ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Bankructwo Ukrainy 
 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
więcej ->

 
 

Ponad 600,000 Irakijczyków zabitych, od inwazji przez USA



Ponad 600,000 Irakijczyków zostało zabitych, od momentu inwazji Iraku przez USA w marcu 2003, według raportu przygotowanego przez John Hopkins University, School of Health i subsydiowanego przez Ośrodek Studiów Międztnaroowych, przy Massachusets Institute of Technology (w wysokości 50,000 dolarów). Raport ten zostanie opublikowany 14go pażdzienika, 2006, w brytyjskim piśmie lekarskim „Lancet.” Przez trzy miesiące od maja do lipca 2006 grupa lekarzy, przeważnie Irakijczyków, dokonała badań na terenie Iraku. Statystyczny nawias błędu jest w granicach od 426,369 to 793,663 zabitych Irakijczyków.

Natomiast próbki statystyczne, oparte na zeznaniach mieszkańców, dały wynik 601,027 zabitych od marca 2003 do lipca 2006. Zeznania złożyło 1849 rodzin, w 47miu miejscowościach, na całym terenie Iraku, według liczby mieszkańców, w 18 regionach Iraku, a nie według nasilenia walk. W 92% badania danych o zabitych, przedstawiono świadectwa śmierci.

Od września 2006, marionetkowy rząd w Iraku zabronił ministerstwu zdrowia i głównej kostnicy w Bgdadzie, podawania dziennikarzom ilości ofiar, zwłaszcza, że w grudniu, 2005, Bush powiedział przed kamerami telewizyjnymi, że od pocątku inwazji przez USA, straty w zabitych Irakijczykach wynoszą około 30,000 ofiar, co znaczy dwadzieścia razy mniej, niż jest napisane w raporcie zamieszczonym w piśmie Lancet, który toraport podaje ponad 600,000 ofiar. W 2005 roku czterokrotnie więcej ludzi umierało w Iraku, niż przed inwazją przez USA. Irak zamieszkuje ponad 24 miliony osób.

Dla porównania z ofiarami trzech i pół lat pacyfikacji amerykańskiej Iraku, trzeba wspomnieć, że „Human Rights Watch” (Organizajca Obrony Praw Człowieka) ocenia, że przez ponad 20 lat rządów Saddam’a Hussein’a, w tymże Iraku zginęło od 250,000 do 300,000 osób.

Jedna trzecia zabitych Irakijczyków zginęła bezpośrednio z powodu pacyfikacji przez wojsko amerykańskie od kul i bombardowań z powietrza. Same bombardowania lotnicze spowodowały śmierć 13% zabitych Irakijczyków, według kierowników tych badań, Glibert’a Burnham’a i Les’a Roberts’a, którzy wcześniej dokonali podobnych badań w Congo i w Rwanda i innych krajach. Raport ich jest zatytułowany: „Human Cost of the War in Iraq,” (“Straty w Ludziach na Wojnie w Iraku”).

Washington Post z 11go pa?dziernika, 2006, zamieściło artykuł Dawida Brown’a pod tytułem „Badania Wskazują, że w Iraku ‘Nadwyżka Śmierci ponad Normę” Wynosi 655,000 Ofiar.” New York Times, też z 11go pa?dziernika, 2006, podaje te same dane w w artykule S. Tavernise i D. McNeil’a. Tego samego dnia, dziennik The Wall Street Journal podaje dyskusję tego samego raportu pod tytułem „Iraqi Death Toll Exceeds 600,000” przez Nen. King Jr.

Według danych Pentagonu w sierpniu, 2006, dziennie ginęło w Iraku 120stu cywilow, czyli dwudziestokrotnie więcej niż z początkiem 2004 roku. Tak więc raport publikowany w piśmie Lancet, zgadza się z powyższym stwierdzeniem Pentagonu. Autor Burnham powiedział dziennikarzom, że ocenia się, że przed inwazją w Iraku na 1000 osób rocznie umierało 5,5 a po inwazji 13,3 osób traciło życie. Podobne zestawienia są w ocenach tak CIA jak i Biura Spisu Ludności USA.

Tymczasem Irakowi grozi ciężka wojna domowa i rozpad. Parlament w Bagdadzie zatwierdził ustawę federacyjną, według której, Irak może być podzielony na regiony, czego obawiają się sunnici. Taki podział, odcinający sunnitów od terenów bogatych w ropę naftową i gaz ziemny, wywłał by protest zbrojny sunnitów i ciężką wojnę domową w Iraku. Ustawa ta została poparta przez szyicką większość parlamentu oraz przez Kurdów. Obie te grupy, szyici i Kurdowie, mają na terenach przez nich zamieszkanych tak ropę naftową jak i gaz ziemny.

Sunnici żądają poprawki konstyucyjnej gwarantującej im udział w dochodach z paliwa. Spór o paliwo, łatwo może przyczynić się, do jeszcze bardziej zaciekłych walk w Iraku i jeszcze większych start w ludziach. Niestety, nie widać końca tragicznych skutków najazdu USA na Irak, najazdu, który jakoby miał być „dla dobra Izraela.”

www.pogonowski.com
12 październik 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

.by mike whitney....onz 9-20-o6
wrzesień 28, 2006
m.whitney.
Żyć z koszyka
czerwiec 13, 2008
Marek Jastrząb
Oszukują przy wyborach w następujący sposób:
październik 14, 2007
Grażyna
Fakty powszechnie znane
styczeń 7, 2005
Artur Łoboda
Wezwanie o natychmiastowe zaprzestanie walk
sierpień 9, 2006
Fundacja ICPPC
al-Kubaysi: Proces polityczny korzystny dla Al-Kaidy
sierpień 10, 2007
przysłał marduk
Brudna Przeszłość KGB Putina i Kwaśniewskiego
luty 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kwadratowe kłamstwo przy stole okrągłym
kwiecień 21, 2004
Andrzej Fromm
Sto lat za murzynami
marzec 13, 2007
Artur Łoboda
Własność rzecz święta
październik 4, 2006
Dariusz Kosiur 04.10.2006
Sąd fiński ukarał dwie gazety i autora opublikowanego listu za "wywoływanie etnicznych nienawiści do Żydów"
styczeń 11, 2007
bibula- pismo niezależne
Cul-Capita/OraNUS, czyli niewidzialny "PAN" Zachodu
kwiecień 10, 2006
Marek Głogoczowski
Brunatna Europa
grudzień 13, 2002
http://haggard.w.interia.pl/nseuropa.html
Kabareciarz z NBP
styczeń 24, 2003
PAP
Gigantyczny dług Polski
kwiecień 20, 2006
PAP i Gazeta Prawna
Świetny film Alex'a Jones'a "Terror Storm" - online!
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
Sztuczna inteligencja już w Polsce!
lipiec 18, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy społeczeństwo polskie zacznie myśleć?
wrzesień 22, 2003
Artur Łoboda
Polska interwencja na Białorusi?
październik 31, 2005
Porządkowanie Krakowa
luty 18, 2006
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media