|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
więcej -> |
|
Kto tu Podlec.Z sun timesa tłumacz.lużnie..
|
|
W nastepstwie rozpętanej przez judeoprasę nagonki,prawnuk superpacyfisty Mahatmy Gandiego mieszkający koło Rochester pod Nowym Yorkiem tez pacyfista został zmuszony do zrezygnowania z przynależnosci do Instytutu im .Wielkiego M.Gandiego d/s Pokoju w Świecie,którego sam był współzałożycielem ..i ostatnio prezesem.
Należał on do grupy pisarzy ,uczonych i kleru którzy co tydzien na łamach Washington Post prowadzili dyskusje dotycz. spraw wyznaniowych.W ostatniej swojej wypowiedzi,osmielil s.zauważyc że Żydowska tożsamosc holocaustem uległa jakby skostnieniu,zatrzymaniu się, i że to Żydów pogermanskie obciażenie z ktorego nie są zdolni się otrząsnac ,jest b.dobrym przykladem na to jak społecznosci przesadnie mogą wyolbrzymiac swoje historyczne doświadczenie az do takiego stanu że zaczyna to im szkodzić i odrzucac od nich ludzi im przyjaznych...
Zauważyl też,że Zydzi stali się narodem ktory wierzy że jedyna gwarancja jego przeżycia i istniena jest wojowanie i bombardowania..zapytywał czy nie lepiej byłoby im np.spróbowac zaprzyjażnic s .z tymi co ich nie kochają..
zamiast ich bombardowac.
Dodał rownież, ze nie jest dobrze we współczesnym świecie.
że jego chorzy przywodcy tak kurczowo trzymaja sie stylu zycia opartego na SILE BOMB.Że tworzą oni tym,tak b. schorwaną rzeczywistosc że staje sie prawie niemożliwe nawet pomyślec że możnaby z kims sie zwyczajnie
ZAPRZYJAŻNIC i WSPÓŁPRACOWAC DLA WZAJEMNYCH KORZYSCI,
że dzis nikt z nikim sie nie zaprzyjażnia..
ani nie współpracuje...że dziś innych s.ZDOMINOWUJE. innych sie ograbia i niszczy/zobacz Polska/.Osmielil sie też powiedziec że dzisiaj Izrael i Żydzi stali sie największymi umacniaczami i roznosicielami ANTYKULTURY ŚMIERCI,GWAŁTU i PRZEMOCY..ktora niesie w sobie grożbę zniszczenia całej ludzkosci .
Ta otwarta i rzeczowa wypowiedz z 7 styczn.b.r. spowodowała rozdmuchaną prze judeomedia burzę krytycyzmu
i wrzaskow..
I znow za słowa prawdy i rozsądku mamy kolejne ukrzyżowywanie człowieka myslącego i próbujacego zrozumiec otaczajacy go świat.
Zaszczuty i zmuszony do publiczn.przeprosin za normalne myślenie i do rezygnacji ze swojego stanowiska.mr Gandi powiedział..przepraszam za słabo skonstr.wypowiedz,
miałem intencje spowodowac uczciwą i pożyteczną dyskusję na temat ZASTRASZAJACEGO WZROSTU ANTYKULTURY ŚMIERCI GWAŁTU ZABIJANIA I PRZEMOCY.. zamiast tego wyszło ze spowodowałem wybuch złośći i wrogosci.
głęboko żaluje tych skutków.
Etatowi miszacze,krzykacze Larry Pine szef Zydowskiej Federacji Rochesteru i Abraham Foxman dyr Ligi Przeciw Zniesławieniom oswiadzyli ze wypowiedż Gandiego wnuka zasługuje na potępienie..i ze to straszny wstyd..żeby pokojowa org.była zarzadzana przez p.Gandiego nietolerancyjnego bigota..
no bo kto to widzial żeby tak rzetelnie doszukiwac sie prawdy o swiecie współcz.i tak nazywać rzeczy po imieniu ..tak normalnie nie zciemniac i nie owijac w bawełnę ..i zajmowac jeszcze jakies stanowisko tam w rocheserze,kto widzial..
Bo za głos sprzeciwu dla ANTYKULTURY śmierci,,gwałtu i przemocy ,nalezy mu sie WYKOP Z PRACY..A I DO OBOZU BY SIE PEWNIE NALEŻAŁO...Ot,jak s. ucisza prawdę w Wolnym/dla oszustow kłamcow ,złodzieji i złoczynców/ Świecie..
|
|
29 styczeń 2008
|
|
2MUCH
|
|
|
|
Opózniona "Dobra Nowina" z Oswiecimia/Auschwitz
czerwiec 6, 2004
Marek Głogoczowski
|
Deja vu : Papież wyraził pełną solidarność z Żydami
styczeń 28, 2009
PAP
|
Pakistan traktowany jak republika bananowa w celu pacyfikacji Afganistanu
wrzesień 15, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prawda o Judeo-Polonii
lipiec 16, 2004
|
Jaki będzie los polskiej nauki ?
sierpień 2, 2003
Cezary Wójcik
|
Ubezpieczyciele liczą zyski
grudzień 20, 2005
GUS
|
Zmiany w Kodeksie Pracy po 01.01.2003
marzec 3, 2003
|
Błędy w kultowym słowniku!
maj 10, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy NOP to neonaziści?
marzec 6, 2007
PAP
|
Idea Przystanku Woodstock?
sierpień 9, 2008
jobstalker
|
Ocena wyborów ( Według Macieja Giertycha )
styczeń 1, 2008
przesłał .
|
Sierpniowe wspomnienia
sierpień 9, 2003
|
Bush Główny Trockista Naszych Czasów?
grudzień 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Udział Polonii w referendum
maj 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
The Age of Solzhenitsyn
sierpień 25, 2008
Alexei Bayer
|
Skazywał niewinnych
marzec 6, 2006
PAP
|
Darowizna Spielberga na muzeum w Aptece "Pod Orłem"
luty 16, 2004
PAP
|
Komentarz do Przemówienia Bene/Male/dykta XVI na uniwersytecie w Ratyzbonie (Regensburg), 12.09.2006
wrzesień 27, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
|
"Gdyby nie Balcerowicz"
marzec 1, 2004
Piotr Mączyński
|
Rosjanie boją się Polski
maj 26, 2007
Tumaczył: Roman Łukasiak
|
więcej -> |
|