie reprezentuje poglądów FDA".



 
 
[WASHINGTON, D.C. - 15 lutego 2022] Dyrektor wykonawczy Food and Drug Administration [FDA], Christopher Cole, nieumyślnie ujawnił, że jego agencja w końcu ogłosi, że coroczne szczepienia COVID-19 staną się polityką.
 
 
Tu w orginale film, który można zobaczyć na stronie źródłowej.
 
 
Cole jest Dyrektorem Wykonawczym kierującym agencyjną jednostką Countermeasures Initiatives, która odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu, że leki, szczepionki i inne środki przeciwdziałania chorobom zakaźnym i wirusom są bezpieczne.
Ujawnił on te rewelacje przed ukrytą kamerą reporterowi Project Veritas działającemu pod przykrywką.


Cole wskazuje, że coroczne zastrzyki COVID-19 nie są prawdopodobne, ale pewne.
Kiedy zapytany o to, skąd wie, że coroczny zastrzyk stanie się polityką, Cole stwierdza:
"Po prostu ze wszystkiego, co słyszałem, oni [FDA] nie zamierzają tego nie zatwierdzić".


Materiał filmowy, który jest częścią pierwszej z dwuczęściowej serii o FDA, zawiera również fragmenty wypowiedzi Cole'a na temat finansowych bodźców, jakie mają firmy farmaceutyczne, takie jak Pfizer, aby uzyskać zatwierdzenie szczepionki do corocznego stosowania.


"To będzie powtarzające się źródło dochodów" - powiedział Cole w nagraniu z ukrytej kamery.
"Może początkowo nie będzie tego dużo, ale będzie się powtarzać - jeśli uda im się - jeśli uda im się przekonać każdą wymaganą osobę do corocznej szczepionki, to będzie to powtarzający się zwrot pieniędzy do ich firmy".


Być może najbardziej wybuchową częścią materiału filmowego jest moment, w którym Cole bezczelnie mówi o wpływie, jaki ma pozwolenie na użycie (szczepionki) w nagłych wypadkach na przezwyciężenie regulacyjnych obaw prawnych związanych z obowiązkiem szczepień dzieci.


"Wszystkie są zatwierdzane w trybie awaryjnym tylko dlatego, że nie ma to takiego wpływu jak niektóre z innych zatwierdzeń" - powiedział Cole zapytany, czy jego zdaniem "naprawdę istnieje nagły wypadek dla dzieci".


Cole, który twierdzi, że jego rolą w FDA jest zapewnienie, że agencja używa ram bezpieczeństwa, ochrony i skuteczności jako części swojej gotowości i protokołu reagowania, szczególnie cytowane obawy o "długotrwałe skutki, zwłaszcza z kimś młodszym."


 
 
Źródło:
 
www.projectveritas.com/news/fda-executive-officer-on-hidden-camera-reveals-future-covid-policy-biden/

www.zerohedge.com/covid-19/recurring-fountain-revenue-fda-exec-admits-biden-planning-annual-shots-and-vaxxing
 
Za
babylonianempire.wordpress.com
17 luty 2022

 

  

Komentarze

  

Archiwum

Kandydatura Henryka Szlajfera na Ambasadora Polski w USA?
maj 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Traktat - Unia decyduje za Nas
kwiecień 25, 2005
przesłała Elżbieta
I śmieszno, i straszno...
grudzień 10, 2002
Bush: Powinniśmy byli zbombardować Auschwitz
styczeń 11, 2008
PAP
"Dobre słowo"
grudzień 1, 2006
przesłał luzak
USrael tchórzy i ucieka od globalizmu ?
wrzesień 6, 2007
marduk
Kiedy przygłup próbuje coś tłumaczyć
maj 24, 2008
Artur Łoboda
List otwarty do Ministra Sprawiedliwości Grzegorza Kurczuka
kwiecień 28, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
Balcerowicz za Wolfowitza?
maj 16, 2007
PAP
Dwulicowy Napoleon, Pierwszy Pułk Szwoleżerów etc.
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Szyici jednoczą się w Iraku ale wojna domowa nadal tam trwa
kwiecień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Monarchia czy "demokracja" ?
luty 7, 2007
tezlav von roya
Iran, USA i konflikt między Szyitami i Sunnitami
październik 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Tajemnica spowiedzi samobojczego spiskowca
kwiecień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Teraz wiadomo dlaczego USA nia chciały podpisać konwencji o międzynarodowym trybunale karnym do spraw zbrodni wojennych
kwiecień 8, 2003
PAP
Sejmowa guma do żucia
lipiec 27, 2008
...
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
Bez wyboru
październik 9, 2005
zaprasza.net
Rzeczywistość PiS
kwiecień 10, 2006
Łańcuszek wiary
kwiecień 6, 2005
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media