ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
więcej ->

 
 

Jak USA chce rozbroić Hezbollah?



„USA chce umieścić siły międzynarodowe w samym środku konfliktu w Libanie, zanim będzie zawieszenie broni. Biały Dom uważa, że siły międzynarodowe mogłyby przeważyć szalę na stronę Izraela – żeby przeforsować rozbrojenie Hezballah,” według urzędnika w Białym Domu bliskiego procesowi pobierania decyzji.

Były agent CIA potwierdził fakt że Bush i Condoleezza Rice mają nadzieję że Europejczycy zgodzą się pomagać w rozbrojeniu i likwidacji Hezbollah, ponieważ organizacja ta ma „charakter terrorystyczny.” Było duże rozczarowanie w Białym Domu kiedy Europejczycy sie nie zgodzili.

Francuzi upierają się, że nim siły rozjemców przyjadą do Libanu, musi tam być w mocy zawieszenie broni. Amerykański poseł przy ONZ, Bolton protestował, że z terrorystami nie można zawierać zawieszenia broni, jak tego chce „stara, staro-modnie myśląca Europa,” (która nie jest podległa sjonistom w tym stopniu co USA). Francuski przedstawiciel, La Sabliere, zagroził odstąpieniem od całej sprawy z powodu umyślnych zwłok USA, mających na celu danie Izraelowi wiecej czasu na zniszczenie sił Hezbollah (i zagarnięcie rzeki Litani, z której Izrael mógłby rocznie pompować 280 milionów metrów kubicznych wody, której grabież jest jednym z głównych celów Izraela w napadzie na Liban.)

Ta postawa USA dyktowana Amerykanom przez żydowskie lobby naraża świat na poważny kryzys, zwłaszcza jeżeli któraś z rakiet Hezbollah, dosięgnie Tel-Awiwu. Służalstwo Boltona wobec Izraela oburza Europejczyków, zwłaszcza gdy on powiedział że „nie można przyrównywać zabitych Libańczyków do zabitych Żydów izraelskich.” Bolton powtarza w kółko mantrę że „Izrael ma prawo bronić się,” i na tej podstawie ma oprawo masakrować ludność Libanu, według Bolton’a.

Kontrolowane przez Żydów media amerykańskie powtarzały po Boltonie i broniły go przed krytyką Francuzów. Washington Post napisało, że śmierć siedmiu Kanadyjczyków zabitych bombami Izraela, miała mniejsze znaczenie, „ponieważ byli oni pochodzenia libańskiego.” Wynikła sprzeczka między urzędnikiem freancuskim i ambasadorem Izraela Dan’em Gillerman’em, który opowiadał brednie, że obecna wojna jest w obronie cywilizacji takiej jaką znamy,” oraz że „Bejrut jest przykładem tego co może się stać w mistach europejskich.”

Tak więc wobec wypowiedzi Gillerman’a i Bolton’a Francuzi, stali się podejrzliwi co do prawdziwych celów osi USA-Izrael. Francja ma coraz wiekszą ilość Arabów i nie chce zadrażniać stosunków nimi. Przedstawiciel Finlandii zauważył jak wielka różnica jest w stosunku do Bliskiego Wschodu między Europą i Ameryką znacznie bardziej zdominowaną przez Żydów i lobby Izraela. W Europie głosy Arabów i innych muzułmanów liczą się w przeciwieństwie do USA gdzie mieszka więcej Arabów niż Żydów ale nie mają porównywalnego z Żydami znaczenia politycznego.

Terminologia propagandowa osi USA-Izrael nie podoba się Europejczykom, zwłaszcza powtarzanie bredni że zbrodnie Izraela na Arabach są uzasadnione, ponieważ muzułmanie „są terrorystami” a Izrael „broni zachodniej cywilizacji” na Bliskim Wschodzie. W rzeczywistości Izrael destabilizuje cały ten region i wprowadził tam broń nuklearną, na której obok manipulowania USA Izrael opiera swoje megalomańskie ambicje hegemonii od „Nilu do Eufratu.”

Mark Malloch Brown, zastępca sekretarza generlnego ONZ, popiera natychmiastowe zawieszenie broni. Niestety ogłoszenie, że Francja i USA uzgodniły tekst rezolucji jest nie ścisłe ponieważ w tekscie tym pozostały różnice stanowiska obu państw, USA chce posłać siły międzynarodowe, żeby pomogły Izraelowi spacyfikować Hezbollah, a Francja chce wprowadzenia zawieszenia broni w wojnie Izraela przciwko Hezbollah, nim siły te przybędą do Libanu.

Dyplomata arabski, Amr Moussa, przewodniczący Ligi Arabskiej, publicznie złożył protest przeciwko tak sfomułowanej rezolucji i nazwał ją „dokumentem kapitulacji” wobec osi USA-Izraela. Hezbollah określiła tą rezolucję jako „martwy płód,” ponieważ pozwala on siłom Izraela dokonać faktycznego zaboru południowego Libanu i rabować wodę z rzeki Litani, podczas gdy Hezbollah ma się dać rozbroić.

Dlaczego siły międzynadodowe nie mogą być stacjonowane w północnym Izraelu? Hezbollah ma być rozbrojona, podczas gdy USA posyła „cluster bombs” do Tel-Awiwu. Skąd Amerykanom przyszło do głowy, że Izrael wygrał wojnę w Libanie?

Tymczasem Condolezza Rice chwali tę niedoważoną rezolucję jako dowód kooperacji europejsko-amerykańskiej mimo krytyki Europejczyków, że USA chce, żeby siły europejskie walczyły po stronie upokorzonego Izraela, któremu Hozballah „powybijała zęby.” Liban oficjalnie tę rezolucję odrzucił, według The Wall Street Journal a 7go sierpnia, 2006. Hezbollah obiecała walczyć jak długo wojska Izraela okupują jaką kolwiek część Libanu w dniu kiedy salwa jej rakiet zabiła 15 Żydów izraelskich podczas gdy 14 Libańczyków zginęło od bomb Izraela. Tego dnia Izrael zabił dwu Palestyńczyków i zaaresztował marszałka parlementu palestyńskiego.

Francuski dyplomata powiedział że premier Olmert „chwalił się, że Izrael zniszczy Hezbollah, a teraz kiedy Izrael nie może tego zrobić, my za Izreal tego robić nie będziemy.” A dyplomata w ONZ powiedział że „konflikt Izraela przeciwko Hezbollah może przynieść koniec bliskiej kooperacji dyplomatycznej USA i Europy. „USA musi wybrać co jest ważniejsze: startegiczne przymierze z Europą czy przyja?ń USA z Izraelem.”

Samo postawienie kwestii tego wyboru w czasie wojny właśnie w ten sposób, w czasie wojny w Libanie, osłabia NATO, którego żołnierze teraz przejęli od Amerykanów i Anglików główny ciężąr pacyfikacji Afganistanu. Tak więc USA chce rozbroić Hezbollah siłami europejskimi, a Europejczycy nie garną się do tego zadania.

www.pogonowski.com
7 sierpień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Polityka na Kaukazie
listopad 25, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Lepiej zlikwidować
grudzień 6, 2003
Dziennik Polski
Niemieckie sklepy Rossmann wycofały figurkę św. Mikołaja z wyciągniętą rękę, podobno w hitlerowskim pozdrowieniu
grudzień 7, 2006
bibula
Odmitologizowanie II Wojny Swiatowej.
listopad 14, 2006
PAP
„Fiasko w Iraku”
lipiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Co robić?
październik 8, 2005
Stanisław Bulza
Bogata Rosja, biedni Rosjanie
grudzień 18, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
PRÓBA WYŁUDZENIA
grudzień 14, 2002
Kazimierz Z. Poznanski
Uciec od gnoju - który się samemu narobiło
listopad 19, 2008
Artur Łoboda
Polska racja stanu a Unia Europejska
kwiecień 27, 2003
przesłała Elżbieta
Państwo Polskie z rządzącą mniejszością żydowską RP z gwiazdą Dawida w tle
sierpień 3, 2007
Dariusz Kosiur
Teraz Bush - poglądy "prawicy" sprzed lat
październik 26, 2008
"Prawica"
Kim są iraccy powstańcy?
lipiec 17, 2006
Matthieu Guidere i Peter Harling
Szachowanie PRL-em
styczeń 13, 2006
Marek Olżyński
Darowizna Spielberga na muzeum w Aptece "Pod Orłem"
luty 16, 2004
PAP
Przyjaciel czy nieprzyjaciel?
październik 4, 2003
ks. prof. Czesław Bartnik
USrael’s masterminded “defeat blitz” in Caucasus
sierpień 21, 2008
Marek Głogoczowski
Dzień dobry, ja już się boję(!)
grudzień 1, 2005
Marek Olżyński
"Zaufaj mediom", czyli :
Czy Jacek Cygan to cygan

grudzień 9, 2003
Artur Łoboda
My terroryści, albo przypowieść o dontszatach
grudzień 19, 2007
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media