ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

PiS +plus 
3 marzec 2019      Artur Łoboda
P.S. "Znoszą restrykcje..."... plus "ciekawostka"..."gotująca krew"...przynajmniej moją... 
5 luty 2022      Gandalf Sprawiedliwy
Ponad 300 członków Kanadyjskich Sił Zbrojnych (CAF) pozywa wojsko o 500 milionów dolarów w związku z nakazami szczepienia covid 
7 lipiec 2023      Ethan Huff
Zygmunt Jan Prusiński W KRAINIE CIENI - część pierwsza 
10 marzec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
13 grudnia Minister Zdrowia nasyła ochroniarzy przeciwko Posłom oczekującym informacji publicznej 
13 grudzień 2021     
Klapki na oczach 
19 luty 2021     
Casus szwajcarskich kont 
16 marzec 2019     
Dług Rządu Stanów Zjednoczonych - fikcja prawna 
6 styczeń 2017     
O co chodzi Putinowi? 
28 sierpień 2014      Artur Łoboda
Kolejna "krzywa" w polskiej kulturze.  
19 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Protest przeciwko zbrodni sądowej 
20 styczeń 2021     
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 
31 grudzień 2016     
List otwarty od emerytowanych generałów i admirałów 
16 maj 2021     
Patriotyzm 
4 grudzień 2013      Bohdan Poręba
Coś do myślenia: moja lista Żydów 
23 marzec 2012      Artur Łoboda
Motłoch może również nazywać siebie "prawicowym" 
11 czerwiec 2020     
Określenie "żołnierze wyklęci" to oksymoron 
9 kwiecień 2017      Artur Łoboda
Prośba o jednorazową pomoc 
14 kwiecień 2011      Elzbieta Gawlas
80 lat po 1 IX 1039 roku 
2 sierpień 2019      Alina
Оборонна доктрина Польщі в 1939 р.:  
27 październik 2010      Iwo Cyprian Pogonowski

 
 

Wdrożenie 5G: promieniowanie EMF, niszczący wpływ na zdrowie, konsekwencje społeczne i ekonomiczne. Zbrodnie przeciwko ludzkości?

 
Wprowadzenie nowej usługi C-Band 5G przez AT&T i Verizon zaplanowane na 19 stycznia wzbudziło niepokój wśród dyrektorów głównych linii lotniczych, którzy ostrzegali, że spowoduje to „katastrofalne” zakłócenia w systemach nawigacji lotniczej i bezpieczeństwie pilotów podczas startu i lądowania .
Ryzyko będzie większe podczas złej pogody.
Wśród ostrzeżeń znajdują się poważne zakłócenia w handlu i łańcuchu dostaw, ominięcie elektronicznych systemów bezpieczeństwa samolotów i radiowysokościomierzy oraz uziemienie lotów, które pozostawią „dziesiątki tysięcy Amerykanów na ziemi”.

 
Według CNN linie lotnicze szacują, że dziennie będzie zakłóconych nawet 1000 lotów.

Zagrożenie przez 5G jest szczególnie nasilone w warunkach słabej widoczności.
Dyrektorzy generalni American Airlines, United, Delta, Southwest i Jet Blue zażądali zablokowania 5G w promieniu dwóch mil od głównych lotnisk w USA.
FedEx i UPS również przyłączyły się do skarg linii lotniczych.
Zagraniczne linie lotnicze, takie jak Dubai's Emirates, Air India, Japan Air, Lufthansa i British Airways, już zmieniły lub odwołały loty do USA. Ostrzeżenia wydali również dwaj najwięksi światowi producenci samolotów, Airbus i Boeing.
Stało się to nieustanną batalią między Federalną Administracją Lotnictwa, a prywatnym przemysłem telekomunikacyjnym i lobbystami z Waszyngtonu .
FAA od dłuższego czasu ostrzega przed przerwami w działaniu systemów nawigacyjnych w samolotach przez 5G.
Niechęć branży telekomunikacyjnej do ustąpienia jest najbardziej niepokojąca, ponieważ administracja Bidena już zezwoliła na wdrożenie 90 procent wież bezprzewodowych zgodnie z planem.

Tylko w pobliżu głównych lotnisk FAA i linie lotnicze żądają ograniczeń ze względu bezpieczeństwa.
Jednak, jak informowaliśmy przez ostatnie kilka lat, giganci telekomunikacyjni, w szczególności AT&T i Verizon, oraz ich wiodący rzecznicy medialni w CNN i New York Times, podważali i zaprzeczali ryzyku 5G, zwłaszcza dla zdrowia ludzkiego i środowiska. od czasu pierwszej komercjalizacji technologii bezprzewodowych.
 
5G ma być stałym elementem w całym kraju .
Niewiele jest szans, aby temu zapobiec.
Tysiące badań medycznych i środowiskowych potwierdzających zagrożenia najwyższego EMF i petycje podpisane przez tysiące międzynarodowych naukowców w celu powstrzymania jego rozmieszczenie są jednoznacznie ignorowane lub poddane ostracyzmu i anulowane.
 
Szacuje się, że istnieje ponad 10 000 recenzowanych badań klinicznych, w których wspomina się o poważnych uszkodzeniach i defektach biologii molekularnej narządów, neuronów, komórek i funkcji komórek, a także o uszkodzeniach DNA roślin, zwierząt i ludzi wq wyniku działania EMF.
Tylko od sierpnia 2016 r. do września 2018 r. ponad 400 nowych badań dotyczących zagrożeń związanych z promieniowaniem elektromagnetycznym zostało opracowanych przez profesora zdrowia publicznego Joela Moskowitza z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley.
 
Pandemii blokada i dystansu społeczny nie przeszkodziły 5G w łączeniu każdego Amerykanina z jego pajęczą siecią.
W grudniu 2019 r. T-Mobile osiągnął swój cel ogólnokrajowego zasięgu 5G na poziomie ponad 1,3 miliona mil kwadratowych (34 procent powierzchni USA), a AT&T osiągnął swój kamień milowy, docierając do 179 milionów ludzi.
Wdrożenie 5G ma również kluczowe znaczenie dla międzynarodowych globalistów, aby zapoczątkować czwartą rewolucję przemysłową.
 
Prezentacja Światowego Forum Ekonomicznego „Dlaczego 5G jest ważne dla czwartej rewolucji przemysłowej” przedstawia wielobiliony wpływ dolarów, jaki zaawansowana łączność będzie miała na produkcję, sprzedaż hurtową i odsprzedaż, inteligentne miasta i domy, usługi publiczne, transport, bankowość w czasie rzeczywistym, finanse i ubezpieczenia, rolnictwo i leśnictwo, nadzór mikroprocesorowy, nieruchomości, edukacja, górnictwo, zdrowie i medycyna.
 
Nie możemy mieć fałszywych nadziei, że administracja Bidena ostatecznie stanie po stronie obaw linii lotniczych.
Podczas wyborów w 2020 roku kampania Bidena otrzymała 97 milionów dolarów z sektora komunikacji/technologii w porównaniu do 18 milionów dolarów Trumpa.
Alphabet (Google), Microsoft, Amazon, Facebook, Apple, AT&T i Comcast w przeważającej mierze przyczyniły się do powstania wojennej skrzyni Bidena.
 
Amerykańska opinia publiczna jest oszukiwana rażącymi kłamstwami, aby przyjąć 5G jako niezbędną i innowacyjną technologię, która przyniesie korzyści i poprawi nasze życie.
Ale prawda jest dokładnie odwrotna
.
 
Poniższe informacje zostały skrócone z literatury naukowej, która jest w pełni zwalidowana i została podana przez międzynarodowych ekspertów, takich jak dr. Devra Davis i Martin Pall wielokrotnie o negatywnych skutkach EMF dla przywódców rządowych i krajowych ustawodawców.
Ten zarys został przedstawiony przez dr Martina Palla, emerytowanego profesora biochemii i nauk medycznych z Washington State University, National Institutes of Health.
Dr Pall jest rozpoznawany na całym świecie jako ekspert w zakresie szkodliwego wpływu pól elektromagnetycznych i 5G na systemy biologiczne i choroby związane z technologiami bezprzewodowymi.


  ● Mniejsza płodność: zmienia strukturę jąder i jajników, zmniejsza liczbę plemników i liczbę pęcherzyków jajowych, zwiększa spontaniczne poronienia i obniża poziom trzech hormonów płciowych.

  ● Skutki neurologiczne i neuropsychiatryczne : Od czasu pojawienia się telefonów komórkowych, Internetu i technologii bezprzewodowych nastąpił dramatyczny wzrost następujących stanów: bezsenność, zmęczenie, depresja, bóle głowy i zaburzenia funkcji poznawczych, lęk i utrata pamięci. Badania na zwierzętach wykazały, że pola elektromagnetyczne powodują poważne zmiany w strukturze mózgu, co prawdopodobnie zdarza się każdemu, kto jest narażony na intensywną codzienną ekspozycję na pola elektromagnetyczne

  ● Uszkodzenia DNA komórkowego: Istnieją trzy rodzaje uszkodzeń DNA obserwowane w ekspozycji na pola elektromagnetyczne: pojedyncze i podwójne pęknięcia DNA oraz utlenione zasady DNA. Mogą one powodować raka i mutacje w liniach płciowych.

  ● Apoptoza: pola elektromagnetyczne przyczyniają się do zaprogramowanej śmierci komórki, co z kolei prowadzi do zaburzeń reprodukcyjnych i neurodegeneracyjnych.

  ● Stres oksydacyjny : Uszkodzenia wywołane przez wolne rodniki, które są związane z licznymi schorzeniami, w tym rakiem, cukrzycą, reumatoidalnym zapaleniem stawów, zawałem mięśnia sercowego, udarem, przewlekłym stanem zapalnym, chorobą Parkinsona, stwardnieniem rozsianym, śmiercią komórkową i starzeniem się

  ● Efekty endokrynologiczne
  : Według dr Pall, każdy system hormonalny w organizmie jest pod wpływem pola elektromagnetycznego.

  ● Nadmiar wapnia wewnątrzkomórkowego:
  Ca2+ ma kluczowe znaczenie dla aktywności komórkowej

  ● Rak:
  Istnieje 35 oddzielnych naukowych przeglądów recenzowanej literatury, która dostarcza dowodów na to, że pola elektromagnetyczne zwiększają karcynogenezę, promują i rozwijają rozwój nowotworu oraz przyczyniają się do przerzutów.


Istnieją również inne schorzenia, które, jak wykazano, są prawdopodobnie związane z ekspozycją na pola elektromagnetyczne:

  ●  Skutki sercowe. Pola elektromagnetyczne zakłócają kontrolę elektryczną serca, co może powodować tachykardię, bradykadię, arytmię i nieprawidłowe kołatanie serca.

  ● Wczesny początek choroby Alzheimera i demencji : W ostatnich latach i równolegle ze zwiększoną ekspozycją na pola elektromagnetyczne, u osób w wieku 30 lat i młodszych obserwuje się objawy związane z chorobą Alzheimera. Dr Pall nazwał to „cyfrową demencją”.

  ● ADHD i autyzm: Epidemia ADHD i autyzmu obserwowana w każdym młodszym pokoleniu może być spowodowana późną prenatalną i wczesną poporodową ekspozycją na pola elektromagnetyczne. Każdy z tych stanów neurologicznych jest związany ze wzrostem nadmiernej penetracji komórek wyściółki wapnia z powodu pulsacji pola elektromagnetycznego i zakłócania formacji synaps.
Promieniowanie 5G dotknie wszystkich.

Ale do zaobserwowania jego szkodliwych skutków nie będą potrzebne trzy dekady.
W przeciwieństwie do papierosów nikt nie ma wyboru, czy chcesz być narażony na 5G, czy nie.

Promieniowanie EMF 5G jest wszechobecne.
 
Media głównego nurtu, w szczególności New York Times , który ma umowę o współpracy z wiodącym dostawcą 5G, firmą Verizon, nie mają zamiaru ostrzegać opinii publicznej o żadnym z powyższych odkryć naukowych .
W społeczności naukowej i medycznej panuje coraz większy konsensus, że 5G zapoczątkuje epidemię chorób, której nigdy wcześniej nie widziano w historii ludzkości.
Prognozowanie jest zbyt trudne. Niemniej jednak, jeśli przeszłe i obecne badania nad negatywnym wpływem pola elektromagnetycznego na zdrowie i środowisko w ciągu ostatnich 50 lat są jakąkolwiek wskazówką, wkraczamy w nową epokę chorób i zaburzeń neurologicznych, z którymi ludzkość nie jest całkowicie przygotowana.
 
Jest to konsekwencja tego, co się dzieje, gdy cały naród jest uwięziony w beztroskim zaufaniu wybranym prezydentom i prawodawcom, których kampanie finansowane są przez gigantów telekomunikacyjnych i Dolinę Krzemową, oraz imperium medialnego rządzonego przez seryjnych kłamców i mistrzów kampanii dezinformacyjnych na rzecz prywatnych interesów korporacyjnych.
To jest kapitalizm sępów, który jest gorszy.
 
Richard Gale jest producentem wykonawczym Progressive Radio Network i byłym starszym analitykiem badawczym w branży biotechnologicznej i genomicznej.
Dr Gary Null jest gospodarzem najdłużej emitowanego publicznego programu radiowego w kraju na temat alternatywnych i żywieniowych podstaw zdrowia, oraz wielokrotnie nagradzanym reżyserem filmów dokumentalnych, w tym jego ostatniego „Ostatnie wezwanie do jutra”

 
Źródło:
https://www.globalresearch.ca/5g-crimes-against-humanity/5767555
21 styczeń 2022

Richard Gale i dr Gary Null 

  

Komentarze

  

Archiwum

Kopanie padłego Orła
sierpień 17, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Energetyczne Rezerwy Azji Środkowej Rosną
październik 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
UE - NIE
maj 15, 2003
przesłała Elżbieta
Czy wznowić protesty jeszcze w czasie kampanii wyborczej? - pytanie Primum Non Nocere
sierpień 8, 2005
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
Krytyczna Rola Polski w 1939 roku
wrzesień 1, 2004
Obraz mówi wszystko
sierpień 15, 2004
Odwołany koncert - zmiana terminu DELIGHT
kwiecień 4, 2005
Dzień dobry, ja już się boję(!)
grudzień 1, 2005
Marek Olżyński
"Гибель ИмперииВиза"
luty 10, 2008
marduk
Wyciąć drzewa na zewnętrznych łukach!
czerwiec 9, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Hołdys o francuskich zamieszkach
listopad 15, 2005
Zbigniew Hołdys
MF:Rosną nasz długi!
czerwiec 20, 2008
Front białoruski
marzec 14, 2006
Marek Czarkowski
Emeryt na rencie
marzec 20, 2008
MAREK JASTRZˇB
Cyrk sejmowy z górnictwem w tle
grudzień 7, 2002
zaprasza.net
Amerykański horror szoł - ciąg dalszy. Zdjęcia noworodków zdeformowanych w wyniku używania broni ze zubożonym uranem - Afgani
luty 25, 2008
Dorota Szczepańska
VII rocznica agresji NATO na Jugosławię
marzec 23, 2006
Tadeusz Samitowski
„Cud nad Wisłą” trzeba powtórzyć
sierpień 15, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Azerbejdżan wobec rywalizacji USA i Rosji
wrzesień 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Przekazano plac budowy KST
listopad 3, 2005
www.krakow.pl
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media