ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Przerwana relacja 
28 październik 2020     
Czego dowodzą komisje sejmowe? 
20 listopad 2016      Artur Łoboda
Pisowski nieRząd pogrąża się 
25 marzec 2020      Artur Łoboda
Czy Giertych jest normalny? 
15 styczeń 2013      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński NOC W TEATRZE - część pierwsza 
29 maj 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Dobrze że odchodzą - byle jak najwięcej i jak najszybciej 
1 styczeń 2024     
Drenowanie Instytutu Książki. Fabryka „autorytetów” III RP 
29 czerwiec 2016      Adrian Stankowski
Dane CDC ujawniają, że wielokrotne zakłucia covidowe mogą skrócić oczekiwaną długość życia nawet o 24 lata 
17 luty 2023      Ethan Huff
Żydostwo Chrystusem narodów? Czyli o tym, jak upadek KOMUNIZMU wywołał eksplozję KRETYNIZMU 
29 czerwiec 2011      Marek Głogoczowski
To zdegenerowana część Ludzkości - prowadzi dziś wojnę przeciwko reszcie 
10 październik 2021     
Polityka „Wolnej Polski": Polacy na Białorusi są faktycznie prześladowani i niszczeni przez Państwo Polskie 
23 czerwiec 2009      Tadeusz Kruczkowski (wstęp MG)
Frankowicze a Majchrowski 
15 czerwiec 2023      Artur Łoboda
Rocznica 
31 sierpień 2010      Goska
Pseudo reforma, czyli partyjniacy i kolesie  
29 wrzesień 2017      Jarosław Gryń
Zygmunt Jan Prusiński DRZEWA I SŁONECZNIKI - część jedenasta  
27 kwiecień 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Ile lat życia zabiorą maseczki? 
29 lipiec 2020     
Nie istnieje ani prawica, ani lewica 
31 sierpień 2011      Artur Łoboda
Czy w przyszłym roku będzie jeden pochód w Święto Odzyskania Niepodległości? 
6 czerwiec 2015     
Wyjaśnienie zamieszek w Iranie, a właściwie tylko w Teheranie... 
14 czerwiec 2009      tłumacz
In vitro 
29 wrzesień 2021      Artur Łoboda

 
 

Wdrożenie 5G: promieniowanie EMF, niszczący wpływ na zdrowie, konsekwencje społeczne i ekonomiczne. Zbrodnie przeciwko ludzkości?

 
Wprowadzenie nowej usługi C-Band 5G przez AT&T i Verizon zaplanowane na 19 stycznia wzbudziło niepokój wśród dyrektorów głównych linii lotniczych, którzy ostrzegali, że spowoduje to „katastrofalne” zakłócenia w systemach nawigacji lotniczej i bezpieczeństwie pilotów podczas startu i lądowania .
Ryzyko będzie większe podczas złej pogody.
Wśród ostrzeżeń znajdują się poważne zakłócenia w handlu i łańcuchu dostaw, ominięcie elektronicznych systemów bezpieczeństwa samolotów i radiowysokościomierzy oraz uziemienie lotów, które pozostawią „dziesiątki tysięcy Amerykanów na ziemi”.

 
Według CNN linie lotnicze szacują, że dziennie będzie zakłóconych nawet 1000 lotów.

Zagrożenie przez 5G jest szczególnie nasilone w warunkach słabej widoczności.
Dyrektorzy generalni American Airlines, United, Delta, Southwest i Jet Blue zażądali zablokowania 5G w promieniu dwóch mil od głównych lotnisk w USA.
FedEx i UPS również przyłączyły się do skarg linii lotniczych.
Zagraniczne linie lotnicze, takie jak Dubai's Emirates, Air India, Japan Air, Lufthansa i British Airways, już zmieniły lub odwołały loty do USA. Ostrzeżenia wydali również dwaj najwięksi światowi producenci samolotów, Airbus i Boeing.
Stało się to nieustanną batalią między Federalną Administracją Lotnictwa, a prywatnym przemysłem telekomunikacyjnym i lobbystami z Waszyngtonu .
FAA od dłuższego czasu ostrzega przed przerwami w działaniu systemów nawigacyjnych w samolotach przez 5G.
Niechęć branży telekomunikacyjnej do ustąpienia jest najbardziej niepokojąca, ponieważ administracja Bidena już zezwoliła na wdrożenie 90 procent wież bezprzewodowych zgodnie z planem.

Tylko w pobliżu głównych lotnisk FAA i linie lotnicze żądają ograniczeń ze względu bezpieczeństwa.
Jednak, jak informowaliśmy przez ostatnie kilka lat, giganci telekomunikacyjni, w szczególności AT&T i Verizon, oraz ich wiodący rzecznicy medialni w CNN i New York Times, podważali i zaprzeczali ryzyku 5G, zwłaszcza dla zdrowia ludzkiego i środowiska. od czasu pierwszej komercjalizacji technologii bezprzewodowych.
 
5G ma być stałym elementem w całym kraju .
Niewiele jest szans, aby temu zapobiec.
Tysiące badań medycznych i środowiskowych potwierdzających zagrożenia najwyższego EMF i petycje podpisane przez tysiące międzynarodowych naukowców w celu powstrzymania jego rozmieszczenie są jednoznacznie ignorowane lub poddane ostracyzmu i anulowane.
 
Szacuje się, że istnieje ponad 10 000 recenzowanych badań klinicznych, w których wspomina się o poważnych uszkodzeniach i defektach biologii molekularnej narządów, neuronów, komórek i funkcji komórek, a także o uszkodzeniach DNA roślin, zwierząt i ludzi wq wyniku działania EMF.
Tylko od sierpnia 2016 r. do września 2018 r. ponad 400 nowych badań dotyczących zagrożeń związanych z promieniowaniem elektromagnetycznym zostało opracowanych przez profesora zdrowia publicznego Joela Moskowitza z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley.
 
Pandemii blokada i dystansu społeczny nie przeszkodziły 5G w łączeniu każdego Amerykanina z jego pajęczą siecią.
W grudniu 2019 r. T-Mobile osiągnął swój cel ogólnokrajowego zasięgu 5G na poziomie ponad 1,3 miliona mil kwadratowych (34 procent powierzchni USA), a AT&T osiągnął swój kamień milowy, docierając do 179 milionów ludzi.
Wdrożenie 5G ma również kluczowe znaczenie dla międzynarodowych globalistów, aby zapoczątkować czwartą rewolucję przemysłową.
 
Prezentacja Światowego Forum Ekonomicznego „Dlaczego 5G jest ważne dla czwartej rewolucji przemysłowej” przedstawia wielobiliony wpływ dolarów, jaki zaawansowana łączność będzie miała na produkcję, sprzedaż hurtową i odsprzedaż, inteligentne miasta i domy, usługi publiczne, transport, bankowość w czasie rzeczywistym, finanse i ubezpieczenia, rolnictwo i leśnictwo, nadzór mikroprocesorowy, nieruchomości, edukacja, górnictwo, zdrowie i medycyna.
 
Nie możemy mieć fałszywych nadziei, że administracja Bidena ostatecznie stanie po stronie obaw linii lotniczych.
Podczas wyborów w 2020 roku kampania Bidena otrzymała 97 milionów dolarów z sektora komunikacji/technologii w porównaniu do 18 milionów dolarów Trumpa.
Alphabet (Google), Microsoft, Amazon, Facebook, Apple, AT&T i Comcast w przeważającej mierze przyczyniły się do powstania wojennej skrzyni Bidena.
 
Amerykańska opinia publiczna jest oszukiwana rażącymi kłamstwami, aby przyjąć 5G jako niezbędną i innowacyjną technologię, która przyniesie korzyści i poprawi nasze życie.
Ale prawda jest dokładnie odwrotna
.
 
Poniższe informacje zostały skrócone z literatury naukowej, która jest w pełni zwalidowana i została podana przez międzynarodowych ekspertów, takich jak dr. Devra Davis i Martin Pall wielokrotnie o negatywnych skutkach EMF dla przywódców rządowych i krajowych ustawodawców.
Ten zarys został przedstawiony przez dr Martina Palla, emerytowanego profesora biochemii i nauk medycznych z Washington State University, National Institutes of Health.
Dr Pall jest rozpoznawany na całym świecie jako ekspert w zakresie szkodliwego wpływu pól elektromagnetycznych i 5G na systemy biologiczne i choroby związane z technologiami bezprzewodowymi.


  ● Mniejsza płodność: zmienia strukturę jąder i jajników, zmniejsza liczbę plemników i liczbę pęcherzyków jajowych, zwiększa spontaniczne poronienia i obniża poziom trzech hormonów płciowych.

  ● Skutki neurologiczne i neuropsychiatryczne : Od czasu pojawienia się telefonów komórkowych, Internetu i technologii bezprzewodowych nastąpił dramatyczny wzrost następujących stanów: bezsenność, zmęczenie, depresja, bóle głowy i zaburzenia funkcji poznawczych, lęk i utrata pamięci. Badania na zwierzętach wykazały, że pola elektromagnetyczne powodują poważne zmiany w strukturze mózgu, co prawdopodobnie zdarza się każdemu, kto jest narażony na intensywną codzienną ekspozycję na pola elektromagnetyczne

  ● Uszkodzenia DNA komórkowego: Istnieją trzy rodzaje uszkodzeń DNA obserwowane w ekspozycji na pola elektromagnetyczne: pojedyncze i podwójne pęknięcia DNA oraz utlenione zasady DNA. Mogą one powodować raka i mutacje w liniach płciowych.

  ● Apoptoza: pola elektromagnetyczne przyczyniają się do zaprogramowanej śmierci komórki, co z kolei prowadzi do zaburzeń reprodukcyjnych i neurodegeneracyjnych.

  ● Stres oksydacyjny : Uszkodzenia wywołane przez wolne rodniki, które są związane z licznymi schorzeniami, w tym rakiem, cukrzycą, reumatoidalnym zapaleniem stawów, zawałem mięśnia sercowego, udarem, przewlekłym stanem zapalnym, chorobą Parkinsona, stwardnieniem rozsianym, śmiercią komórkową i starzeniem się

  ● Efekty endokrynologiczne
  : Według dr Pall, każdy system hormonalny w organizmie jest pod wpływem pola elektromagnetycznego.

  ● Nadmiar wapnia wewnątrzkomórkowego:
  Ca2+ ma kluczowe znaczenie dla aktywności komórkowej

  ● Rak:
  Istnieje 35 oddzielnych naukowych przeglądów recenzowanej literatury, która dostarcza dowodów na to, że pola elektromagnetyczne zwiększają karcynogenezę, promują i rozwijają rozwój nowotworu oraz przyczyniają się do przerzutów.


Istnieją również inne schorzenia, które, jak wykazano, są prawdopodobnie związane z ekspozycją na pola elektromagnetyczne:

  ●  Skutki sercowe. Pola elektromagnetyczne zakłócają kontrolę elektryczną serca, co może powodować tachykardię, bradykadię, arytmię i nieprawidłowe kołatanie serca.

  ● Wczesny początek choroby Alzheimera i demencji : W ostatnich latach i równolegle ze zwiększoną ekspozycją na pola elektromagnetyczne, u osób w wieku 30 lat i młodszych obserwuje się objawy związane z chorobą Alzheimera. Dr Pall nazwał to „cyfrową demencją”.

  ● ADHD i autyzm: Epidemia ADHD i autyzmu obserwowana w każdym młodszym pokoleniu może być spowodowana późną prenatalną i wczesną poporodową ekspozycją na pola elektromagnetyczne. Każdy z tych stanów neurologicznych jest związany ze wzrostem nadmiernej penetracji komórek wyściółki wapnia z powodu pulsacji pola elektromagnetycznego i zakłócania formacji synaps.
Promieniowanie 5G dotknie wszystkich.

Ale do zaobserwowania jego szkodliwych skutków nie będą potrzebne trzy dekady.
W przeciwieństwie do papierosów nikt nie ma wyboru, czy chcesz być narażony na 5G, czy nie.

Promieniowanie EMF 5G jest wszechobecne.
 
Media głównego nurtu, w szczególności New York Times , który ma umowę o współpracy z wiodącym dostawcą 5G, firmą Verizon, nie mają zamiaru ostrzegać opinii publicznej o żadnym z powyższych odkryć naukowych .
W społeczności naukowej i medycznej panuje coraz większy konsensus, że 5G zapoczątkuje epidemię chorób, której nigdy wcześniej nie widziano w historii ludzkości.
Prognozowanie jest zbyt trudne. Niemniej jednak, jeśli przeszłe i obecne badania nad negatywnym wpływem pola elektromagnetycznego na zdrowie i środowisko w ciągu ostatnich 50 lat są jakąkolwiek wskazówką, wkraczamy w nową epokę chorób i zaburzeń neurologicznych, z którymi ludzkość nie jest całkowicie przygotowana.
 
Jest to konsekwencja tego, co się dzieje, gdy cały naród jest uwięziony w beztroskim zaufaniu wybranym prezydentom i prawodawcom, których kampanie finansowane są przez gigantów telekomunikacyjnych i Dolinę Krzemową, oraz imperium medialnego rządzonego przez seryjnych kłamców i mistrzów kampanii dezinformacyjnych na rzecz prywatnych interesów korporacyjnych.
To jest kapitalizm sępów, który jest gorszy.
 
Richard Gale jest producentem wykonawczym Progressive Radio Network i byłym starszym analitykiem badawczym w branży biotechnologicznej i genomicznej.
Dr Gary Null jest gospodarzem najdłużej emitowanego publicznego programu radiowego w kraju na temat alternatywnych i żywieniowych podstaw zdrowia, oraz wielokrotnie nagradzanym reżyserem filmów dokumentalnych, w tym jego ostatniego „Ostatnie wezwanie do jutra”

 
Źródło:
https://www.globalresearch.ca/5g-crimes-against-humanity/5767555
21 styczeń 2022

Richard Gale i dr Gary Null 

  

Komentarze

  

Archiwum

Wczoraj Moskwa dziś Bruksela
kwiecień 17, 2003
PAP
Wojna przeciwko Irakowi "zbrodnią przeciwko pokojowi"
luty 24, 2003
PAP
Nic nowego
grudzień 15, 2008
Artur Łoboda
Kto zniszczył WTC i zabił dzieci w Osetii?
wrzesień 4, 2004
Jan P. Karolak
Między młotem a kowadłem
wrzesień 8, 2008
Bartłomiej Bartoszek
Złodzieje naszych pieniedzy nie?le się bawią
styczeń 17, 2007
przepisał Artur Łoboda
I Ty możesz zostać "antysemitą"
grudzień 17, 2003
PAP
Tworzymy jeden naród
lipiec 30, 2004
Andrzej Kumor
Nowe socjalistyczne wiatry?
czerwiec 11, 2008
Komentator
Polonia Śpi??
listopad 5, 2006
Bogusław
"Krew ich spada na nas i na syny nasze"
wrzesień 17, 2004
"Klepak" biedy nie klepie
sierpień 15, 2002
2009.02.13. Serwis wiadomości bez cenzury
luty 13, 2009
tłumacz
„Zapytanie obywatelskie”
październik 5, 2008
Dariusz Kosiur
Kolejna inwestycja "technologiczna" w Polsce
luty 11, 2003
zaprasza.net
Do sosny polskiej
kwiecień 4, 2003
Jan Pawet II
Dziwne ceny usług w USA
luty 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Korespondent Wojenny Radia Supermova
lipiec 4, 2006
Zygmunt Jan Prusiński z synem Konradem
Auschwitz
styczeń 28, 2005
SLD - KAWIOROWA "LEWICA" JH
listopad 23, 2002
JH
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media