ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Wybory 
4 maj 2010      Goska
Naszą bronią jest spokój 
16 kwiecień 2012      Artur Łoboda
Czy PO i PiS to ta sama żydowska klika? 
16 grudzień 2015      Artur Łoboda
Aforyzmy 13 Zygmunt Jan Prusiński 
23 sierpień 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Zgłoszenie naruszenia Prawa przez PKN Orlen 
19 marzec 2020     
Stosy trupów na ulicach- komedyjka 
26 marzec 2021      hens
Jaki Prezydent - tacy "eksperci" 
23 kwiecień 2020      prezydent.pl
Dekowidyzacja Polski po zakończonej wojnie 
16 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Chrześcijański Kongres Polityczny 
1 październik 2015      Biuro Prasowe Prawicy Rzeczypospolitej
Co robi CBA w Prokuraturze? 
2 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński WNĘTRZE CIENIA - część trzecia 
19 marzec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Taktyka niszczenia polskiej kultury (2) 
24 styczeń 2013      Artur Łoboda
Na leczeniu sie zarabia - lekarze 
17 czerwiec 2010      Goska
Zielona książeczka" Kadafiego nt. demokracji zachodniej 
14 kwiecień 2011      wstawił MG
"Nie ma miejsca do ukrycia" (9)
Normy i normalizacja promieniowania elektromagnetycznego
 
20 kwiecień 2021     
Genialny pomysł dla rolników: jeśli chcą coś załatwić w Warszawie muszą mieć pejsy i chałaty  
6 luty 2019      Alina
"Nowocześni" są jednak prymitywni, ale Prokuratura jeszcze bardziej 
19 luty 2016      Artur Łoboda
„Dane są jednoznaczne”: główny chirurg z Florydy wraca do FDA, CDC w sprawie szczepionek na COVID 
14 maj 2023     
List otwarty do Stanisława Siemaszko, prezesa Związku Polaków na Białorusi 
26 luty 2010      MG
Inscenizacja wojny domowej 
19 styczeń 2021      Ernst Wolff

 
 

Pierwsza na świecie sprawa o morderstwo przeciwko Billowi Gatesowi, wniesiona do indyjskiego Sądu Najwyższego

Pierwsza na świecie sprawa o morderstwo przeciwko Billowi Gatesowi, Adar Poonawalla, wniosła do indyjskiego Sądu Najwyższego. [Kiran Yadav kontra State and ors.Criminal Writ Petycja (St.) 18017 z 2021]


Składający petycję wniósł oskarżenie przeciwko Billowi Gatesowi, producentowi AstraZeneca (Covishield), jego partnerowi Adarowi Poonawalla, oraz innym urzędnikom rządowym i przywódcom zaangażowanym w zabójstwo 23-letniego mężczyzny, który stracił życie z powodu szczepienia.
Zmarły przyjął szczepionkę Covishield, wierząc w fałszywą narrację, że szczepionka jest całkowicie bezpieczna, a także ze względu na wymóg zgodności ustanowiony przez koleje indyjskie, zgodnie z którym podróżują tylko osoby podwójnie zaszczepione.


Rząd Indii AEFI (Działanie niepożądane po szczepieniu) przyznał niedawno, że śmierć dr SnehalLunawata była spowodowana skutkami ubocznymi szczepionki Covishield.
Wspomniany raport ujawnił fałszywość twierdzenia syndykatu szczepionek, że szczepionki są całkowicie bezpieczne.


Składający petycję domagał się Rs. 1000 crores (134 mln USD) odszkodowania i poprosił o tymczasowe odszkodowanie w wysokości Rs. 100 crores (13,4 mln USD).


Składający petycję poszukiwał również wykrywacza kłamstw, testu analizy leków produkowanych przez oskarżonego Billa Gatesa i innych.


W sprawie toczącej się przed amerykańskim sądem dotyczącej skutków ubocznych szczepionek MR, sąd zaakceptował ugodę ofiary odszkodowania w wysokości 101 milionów dolarów amerykańskich .


W innym przypadku w Ameryce, CIA i biuro dochodzeniowe FDA, odzyskało około 10,2 miliarda dolarów amerykańskich od Pharma Company GlaxoSmithKline za różne przestępstwa, w tym ukrywanie skutków ubocznych leków i narażanie życia Amerykanie na niebezpieczeństwo.


Bezprawna promocja przez firmę niektórych leków na receptę, niezgłaszanie przez nią pewnych danych dotyczących bezpieczeństwa, oraz jej odpowiedzialność cywilna za rzekome fałszywe praktyki raportowania cen.


Stany Zjednoczone twierdzą ponadto, że GSK sponsorowała bankiety, programy SPA i podobne działania promujące stosowanie Paxilu u dzieci i młodzieży.
GSK opłaciło prelegentowi za rozmowę z publicznością składającą się z lekarzy, oraz zapłaciło za wyżywienie lub pobyt uzdrowiskowy dla lekarzy, którzy w tym uczestniczyli.


W latach 2001-2007 GSK nie przedstawiła pewnych danych dotyczących bezpieczeństwa leku Avandia, leku na cukrzycę.


Brakujące informacje obejmowały dane dotyczące niektórych badań po wprowadzeniu do obrotu, a także dane dotyczące dwóch badań podjętych w odpowiedzi na obawy europejskich organów regulacyjnych dotyczące bezpieczeństwa sercowo-naczyniowego preparatu Avandia.
Od 2007 roku FDA dodała do etykiety Avandia dwa ostrzeżenia w postaci czarnej skrzynki, aby ostrzec lekarzy o potencjalnym zwiększonym ryzyku (1) zastoinowej niewydolności serca i (2) zawału mięśnia sercowego (ataku serca).


Obejmuje również zarzuty, że GSK wypłacała łapówki pracownikom służby zdrowia, aby skłonić ich do promowania i przepisywania tych leków, a także leków Imitrex, Lotronex, Flovent i Valtrex.
Stany Zjednoczone twierdzą, że to zachowanie spowodowało składanie fałszywych roszczeń do federalnych programów opieki zdrowotnej.


Konstytucja Bench of Supreme Court of India w sprawie Anity Kushwaha (2016) 8 SCC 509, wyjaśniła, że ​​prawa Hindusów są nie mniejsze niż prawa ludzi na całym świecie.


Oczekuje się, że w Indiach wkrótce wpłyną setki tysięcy roszczeń odszkodowawczych.


Wyrok w sprawie Montgomery’s [2015] UKSC 11, Airdale NHS Trust Vs. Bland (1993) 1 Wszystkie ER 821, Wspólna przyczyna vs. Union of India (2018) 5 SCC 1 i sekretarz generalny Vs. Stan Meghalaya 2021 SCC OnLineMegh 130, a także Powszechna Deklaracja w sprawie Bioetyki i Praw Człowieka z 2005 r. jasno stwierdzają, że przed podaniem szczepionki lub jakiegokolwiek leczenia osobie, należy ją poinformować o skutkach ubocznych leku, a także o alternatywnych dostępnych środkach zastępczych.


Jeśli jakakolwiek osoba zostanie zaszczepiona przez ukrywanie faktów lub kłamstwo, że wspomniane szczepionki są całkowicie bezpieczne, równoznaczne jest równoznaczne z uzyskaniem zgody na podstawie oszustwa.
W Indiach szczepienie podstępem, siłą/przymusem lub stawianiem pewnych warunków ograniczających jest złem cywilnym i karnym. [Rejestrator generalny Vs. Stan Meghalaya 2021 SCC OnLineMegh 130]


W oparciu o powyższe stanowisko prawne składający petycję zwrócił się o rejestrację F.I.R. na mocy sekcji 52, 115, 302, 409, 120(B), 420, 34, 109 itd. IPC oraz sekcji 51(b), 55 ustawy o zarządzaniu katastrofami z 2005 r. przeciwko zainteresowanym urzędnikom, którzy sprzedawali szczepionki jako całkowicie bezpieczne .


Bill Gates i Adar Poonawalla, partnerzy w produkcji szczepionki Covishield (AstraZeneca), zostają oskarżeni o udział w spisku.


W Indiach osoba dopuszczająca się do fałszywego marketingu swojego produktu jest również winna z powodu prowizji i zaniechania.
W związku z tym postanowienia Sekcji 120(B), 34, 109 itd. IPC są przyciągane do uznania Billa Gatesa i Adara Poonawalla winnymi masowych morderstw, tj. Sekcji 302, 115 itd. IPC.
 
Wezwanie w petycji brzmi następująco:

"
i) CBI winno traktować tą petycję jako F.I.R. i ścigać sprawcę tak, jak to uczynił Hon’ble Supreme Court w sprawie Noida Entrepreneurs Association Vs. Noida (2011) 6 SCC 508, a następnie Sąd Honorowy w sprawie pomiędzy Param Bir Singh przeciwko Stanowi Maharashtra, 2021 SCC OnLineBom 516.


ii) B.I. jest proszony o natychmiastowe rozpoczęcie przesłuchania oskarżonego i skorzystania z testów naukowych, takich jak test wykrywacza kłamstw, test mapowania mózgu i test analizy leku, aby odkryć cały spisek i uratować życie obywatela Indii;


iii) Skierować do Pozwanego nr 1, tj. Stanu Maharasztra zarządzenie, w celu wypłaty odszkodowania tymczasowego w wysokości Rs. 100 crores dla składającego petycję, a następnie do odzyskania go od winnych urzędników odpowiedzialnych za śmierć obywatela składającego petycję przez ich celowy i bezprawny akt prowizji i zaniechania.”


Zgodnie z opinią eksperta, biorąc pod uwagę dowody na przestępstwo ciągłe, Bill Gates i Adar Poonawalla otrzymają karę śmierci.


Składający petycję wnioskodawca oparł się również na kryminalnych poprzednikach Billa Gatesa w zabiciu 8 dzieci płci żeńskiej - w nieautoryzowanym procesie szczepień przeciwko HPV w Indiach oraz na wyroku Constitution Bench of the Supreme Court w sprawie Kalpana Mehta's Case (2018) 7 SCC 1, co jest mocnym dowodem przeciwko Billowi Gatesowi i jego syndykatowi szczepionek.

Składający petycję odniósł się również do dowodów złowrogiego planu Billa Gatesa w programie polio, który zniszczył życie 4,5 letnich dzieci w Indiach, ponieważ doznały nowego rodzaju paraliżu.
Jest to również dodatkowy dowód na zboczone i kryminalne nastawienie Billa Gatesa.


Zdaniem ekspertów nie ma szans na to, by Bill Gates dostał w tej sprawie kaucję, a wszystkie ruchomości i nieruchomości oskarżonego zostaną wkrótce skonfiskowane.


Różne organizacje społeczne i zwykli ludzie postanowili skorzystać z prawa obywatelskiego do aresztowania oskarżonego, o którym mowa w art. 43 Cr.P.C.
Zgodnie z tą sekcją każdy obywatel może aresztować Billa Gatesa, Adara Poonawallę i innych oskarżonych i przekazać ich policji.


Ostatnio w Australii wniesiono około 10 000 roszczeń o odszkodowanie za obrażenia poszczepienne.
 
Link: https://www.smh.com.au/politics/federal/more-than-10-000-australians-have-filed-coronavirus-vaccine-injury-claims-20211115-p598yy.html

W Indiach niedługo złoży się setki tysięcy podobnych spraw, jak poinformował Adv. Ishwarlal Agarwal, szef Krajowego Komitetu Koordynacyjnego Indyjskiego Stowarzyszenia Adwokackiego.
 

Źródło:
https://indianbarassociation.in/worlds-first-vaccine-murder-case-against-bill-gates-adar-poonawalla-filed-in-indias-high-court/
 
6 grudzień 2021

 

  

Komentarze

  

Archiwum

Państwo Polskie z rządzącą mniejszością żydowską RP z gwiazdą Dawida w tle
sierpień 3, 2007
Dariusz Kosiur
Największa mądrość.......... nie tylko Kościoła.
lipiec 6, 2008
Artur Łoboda
Przemoc w mediach
sierpień 19, 2003
Lista usług
kwiecień 17, 2003
zaprasza.net
APEL O Uczczenie pamieci ofiar stalinzmu i innych pokrzywdzonych w PRL I III RP
kwiecień 10, 2006
Leszek Skonka
Co piszą inni
listopad 20, 2007
( . ) bez podpisu
Młodym ku przestrodze
maj 22, 2005
przesłała Elzbieta
Splastyfikowani manekini
marzec 18, 2005
Mirosław Naleziński
Demokracja na Bliskim Wschodzie?
kwiecień 11, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Mamy prawo do obrony
sierpień 9, 2006
Dariusz Kosiur 09.08.2006
Kto je?dzi po naszych drogach?
maj 6, 2007
Marek Komorowski
Ryzyko Wojny Nuklearnej
grudzień 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Najazd na Halembę
grudzień 4, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
Rodzaje upojenia alkoholowego (znane tylko z opowieści!):
styczeń 4, 2004
"Polskie" banki
październik 2, 2003
Czy już czas ....?
październik 13, 2004
Aldona Minorczyk-Cichy
Geopolityczne wizje Marka Edelmana
wrzesień 30, 2005
Marek Głogoczowski
Życzenie śmierci
marzec 19, 2009
Dariusz Kosiur
Budżet Krakowa 2004
styczeń 5, 2004
Dziennik Polski
Deklaracje bez pokrycia
sierpień 3, 2004
www.dziennik.krakow.pl
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media