ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
więcej ->

 
 

Polak - prostak i cham


Tym - co zawsze najwyżej ceniłem w polskości to szacunek do innych kultur.
Dzięki temu - zamiast żyć do dziś dnia w szałasach mamy za sobą okres wspaniałego rozwoju swojej państwowości. Niemożliwy byłby taki stan rzeczy, gdyby nie pomoc przybyszy, którzy niosąc ze sobą ogień rozwoju cywilizacji pomogli nam skorzystać z wszelkich odkryć ludzkości zapoczątkowanych w starożytnym Babilonie, przez Grecję, Rzym i Państwo Franków.
To Państwo Franków ucywilizowało sąsiednie ludy germańskie, których przedstawiciele wyemigrowali pó?niej do Królestwa Polskiego.

Przez sześć wieków żyli na naszej ziemi żydzi, zanim pozwolono im uczestniczyć w życiu publicznym i wspólnie z Polakami rozwijać swe zdolności.
Skorzystali z najcenniejszych naszych doświadczeń i bardzo dynamicznie emancypowali na cały świat.
Ponieważ rozwarstwienie ideowe i moralne - wśród Żydów jest dużo większe niż w innych narodach, dlatego dziś reprezentują ogromną paletę postaw - od najgorszych kanalii do wybitnych naukowców - humanistów.

Moja wiedza życiowa zmusza do konkluzji, że nie uratujemy Polski bez współudziału uczciwych Żydów.
Globaliści i lichwiarze zrobią z nas papkę - tak jak zniszczyli Kubę.
Fidel Castro - zanim został przyparty do muru, nigdy nie był komunistą. Jako były agent CIA chciał współpracy z Ameryką.
A jednak nadepnął na odcisk żydowskim gangsterom. Wystarczyło, że Saddam Husein (były współpracownik CIA) zapowiedział przejście w obrotach towarowych ze światem - z bezwartościowych dolarów na Euro a natychmiast wyciągnięto stare scenariusze ataku na Irak.
John Kennedy chciał odebrać prywatnemu żydowskiemu bankowi nazywanemu Federal Reserve - prawo do emisji amerykańskich pieniędzy i został na oczach tysięcy ludzi zgładzony. To miał być wyra?ny sygnał - jak mocni byli ci - z którymi zadarł.

Jaką - wobec tak potężnych wrogów Polski prezentują siłę pseudopatrioci - idioci, którzy brużdzą wszędzie - gdzie tylko się pojawią.
Nie sztuka machać szabelką i popaść w jeszcz większą niewolę.
Cały XIX wiek był tego najgorszym przykładem.

Mając pewność, że tylko zmiana świadomości zmanipulowanych Żydów i współpraca z wybitnymi jednostkami daje jakąkolwiek szansę na ratunek Polski, oddałem hołd tej kulturze - jako wyraz dobrej woli ze strony Polaków. Jest wielu takich - którzy zgadzają się ze mną.
Jeżeli jednak ktoś, zamiast poznać własną kulturę i historię swoich przodków (bo oprócz witryny o historii Żydów na krakowskim Kazimierzu - www.kazimierz.zaprasza.net, stworzyliśmy tysiące stron dotyczących polskiej kultury) , woli ekscytować się nazistowskimi materiałami propagandowymi to niechaj idzie tam - gdzie jego miejsce.
Gdzie prostak i cham ma czelność nazywać siebie Polakiem.
Tu dla niego nie ma miejsca.

29 październik 2005

Artur Łoboda 

  

Archiwum

"Wypełniali przykazanie miłosierdzia"
styczeń 20, 2003
www.vb.com.pl
Czy Polacy są kretynami?
lipiec 10, 2008
Artur Łoboda
Akcjonariusze przeciwko AOL
sierpień 11, 2002
PAP
Polityka na Kaukazie
listopad 25, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Fragment książki "Duch Apokalipsy" - CZĘŚĆ PIˇTA - 11 WRZEŚNIA 2001
wrzesień 11, 2006
Dorota Szczepańska
Jan Paweł II: zróbmy wszystko, by uniknąć wojny
marzec 2, 2003
PAP
Wynarodawianie XXI wieku
styczeń 10, 2003
Artur Łoboda
"Halloween" - już nie tylko amerykański idiotyzm...
październik 31, 2005
Zdzisław Raczkowski
POLSKA - UNIA 8
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Komuniści chronieni przez Żydów?
wrzesień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Pedofile
wrzesień 12, 2004
Sobczak i Szpak
Michalkiewicz: Poronienia na Dzień Życia
kwiecień 1, 2006
S. Michalkiewicz
Chiny i Rosja jako niespodziewanie pogodzeni sąsiedzi
listopad 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wymienią
listopad 25, 2005
www.krakow.pl
Odwrócić historię do góry nogami
lipiec 26, 2008
PAP
Pulapka w Iraku
grudzień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Balcerowicz: Dość robienia ludziom wody z mózgu
grudzień 27, 2006
PAP
Wyobra?cie sobie Państwo
styczeń 24, 2003
Geneza Kaczyzmu w Fundacji Windsor/Heritage oraz American Enterprise Instutute
styczeń 3, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
Kasy fiskalne dla lekarzy i prawników.
sierpień 12, 2006
koala410
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media