ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Pseudo-przemiana 
26 czerwiec 2021     
Diagnoza i terapia 
23 maj 2016      Izabela Brodacka
Niebezpieczne pola elektromagnetyczne 
9 styczeń 2021     
Spekulacje medialne: wirus SARS C-19 pochodzi z USA lub Chin  
11 czerwiec 2021     
NAZIŚCI RZĄDZĄ ŚWIATEM! 
9 maj 2024      Artur Łoboda
Rozwój ujemny 
21 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Nagła śmierć inż. Marka Zadrożniaka. Opracował szokujący raport o polskiej energetyce, przez co miał problemy z „jakimiś ludźmi”  
13 marzec 2021      nczas.com
Polak świętuje/ Kapuś kapuje :)  
26 grudzień 2023      Artur Łoboda
Zapytanie do Pani Premier Rządu  
28 listopad 2016      Jacek Bartyzel
Hongkong używa bransoletek na kostkę do śledzenia obywateli zakażonych wirusem Covid 
17 lipiec 2022      Didi Rankovic
Skupiają w oknie wzrok a latawiec przeleci rozproszy powietrze 
1 lipiec 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Oszuści radni krakowscy 
26 kwiecień 2026     
Anturaż 
10 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Czego PiS się boi? 
24 marzec 2020      Artur Łoboda
Hołota i żydohołota, czyli współcześni neostalinowcy 
29 grudzień 2013      Artur Łoboda
Schował się do swojej nory 
28 luty 2022      Artur Łoboda
Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno. 
21 grudzień 2015      Boguslaw Biedrzynski
Siedem deklaracji - pierwsza odpowiedź 
1 grudzień 2020      Artur Łoboda
Zbiorowa zbrodnia wobec Narodu Polskiego! 
3 czerwiec 2020     
Współczesne chamy 
16 lipiec 2020     

 
 

Dziesięć stanów składa pozew przeciwko „niekonstytucyjnemu i niezgodnemu z prawem” nakazowi Joe Bidena do szczepienia przeciwko COVID-19 dla pracowników służby zdrowia

 
 
Dziesięć stanów podjęło kroki prawne przeciwko szkodliwemu nakazowi administracji Bidena do szczepienia COVID-19 dla pracowników służby zdrowia, bo obawiają się, że może to pogłębić braki kadrowe.


Sąd federalny już tymczasowo zablokował nakaz szczepień dla prywatnych pracodawców, ale surowszy, skierowany do pracowników służby zdrowia, który nie pozwala ludziom zrezygnować ze szczepienia poprzez testy, nadal obowiązuje.
Wpływa on na ponad 17 milionów pielęgniarek w 76 000 placówkach opieki zdrowotnej i świadczeniodawców, którzy otrzymują finansowanie z rządowych programów zdrowotnych, a także na innych pracowników służby zdrowia.
 


Prokuratorzy generalni stanu Missouri, Nebraski i Alaski wnieśli pozew, a stany Kansas, Iowa, Południowa Dakota, Arkansas, New Hampshire, Północna Dakota i Wyoming dołączyły do ​​koalicji, aby walczyć z nakazami szczepień.


W oficjalnym oświadczeniu prokurator generalny stanu Missouri Eric Schmitt powiedział:


„Niestety, dzięki temu ostatniemu nakazowi od administracji Bidena, zeszłoroczni bohaterowie opieki zdrowotnej zamieniają się w tegorocznych bezrobotnych”.



Nazwał to „niekonstytucyjnym i niezgodnym z prawem” i powiedział, że może to doprowadzić do załamania się opieki zdrowotnej.

Ponad 100 pracowników pozywa czołowe amerykańskie laboratorium broni jądrowej za nakazy przymusowych szczepień.


Jednym z powodów, dla których koalicja utrzymuje, że nakaz jest niezgodny z prawem, jest to, że rząd federalny używa go do odebrania władzy należącej do stanów.
 
58-stronicowe zgłoszenie stwierdza:


„Wymagania dotyczące szczepień to kwestie, które zależą od lokalnych czynników i warunków.
Cokolwiek miałoby sens w Nowym Jorku, St Louis czy Omaha, może być zdecydowanie szkodliwe w społecznościach wiejskich, takich jak Memphis w stanie Missouri czy McCook w Nebrasce”.



Dodaje:


„Federalizm pozwala państwom dostosowywać takie sprawy w najlepszym interesie ich społeczności.
Ciężka ręka ogólnokrajowego nakazu CMS nie.
Sąd ten powinien zatem uchylić tę zasadę jako niezgodne z prawem działanie agencji na podstawie ustawy o postępowaniu administracyjnym”.


Niedobory pracowników służby zdrowia mogą się pogłębić dzięki nakazom.

nakaz szczepień pogorszy istniejące niedobory pracowników służby zdrowia, zwłaszcza na obszarach wiejskich - w wielu uczestniczących stanach, gdzie niektórzy ludzie są szczególnie niezdecydowani.


Wielu pracowników służby zdrowia po prostu nie chce się zaszczepić, a niektórzy dyrektorzy szpitali poinformowali, że ich personel powiedział, że wolą odejść z pracy, niż przestrzegać tych nakazów.
Na przykład Departament Opieki Społecznej w Arkansas ma już ponad 1000 nieobsadzonych stanowisk w swoich placówkach opieki zdrowotnej, a po wprowadzeniu nakazu sytuacja ma się pogorszyć.


Niektórzy pracownicy służby zdrowia opierają się szczepionce, ponieważ wyzdrowieli już z COVID-19 i dlatego mają pewien stopień naturalnej odporności.
Jednak agencja, która wydała nakaz, Centers for Medicare & Medicaid Service, powiedziała, że ​​dowód naturalnej odporności nie będzie dozwolony zamiast szczepionki, powołując się na badanie CDC dotyczące naturalnej odporności, które zakwestionowało kilku naukowców.
CDC utrzymuje, że osoby z naturalną odpornością mogą nadal czerpać korzyści ze szczepienia i choć niektórzy eksperci ds. zdrowia zgadzają się z tym, wielu innych twierdzi, że po prostu nie jest to konieczne u tych, którzy wyzdrowieli z wirusa.
 

Pozew twierdzi również, że wymóg jest nadmiernie szeroki, ponieważ dotyczy wolontariuszy i członków personelu, którzy nie kontaktują się z pacjentami.


Placówki opieki zdrowotnej, które nie spełniają wymogów dotyczących szczepień, podlegają karom, takim jak grzywny i wykluczenie z programów Medicare i Medicaid.


Pozew ma miejsce po tym, jak podobne sprawy zostały złożone przez stany pod przewodnictwem republikanów, aby zakwestionować mandat Biden dla wykonawców federalnych i firm zatrudniających ponad 100 pracowników;
ten mandat pozwala tym, którzy nie dostają szczepu, na zgodę na noszenie masek i poddawanie się cotygodniowym testom na COVID-19.
Wchodzi w życie 4 stycznia.


Źródło: 
https://www.naturalnews.com/2021-11-12-states-lawsuit-over-vaccine-mandate-healthcare-workers.html
16 listopad 2021

Cassie B. 

  

Komentarze

  

Archiwum

Public Relations – kształcenie ogłupiałego motłochu
luty 26, 2006
zbigniew jankowski
"Ordynacka"
grudzień 2, 2003
Andrzej Celiński.
Dlaczego Pan Akko uważa, że powinniśmy ratyfikować konstytucję UE
czerwiec 4, 2005
Gregory Akko
Debata obłudy
październik 11, 2007
Bogusław
Bicz na nieuczciwych szefów korporacji w USA
sierpień 14, 2002
PAP
WP jak TPSA
październik 17, 2003
Tomasz Sęk
Czy po kolejnej szkodzie Polak będzie głupi?
wrzesień 14, 2003
Jedno państwo - jeden głos lub unijny geszeft
czerwiec 22, 2007
Dariusz Kosiur
Papka medialna
Raport specjalny

kwiecień 28, 2003
Alina
Jak na klawikordzie
czerwiec 1, 2003
Andrzj Kumor
Zasługują na to co ich spotkało
listopad 24, 2003
RadioZet
vvv
maj 19, 2004
Kowal zawinił, cygana powiesili
grudzień 11, 2003
Monitor Polski i przeniesiony list z odpowiedzia
listopad 24, 2006
mik4
Okrągły Stół na rzecz Integracji Europejskiej
sierpień 28, 2002
PAP
Internowani
marzec 1, 2006
przesłała Elżbieta
Kto Zdominuje Naftę Bliskiego Wschodu?
czerwiec 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Anarchists Endorse Wolfowitz for World Bank President
marzec 20, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Polski przemysł
kwiecień 16, 2003
przesłała Elzbieta
Granica
listopad 24, 2007
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media