ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Jaką kulturę promuje Jacek Majchrowski - Prezydent Krakowa (3) 
4 październik 2012      Artur Łoboda
Szczepionki przeciwko Covid-19 spowodowały SPADEK średniej długości życia w USA 
14 styczeń 2024      Ava Grace
Bazy podziemne 
20 listopad 2010      Goska
Sukces PiS w Brukseli 
3 lipiec 2019     
Zrozumieć stalinizm 
9 maj 2019     
Filipiki 
24 wrzesień 2009      Marek Jastrząb
Głupki w polityce 
29 marzec 2020     
Konkurs na antygenderowe logo 
15 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Oczyścić sądy - protest pod Sądem Najwyższym 
7 wrzesień 2016     
Prezydent nie jest już w szkole.
Prezydent wie i już!
 
30 marzec 2021     
Fabio Rampelli (Fdi) ammaina la bandiera europea  
31 marzec 2020      Pupia News
Dwa zmarnowane lata 
25 październik 2017     
Zdzisław Lewandowski strzelił bramkę Niemcom 73 lata temu 
16 czerwiec 2016      Autor: gb
Wedle przepowiedni - miał to być koniec Kościoła  
13 listopad 2020      Artur Łoboda
Cultural and linguistic origin of the Heartland of Eurasia 
29 czerwiec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Partyjniackie samorządy 
18 listopad 2010      Bogusław
Kilka przemyśleń związanych z egzekucją w Charlie Hebdo 
9 styczeń 2015      Artur Łoboda
Uwagi odnośnie stosunków polsko-amerykańskich 
16 listopad 2009      Artur Łoboda
Pisowski Rząd ZABIŁ Szurkowskiego, a ściek medialny zwala to na "kowid" 
16 wrzesień 2021      Artur Łoboda
Polska zniszczona mentalnie, lojalnie, duchowo... 
2 luty 2010      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Pierwsza na świecie sprawa o morderstwo przeciwko Billowi Gatesowi, wniesiona do indyjskiego Sądu Najwyższego

Pierwsza na świecie sprawa o morderstwo przeciwko Billowi Gatesowi, Adar Poonawalla, wniosła do indyjskiego Sądu Najwyższego. [Kiran Yadav kontra State and ors.Criminal Writ Petycja (St.) 18017 z 2021]


Składający petycję wniósł oskarżenie przeciwko Billowi Gatesowi, producentowi AstraZeneca (Covishield), jego partnerowi Adarowi Poonawalla, oraz innym urzędnikom rządowym i przywódcom zaangażowanym w zabójstwo 23-letniego mężczyzny, który stracił życie z powodu szczepienia.
Zmarły przyjął szczepionkę Covishield, wierząc w fałszywą narrację, że szczepionka jest całkowicie bezpieczna, a także ze względu na wymóg zgodności ustanowiony przez koleje indyjskie, zgodnie z którym podróżują tylko osoby podwójnie zaszczepione.


Rząd Indii AEFI (Działanie niepożądane po szczepieniu) przyznał niedawno, że śmierć dr SnehalLunawata była spowodowana skutkami ubocznymi szczepionki Covishield.
Wspomniany raport ujawnił fałszywość twierdzenia syndykatu szczepionek, że szczepionki są całkowicie bezpieczne.


Składający petycję domagał się Rs. 1000 crores (134 mln USD) odszkodowania i poprosił o tymczasowe odszkodowanie w wysokości Rs. 100 crores (13,4 mln USD).


Składający petycję poszukiwał również wykrywacza kłamstw, testu analizy leków produkowanych przez oskarżonego Billa Gatesa i innych.


W sprawie toczącej się przed amerykańskim sądem dotyczącej skutków ubocznych szczepionek MR, sąd zaakceptował ugodę ofiary odszkodowania w wysokości 101 milionów dolarów amerykańskich .


W innym przypadku w Ameryce, CIA i biuro dochodzeniowe FDA, odzyskało około 10,2 miliarda dolarów amerykańskich od Pharma Company GlaxoSmithKline za różne przestępstwa, w tym ukrywanie skutków ubocznych leków i narażanie życia Amerykanie na niebezpieczeństwo.


Bezprawna promocja przez firmę niektórych leków na receptę, niezgłaszanie przez nią pewnych danych dotyczących bezpieczeństwa, oraz jej odpowiedzialność cywilna za rzekome fałszywe praktyki raportowania cen.


Stany Zjednoczone twierdzą ponadto, że GSK sponsorowała bankiety, programy SPA i podobne działania promujące stosowanie Paxilu u dzieci i młodzieży.
GSK opłaciło prelegentowi za rozmowę z publicznością składającą się z lekarzy, oraz zapłaciło za wyżywienie lub pobyt uzdrowiskowy dla lekarzy, którzy w tym uczestniczyli.


W latach 2001-2007 GSK nie przedstawiła pewnych danych dotyczących bezpieczeństwa leku Avandia, leku na cukrzycę.


Brakujące informacje obejmowały dane dotyczące niektórych badań po wprowadzeniu do obrotu, a także dane dotyczące dwóch badań podjętych w odpowiedzi na obawy europejskich organów regulacyjnych dotyczące bezpieczeństwa sercowo-naczyniowego preparatu Avandia.
Od 2007 roku FDA dodała do etykiety Avandia dwa ostrzeżenia w postaci czarnej skrzynki, aby ostrzec lekarzy o potencjalnym zwiększonym ryzyku (1) zastoinowej niewydolności serca i (2) zawału mięśnia sercowego (ataku serca).


Obejmuje również zarzuty, że GSK wypłacała łapówki pracownikom służby zdrowia, aby skłonić ich do promowania i przepisywania tych leków, a także leków Imitrex, Lotronex, Flovent i Valtrex.
Stany Zjednoczone twierdzą, że to zachowanie spowodowało składanie fałszywych roszczeń do federalnych programów opieki zdrowotnej.


Konstytucja Bench of Supreme Court of India w sprawie Anity Kushwaha (2016) 8 SCC 509, wyjaśniła, że ​​prawa Hindusów są nie mniejsze niż prawa ludzi na całym świecie.


Oczekuje się, że w Indiach wkrótce wpłyną setki tysięcy roszczeń odszkodowawczych.


Wyrok w sprawie Montgomery’s [2015] UKSC 11, Airdale NHS Trust Vs. Bland (1993) 1 Wszystkie ER 821, Wspólna przyczyna vs. Union of India (2018) 5 SCC 1 i sekretarz generalny Vs. Stan Meghalaya 2021 SCC OnLineMegh 130, a także Powszechna Deklaracja w sprawie Bioetyki i Praw Człowieka z 2005 r. jasno stwierdzają, że przed podaniem szczepionki lub jakiegokolwiek leczenia osobie, należy ją poinformować o skutkach ubocznych leku, a także o alternatywnych dostępnych środkach zastępczych.


Jeśli jakakolwiek osoba zostanie zaszczepiona przez ukrywanie faktów lub kłamstwo, że wspomniane szczepionki są całkowicie bezpieczne, równoznaczne jest równoznaczne z uzyskaniem zgody na podstawie oszustwa.
W Indiach szczepienie podstępem, siłą/przymusem lub stawianiem pewnych warunków ograniczających jest złem cywilnym i karnym. [Rejestrator generalny Vs. Stan Meghalaya 2021 SCC OnLineMegh 130]


W oparciu o powyższe stanowisko prawne składający petycję zwrócił się o rejestrację F.I.R. na mocy sekcji 52, 115, 302, 409, 120(B), 420, 34, 109 itd. IPC oraz sekcji 51(b), 55 ustawy o zarządzaniu katastrofami z 2005 r. przeciwko zainteresowanym urzędnikom, którzy sprzedawali szczepionki jako całkowicie bezpieczne .


Bill Gates i Adar Poonawalla, partnerzy w produkcji szczepionki Covishield (AstraZeneca), zostają oskarżeni o udział w spisku.


W Indiach osoba dopuszczająca się do fałszywego marketingu swojego produktu jest również winna z powodu prowizji i zaniechania.
W związku z tym postanowienia Sekcji 120(B), 34, 109 itd. IPC są przyciągane do uznania Billa Gatesa i Adara Poonawalla winnymi masowych morderstw, tj. Sekcji 302, 115 itd. IPC.
 
Wezwanie w petycji brzmi następująco:

"
i) CBI winno traktować tą petycję jako F.I.R. i ścigać sprawcę tak, jak to uczynił Hon’ble Supreme Court w sprawie Noida Entrepreneurs Association Vs. Noida (2011) 6 SCC 508, a następnie Sąd Honorowy w sprawie pomiędzy Param Bir Singh przeciwko Stanowi Maharashtra, 2021 SCC OnLineBom 516.


ii) B.I. jest proszony o natychmiastowe rozpoczęcie przesłuchania oskarżonego i skorzystania z testów naukowych, takich jak test wykrywacza kłamstw, test mapowania mózgu i test analizy leku, aby odkryć cały spisek i uratować życie obywatela Indii;


iii) Skierować do Pozwanego nr 1, tj. Stanu Maharasztra zarządzenie, w celu wypłaty odszkodowania tymczasowego w wysokości Rs. 100 crores dla składającego petycję, a następnie do odzyskania go od winnych urzędników odpowiedzialnych za śmierć obywatela składającego petycję przez ich celowy i bezprawny akt prowizji i zaniechania.”


Zgodnie z opinią eksperta, biorąc pod uwagę dowody na przestępstwo ciągłe, Bill Gates i Adar Poonawalla otrzymają karę śmierci.


Składający petycję wnioskodawca oparł się również na kryminalnych poprzednikach Billa Gatesa w zabiciu 8 dzieci płci żeńskiej - w nieautoryzowanym procesie szczepień przeciwko HPV w Indiach oraz na wyroku Constitution Bench of the Supreme Court w sprawie Kalpana Mehta's Case (2018) 7 SCC 1, co jest mocnym dowodem przeciwko Billowi Gatesowi i jego syndykatowi szczepionek.

Składający petycję odniósł się również do dowodów złowrogiego planu Billa Gatesa w programie polio, który zniszczył życie 4,5 letnich dzieci w Indiach, ponieważ doznały nowego rodzaju paraliżu.
Jest to również dodatkowy dowód na zboczone i kryminalne nastawienie Billa Gatesa.


Zdaniem ekspertów nie ma szans na to, by Bill Gates dostał w tej sprawie kaucję, a wszystkie ruchomości i nieruchomości oskarżonego zostaną wkrótce skonfiskowane.


Różne organizacje społeczne i zwykli ludzie postanowili skorzystać z prawa obywatelskiego do aresztowania oskarżonego, o którym mowa w art. 43 Cr.P.C.
Zgodnie z tą sekcją każdy obywatel może aresztować Billa Gatesa, Adara Poonawallę i innych oskarżonych i przekazać ich policji.


Ostatnio w Australii wniesiono około 10 000 roszczeń o odszkodowanie za obrażenia poszczepienne.
 
Link: https://www.smh.com.au/politics/federal/more-than-10-000-australians-have-filed-coronavirus-vaccine-injury-claims-20211115-p598yy.html

W Indiach niedługo złoży się setki tysięcy podobnych spraw, jak poinformował Adv. Ishwarlal Agarwal, szef Krajowego Komitetu Koordynacyjnego Indyjskiego Stowarzyszenia Adwokackiego.
 

Źródło:
https://indianbarassociation.in/worlds-first-vaccine-murder-case-against-bill-gates-adar-poonawalla-filed-in-indias-high-court/
 
6 grudzień 2021

 

  

Komentarze

  

Archiwum

Słowo o "księciu dziennikarstwa"
styczeń 15, 2008
Dariusz Kosiur
Process Usuwania ze Stanowiska Prezydenta USA
luty 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Partnerstwo Rosji z Iranem?
grudzień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Samohipnoza
wrzesień 23, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Polska potrzebuje imigrantów
październik 27, 2003
PAP
Kulczenie najbogatszego - jeszcze opinia czy już obraza image'u?
listopad 17, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kryzys irański można rozwiązać przy pomocy dyplomacji
lipiec 22, 2006
Noam Chomsky
"Mamy prawo wątpić w uczciwość pertraktacji z UE"
grudzień 23, 2002
PAP
Liban a doktryna Geremka
sierpień 5, 2006
Adam Wielomski
Za pó?no zastopować koreańską bombę nuklearną
październik 7, 2006
gosc
Belka pokazuje komu służy
czerwiec 22, 2004
PAP
Goldman Sachs odpuszcza: nie będziemy już spekulować złotym
luty 20, 2009
Rzeczpospolita
Who Rules Ukraine?
luty 7, 2007
Budowa "Wielkiego Izraela" w Geopolitycznej Panoramie Świata
marzec 2, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
An "Early Version" of Jan Thomas Gross' FEAR?
październik 27, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Rozmowa z 21-VII-2006 z Dr.Lorraine Day
sierpień 7, 2006
tatar
Odwracanie kota ogonem - próby reform podatkowych Balcerowicza
sierpień 17, 2005
Na krawędzi wojny ostatecznej
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Nieprzewidziane skutki w USA zmiany reżymu w Iraku
listopad 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska ofiarą walki o globalne imperium?
czerwiec 14, 2007
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media