ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Determinacja 
13 styczeń 2016      Artur Łoboda
Krzyż jako symbol śmierci komunizmu 
2 kwiecień 2010      Marek Głogoczowski
Sami durnie wokół Nas 
11 maj 2021     
Nowoczesne marki
Tak jak właściciele oznakowali swoje stada od wieków, tak rządy chcą teraz zidentyfikować swoich obywateli
 
7 luty 2021     
Miłosz według Tony Judt w New York Review  
27 wrzesień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Koniec złudzeń 
12 październik 2016     
Reforma sądownictwa wedle PiS 
19 kwiecień 2017     
Na żydowskim celowniku – chrześcijańska Biblia 
2 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
O wierszach Weroniki Romańskiej 
8 grudzień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
“Franek” z nagrodą Grand Prix 
10 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Pomylenie terminu w antypolskiej polityce 
20 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Polski motłoch 
12 listopad 2009      Artur Łoboda
Szwedzkie pomówienia wobec Polaków 
4 czerwiec 2013      Artur Łoboda
38 milionów Polaków na to nie stać? 
13 maj 2020      Artur Łoboda
Lacrosse w trójmieście 
20 październik 2019      Coach Mateo
Korzenie Trzeciej RP 
27 październik 2017     
Autor Widmo - Polańskiego 
20 luty 2010      Artur Łoboda
Lis minister 
9 kwiecień 2020     
Biografie odtajnione 
14 luty 2016      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński TAJEMNE OBCOWANIE - część dwudziesta 
31 lipiec 2021      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Pierwsza na świecie sprawa o morderstwo przeciwko Billowi Gatesowi, wniesiona do indyjskiego Sądu Najwyższego

Pierwsza na świecie sprawa o morderstwo przeciwko Billowi Gatesowi, Adar Poonawalla, wniosła do indyjskiego Sądu Najwyższego. [Kiran Yadav kontra State and ors.Criminal Writ Petycja (St.) 18017 z 2021]


Składający petycję wniósł oskarżenie przeciwko Billowi Gatesowi, producentowi AstraZeneca (Covishield), jego partnerowi Adarowi Poonawalla, oraz innym urzędnikom rządowym i przywódcom zaangażowanym w zabójstwo 23-letniego mężczyzny, który stracił życie z powodu szczepienia.
Zmarły przyjął szczepionkę Covishield, wierząc w fałszywą narrację, że szczepionka jest całkowicie bezpieczna, a także ze względu na wymóg zgodności ustanowiony przez koleje indyjskie, zgodnie z którym podróżują tylko osoby podwójnie zaszczepione.


Rząd Indii AEFI (Działanie niepożądane po szczepieniu) przyznał niedawno, że śmierć dr SnehalLunawata była spowodowana skutkami ubocznymi szczepionki Covishield.
Wspomniany raport ujawnił fałszywość twierdzenia syndykatu szczepionek, że szczepionki są całkowicie bezpieczne.


Składający petycję domagał się Rs. 1000 crores (134 mln USD) odszkodowania i poprosił o tymczasowe odszkodowanie w wysokości Rs. 100 crores (13,4 mln USD).


Składający petycję poszukiwał również wykrywacza kłamstw, testu analizy leków produkowanych przez oskarżonego Billa Gatesa i innych.


W sprawie toczącej się przed amerykańskim sądem dotyczącej skutków ubocznych szczepionek MR, sąd zaakceptował ugodę ofiary odszkodowania w wysokości 101 milionów dolarów amerykańskich .


W innym przypadku w Ameryce, CIA i biuro dochodzeniowe FDA, odzyskało około 10,2 miliarda dolarów amerykańskich od Pharma Company GlaxoSmithKline za różne przestępstwa, w tym ukrywanie skutków ubocznych leków i narażanie życia Amerykanie na niebezpieczeństwo.


Bezprawna promocja przez firmę niektórych leków na receptę, niezgłaszanie przez nią pewnych danych dotyczących bezpieczeństwa, oraz jej odpowiedzialność cywilna za rzekome fałszywe praktyki raportowania cen.


Stany Zjednoczone twierdzą ponadto, że GSK sponsorowała bankiety, programy SPA i podobne działania promujące stosowanie Paxilu u dzieci i młodzieży.
GSK opłaciło prelegentowi za rozmowę z publicznością składającą się z lekarzy, oraz zapłaciło za wyżywienie lub pobyt uzdrowiskowy dla lekarzy, którzy w tym uczestniczyli.


W latach 2001-2007 GSK nie przedstawiła pewnych danych dotyczących bezpieczeństwa leku Avandia, leku na cukrzycę.


Brakujące informacje obejmowały dane dotyczące niektórych badań po wprowadzeniu do obrotu, a także dane dotyczące dwóch badań podjętych w odpowiedzi na obawy europejskich organów regulacyjnych dotyczące bezpieczeństwa sercowo-naczyniowego preparatu Avandia.
Od 2007 roku FDA dodała do etykiety Avandia dwa ostrzeżenia w postaci czarnej skrzynki, aby ostrzec lekarzy o potencjalnym zwiększonym ryzyku (1) zastoinowej niewydolności serca i (2) zawału mięśnia sercowego (ataku serca).


Obejmuje również zarzuty, że GSK wypłacała łapówki pracownikom służby zdrowia, aby skłonić ich do promowania i przepisywania tych leków, a także leków Imitrex, Lotronex, Flovent i Valtrex.
Stany Zjednoczone twierdzą, że to zachowanie spowodowało składanie fałszywych roszczeń do federalnych programów opieki zdrowotnej.


Konstytucja Bench of Supreme Court of India w sprawie Anity Kushwaha (2016) 8 SCC 509, wyjaśniła, że ​​prawa Hindusów są nie mniejsze niż prawa ludzi na całym świecie.


Oczekuje się, że w Indiach wkrótce wpłyną setki tysięcy roszczeń odszkodowawczych.


Wyrok w sprawie Montgomery’s [2015] UKSC 11, Airdale NHS Trust Vs. Bland (1993) 1 Wszystkie ER 821, Wspólna przyczyna vs. Union of India (2018) 5 SCC 1 i sekretarz generalny Vs. Stan Meghalaya 2021 SCC OnLineMegh 130, a także Powszechna Deklaracja w sprawie Bioetyki i Praw Człowieka z 2005 r. jasno stwierdzają, że przed podaniem szczepionki lub jakiegokolwiek leczenia osobie, należy ją poinformować o skutkach ubocznych leku, a także o alternatywnych dostępnych środkach zastępczych.


Jeśli jakakolwiek osoba zostanie zaszczepiona przez ukrywanie faktów lub kłamstwo, że wspomniane szczepionki są całkowicie bezpieczne, równoznaczne jest równoznaczne z uzyskaniem zgody na podstawie oszustwa.
W Indiach szczepienie podstępem, siłą/przymusem lub stawianiem pewnych warunków ograniczających jest złem cywilnym i karnym. [Rejestrator generalny Vs. Stan Meghalaya 2021 SCC OnLineMegh 130]


W oparciu o powyższe stanowisko prawne składający petycję zwrócił się o rejestrację F.I.R. na mocy sekcji 52, 115, 302, 409, 120(B), 420, 34, 109 itd. IPC oraz sekcji 51(b), 55 ustawy o zarządzaniu katastrofami z 2005 r. przeciwko zainteresowanym urzędnikom, którzy sprzedawali szczepionki jako całkowicie bezpieczne .


Bill Gates i Adar Poonawalla, partnerzy w produkcji szczepionki Covishield (AstraZeneca), zostają oskarżeni o udział w spisku.


W Indiach osoba dopuszczająca się do fałszywego marketingu swojego produktu jest również winna z powodu prowizji i zaniechania.
W związku z tym postanowienia Sekcji 120(B), 34, 109 itd. IPC są przyciągane do uznania Billa Gatesa i Adara Poonawalla winnymi masowych morderstw, tj. Sekcji 302, 115 itd. IPC.
 
Wezwanie w petycji brzmi następująco:

"
i) CBI winno traktować tą petycję jako F.I.R. i ścigać sprawcę tak, jak to uczynił Hon’ble Supreme Court w sprawie Noida Entrepreneurs Association Vs. Noida (2011) 6 SCC 508, a następnie Sąd Honorowy w sprawie pomiędzy Param Bir Singh przeciwko Stanowi Maharashtra, 2021 SCC OnLineBom 516.


ii) B.I. jest proszony o natychmiastowe rozpoczęcie przesłuchania oskarżonego i skorzystania z testów naukowych, takich jak test wykrywacza kłamstw, test mapowania mózgu i test analizy leku, aby odkryć cały spisek i uratować życie obywatela Indii;


iii) Skierować do Pozwanego nr 1, tj. Stanu Maharasztra zarządzenie, w celu wypłaty odszkodowania tymczasowego w wysokości Rs. 100 crores dla składającego petycję, a następnie do odzyskania go od winnych urzędników odpowiedzialnych za śmierć obywatela składającego petycję przez ich celowy i bezprawny akt prowizji i zaniechania.”


Zgodnie z opinią eksperta, biorąc pod uwagę dowody na przestępstwo ciągłe, Bill Gates i Adar Poonawalla otrzymają karę śmierci.


Składający petycję wnioskodawca oparł się również na kryminalnych poprzednikach Billa Gatesa w zabiciu 8 dzieci płci żeńskiej - w nieautoryzowanym procesie szczepień przeciwko HPV w Indiach oraz na wyroku Constitution Bench of the Supreme Court w sprawie Kalpana Mehta's Case (2018) 7 SCC 1, co jest mocnym dowodem przeciwko Billowi Gatesowi i jego syndykatowi szczepionek.

Składający petycję odniósł się również do dowodów złowrogiego planu Billa Gatesa w programie polio, który zniszczył życie 4,5 letnich dzieci w Indiach, ponieważ doznały nowego rodzaju paraliżu.
Jest to również dodatkowy dowód na zboczone i kryminalne nastawienie Billa Gatesa.


Zdaniem ekspertów nie ma szans na to, by Bill Gates dostał w tej sprawie kaucję, a wszystkie ruchomości i nieruchomości oskarżonego zostaną wkrótce skonfiskowane.


Różne organizacje społeczne i zwykli ludzie postanowili skorzystać z prawa obywatelskiego do aresztowania oskarżonego, o którym mowa w art. 43 Cr.P.C.
Zgodnie z tą sekcją każdy obywatel może aresztować Billa Gatesa, Adara Poonawallę i innych oskarżonych i przekazać ich policji.


Ostatnio w Australii wniesiono około 10 000 roszczeń o odszkodowanie za obrażenia poszczepienne.
 
Link: https://www.smh.com.au/politics/federal/more-than-10-000-australians-have-filed-coronavirus-vaccine-injury-claims-20211115-p598yy.html

W Indiach niedługo złoży się setki tysięcy podobnych spraw, jak poinformował Adv. Ishwarlal Agarwal, szef Krajowego Komitetu Koordynacyjnego Indyjskiego Stowarzyszenia Adwokackiego.
 

Źródło:
https://indianbarassociation.in/worlds-first-vaccine-murder-case-against-bill-gates-adar-poonawalla-filed-in-indias-high-court/
 
6 grudzień 2021

 

  

Komentarze

  

Archiwum

Mossad Has Murdered 530 Iraqi Scientists, Academics
maj 15, 2006
Przejrzystość niezupełna
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
Wielka manifestacja pokojowa w Tel Awiwie
maj 11, 2002
Artur Łoboda
Kozioł ofiarny
marzec 6, 2005
Dalsza konsolidacja mediów w rękach żydowskich
maj 9, 2007
Lech Maziakowski
Living the Life of Riley in Poland
marzec 27, 2007
przysłał ICP
Argentyński cud ekonomiczny
październik 27, 2005
Prof. dr Ronald Clement
Belka zadowolony z obniżki stóp
czerwiec 27, 2002
PAP
Komornicy – bezlitośni egzekutorzy
październik 25, 2005
Edyta Gietka - Przegląd
Iran zaprzecza holocaustowi :)))
styczeń 29, 2007
Tom tłum. t.v.r.
Zlikwidować zakłady, zlikwidować szkoły, zlikwidować społeczeństwo. Polityka prowadzona od 13 lat
luty 5, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
Dyplom dla idioty (3) - Przegląd licencji zawodowych wydawanych w Polsce
grudzień 24, 2008
tłumacz
Rada Programowa Krakowskiego Biura Festiwalowego
styczeń 18, 2006
Zróbmy wszystko. SOBCZAK i SZPAK
styczeń 7, 2003
http://www.angora.pl/
Zniewolenie prezydentury USA?
październik 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dzielenie korkowego
listopad 9, 2005
www.krakow.pl
Kurewsko pedalska "Unia Europejska"
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
Nie można dwom panom służyć
listopad 12, 2006
[Oto słowo Pańskie]
SZYKUJE SIĘ COŚ BARDZO POWAŻNEGO!
styczeń 30, 2007
zaprasza.net
POLSKA - UNIA 9
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media