ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
więcej ->

 
 

O NADZIEI, czyli PORAŻKI MOGˇ BYĆ NASZYMI SUKCESAMI

Nadzieja nie ma czasu. Już się wydaje, że zniknęła, lecz my tylko na chwilę straciliśmy ją z oczu. Wkrótce pojawia się znowu, a czas, gdy jej nie widzieliśmy, pozwolił nam zrozumieć, że jest trwalsza, niż my.

p.s.
Znalazłem tekst M.P. i mógłbym dać mu tytuł HORYZONT NADZIEI:

...to, co dostrzegamy na horyzoncie, na­biera tajemniczego ogromu i, jak nam się wydaje, zamyka się nad światem, którego nie zobaczymy już nigdy; a jednak posu­wamy się naprzód i niebawem to już my jesteśmy na horyzoncie w oczach pokoleń będących za nami; a tymczasem horyzont się cofa i świat, co wydawał się skoń­czony, rozciąga się dalej...
MARCEL PROUST
Czas odnaleziony PIW 1979 str 901

ps.2

Pesymizm gnębi wielu z nas, to prawda, lecz trzeba z nim walczyć. Nie walczyć, to psychicznie skapitulować, to przyznać, że poniosło się porażkę i po drodze zaprzepaściło ewentualną szansę na inne życie. Podkreślam: e w e n t u a l n ą , ponieważ życie, to ślepa loteria bez krupiera.

W tym miejscu znowu posłużę się Proustem. Przez długi czas prowadził niefrasobliwe i utracjuszowskie życie salonowego balangowicza. Nawet jego ojciec prorokował mu dziadowską egzystencję pod mostem.

Wydawało się, że to przegrany literat marnujący czas, lecz po latach, jaka w nim zaszła zmiana! To, co uważał za bezpowrotnie utracone zdolności, nagle zaczęły w nim ożywać i wrócił mu zmysł obserwacji, a także, pod wpływem poważnej, introspekcyjnej pracy, powrócił pisarski talent.

I zrozumiał, że niczego nie stracił, bo podczas tych na pozór pobieżnych lat spędzanych na zabawie w dorosłego człowieka, jego wyobra?nia ODZYSKAŁA PAMIĘĆ.
25 lipiec 2008

Marek Jastrząb 

  

Archiwum

Opór Islamu
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
Matka Solidarności
grudzień 15, 2005
Zbigniew Głuszczyk
Euro-Aziatycka Wspólnota w Budowie
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Tishman
styczeń 14, 2004
Podejrzewamy osoby zarządzające ZOZ MSWiAw Krakowie o świadome działanie o charakterze przestępczym
sierpień 3, 2004
Kwaśniewski spotka się z Putinem na Wawelu
styczeń 26, 2005
Kolejna wojna przez kaprala?
lipiec 18, 2006
Robert Wit
Nasze gniazdo
październik 30, 2005
Artur Łoboda
Koalicje. KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
listopad 15, 2002
http://angora.pl
Dwa cmentarze
lipiec 27, 2004
Wiesław Jacek Jastalski
Kałboy
luty 28, 2005
Artur Łoboda
Dobrze się nam układa… domek z kart
czerwiec 15, 2008
Andrzej Gniadkowski
Sakaszwili morderca?
wrzesień 28, 2007
marduk
Śpiewak śpiewa fałszem
styczeń 4, 2007
Zygmunt Jan Prusiński

U progu eksplozji nuklearnych?


kwiecień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Judeochrześcijański Marek Jurek
lipiec 1, 2006
Adam Wielomski
4 mld zł z budżetu - 30% podwyżki płac w Służbie Zdrowia.
luty 24, 2006
Adam Sandauer
"Tolerancja" niczym "judzenie"
marzec 1, 2005
PAP
USA (obiecują że) zainwestują prawdopodobnie m.in. w samochody i ratownictwo
luty 6, 2003
PAP
Przyczyny ubóstwa Rzeczypospolitej
styczeń 5, 2006
przeslala Elzbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media