|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
więcej -> |
|
Konfiskowanie prywatnych komputerów
|
|

(czyli nowa okupacja w Polsce zaczęta)...
Polska w XX wieku, to jedynie Polacy rządzili naszym krajem po wojnie wygranej z bolszewikami w latach dwudziestych. Wówczas zastopowała „chętnym” do dzierżenia władzy w II Rzeczpospolitej, i chwała im za to. W okupacji hitlerowskiej (1939 – 1945) konfiskowano broń i żywność – nie mówiąc o skarbach Polski, jakie miały muzea i inne obiekty. Od roku 1945 po zakończeniu II wojny światowej do zagrabiania i konfiskowania dostosował się następny okupant sowieckiej Rosji, i trwała ta komunistyczna kradzież do roku 1990, mam tu na myśli militarne tereny zajęte przez wojska radzieckie, które na końcu opuściły polskie terytorium. Ale w latach 1981 – 1983 „polskie” wojsko, „polska” milicja, „polska” ubecja, „polska” PZPR w stanie wojny konfiskowała drukarki, maszyny do pisania, farby, papier, książki i pisma z podziemia i z drugiego obiegu. Zatem sługusami o dużej pracowitości dla okupantów z Kremla, KGB, GRU byli: WSI i SB.
Ale minęło dokładnie 17 lat i 7 miesięcy by to (nowe państwo) uporządkować. I tak żeśmy sobie my Polacy uporządkowali, że nastała nowa inna okupacja, gdzie konfiskuje się prywatne komputery ! Kto ? Za czyim rozkazem ? Kto wreszcie stoi za tym, by Polakom odbierać własność prywatną ?
Dzisiaj (14 stycznia 2007 roku) przed południem zadzwonił do mnie znany opozycjonista pan Janusz Górzyński z Wielkopolski. Tylko tyle co zrozumiałem, to specjalne „Spec-Grupy” na czarno ubrani wtargnęli do jego domu i skonfiskowali mu komputer. To samo uczynili z jego bliższą i dalszą rodziną. Z kuzynami tak samo. Wszystkim skonfiskowano komputery. Słuchając z uwagą, pomyślałem sobie, iż chyba żyję, albo: w stanie wojennym w PRL, albo w okupacji sowieckiej, albo w okupacji hitlerowskiej. No coś tu nie gra, jeżeli nazywamy dzisiejszą Rzeczpospolitą Polską wolną i demokratyczną... jeśli Polska weszła w struktury NATO, jeśli Polska jest członkiem UNII Europejskiej. No coś mi tu nie gra...
Panie Prezydencie IV RP Lechu Kaczyński, proszę nam Polakom odpowiedzieć na to frapujące nas pytanie, bo martwimy się o nasze dzieci i wnuki: CZY POLSKA JEST WOLNYM KRAJEM CZY NIˇ NIE JEST ?
O DEMOKRACJI proszę nie mówić, bo my już tę „demokrację” poznaliśmy na własnej skórze, i tak naprawdę za taką a nie inną, naprawdę inną d e m o k r a c j ę, po japońsku dziękujemy. Ba, w ukłonach jeszcze niżej niż Japończycy się schylają.
Jeśli „niegrzecznym” obywatelom będą konfiskowane komputery – choć ja jestem grzeczny, kulturalny, wrażliwy to trzeba będzie jak dotychczas we wszystkich okupacjach praktykować setki schowków i chować „język polski” w publicystyce, w literaturze – dosłownie nawet i w listach miłosnych do kochanki. I to trzeba się spieszyć, kupić płyty i przegrywać kopie – a mam tego sporo: wiersze, recenzje, eseje, szkice, felietony, dzienniki i korespondencje.
Jeśli ma zniknąć i zginąć język polski dla obecnego okupanta w Polsce, to muszę się spieszyć. Przecież mam tu zapisanych dwanaście tytułów, dwanaście książek do wydania. Najwięcej jest tomików poezji.
Jeśli na to nie odpowie mi prezydent Lech Kaczyński, to napiszę List do Pana Boga – przecież On też odpowiada za wolną Polskę... A, jeśli, Ona – ta moja Ojczyzna wolną nadal nie jest...
14 stycznia 2007 - Ustka
|
|
15 styczeń 2007
|
|
Zygmunt Jan Prusiński
|
|
|
|
Kpina sądowa w sprawie FOZZ
marzec 30, 2005
|
Przygoda po charytatywnym zebraniu
luty 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Włodzimierz Bukowski
Przesłanie do Polaków cz.2
maj 14, 2003
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Apel Organizacji Vox Populi S.O.S.
sierpień 11, 2007
|
Nikt naprawdę nie chce tej wojny z wyjątkiem ...
styczeń 26, 2003
PAP
|
Osłabianie Rosji kosztem Polski
kwiecień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowomowa
czerwiec 23, 2008
PAP
|
Usługi internetowe bez VAT-u?
październik 23, 2003
Piotr Mączyński
|
Topienie jako tortura dozwolona przez rząd USA?
listopad 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy lobby Izraela wygra wybory w USA?
marzec 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jasna Mowa D?więku
sierpień 29, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Bankructwo Polski pod wpływami UE
sierpień 8, 2003
przesłała Elżbieta
|
Współpraca zagraniczna Krakowa - kurtuazja i konkrety
styczeń 22, 2008
krakow.pl
|
Waluta Chińska i Dolar
sierpień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dylemat wyboru myślących Polaków
październik 4, 2005
dr Leszek Skonka
|
Zapisy w Konstytucji RP (zmiany konieczne)
kwiecień 20, 2008
Dariusz Kosiur
|
Oliwa wypływa
listopad 26, 2007
Bogusław
|
Wersalu i IV Rzeczypospolitej nie będzie, kończy się sezon polowań i nadciąga stan permanentnych wyborów zarażonych na władzę
sierpień 1, 2007
Gregory Akko
|
Fiasko Podbojów Pól Ropy Naftowej
czerwiec 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Kwaśniewski przeprosi za antysemityzm Unii Europejskiej?
styczeń 7, 2004
PAP
|
więcej -> |
|