ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Serce Europy 
15 maj 2019      Artur Łoboda
Jak spalono Archiwum Miejskie w Krakowie? 
3 luty 2023     
ABW zajęło się Polakami walczącymi na Ukrainie  
8 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Tego systemu nie da się zreformować 
23 styczeń 2015      Artur Łoboda
Wieczne potępienie zbrodniarzy! 
19 maj 2021      Artur Łoboda
Nie fiksujcie z Ukraińcami 
4 kwiecień 2022      Artur Łoboda
Oni chcą by nieRząd upadł w kilka dni 
28 październik 2020     
POlska bandycka 
24 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Kim są prawdziwi ludzie kultury? 
1 czerwiec 2010      Artur Łoboda
Dr Robert Malone mówi, że ludzkość stoi obecnie w obliczu wojny piątej generacji: „Nie wiesz, kto jest twoim przeciwnikiem” 
10 marzec 2024     
Nigdy nie przekroczyć granicy podłości! 
19 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Moja święta matka 
30 czerwiec 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Dezinformacja 
17 marzec 2010      Goska
Jerzy Izdebski - Polska Partia Biednych - Wspomnienia 
4 grudzień 2014      Zygmunt Jan Prusiński
Jak powstrzymać budowę Judeopolonii? 
27 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
JOW - plusy i minusy (1) 
30 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Dwa razy zastanów się, zanim wykonasz bandycki rozkaz 
22 styczeń 2012      Artur Łoboda
Ukrywający się cesarz Trudeau wychyla głowę, by skłamać na temat kierowców ciężarówek, jednocześnie kochając w BLM  
2 luty 2022      J.D. Rucker
Dlaczego łatwiej rozmawiać z robotem niż z Żydem Jak sztuczna inteligencja zniszczyła Holokaust  
3 grudzień 2025      Michael Jones
Historii diabeł tkwi w szczegółach 
4 luty 2020      Artur Łoboda

 
 

Thomas Renz: Ludzie stojący za szczepionkami na COVID trafią do więzienia

 
Dla prawnika Thomasa Renza kłamstwa i oszustwa propagowane przez ludzi stojących za szczepionkami przeciwko koronawirusowi z COVID-19 są więcej niż oszukańcze – są mordercze.


 
„Oszustwo to mało powiedziane. Myślę, że pytanie, które musimy zadać, brzmi, czy popełniono morderstwo?” – powiedział Renz Steve'owi Bannonowi podczas ostatniego odcinka „Pokoju wojennego”.
 
Adwokat z Ohio przytoczył twierdzenia Anthony'ego Fauci, że nie był świadomy żadnych zgonów spowodowanych przez szczepionkę COVID-19 .
 
Jednak dokumenty Pfizera przedłożone Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) ujawniają, że firma farmaceutyczna otrzymała 1223 zgłoszenia zgonów i ponad 42 000 zgłoszeń opisujących łącznie 158 893 działań niepożądanych w ciągu pierwszych 90 dni od wprowadzenia szczepionki.
Raporty pochodziły z różnych krajów, w tym ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Francji, Portugalii i Hiszpanii.
 
Poza częstymi działaniami niepożądanymi, najczęściej zgłaszanym działaniem niepożądanym szczepionki mRNA były zaburzenia układu nerwowego (25 957 przypadków).
 
Dokumenty uzyskano na wniosek ustawy o wolności informacji.
Pomimo tych informacji, FDA przystąpiła do zatwierdzenia szczepionki przeciw COVID-19 firmy Pfizer, co doprowadziło do nakazów szczepień nałożonych na obywateli amerykańskich, a nawet wojsko.
 
24 sierpnia 2021 r., zaledwie dzień po zatwierdzeniu przez FDA szczepionki przeciw COVID-19 firmy Pfizer, sekretarz obrony Lloyd Austin ogłosił obowiązkowe zastrzyki dla wszystkich członków służby i ich rodzin.
Austin podobno posiada 29 868 akcji Tenet Health, firmy, która zarabia ogromne sumy pieniędzy na szczepionkach Pfizer.
 
Ale Renz wychodził poza oszukańczy charakter nakazów.
 
„Mamy teraz dane DOD [ Departamentu Obrony ]. Te dane DOD pochodzą z najwyższej bazy danych dla naszego wojska – są bezdyskusyjne, są solidne” – powiedział Renz.
 
Dane DMED pokazują ogromny wzrost zachorowań wśród personelu DOD
 
Prawnik odnosił się do dokumentacji medycznej z bazy danych epidemiologii medycznej obrony (DMED), którą omówił w osobnym wywiadzie z pastorem Davidem Scarlettem .
 
„Dane pochodzą prosto z serwerów obronnych, wojskowych, medycznych.
Posiadają dokumentację medyczną w Departamencie Obrony i są powszechnie uznawane za najbardziej wszechstronne i kompletne dokumenty medyczne na świecie.
Są bardzo dobre do analizy.
Więc to są dobre nagrania i mamy teraz całą masę informacji, które są naprawdę ważne” – powiedział Renz Scarlett 28 stycznia podczas odcinka „His Glory” w Brighteon.TV .
 
Renz, który reprezentuje lekarzy wojskowych Petera Chambersa, Theresę Long i Samuela Sigoloffa, przedstawił ujawnione dane podczas dyskusji panelowej zainicjowanej przez republikańskiego senatora Rona Johnsona z Wisconsin w dniu 25 stycznia dyskusja ujawniająca śmiertelnie niebezpieczne „szczepionki” .
 
DMED zawiera aktualne i historyczne dane dotyczące personelu DOD, które są wprowadzane tylko przez dostawców usług medycznych.
W ciągu pięciu lat zebrano informacje o dziesiątkach chorób/zaburzeń medycznych.
 
„Kiedy ci powiem, że zachorowalność na raka wzrosła o 300 procent w ciągu jednego roku, nie musisz być geniuszem, żeby zrozumieć, że coś jest nie tak.
Nie muszę mieć doktoratu, by wiedzieć, że musi istnieć korelacja ze szczepionkami, ponieważ nic innego się nie zmieniło.
Nie potrzebujesz naukowej analizy, żeby powiedzieć:
„Hej, coś jest nie tak”.
To jest coś, co każdy laik na tej planecie może zobaczyć” – powiedział Renz Scarlett.
 
Dane odzwierciedlały sprawozdawczość od stycznia do listopada ubiegłego roku.

Oprócz wzrostu zachorowań na raka , pokazuje również, że:

liczba przypadków zapalenia mięśnia sercowego wzrosła o 285 procent;
zatorowość płucna wzrosła o 467%;
udar mózgu wzrósł o 393%;
nieregularności miesiączkowania wzrosły o 476 procent;
stwardnienie rozsiane wzrosło o 487 procent;
poronienia wzrosły o 306 procent;
rozsiane wykrzepianie wewnątrznaczyniowe wzrosło o 1175 procent;
HIV wzrósł o 590 procent;
bóle w klatce piersiowej wzrosły o 1529 procent;
trudności z oddychaniem wzrosły o 905 procent,
a problemy neurologiczne wzrosły o 1000 procent.

 
Podczas swojego wystąpienia w „Pokoju wojennym” Bannona, Renz powiedział, że podzieli się danymi z tymi, którzy mogą rozpocząć śledztwo.
„Wyślę to do naszych przywódców w Kongresie i poproszę o natychmiastowe śledztwo tam i wyślemy to wszędzie indziej.
A ja zaofiaruję swój czas, aby podzielić się wszystkim, co mamy.
I pomóc w stwierdzeniu, że ci faceci zasługują na więzienie.
16 luty 2022

Nolan Barton  

  

Komentarze

  

Archiwum

Co nas czeka w 2003?. Rozmowa z Jadwigą Staniszkis i Tomaszem Żukowskim Nowy rok, nowy rząd, nowy premier
styczeń 2, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
No passarant : "Front obrony demokracji przed Lepperem"
czerwiec 24, 2002
PAP
Kilka uwag o podatku liniowym
luty 2, 2007
Dariusz Kosiur
Prezydenckie menu
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
W kręgu antygórniczej ideologii
styczeń 3, 2004
Adrian Dudkiewicz
Papierowe apele
sierpień 28, 2002
Tortury w Ramach Prywatyzacji Sil Okupacyjnych w Iraku
wrzesień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Tablica „Hanoar Hacijoni”.
lipiec 21, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
Szaron szuka sprzymierzeńców
styczeń 29, 2003
PAP
Czwarta władza
SOBCZAK i SZPAK

styczeń 6, 2004
http://angora.pl
Chamstwo, srebrniki, negocjacje i niechciane podziękowania
grudzień 20, 2002
PAP
Komu przeszkadza nagrywanie rozpraw sądowych?
styczeń 18, 2008
www.aferyprawa.com
Spadkobiercy "Solidarności"
styczeń 16, 2005
ks. Czesław S. Bartnik
Giertych mial w pierwszym planie objac teke ministra transportu. Dzieki Bogu za to ze tak sie nie stalo.
listopad 11, 2006
Polityka
W niecałe 24 godziny z 27 na 28 lutego 2008 Żydzi zamordowali 30 Palestyńczyków. 10 z nich to niemowlęta i dzieci - wideo
luty 29, 2008
uruknet
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (8)
WRÓĆ KOMUNO!

listopad 14, 2003
Świętosław Małysz
Terazniejsza edukacja
listopad 30, 2005
Goska
"Faludża" - fragment rozdziału "Wojna w Iraku" z książki "Duch Apokalipsy" Doroty Szczepańskiej
październik 13, 2006
Dorota Szczepańska
UŻYTECZNE PRAWA RZˇDZACE PRACˇ ZAWODOWˇ
sierpień 19, 2002
Lichwa uber alles ... czyli "patriotyczny obowiązek" wobec żydowskich gangsterów
luty 7, 2004
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media