ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

30 Rocznica Solidarności- Festiwal kłamstwa (1) KŁAMSTWA PROPAGANDOWE SOLIDARNOŚĆI 
27 lipiec 2010      dr Leszek Skonka
Katalonia 
14 luty 2021     
Biblia i medycyna 
13 maj 2021      Micaela Burkhart
Odezwa samobójcy? 
30 lipiec 2021      Artur Łoboda
Wyborcza funkcja ludzkiej wyobraźni 
27 maj 2014      Artur Łoboda
Indie a Obopólne Gwarantowane Zniszczenia w Konflikcie Nuklearnym 
20 kwiecień 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
"...żeby Polacy wreszcie przestali być Polakami" - Gazeta Wyborcza... 
13 grudzień 2011      Zygmunt Jan Prusiński
Reżim Bidena mówi, że kowbojski faszyzm nigdy nie odejdzie; „ogólny remont”, który obejmuje „brak scenariusza”, by kiedykolwiek „wrócić do normy” 
5 marzec 2022      Ethan Huff
FDA jest „zgniła do szpiku kości”, mówi dr Robert Malone – agencja od początku wiedziała, że „szczepionki” powodują replikację wirusa 
23 maj 2022     
Portfolio Grzegorza Brauna 
13 kwiecień 2025      Artur Łoboda
Te ŚMIECI dalej swoje w sprawie Iraku i Afganistanu 
24 styczeń 2026     
Metodologia porównawcza  
3 kwiecień 2020      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński SZATYNKA W CZERWONEJ SUKIENCE 
17 styczeń 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Gwałty, śmierć i bezprawie: skutki "naszej" wojny 
11 marzec 2010      Zbigniew Marcin Kowalewski
Na pohybel durniom 
21 luty 2017     
P o n i e d z i a ł e k 
1 wrzesień 2009      Marek Jastrząb
Na ich warunkach? 
17 luty 2025     
Kto z Was jechał ostatnio Zakopianką?  
6 październik 2020      Artur Łoboda
Brak wzrostu liczby koronawirusa Dwa tygodnie po zniesieniu mandatu dotyczącego maski w Teksasie 
26 marzec 2021     
Jedynie słuszny politycznie patriotyzm - na zamówienie polityczne 
12 czerwiec 2014      Artur Łoboda

 
 

Parlament UE ogłasza, że paliwo kopalne jest „zieloną” energią, ponieważ narracja o zmianie klimatu ulega samozniszczeniu

                         
Parlament UE właśnie ogłosił decyzję, która powoduje samozniszczenie oszukańczej narracji o zmianie klimatu. 
„Parlament UE popiera etykietowanie inwestycji gazowych i jądrowych jako zielonych”, czytamy w tytule Reutera z wczoraj . 
„Parlament Europejski w środę poparł unijne przepisy określające inwestycje w elektrownie gazowe i jądrowe jako przyjazne dla klimatu”, kontynuuje Reuters, wyjaśniając, że UE pogrążyła się w kryzysie energetycznym, który dzieli narody UE i wymusza ponowną ocenę, które źródła energii są uważane za „odnawialne”.
 
Gdy ta zasada zostanie w pełni przyjęta, oznacza to, że rosyjski Putin stanie się jednym z największych światowych eksporterów zielonej energii . 
Oznacza to również, że NATO i Ukraina są zaangażowane w wojnę przeciwko liderowi zielonej energii, podczas gdy zachodnie sankcje zablokowały rosyjski eksport zielonej energii.
 
„Parlament UE popiera zieloną etykietę dla energii jądrowej i gazu ziemnego, przeciwstawiając się lewicy klimatycznej”, donosi Washington Examiner . 
Decyzja „ułatwi budowę infrastruktury dla tych źródeł energii pomimo sprzeciwu niektórych ekologów i członków bloku”.
 

Europa Zachodnia upada pod wpływem szaleństwa globalistycznej polityki zielonej energii


 
Ta decyzja jest pierwszym sygnałem, że europejscy przywódcy mogą wycofywać się z kultu samobójstwa zielonej energii, który obecnie reprezentuje socjalistyczne, postępowe rządy „libtard”, które są bardziej zainteresowane sygnalizowaniem cnoty niż pozwoleniem na funkcjonowanie własnych gospodarek krajowych. 
Oszukańcza, śmieciowa narracja naukowa o „zmianach klimatu” spowodowała, że ​​kraje zachodnie (w tym Stany Zjednoczone) zdemontowały znaczną część swojej infrastruktury paliw kopalnych w ciągu ostatnich 20 lat. 
Wraz z nagłym odcięciem rosyjskiego eksportu energii z powodu sankcji gospodarczych, Europa Zachodnia jest pogrążona w bezprecedensowym kryzysie energetycznym o potencjalnie katastrofalnych skutkach.
 
Nagle narody europejskie wpadają w panikę, próbując odbudować swoją infrastrukturę energetyczną. 
Ale ponieważ oficjalnie zablokowali większość funduszy na projekty niezwiązane z zieloną energią, jedynym sposobem na uzyskanie funduszy na odbudowę infrastruktury paliw kopalnych jest uznanie paliw kopalnych za „zielone”.
 
I to właśnie zrobił parlament UE z gazem ziemnym, wymierzając miażdżący cios narracji o zmianie klimatu, która zawsze była oparta na tak wielkiej szarlatanerii i bzdurach, że nazwałem to „atmosferyczną transpłciowością”. 
Widzisz, jeśli mężczyźni mogą zajść w ciążę, to CO2 jest zanieczyszczeniem. Jeśli fabrykujesz rzeczywistość, wszystko przejdzie.
 
Okazuje się, że nawet „postępowi” przywódcy narodów europejskich są wciągani z powrotem do rzeczywistości, kopiąc i krzycząc, niechętnie przyznając, że energia kopalna jest jedyną rzeczą, która może obecnie napędzać nowoczesne gospodarki, przynajmniej do czasu gorącej lub zimnej fuzji jądrowej są skomercjalizowane.
 
 
Źródło:
citizens.news/636421.html
17 lipiec 2022

Mike Adams 

  

Komentarze

  

Archiwum

Angelina Jolie - Tattoos Hot Pictures
listopad 1, 2007
ALEKSANDER
Medialny katafalk
styczeń 31, 2006
Marek Olżyński
Anna Radziwiłł: nic już nie zmieniać w systemie edukacji
sierpień 5, 2004
IAR
¬ródła upadku Rzeczypospolitej Szlacheckiej
styczeń 22, 2009
Andrzej Krajewski
Skrzypkowi na dachu ku rozwadze
grudzień 17, 2002
Sebastian Karczewski http://www.naszdziennik.pl/
Bauer chce kupić RMF
październik 27, 2006
PAP
Neandertalczycy są wśród nas ...
październik 23, 2006
INTERIA.PL
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
styczeń 1, 2008
Komputerowe sprawdzanie wyników wyborów - tylko pilotażowo
sierpień 3, 2002
PAP
Należy pracować od podstaw
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
Kościelna Unia
październik 20, 2003
PAP
Chciejstwo
luty 26, 2004
Ojczyzna.pl
Apel w sprawie lustracji Polonii
marzec 31, 2006
NFZ wyda 6 mln zł na szkolenia
styczeń 19, 2005
PAP
Precyzja strzału
luty 24, 2005
"Wrota" do kasy
grudzień 15, 2002
Tomasz Piwowarski
Kraków: Proces o rekordowe odszkodowanie
październik 7, 2004
Kosze dla Krakowa po 2500 złotych za sztukę
lipiec 30, 2004
www.krakow.pl
Kabareciarz z NBP
styczeń 24, 2003
PAP
Podatki a aukcje w internecie
marzec 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media