ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
więcej ->

 
 

List otwarty do Prezesa Rady Ministrów Pana Jarosława Kaczyńskiego


List otwarty do Prezesa Rady Ministrów

Pana Jarosława Kaczyńskiego


Wielce Szanowny Panie Premierze!


W niepodległej Polsce roku 2006 posowiecka agentura nadal nadaje ton debacie publicznej. Media, których właściciele i kierownicy swą pozycję zawdzięczają uczestnictwu w układzie postkomunistycznym, wykorzystują fakt, że w wolnej Polsce PRL nie został formalnie uznany państwem niesuwerennym, podporządkowanym imperium sowieckiemu.

Antoni Macierewicz – jeden z najwybitniejszych liderów ruchu niepodległościowego - twórca Komitetu Obrony Robotników, działacz „Solidarności” – ujawnił, że wśród byłych ministrów spraw zagranicznych większość stanowią współpracownicy sowieckich służb specjalnych. Dla ludzi „okrągłego stołu” i „grubej kreski” upublicznienie tej prawdy stało się okazją do kampanii na rzecz usunięcia Macierewicza z rządu i odebrania mu możliwości likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych. Pretekstem jest domniemana niezależność PRL-owskich służb specjalnych od KGB i GRU. Tłumaczenie się doświadczonych polityków ich nieświadomością, komu w istocie służyli, nie może być traktowane poważnie.

Oświadczamy, że wyrażamy zaufanie do ministra Macierewicza i ujawnianych przez niego informacji o stanie wpływów byłej agentury na najważniejsze sprawy państwa polskiego i polskie interesy narodowe. Atak na ministra Macierewicza jest przejawem walki z działaniami mającymi na celu eliminację tej agentury i przynosi korzyść wszystkim wrogom niepodległości. Informacja ministra Macierewicza nie może zaszkodzić interesom państwa polskiego, ponieważ w opinii społeczności międzynarodowej na szacunek zasługują tylko te państwa i narody, które podejmują wysiłek oczyszczenia swego aparatu politycznego i urzędniczego z ludzi niegodnych. Informacja przedstawiona przez ministra Macierewicza nie jest też dla zagranicy żadną sensacją.

Polska „okrągłego stołu” była państwem nie suwerennym i dlatego jego zasoby były rozkradane przez postkomunistów, często działających w zmowie z zagranicznymi aferzystami. Podjęta obecnie naprawa państwa zagraża interesom zakorzenionych w Polsce układów. To właśnie takie środowiska polityczne, biznesowe i ideologiczne używają polskich liderów postkomunistycznych i „okrągłostołowych” do straszenia społeczeństwa rzekomymi stratami z powodu ujawniania i ograniczania wpływów dawnej sowieckiej agentury. Jest rzeczą charakterystyczną, że największe polskie ośrodki medialne nie podjęły żadnej próby merytorycznej analizy wypowiedzi ministra Macierewicza i z góry okrzyknęły jego informacje, jako nieprawdziwe.

Polska opinia publiczna ma prawo do poznania prawdy w całym jej dramatyzmie i dlatego uważamy, że minister Macierewicz dokonał czynu patriotycznego, mającego na celu dobro państwa i narodu polskiego. Ci sami ludzie, którzy w roku 1992 obalali rząd Jana Olszewskiego za próbę ograniczenia wpływów posowieckiej agentury, dzisiaj znowu atakują ministra, który chce realizować te same cele. Nagonka medialna skierowana przeciwko ministrowi Antoniemu Macierewiczowi jest w istocie próbą powstrzymania lustracji i trwającego od miesiąca procesu likwidacji WSI i tworzenia zupełnie nowych służb specjalnych Wojska Polskiego Polski niepodległej.

Apelujemy Panie Premierze, żeby nie uległ Pan nagonce na ministra Macierewicza i wytrwał w woli uzdrowienia państwa. Jesteśmy przekonani, że w tej sprawie może Pan Premier liczyć na poparcie społeczeństwa.

Gdańsk, dnia 26 sierpnia 2006 roku.

Andrzej Gwiazda

Anna Walentynowicz

Joanna Duda-Gwiazda

Krzysztof Wyszkowski

Robert Majka radny Rady Miasta Przemyśla, pełnomocnik Ruchu Patriotycznego na terenie okręgu Przemyśl - Krosno

dr Krzysztof Kawęcki vice prezes Ruchu Partiotycznego, Warszawa

Zbigniew Rutkowski , redaktor naczelny Wolnej Polski
28 sierpień 2006

 

  

Archiwum

Zamiast Wigilijnej Gwiazdki.
grudzień 22, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
Specjaliści od kropek i plecenia
lipiec 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Lekarze po alkoholu
grudzień 3, 2005
Adam Sandauer
Stronnictwo Narodowe - wybory do Parlamentu Europejskiego
maj 18, 2004
Stanisław Bulza
Negocjacje w sprawie tarczy zakończone
lipiec 3, 2008
Dziecięcy antysemityzm? – czy kolejna bajka dziennikarzy GW "z tysiąca i jednej nocy”.
maj 26, 2008
ZR
Kaczynski gospodarzem Chanukach
grudzień 19, 2006
JTA- Global Jewish News
38 milionów durniów
czerwiec 21, 2008
Artur Łoboda
Zapytajmy prościej o Unię
luty 13, 2003
Ewa Kluczkowska http://www.rzeczpospolita.pl/
Izraelskie czołgi wróciły do Strefy Gazy
sierpień 8, 2002
PAP
Amok
październik 10, 2005
Artur Łoboda
Protest przeciwko Europejskiemu Forum Ekonomicznemu
kwiecień 24, 2004
http://www.la.most.org.pl/protest/
Bóg się rodzi, moc truchleje w Palestynie giną ludzie
grudzień 26, 2002
PAP
Wysiłki w celu rozwiązania kryzysu w Gazie
sierpień 4, 2006
darek
Zmiany w RPP
styczeń 12, 2003
PAP
„Fachowcy” od piłki kopanej
czerwiec 10, 2006
Marek Olżyński
EBOR gotów wziąć udział w prywatyzacji G-8
wrzesień 17, 2002
PAP
Bajer dla młodzieży
czerwiec 4, 2003
Marek Rowicki
Poucza nas "człowiek złej woli", "manipulator"
kwiecień 30, 2004
PAP
Globalizacja, czyli programowy upadek Świata
luty 20, 2005
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media