ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
więcej ->

 
 

Nie tylko Polacy dają się otumanić przez media


Tradycyjne uroczystości z okazji otwarcia Roku Sądowego przekształciły się w sobotę we Włoszech w gremialny protest prawników przeciwko "niszczeniu wymiaru sprawiedliwości" przez konserwatywny rząd Silvio Berlusconiego.

Na obchody w Rzymie i innych miastach prawnicy - prawie każdy z egzemplarzem konstytucji w ręku - przybyli na znak "żałoby po sądownictwie" w czarnych togach, zamiast w noszonych na uroczyste okazje purpurowych. "Nasza sprawiedliwość to chory w fazie terminalnej" - oświadczył na otwarciu Roku Sądowego członek rzymskiego Sądu Apelacyjnego Carmelo Calderone. Zaprotestował przeciwko "psuciu prawa" przez rząd i usuwaniu z kluczowych stanowisk w wymiarze sprawiedliwości sędziów i prokuratorów niewygodnych dla rządu.

Na uroczystościach w Turynie naczelny prokurator Piemontu, Giancarlo Caselli, oskarżył rząd o wydanie wojny sędziom, prowadzącym walkę z korupcją. Naczelny prokurator Palermo, Salvatore Celesti, ostrzegł, że atmosfera powstała w wyniku ataków premiera na aparat wymiaru sprawiedliwości sprzyja nowym, zuchwałym zamachom mafii na sędziów i innych ludzi stojących na straży prawa.

Z inicjatywy premiera Berlusconiego, przeciwko któremu toczą się obecnie procesy o fałszowanie księgowości jego koncernu Fininvest i o przekupstwo - przypominali mówcy na uroczystościach otwarcia Roku Sądowego - parlament uchwalił ustawę, na mocy której każdy oskarżony może zażądać zmiany składu sędziowskiego, zarzucając sędziom "stronniczość". Pierwszą zmianą, wprowadzoną z inicjatywy rządu w kodeksie karnym, było skreślenie oszustwa podatkowego z listy przestępstw i uznanie go jedynie za "wykroczenie administracyjne".
18 styczeń 2003

IAR 

  

Archiwum

Apel do Narodu Polskiego
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
Komiczne polskie prawo
maj 7, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
..PL.jokes..o "fspaniałej" zachodniej cywilizacji. O indyku - ciut jeszcze.
grudzień 19, 2006
Otmieniec.R
Odwrót Irakijczyków z Iraku
czerwiec 30, 2006
Dahr Jamail
Co trzecia firma przynosi straty
październik 17, 2005
PAP
Ożywienie gospodarcze na świecie ...........
lipiec 12, 2002
PAP
Katalog wartości homo sapiens + agent 007 melduje
listopad 27, 2006
Marek Głogoczowski
Drodzy Rodacy
kwiecień 18, 2003
Kolejne zadłużenie
luty 4, 2008
PAP
Wróżki na odsiecz Balcerowiczowi
grudzień 29, 2005
2008.05.31. godz 2400 Serwis wiadomosci
czerwiec 2, 2008
tłumacz
Apel Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu do kandydatów na Urząd Prezydenta RP
wrzesień 28, 2005
dr Leszek Skonka
Benedykt XVI o "lekarstwie nieśmiertelności"
marzec 9, 2008
PAP
Złoto a wpędzanie Iranu w ślepy zaułek przez USA i Izrael
kwiecień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Poland "Publically Attacked and Humiliated"
styczeń 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Pieniądze nie śmierdzą
lipiec 18, 2002
PAP
Polska oddaje hołd USA
czerwiec 18, 2006
anty$
podziękujmy Szaronowi
kwiecień 25, 2004
PAP
Cechy charakterystyczne u antysemity
styczeń 15, 2007
dorek
Nauczyciel to nie zawod!
listopad 25, 2006
mik4
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media