|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
więcej -> |
|
Strategiczna logika samobojczego terroryzmu
|
|

Sprawa strategicznej logiki samobojczego terroryzmu byla waznym problemem na przestrzeni wiekow.
Perspektywe historyczna tego problemu przeanalizowal Robert Pape, professor nauk politycznych na University of Chicago, gdzie wyklada on nietylko nauki polityczne ale rowniez jest dyrektorem specjalnego projektu poswieconego badaniom samobojczego terroryzmu.
Robert Pape jest znanym naukowcem w sprawach bezpieczenstwa panstwowego i poswiecil wiele uwagi sprawom nacisku za pomoca przewagi lotniczej (coecive airpower), sankcjom ekonomicznym, miedzynarodowym dyskusjom o niemoralnych dzialalnosciach panstw i o skutkach jednostronnego narzucania decyzjii na arenie miedzynarodowej w ramach tak zwanego "unilateralizmu." Wykladal on rowniez analize skutkow roznych strategii lotnictwa na Akademii Zaawansowanych Studiow Lotnictwa Amerykanskiego. Robert Pape publikuje swoje analizy w "The New York Times," "Foreign Affairs,"" The New Republic" i "The Washington Post." Jest on czesto zapraszany jako specjalista do udzialu w programach telewizyjnych i radiowych w USA.
Robert Pape opublikowal w maju 2005 ksiazke pod tytulem; "Zginac Zeby Zwyciezyc: Strategiczna Logika Samobojczego Terroryzmu" ("Dying to Win") opublikowana przez wydawnictwo Random House.
Ksiazka ta dyskwalifikuje wiele z wypowiedzi rzadu w "wojnie z terrorem."
Autor czyni to za pomoca dowodow wyjasniajacych strategiczne, spoleczne, i indywidualne czynniki powodujace terroryzm na wszystkich kontynentach w obliczu ignorancji i desorientacji rzadow wobec problemu dlaczego terroryzm ostatnio wzrasta na swiecie jako bron slabych i zrozpaczonych ludzi. W swoim studium, jako jeden z czolowych ekspertow na swiecie, Robert Pate, zamiescil kompletna analize kazdego znanego ataku samobojczego na swiecie od roku 1980. Analiza ta obala propagande zwiazana z konfliktem palestynskim co do charakteru samobojczego terroryzmu i precyzuje szesc logicznych konkluzji w obliczu zagrozenia jakie terroryzm samobojczy dzis przedstawia:
1. Samobojczy terroryzm nie jest wynikiem fundamentalizmu islamskiego.
2. Obecnie najliczniejszymi na swiecie samobojczymi terrorystami sa Hindusi zorganizowani w ruchu markisistowsko-leninowskim, "Tygrysy Talimu," na wyspie Sri Lanka.
3. 95 procent akcji samobojczo-terrorystycznych to taktyka ludzi zorganizowanych w ruchow oporu z szerokim poparciem miejscowej ludnosci.
4. Kazda akcja terroru samobojczego ma jasno wyznaczony cel polityczny i socjalny: chodzi o zmuszenie "nowoczesnych demokracji" do wycofania ich sil okupacujnych z terenu, ktory dany ruch oporu uwaza za swoja ojczyzne.
5. Alkaida jest przykladem.
Chociaz Arabia Saudyjska nie jest okupowana przez sily USA, to glownycm celm Alkaidy jest usuniecie wojsk amerykanskich z regionju Zatoki Perskiej i dlatego tam powtarzaja sie ataki przez terrorystow lojalnych ideologii Osamy bin Laden'a.
6. Mimo oficjalnych zaprzeczen, panstwa zachodnie, wlacznie ze Stanami Zjednoczonymi, robia ustepstwa wobec samobojczych terrorystow. Ilosc samobojczych terrorystow wzrasta poniewaz ta metoda walki jest skuteczna.
Profesor Pape wykazuje w swojej analizie zakrojonej na skale globalna jak mozna zwalczac samobojczy terroryzm i jak przewidywac gdzie i kiedy bedzie on mial miejsce.
Pape jest pierwszym autorem, ktory przedstawia fenomen samobojczego terroryzmu na swiatowa skale, tak jak i tozsamosc etniczna 460 samobojczych terrorystow wlacznie z 333 ich nazwiskami. Tak wiec dowiadujemy sie, ze ludzie ci wcale nie sa religijnymi fanatykami, ani nedzarzami z biednych rodzin, ktorym brak wyksztalcenia - przeciwnie sa oni czesto dobrze wyksztalcomymi dzialaczami politycznymi, wywadzacymi sie z dostatnich rodzin.
Pape odpowiada negatywnie na pytania:
1. Czy USA jest teraz bezpiecznmiejszym krajem niz przed atakiem na wiezowce nowojorskie?
2. Czy najazd na Irak byl skuteczny w zwalczaniu terroru?
3. Czy Alkaida jest slabsza teraz, niz przed atakiem na wiezowsce nowojorskie 11 wrzesnia 2001?
Odpowiedzi profesora Pape sa oparte na faktach, a nie propagandzie neokonserwatystow-sjonistow.
Autor daje wskazowki jak unikac wywolywania samobojczego terroryzmu. Uwaza on, ze akcje wojskowe na krotka mete moga byc skuteczne, ale na dluga mete podboje i budowanie sila imperiumglobalnego odnosi zle skutki. Naturalnie dzis trzeba stosowac srodki ostroznosci i byc ostroznym w programach "szerzenia demokracji" a jednoczesnie starac sie uniezaleznic USA od koniecznosci importu plynnego paliwa. Tak politycy jak i obywatele zachodnich demokracji moga skorzystac z rozsadnych i dobrze udokumentowanych ocen samobojczego terroru naszych czasow przedstawionych w ksiazce "Zginac Zeby Zwyciezyc: Strategiczna Logika Samobojczego Terroryzmu ."
|
|
15 czerwiec 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Hubris pani Sarah Palin
wrzesień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rabini i Bush
wrzesień 19, 2006
przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Poszukiwacze prawdy
czerwiec 30, 2006
Wojciech Łapiński
|
Nacjonalizm, czy kosmopolityzm?
lipiec 21, 2008
Dariusz Kosiur
|
Kiedy przygłup próbuje coś tłumaczyć
maj 24, 2008
Artur Łoboda
|
Wielka iluzja
sierpień 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przewodzą nam partyjni pacani i cwaniacy
listopad 4, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wina nieumyślna
styczeń 14, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Z moich snów wypędzam wrogów
luty 21, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Przyjazny feudalizm? Mit Tybetu...
marzec 28, 2008
przysłał marduk
|
Euro
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
|
"Zeitgeist" Duch Czasu
listopad 5, 2007
marduk
|
Polsko !
lipiec 20, 2003
przesłała Elżbieta
|
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (8)
WRÓĆ KOMUNO!
listopad 14, 2003
Świętosław Małysz
|
W struktury Europy wejd?my z Bogiem, Ojczyzną i bez honoru
grudzień 26, 2002
zaprasza.net
|
Superprzetarg dla rządu
luty 6, 2003
Piotr Śmiłowicz http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Armia izraelska zburzyła kwaterę Arafata
wrzesień 21, 2002
AFP
|
Ludzki odruch względem przestępców.
kwiecień 28, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Odwrócona logika
sierpień 17, 2008
wp.pl
|
Hołd ofiarom grudnia 13.XX.1981 Dla mojego brata Antoniego Browarczyka
grudzień 13, 2005
Grażyna Browarczyk
|
więcej -> |
|