ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Nie podpiszę! 
30 listopad 2020     
Podpiszcie petycje o "Ograniczenie kapitału niemieckiego w mediach na terytorium Polski" 
16 luty 2016      TellTheTruth
Ilu "Polaków" zgładzą jeszcze Palestyńczycy? 
7 kwiecień 2024      Artur Łoboda
TAK dla JOW 
5 sierpień 2015      Wiadomości Ruchu JOW - 5 sierpnia
Bosak w Olsztynie o tzw. podatku dennym 
23 czerwiec 2020      Alina
Jajko wielkanocne - źródło życia 
12 kwiecień 2020      Artur Łoboda
GORSZE NIŻ CBDC: Globaliści publikują plan światowego ZNIEWOLENIA finansowego w ramach „ujednoliconej księgi” 
12 lipiec 2023      Mike Adams
Krakowiak 
8 grudzień 2014      Artur Łoboda
Pamiętam stan wojenny 
5 grudzień 2016      Alina
“Kryzys iracki” wodą na młyn syjonistów 
3 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Nie ma żadnego kowida! (7)  
27 październik 2021     
Barcelona 2019 
16 październik 2019      Artur Łoboda
Pomarańczowa Alternatywa kontra KOD 
4 styczeń 2016      latarnik
Program dla Polski (1) 
5 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Znaczący krąg w purpurze odcieni 
20 maj 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Pozwijmy sędzię Zwierzyńską!!!!!!!!!!!!!!! 
6 marzec 2020     
Wszystkie media milczą o niemieckich wiadomościach, które podaje red. Ziemkiewicz, o likwidacji państw narodowych w UE, o wyborze sędziego SN nie-prawnika. 
9 grudzień 2018      Alina
Wiesław Sokołowski PRAWO BOGIEM wiersz  
20 kwiecień 2012      www.trwanie.com
Druga fala cenzury.
Platforma internetowa YouTube, należąca do imperium Google, uruchamia nowe narzędzia, aby stłumić krytyczne opinie
 
1 październik 2020      Nicolas Riedl
Zmarł Profesor Jerzy Wyrozumski  
4 listopad 2018     

 
 

W USA i Polsce można fałszować Wybory.
Na Białorusi już nie wolno!



"Ambasadorowie państw UE w środę w Brukseli dali zielone światło dla kolejnych sankcji unijnych na przedstawicieli władz Białorusi, w tym Aleksandra Łukaszenkę, za sfałszowanie wyborów prezydenckich i stosowanie przemocy wobec protestujących - poinformowało źródło unijne Polskiej Agencji Prasowej.

Łukaszenka zostanie objęty sankcjami? Już wkrótce decyzja unijnych władz

Według informacji PAP nowe sankcje mają objąć 15 przedstawicieli władz białoruskich, w tym Łukaszenkę. Osoby te zostaną objęte zakazem wjazdu do UE i zamrożeniem aktywów."

4 listopad 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

„pandemia”, której na całym świecie, tylko pan prezydent Aleksander Łukaszenaka się oparł a nawet dał taki odpór, że faktycznie na Białorusi nie ma żadnej „pandemii”, ludzie nie znają „maseczek i „społecznego dystansu”. Nie znają nawet zbawiennej dla nich „kwarantanny”, ale mają za to „majdan”. Bo jak każdy człowiek, coś mieć muszą.
A tak nawiasem, to z tym leczenie wódką wirusa Covid-19 to wcale nie są takie śmichy-chichy. W rosyjskim podręczniku medycznym już pod koniec lat ’60 opisano metodę leczenia korona-wirusa przy pomocy roztworu wodnego C2H5OH, czyli wódki. Nie żadnym spirytusem, tylko wódką max 45%! To ponoć ważne, bo czysty spirytus poparzy płuca - jak ostrzegał rosyjski lekarz. Rosyjski lekarz przypomniał ostatnio o tym podręczniku i wyjaśnił, że wdychanie przez 15 – 20 min. powietrza przez gazę nasączoną wódką w cyklach 1 -2 godzinnych przez cały dzień zabija infekcję w płucach na 100% w ciągu 24 godz. tak, że zarażony następnego dnia można iść do pracy. Reasumując: wdychanie przez 15 – 20 min. powietrza przez gazę nasączoną wódką w cyklach 1 -2 godzinnych przez cały dzień. Uwaga: między kolejnymi inhalacjami przynajmniej półgodzinne (godzinne) przerwy są konieczne! jak powiedział ten rosyjski lekarz.

Co ciekawe, to o tym działaniu C2H5OH na spryt-wirusa wiedzą wszyscy wirusolodzy, bo jak zapewnia polski wirusolog prof. Włodzimierz Gut, do walki z wirusem najlepszy jest alkohol 70-procentowy. Jednak on zaleca go tylko do „inaktywacji wirusa na powierzchniach”, czyli np. przetarcia stołu. Zdaniem „eksperta” prof. Guta „70 proc. jest najskuteczniejsze, bo rozkłada to, co powinien, a nie tworzy ochrony przez ścinanie białka”, z kolei „96 proc. jest za mocny, a 45 proc. – za słaby”.

Tak, że zamiast się śmiać, to warto kupić paczkę gazy i ½ litra wódki i mieć zestaw w pogotowiu. Ruscy wcale nie są tacy głupi jak mówi o nich fabryka onuc Sakiewicza (u nich nie ma ani gender, ani LGBT ani Sorosa).)

2020-11-06
Marek Zadrożniak

 

Nakaz noszenia maseczek współgra z ukazem cara Rosji, Piotra I z 2 grudnia 1708 roku: "Podwładny winien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszył przełożonego".
Zapamiętajcie jedno:
Podwładny winien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak by swoim pojmowaniem sprawy nie peszył przełożonego i po to są maseczki. Tak więc obecnie, pandemiczne Polacziszki są gorzej traktowane niż prości chłopi w XVIII w. w zacofanej Rosjii.
Budowę socjalizmu poznaje się po tym, ze naród obraca się w gówno.
To taki niewymowny znak na który zwrócił nam uwagę Józef Mackiewicz. „Niemcy robili z Polaków bohaterów zaś bolszewicy zrobili z Rodaków gówno” powiedział w swojej „Drodze donikąd” wybitny Polak i pisarz, Józef Mackiewicz.
I ten stan trwa, trwa, … i pogłębia się. Posłuchajcie co się dzieję w szpitalu zakaźnym: https://www.facebook.com/robert.norbert.794/videos/1623441511357487/

2020-11-07
Marek Zadrożniak

  

Archiwum

Wiadomość grubymi nićmi szyta
kwiecień 27, 2003
Pewnego razu, Gomułka ...
luty 20, 2004
El
Twórcy Pierwszego Globalnego Imperium
marzec 20, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Analiza stanu wojennego w Pakistanie
listopad 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Nie jesteśmy ani antyarabscy, ani tym bardziej antymuzułmańscy"
grudzień 17, 2002
PAP
Dać chłopu zegarek....
lipiec 16, 2002
PAP
Sprzeciw wobec roszczen niemieckich
lipiec 4, 2006
przesłała Elzbieta
Zbrodnia przeliczana na pieniądze
grudzień 10, 2007
PAP
Jak przegrać „wojnę przeciwko terrorowi?”
kwiecień 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wielka Smuta Żebrowskiego
październik 31, 2007
PAP
"Gdyby nie Balcerowicz to bylibyśmy drugą Ukrainą"
listopad 6, 2004
Upokarzają mnie takie śmieci
czerwiec 9, 2008
Artur Łoboda
Idą Święta
grudzień 21, 2003
Andrzej Kumor
Syndrom zajączka i nied?wiedzia
maj 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zabito mala dziewczynke
październik 8, 2004
"W Polsce błędów lekarskich już nie ma"
październik 31, 2004
Adam Sandauer
Hindenburg and Hitler
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Akcjonariusze przeciwko AOL
sierpień 11, 2002
PAP
Policyjne gwałty
maj 28, 2007
MirNal
„Historia nauczycielką życia”
Przemówienie Hitlera z 1935 roku

luty 19, 2003
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media