ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
więcej ->

 
 

Siła koszmarów – manipulowanie strachem




Siła koszmarów i manipulowanie strachem przez polityków jest podstawą stosowania „wojny przeciwko terrorowi,” w celu zaspakajania ambicji neokonserwatystów w rządzie Bush’a. Znany reżyser brytyjski, Adam Curtis powiedział że: „duża część zagrożenia międzynarodowym terroryzmem w rzeczywistością jest wymysłem fantazji, który jest wyolbrzymiany i karykaturalnie zniekształcany przez polityków...Dzieje się to w czasach kiedy ludzie przestali wierzyć w wielkie wartości duchowe, jedyne co zostało politykom do manipulowania ludzi w celu utrzymania się przy władzy, to strach przed niewidzialnym wrogiem.” Teraz teroryzm Alkaidy jest następnym ogniwem łańcucha dramatycznych panik w historii W. Brytanii, począwszy od przerażenia możliwością desantów z wielkiej floty wojennej hiszpańskiej tak zwanej „Gran Armada,” do rewolucyjnych agitatorów francuskich, anarchistów, bolszewików i niedawno irlandzkich terrorystów republikańskich.

W taki sposób stworzono panikę, na podstawie możliwości mieszania przez terrorystów, na pokładach samolotów, płynów wybuchowych, tak żeby taką mieszanką jakoby spowodować katastrofę 10ciu lotów trans-atlantyckich z W. Brytanii do USA. Były dyplomata hinduski, M.K. Bhadrakumar nazywa ten spisek, pozbawiony jakichkolwiek dowodów, „Mother of all Dastardly Plots,” co na polski można przetłumaczyć jako „najpodlejsza prowokacja w historii,” bez cienia jakichkolwiek dowodów.

Naturalnie natychmiast mnożą się rozmaite paniki w ramach stale przypominanej ludziom „wojny Bush’a przeciwko terrorowi.” Histeryczna kobieta spowodowała taki alarm w samolocie pasażerskim, że pilot poprosił o eskortę samolotów myśliwskich do pomocy w przymusowym lądowaniu na innym lotnisku, niż pasażerowie spodziewali się.

Handlarze telefonami komórkowymi, Amerykanie pochodzenia z Palestyny, zostali aresztowni, ponieważ kupili w dyskontowym sklepie Mal-Mart 80 telefonów komórkowych, w celu sprzedaży po wyższych cenach na prowincji. Po donosie na nich, zostali oni posądzeni przez policję w stanie Michigan, o planowanie aktów terroru, w 80 miejscach, gdzie telefony te miały jakoby służyć do powodowania wybuchów materiałów wybuchowych. Po śledztwie okazało się, że od dłuższego czasu ci ludzie utrzymywali się od ze sprzedaży telefonów komórkowych.

Brytyjskie służby są jakoby niezadowolone z amerykańskich konkluzji, że pomysł przygotowywania mieszanki płynów wybuchowych na pokładzie samolotu pochodzi od Alkaidy (al-Qeady) i podają do wiadomości że Amerykanie wymusili od nich przedwczesne komunikaty mimo braku jakichkolwiek dowodów i faktów potwierdzających, że jakikolwiek spisek „płynów wybuchowych” wogóle istniał.

Sceptycy w Pakistanie są przekonani, że grubymi nićmi szyta prowokacja, pochodzi od rządu Bush’a. Pakistański Daily Times napisał: „Tymczasem ma miejsce okrutna wojna w Libanie, w której Izrael przegrywa razem z USA. W Iraku jest coraz gorzej, a w Afganistanie jeszcze gorzej niż w Iraku.” „Duet Bush’a i Blair’a kompromituje się i obu im potrzeba wielkiego zagrożenia, żeby uzasadnić ich politykę i odciągnąć uwagę od ich niepowodzeń. Czas na sceptyczne oceny tego co się dzieje. Nie należy pozwalać wpędzić się w panikę.”

Rzeczywiście sprawa płynów wybuchowych spowodowała 55% poparcia w USA dla sposobu w jaki Bush zwalcza terroryzm i zabezpiecza Amerykanów, na co Bush zapewnił, że zwalczanie terroru potrwa jeszcze długie lata. Odzywają się głosy, że prowokacja oparta o płyny wybychowe, została uruchomiona w celu wzmocnienie partii Bush’a w tegorocznych listopadowych wyborach.

Bill Clinton zapytał „jeżeli zagrożenie to pochodzi z Alkaidy to dlaczego USA ma siedem razy więcej wojsk w Iraku niż w Afganistanie?” Dziwne jest jak łatwo media amerykańskie zgodziły się na nadać kosmiczne rozmiary tej prowokacji i uzasadniać ją na podstawie opinii ekspertów od przygotowywania płynów wybuchowych.

Prawdopodobnie jest to spowodowane wpływami lobby Izraela. W każdym wypadku paniki z powodu terroru łatwo są manipulowane za pomocą kłamstw i bluffing.

Ludzie nie zdają sobie sprawy, że Alkaida ledwo trzyma sie przy życiu, tak że dziś Alkaida staje się symbolem walki o naprawę skorumpowanego islamu przez fałszywych mułłów i demoralizację, sianą przez oś USA-Izrael, według opinii M.K. Bhadrakumar’a, weterana około 30 lat służby w dyplomacji Indii. Uważa on tak zwana „sieć islamskiego terroru” jest stworem służb specjalnych, jako ich narzędzie lub podpora („asset”) i jest częścią sztuki stwarzania pozorów, potrzebnych w grze politycznej. Alkaida stała się łańcuchem wydarzeń w polityce, które są w stanie wywołać natychmiastowo silne reakcje emocjonalne. Panika wyłowywana przez Alkaidę jest przkładem „siły koszmarów używanej przez politylów do manipulowania ludzi strachem.”

www.pogonowski.com
3 wrzesień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Politycy już znają wyniki referendum
Znali je od dawna

czerwiec 9, 2003
Memorandum CIA w sprawie destabilizacji Wenezueli
grudzień 3, 2007
James Petras
Lepper: kolejny przekręt PSL
wrzesień 16, 2002
PAP
Polska potrzebuje imigrantów
październik 27, 2003
PAP
Referat wygloszony 16 maja 2003 w Kanadzie
Unia Europejska

maj 23, 2003
przesłała Elżbieta
Przybylo osad na West Bank podczas wojny z Libanem.
październik 5, 2006
gosc
Sąd francuski skazał Roberta Faurissona za "kłamstwo oświęcimskie"
październik 9, 2006
(bibula.com/Wyroi)
Pod prąd
październik 19, 2007
Artur Łoboda
Ile kosztuje niewola ?
kwiecień 7, 2008
Prof. dr hab. Anna Ra?ny
Przyszlosc Polski w bezpartyjnych kandydatach na wszystkie szczeble wladzy
listopad 14, 2006
Bezpartyjny
Dlaczego bez rozumu - nie ruszysz?
lipiec 8, 2008
Artur Łoboda
Mieszkam prawie 27 lat w Australii prowdze wlasny biznes
grudzień 13, 2006
les
Wozy poszły w BOR
sierpień 24, 2002
IAR
Walka trwa
listopad 4, 2003
Andrzej Kumor
MS: Krótka historia prywatyzacji banków
kwiecień 6, 2006
wedle Interia.pl
Petycja studentów i profesorów żydowskich
lipiec 2, 2002
PAP
POLSKA - UNIA 4
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Trzynastki dla sfery bezproduktywnej
luty 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Ciasna Linda
wrzesień 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Obywatel parias
czerwiec 4, 2005
Witold Filipowicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media