|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
więcej -> |
|
Tresowanie społeczenstwa, czyli o powoływaniu lekarzy do wojska
|
|
Z obrzydzeniem komentuję tak wypowied? premiera Ludwika Dorna o powoływaniu lekarzy do wojska, jak i postulaty VIII Zjazdu Lekarzy dotyczące minimalnego wynoszącego 5 tys. zł zarobku lekarzy. Czynię to tylko z tej przyczyny iż liczne pytania w tych sprawach kierowane są do Stowarzyszenia Primum Non Nocere.
1.
a. W roku 1969 będąc zawieszonym w prawach studenta z powodu druku i kolportażu ulotek, otrzymałem kartę powołania i bilet do jednostki wojskowej. Dzięki pomocy lekarzy uniknąłem wcielenia do karnej jednostki. Nie przypuszczałem iż po upadku PRL, w Polsce będzie mogło dojść do używania przez polityków ( niezależnie od tego czy mają racje czy też nie ), gró?b powoływania do wojska. Pamiętajmy jednak iż wypowied? ta miała miejsce w sytuacji zagrożenia zamknięcia placówek ochrony zdrowia.
b. Żadna organizacja pracodawców czy pracowników ( w tym i Porozumienie Zielonogórskie ) nie powinna, walcząc o interes swych członków, posuwać się do grożenia globalnymi działaniami mogącymi prowadzić do naruszenia praw gwarantowanych przez Konstytucję ( art.68.1 Każdy ma prawo do ochrony zdrowia ).
Ponadto: Z jednej strony Konstytucja stanowi iż : „zakazane są zrzeszenia, których cel lub działalność są sprzeczne z Konstytucją lub ustawą. O.... .....zakazie działania takiego zrzeszenia orzeka sąd” ( art. 58.2 ).
Z drugiej strony jednak istnienie monopolisty państwowego NFZ który w imieniu wszystkich obywateli negocjuje z wszystkimi świadczeniodawcami, warunki leczenia, powoduje iż lekarze organizują się walcząc o wspólne interesy.
Pomimo tego prawo do strajku lub nawoływania do grupowego zwalniania się z pracy, czy nie podpisywania kontraktów o pracę, winno być zakazane organizacjom tych zawodów, których praca związana jest z gwarancjami zawartymi w Konstytucji. Myślę tu o zawodach policjanta, strażaka, lekarza czy sędziego itp.
2.
Życzę lekarzom jak i wszystkim innym pracownikom w Polsce znacznego wzrostu zarobków. Należy pamiętać jednak iż żyjemy w państwie którego PKB przypadające na osobę, wynosi 20% analogicznego parametru bogatych państw UE. Mamy prawie 20% bezrobocia. Podwyżki zarobków jeśli dojdzie do wzrostu gospodarczego i wychodzenia z recesji- oczywiście tak. Natomiast nie może odbywać się to kosztem zabierania środków innym biedniejszym grupom społecznym.
W kontekście informacji o nędzy tego środowiska, przypominam publikowane przez Puls Medycyny aktualne zarobki lekarzy tak w Polsce jaki i w innych państwach UE:
http://www.pulsmedycyny.com.pl/index/archiwum/6169
Zarobki młodych rozpoczynających pracę lekarzy są bardzo małe. Zmuszani są oni do pracy na kilku etatach. Niestety podobna jest sytuacja i innych zawodów i absolwentów wielu innych uczelni.
Wydaje się iż gro?ba emigracji lekarzy jest bardziej problemem medialnym niż rzeczywistym. Jest ona używana do straszenia społeczeństwa w walce o zarobki. Przekazuję fragment z publikacji pt. Nie ma exodusu lekarzy ( Puls Medycyny:
http://www.pulsmedycyny.com.pl/index/archiwum/5862,exodusu,lekarzy.html )
„....Okręgowe izby lekarskie od 1 maja 2004 roku do końca pierwszego kwartału 2005 roku wydały lekarzom 2631 zaświadczeń stwierdzających posiadanie formalnych kwalifikacji, a 599 analogicznych dokumentów przygotowano dla dentystów. Oznacza to, że odsetek ubiegających się o wyjazd do pracy za granicę stanowił 2,3 proc. ogółu lekarzy oraz 2,04 proc. dentystów.....”
W Polsce jest ok. 120 tys. lekarzy. Dane świadczą iż w ciągu 1 roku od przystąpienia Polski do UE ok. 2 % lekarzy złożyło wnioski by otrzymać dokumenty zezwalające na podjęcie pracy w UE. Jaka część z nich rzeczywiście wyjechała, nie wiadomo. Ilu mieszka na pograniczu a dorabia za granicą, też nie wiadomo ( np. Goerlitz – Zgorzelec ) .
|
|
8 styczeń 2006
|
|
Adam Sandauer
|
|
|
|
Opowieść Wigilijna 2004: KRÓL (Ukrainy) SIĘ RODZI, LUD (Ukrainy) TRUCHLEJE!
grudzień 25, 2004
Marek Głogoczowski
|
30 srebrników
styczeń 24, 2003
DOROTA STEC-FUS http://www.dziennik.krakow.pl
|
Obłędna inicjatywa nadania honorowego obywatelstwa USA żydówce Annie Frank
luty 19, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Byli wiceprezydenci Krakowa zatrzymani
grudzień 14, 2006
PAP
|
Polska ma, więc płaci
październik 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
......a Adaś nawet się nie zająknął w słowa.
wrzesień 9, 2006
Marek Olżyński
|
A comment to the 4-th Conference “Dialogue of Civilizations” at Rhodes, Sept. 27-30, 2006
październik 16, 2006
Marek Glogoczowski
|
Chirurgiczne cięcie, czyli sobot(k)a w piątek
grudzień 17, 2005
Marek Olżyński
|
Pewna rozmowa,na pewnym forum.
luty 4, 2007
Darek "Funky"
|
Współcześni barbarzyńcy zaatakowali ponownie !
marzec 22, 2003
Adam Śmiech
|
Z kim ?
maj 14, 2003
Andrzej Kumor
|
Problem uregulowania kwestii wizowych między Polską a USA -rozwiązania stosowane wobec obywateli USA przez inne kraje
marzec 26, 2008
tłumacz
|
Katarzyno, Katarzyno
wrzesień 19, 2006
F.CIERSZYNSKI.
|
"Zachód przestał istnieć"
sierpień 7, 2006
Gennaro Carotenuto
|
strajki płacowe lekarzy i ograniczanie dostępu do leczenia
maj 15, 2007
A.Sandauer
|
Chasydzi palą flagę Izraela !
luty 20, 2003
Artur Łoboda
|
Mnie nikt nie pytał
październik 25, 2008
Artur Łoboda
|
Amnezja
sierpień 7, 2008
Marek Jastrząb
|
Polityka niczym wredna kochanka
styczeń 16, 2008
Marek Olżyński
|
Zmienna Rzeczywistość Potęgi USA
marzec 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|