ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
więcej ->

 
 

..ish .okes....WIOSNA 07,PSZCZOLY TRUCIZNY I UCENI.

Ano,wiosna od paru tygoni a tu w srodku nocy,po cichu pewnie zeby nie dotarlo do zbyt wielu ludzi ,radio podalo ze ze wszystkich czesci kontynentu.pn.am.naplywaja doniesienia o spustoszeniach wsrod pszczol.Ze tysiace i tysiace pszczelich farm.stanelo przed grozba bankructwa i placza rzewnymi lzami pszczelarze,bo nie wiedza dlaczego ale 80 do 90 proc.pszczol zwyczajnie znika im z pasiek bez sladu...
I podobnie podobno jest i w Polsce i w Hiszpanii.
Setki naukowcow natychmiast rzucilo sie do tlumaczenia... przyczyn tego alarmujacego zjawiska... szybko sporzadzili dluga liste domniemian,od razu znalezli 5 nowych powodujacych pszczele choroby wirusow..
Od razu tez zaczelo sie obwinianie errorysdow ze rzekomo jakis znajacy sie na mikrobach errorysta. ..widzac ze nie ma szans zloic osilka wyzywajac go po prosu na udeptana ziemie no,bo osilek,osilkiem jest i na dodatek jeszcze kawal byka z niego...WYMYSLIL ze teraz on JAK ten biblijy DAWID co tysiace lat temu GOLIATA.. przepoteznego co po swiecie tak se chodzil i jednych se poopluwal,drugim podeptal po twarzach..a jescze innym to i dowalil jak mial na to chec ,KAMYKIEM w sekundzie i to na oba kolana obalil.
...ze teraz on,erroryzta wirusami tez sprobuje przylozyc dzisiejszemu Goliatowi i po plonach ,i po zasiewach i po pszczolach i na kolana... i w dol..i do parteru sprowadzic go chce ..calkiem jak ten Dawid..albo jak ten mistrz Golota co jak nie moze ..to wali po podbrzuszach az leca skry..
INNYCH ZNOW AUTORYTETOW SETKA..uwaza ze te z pszczolami problemy to od tych milinow ton trujacych substancji..ktorymi od lat nasycano gleby i rosliny we wszystkich zakatkach ziemi...ze to od tych opryskowych trucizn , na insecty i chwasty ,pestycydow i herbicydow... od tych od stu lat akumulujacych sie w przyrodzie... trucizn.
A JESZCZE ZAS INNA JESZCZE WIECEJ UCZONYCH SETKA dochodzi do wniosku ze to wszystko to od tej najnaukowszej produkcji frankenstainowskich genetycznie zmodyfikowanych zboz ,jarzyn i owocow...
Zmodyfikowanych tak bardzo ze trucizny na insekty wytwarzaja w sobie same rosliny...I ze to dlatego ze
w laboratoriach natury zachodza procesy madrzejsze od tych zachodzacych w glowach uconych... Bo wszystko to co tak patentowanie zabijac mialo chwasty i insekty...wcale ich nie zabija a przeciwnie bardzo je uodparnia...To i ciagle zeby wyzyc farmerzy trucizn musza wiecej lac... i leja je.
i w glebe i w te chwasty i na to robactwo... coraz to wiecej i wiecej trutek.. i leja te trutki,leja je bez opamietania.
A w wyniku ,nowe te nikotynowe trucizny w kombinacji z truciznami juz obecnymi w srodowisku...od lat...wzmacniaja sie tysiackrotnie/synergia/..i przesycienie srodowiska truciznami dosiega juz pylku kwiatowego pollenu,,,ktorym zywia sie pszczoly.
I chociaz postwierdzali owi uceni bardzo autorytatywnie ze testowany podtruty pollen nie zabija DOROSLYCH pszczol to jakos przeoczylo sie im nieborakom ze .bardz.dobrze zabija za to pszczele larwy i duza czesc mlodych pszczol..
A pozostalym mlodym pszczolom.. tak samo ja i mikrofalowe promieniowanie z tel.komorkowych..nieodwracalnie uszkadza pamiec..i kiedy ocalale mlode wylatuja w swiat na zbiory to nie udaje s. im nijak spamietac drogi z powrotem do ula ...do domu.
Czy podobnym skutkiem zatrucia srodowiska nie jest tez obserwowane od lat u coraz wiecej dzieci obnizanie sie ich zdolnosci umyslowych...tj niemoznosc utrzymania uwagi na temacie lekcji na nauce????
I wcale nie trzeba byc az rakietologiem naukofcem zeby skojarzyc ze skazanie srodowiska ,,zatruwanie natury tysiacami rodz.trujacych substancji od sto lat bez mala nie moze w nieskonczonosc pozostac bez wplywu na nasze zycie..
No i donosza zewszad prasowe agencje,tyle ze dziwnie
przyciszonym glosem... i ze po polnocy ..i ze w malych bardzo ostroznie dozowanych oglednie dawkowanych...ilosciach
ALBO ..na 20 tych str.gazet bardz. drobnym maczkiem informacje....
A TO ZE W DANII.ministerstwo zdr.stwierdzilo w wodzie gruntowej 5x wyzsza niz dopuszczalna obecnosc trucizn herbicydow.
A TO ZE FRANCJA I WLOCHY pierwsze lata temu zabronily uzyw.neonikotynowych opryskow bo wytruwaly im pszczoly..
A TO ZE W INDIACH zbieracze bawelny od generacji robiacy to samo.. teraz od zmodyfikowanej genetycznie bawelny dostaja dokuczliwych wysypek,alergii i innych chorobsk...ze musza do lekarzy calymi wsiami...jak nigdy dotad..
A TO ZE W ROSJI. genetycznie zmodyfikowane ziemniaki niezdatne byly do spozycia przez zaden zywy organizm,ze laboratoryjne szczury padaly od nich w ulamku sekundy...
I ZE ZABY i zabki ulegly mutacjom ,degeneracji i ze sa juz gatunkiem na wyginieciu,...
I ZE RYBY wo oceanach sa w trakcie procesu wymierania i za paredziesiat lat w ogole ma ich nie byc../.
I ZE,w roznych czesc.swiata wymieraja niektore gat.ptakow... A teraz znowu ze pszczoly..dolaczaja do gat. wymarlych...
zaby.. ryby..ptaki pszczoly ..co dalej..A MY? a CO Z LUDZMI ?? A ludzie??Czy ten sam los za niedlugo czeka nas ludzi... czy i my tez giniemy w jakby troche przyspieszonym tempie.. czy nie coraz czesiej i wiecej chorujemy. czy nie mamy coraz wiecej schorzen ,skornych,alergii astm.gruzlic. rakow..??Tylko ze o tym jakby ..cicho sza..sza..Jakby to byl temat tabu...I jakos dziwnie nikt nie bada szkodliwosci tych ton trucizn na nas ludzi na organizmy ludzkie.. I jak to jest ze media zamiast o tym bebnic 24/7 ..to wala nam na caly regulator ale glupoty do glowy..w kolko jedno i to samo on tym z kim sie pieprzy britney s... albo jak paru polglowkow kloci sie kto jest tatom biednego dziecka pewnej ulicznicy bo idzie o to ktory ktoremu wydrze te pare milionow co po niej zostaly...niby na wychow dziecka... co jest z tym swiatem ,,z mediami...co jest z tymi uczonymi ze tak jakos czego sie nie tkna nic im tym naukofcom z ta natura nie wychodzi..A MOZE TO CELOWE TE ICH POMYLKI..Bo wszystko to moze dlatego ze wlasciciele globu
i mikrobiologiczncy superlaboratoriow... uznali ze maja nas robotopszczolek za duzo..i moze jest to poczatek swiadomie realizowanego progr..depopulacji swiata zgodnie z wytycznymi globalist.wlascicielu wielu krajow i narodow.. ktorzy docelowa liczbe ludnosci swiata,jak ten ich czolowy krzykach... kessinger henry kiedys wspomnial..wymyslili se zredukowac do 500 mln..
I czyz nie wydaje s. zmierzac wszystko w tym wlasnie kierunku,ze wszystko nie tak..ze w wodzie...i pod woda ,ze na ziemi i pod ziemia, ze wszedzie skazenia. ze wszedzie niedobrze..
A i ze w ATMOSFERZE nad ziemia tez niedobrze..warstwa CO2 grubnie i zmienia klimat i ociepla ziemie, topnieja masy lodow i na pn, i pd biegunach... I odplywajace wody podwyzsza 1-4 m.poziom morz i oceanow... wystraczy zeby nie bylo wiecej..Holandii Bangladeszu i paru innych krajow..i zmniejsza s. tez dotychczasowy nacisk miliardow miliardoton lodow na bieguny co powoduje przemieszczanie s. i zmiane napiec w skorupie ziemskiej i niuchronnie przyniesc musi jej pekanie,,,kataklizmy,trzesienia ziemi..wybuchy wulkanow, sunamy.
A WYZEJ TROCHE W STRATOSFERZE.. w wyniku nasilonej od wielu dziesiecioleci dzialalnosci przemyslowej napedzanej nienasycona zadza profitow...nastepuje zanikanie warstwy ozonu ochraniajacego przed..ultarioletowym promieniowaniem
usmiercajacym wszystkie wyzsze formy zycia...rosliny,zwierzeta i ludzi...ktore rozwinely sie na ziemi..ok. 250 mln lat temu i dopiero po uformowaniu sie wokol naszej planety warstwy ozonowe.. I 250 mln lat bylo ok. a dzisiaj wsciekla chciwosc zwiekszania kapitalow sprawia ze ubywa ozonu i ze przybywa zabojczego promniowania ultrafiol. ktore juz obecnie ..powoduje mutacje..
w org.zywych. M.innmi niedawno w AFRYCE pojawil s. nowy mutant-wirus zbozowy ..ktory b. latwo i szybko rozprzestrzenia s. i na ktory nie maja sposobu...
Co odwazniejsi i co uczciwsi uczeni ostrzegaja ze w paru nastepnych latach za jego sprawa wygina wszystkie rodz.
zboz na Ziemi... ze nadciaga kleska ... glodu na skale swiatowa ze .. przed nami wymarcie zboz,,ze nie bedzie juz zyta ,pszenicy, owsa kukurydzy.. ryzu..ze razem z nimi zniknac musi pare mld.ludzi. jak to z tym bedzie...
Czy nastapi calkowita zaglada rodz. ludzkiego... czy ulegnie jej 50..80..czy 99 proc. ludzkosci..a ocaleje 1 proc. niedobitkow .i znow zaczna od malowania mamutow na scianach jaskin gdzies pod Pirenejami...w pd.Francji...
Czy ta stojaca przed nami perspektywa -widmo zaglady...trzesien ziemi,wybuchow wulkanow, kataklizmow, napromieniowania ultariletem..mutacji ,zwyrodnien,nowotworowych, chorob glodu... widmo ludzkiego cmentarzyska. CZYJA TO SPRAWKA??
Czy nie jest to sprafka fspanialej sywilizacji...zach... tego dziesiatka najbogatszych najbardz... uprzemysl..krajow ...swiata i ich aroganckiej...majacej sie za panow wszelkiego stworzenia..finansjery wlascicieli tych przemyslow i koncernow... wlacicieli globu... zagrabiajacych z reszty swiata...lukratywne owoce postepu technicznego do swojej wylaczn.dyspozycji..nie zwazajacych na wytruwanie zycia na Ziemi na skazanie srodowiska/rabunkowo eksploatujacych co sie tylko da..milosnikow...mamony za kazda cene...promotorow rozkwitu ciemnych wiekow. dzisiaj w w w XXI..kiedy ciemne typy.w bankach przemyslach koncernach rzadach zarzadach...odstawiaja ciemne interesy i razem z calym obwieszajacym s. tytylami proforuf,doktoruf naukofcuf ..badziwiem /p.o./ wpedzaja nas w epoke masowych grobow
a moze i od nowa w epoke kamienia lupanego..
I trudno jest zaprzeczyc ze motorem calego tego przysp. wytruwania rodz ludzkiego, niszczenia zycia na ziemi ...jest chciwowsc.. CHCIWOSC UTRZYMANIA WLADZY I MAMONY W NICH. jak i ta nieustannie podsycana mediami chciwosc miec wiecej. i wiecej pieniedzy,komfortow i dobr. CHCIWOSC W NAS..
A kiedys MADRZY LUDZIE tlumaczyli ze CHCIWOSC JEST GRZECHEM ... I tyle lat jakos nijak mi sie tego nie rozumialo..az do teraz kiedy, prawda ,tych paru prostych slow staje sie widoczna jak na dloni ...teraz kiedy zaczynaja nas otaczac przerazajace skutki jej ignorowania...ZATRUTE GLEBY I WODY I RZEKI JEZIORA, MORZA OCEANY, ZATRUTA ROSLINNOSC, ZATRUTE OWOCE, WARZYWA , MIESA
I ZATRUTY CHLEB.. ZATRUTE POWIETRZE. ZATRUTA ATMOSFERA, I ZATRUTY KOSMOS , I ZATRUCI MY , NASZE CIALA W TRUCIZNACH, NASZE SERCA, I NASZE DUSZE TEZ..
No i widoczne jest juz goly okiem wokol,i widoczne jest jak na dloni ze jednak WSZYSTKO JEST JEDNOSCIA..ZE WSZYSTKO JEST POLACZONE W JEDNO, ZE WSZYSTKO JEST ZE SOBA POWIAZANE.
Ze skutki tego co i jak myslimy,ze nasze wewnatrz, stan naszej swiadomosci. stan zatrucia naszego sumienia...dosiegaja kosmosu...I ze URUCHAMIAJA KOSMICZNY PROCES ZNISZCZENIA CUDU LUDZKIEGO ZYCIA NA ZIEMI.. JAKI ZNAMY
i powoduja ze zaczyna PEKAC MYDLANA BANKA NASZEJ RZECZYWISTOSCI. ze zaczyna s.
ROZMONTOWYWANIE waskiego pasemka elektromagnet.frekwencji w ktorej isniej nasza rzeczywistos. i ten cud ...nasze ludzkie zycie.
BO WSZYSTKO JEST ENERGIA, BO WSZYSCY JESTESMY ENERGIA.. BO TY JESTES ENERGIA I JA JESTEM ENERGIA I ON ONA ON JEST ENERGIA... Bo nasze ciala z atomow, ukladow planetarnych w ktorych najwiecej jest pustych przestrzeni rozswietlancy rozlyskami fotonowych eksplozji.. bo wszyscy jestesmy energetycznymi konfiguracjami,,
Bo my,bo nasze ludzkie zycie dokonuje s. w wybranym z niezmierzonej elektromagnetycznej nieskonczonosci..bardzo waziutenkim pasemeczku elektromagnet. frekwencji zorganizowanych nam w swiat ktory znamy..
I KTOREGO WARUNKIEM ISTNIENA SPOIWEM I LEPISZCZEM JEST.......
LUDZKA SWIADOMOSC.... NIEZATRUTA........ I MORALNA

No i niedlugo beda musieli to pojac nawet najb.twardoglowi fundamentalistyczni fanatycy ateizmu,,,ktorzy tak mocno oczy zaciskaja zeby nie przyznac ze porzadek moralny jest najpierwszym,najfunamentalniejszym warunkiem istnienia rodz. ludzkiego i ze... choc niewidzialnym to jednak jest warunkiem prawdziwszym
i konkretniejsyzm niz wszystkie rzeczywistosci widzialne ktore krotkowzrocznie spostrzegaja wokol...
CZYZBY..BLOGOSLAWIENI KTORZY NIE WIDZIELI A UWIERZYLI ?

Czy zaczna to pojmowac za pare miesiecy... kiedy o kromke chleba trudniej bedzie kazdemu , za pare miesiecy kiedy braknie pszczol.. Kiedy wymra pszczoly zapylacze... co dalej? Kiedy znikna...borowki,truskawki, czeresnie, poziomki, i maliny, i wisnie, i jablka.i gruchy, i gruchy i grochy ..jak tyle dobroci ...ubedzie...
A chleb ,a co bedzie z chlebej...jakie beda ceny chleba... czy starczy dla kazdego.. co dalej ?? kto nastepny, kto ? Czy my nastepni w kolejce na wytracenie... czy my ??
Niektore, uczonych prognozy zapowiadaja ze zatrucie srod. wzrosnie tak bardzo... ze warunki przezycia dla ludzi i roslin beda tylko pod zimia albo pod sztucznie tworz.plastykowymi kopulami dla superprzebogatych...;
i wyglada ze nie inaczej tylko ze dane nam jest byc swiadkami tego jak na naszych oczach nastepuje rozmontowywanie s. warunkow do egzystencji ludzkiego zycia na Ziemi
I ze zeby.dotarlo wreszcie do kazdego...makowki ze wszystko jest jednoscia..ze
ZE ROZPOCZYNA S. UDZIELANIE RODZAJOWI LUDZKIEMU TRUDNEJ I BOLESNEJ LEKCJI... ze przed nami kuracja wstrzasami..zeby wreszcie pojeli wszyscy ze WSZYSTKO JEST JEDNOSCI.ZE WSZYSTKO JEST POLACZONE ZE STANEM NASZEGO WNETRZA I Z...........DEKALOGIEM? Ze DEKALOG ..KOSMICZNYM PODANIEM REKI ??PODANIEM POMOCNERJ DLONI... WSKAZOWKA ??Z KOSMOSU??
ZE
wskazowka...dekalog ...ze naruszanie dekalogu...odslania jeszcze raz ta wielka prawde ..PRAWDE ZE POLACZONE JEST WSZYSTKO..
Ze jak w srodku w nas parszywiejemy tak i swiat parszywieje ...caly...i rozlazi sie jego tkanka,, rozlasi sie tkanka ,spoiwo naszego swiata... A i ze, rozlazi s. bo
przyzwolenie na jego rozlezienie s. rozmontowywanie wychodzi z nas...ze dajemy je my sami...przez to ...ze pozwalamy zach.mediom oglupiac i skurduplac nas tak totalnie...
ze tolerujemy male zla..
ze chcemy wierzyc w klamliwe obietnice ,Przestepczej Opozycji ..P.O.
ze liberalnie ,poblazliwie pozwalamy talatajstwu/P.O./
zlo w dobra ubierac szatki..
ze pozwaloamy talatajstwu..oddzielac moralnosc od panstwa co dalo nam sparszywiale ekipy klamcow i zlodzieji, bolkoolkow na gorze.
Ze akceptujemy,tolerujemy sparszywienie i amoralnosc.. kurdupli i petakow w parlamentach.. na urzedach w rzadach
i zarzadach...
ze pozwalamy im urzadzac nam zycie..
ze pozwalamy sparszywieniu z nich splywac na nas i na syny nasze..
I przez to tez ze odmawiamy rozpoznac ze najwieksze zlo ktore dzisiaj sie staj to przez chciwos s. staje...
ze wszystkie poprzednie i wszystkie nastepne nieszczescia
i wojny przez chciwosc-nienawisc.ze im wiecej chciowsci nienawisci w ludziach... przy wspolczesnej technice tym blizej wykonczenia naszego swiata..
KONIEC SWIATA??CZY SLOWO CIALEM S. STAJE... ZA NASZA PRZYCZYNA..? ZA ILE CHWIL.. CZY MAMY JESZCZE DOSC OLEJU zeby odwrocic ten miecz Demoklesa?
Oczyscic swiadomosc.. powrocic...do czlowieczenstwa....
do uczciwosci i prawdy..Do prawa i sprawiedliwosci... zdazymy czy nie zdazymy.?? wie kto czy nie wie kto.
. widzi to jeszcze kto czy nie widzi tego nikt..
I kto ma racje dewotka czy ucony? na czyje wychodzi kto blizej prawdy?? dewotka czy naukofysfiatopoglad uconych becfalow z P.O.
szczerze oddany.....Mayakofsky.
P.S.1 A tak przy okazji,gwoli przypomnienia i ku pamieci jeszcze.. A antyzbozowy ten wirus..mutant.. pojawils sie gdzie... w Afryce..najpierw. calkiem jak i ten AIDS
tez zaczeli od Afryki.. czy z tego samego aby oba nie sa laboratorium globalistorim. Wie kto? Przypadek? A wierzy tam jeszcze w OJCZYZNIE ktos z Panstwa w przypadki.??
P.S.2 i wlasnie pare chwil temu doniesiono znowu ze pszczoly gina takze w grecji, jugoslawii ,szwajcarii, niemczech, portugali a nawet w anglii ktora nie uzywa nikotynowych opryskow od lat.
14 maj 2007

MAYAKOFSKY 

  

Archiwum

"Nowy Bliski Wschód"
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Milczenie owiec"
wrzesień 5, 2004
Artur Łoboda
Pod okupacja zbrodniarzy dokonywane sa zbrodni
luty 19, 2009
...
Polskich zł ciąg dalszy
sierpień 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kryzys w Rosji sprzyja Chinom. Ale w jaki sposób?
sierpień 19, 2008
tłumacz
Z deszczu pod rynnę. Stany Zjednoczone mogą wywołać wojnę handlową
styczeń 29, 2009
Artur Łoboda
Jubilatka a imaż przyjaznej firmy
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
"Komisja Europejska" "lepsza" niż RWPG
marzec 11, 2004
PAP
Ostatnie wezwanie
sierpień 16, 2008
Artur Łoboda
Tępienie przestępców
wrzesień 4, 2003
Artur Łoboda
Taka sama spekulacyjna droga prowadziła do II wojny światowej
maj 22, 2008
PAP
Izrael szykuje się na Irak ?
sierpień 10, 2002
PAP
Dlaczego UE jest zgubą dla Polski
kwiecień 5, 2003
Filip Adwent
Prawa pacjenta - kierunek zmian Mylić się jest rzeczą ludzką, ale ukrywanie błędów jest okrucieństwem
kwiecień 18, 2005
Adam Sandauer
Bułgarski europoseł Stojanov: Cyganie żyją kosztem reszty społeczeństwa, Żydzi wykorzystują kryzysy ekonomiczne
styczeń 14, 2007
bibula- pismo niezależne
ZPB: wojna polsko-polska o bazę USA w Grodnie?
sierpień 17, 2005
Marek Głogoczowski
Zjazd Wicyniaków
czerwiec 12, 2007
Edward Wo?niak
Chirac skrytykował Polskę
luty 18, 2003
zaprasza.net
Wierność Ojczy?nie
czerwiec 17, 2005
przesłała Elżbieta
Kurewsko pedalska "Unia Europejska"
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media