ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
więcej ->

 
 

Brytyjski "Obman"



Propagandowy program telewizyjny finansowany przez rzad brytyjski zawiera odrobine krytyki USA, zeby uwiarogonic falsze w tym programie zawarte, wedlug artykulu profesora socjologii na Strathclyfe University, David’a Miller’a pod tytulem „Propaganda, ktora rozpowszechniamy na swiecie jako wiadomosci biezace” w pismie „The Guardian” z 15go lutego, 2006.



Miller pisze ze lancuch skandali w USA wykazal szeroko zakrojona kampanie „falszywych wiadomosci” („fake news”) w ktorych to programach niby „wiadomosci,” aktorzy klamia i graja role dziennikarzy. Tego rodzaju taktyka byla juz zastosowana w Iraku, gdzie Amerykanie placili redakcjom dziennikow, zeby zamieszczaly falszywe wiadomosci. Ujawnienie tej taktyki postawilo w oczach wielu Brytyjczykow amerykanska demokracje pod znakiem zapytania, poniewaz jakoby taka stytuacja w prasie brytyjskiej nie istaniala.



Tony Blait powiedzial w 2004 roku, ze „wartosci, ktorych bronimy zagranica sa identyczne z wartosciami ‘postepu i sprawiedliwosci’ na ktorych opieramy sie w Wielkiej Brytanii.” W rzeczywistosci juz w 2002 roku, rzad Blair’a rozpoczal malo znany program nasladujacy skompromitowane oszustwa amerykanskie w Iraku, w formie British Satellite News (BSN) przedstawiana na website jako „ wiadomosci i felietony telewizyjne,” bez zastrzezenia praw autorskich, normalnie uzywanych „copy rights.” Obecnie teksty BSN sa wlaczane do komunikatow wiadomosci biezacych przez World Television, ktora to firma specjalzuje sie w produkcji korporacyjnych wideo i w falszywych wiadomosciach dla przedsiebiorstw takich jak GlaxoSmithKline, BP i Nestle.



Kompromitujacym jest fakt ze ta sama firma produkuje dla rzadu Anglii zafalszowane niby „biezace wiadomosci” w programach pod haslem „O Wolnosc w Telewizji.” Wyswietlane w tych programach filmy uzywane jako narzedzie celowej dezorientacji przez „psychologiczne-operacje” specjalnych jednostek wojsk USA. Mimo tego, ze firma ta produkuje falszywe informacje, jest ona oplacana przez rzad brytjski w ramach wydatkow Foreign Office. Na te falszywe „wiadomosci biezace” rzad brytyjski wydal sume 340 milionow funtow w 2001 roku na dzialanosc na terenie tylko W. Brytanii.



Wedlug World Television do liustopada 2003 BSN zafalszowane programy byly pokazywane w kanlach telewizyjnych w 14 z 17 panstw Bliskiego Wschodu jako „autentyczne wiadomosci” (a faktycznie wiadomosci te bylu falszowane). „Ponad 400 stacji telewizyjnych na swiecie otrzymuje programy BSN. Programy te sa nadawane w formie regolarnych audycji na 185 kanalach w Rosji, Niemczech, Afryce, Malajazi. Indonezji, Japonii i Australii.” Przykladem jest audycja pod tytulem „Psychologia terroru – spotkanie i dyskusja specjalistow” (23go grudnia, 2005). Jest rzecza cielawa czy ten program byl „udostepniony” telewidzom w Polsce.

Programy te opisuja „dobrodziejstwa dla Iraku” jakoby wyswiadczane ze strony USA i W. Brytanii. Mowi sie w tych programach o blogoslawienstwach wyswiadczonych dla Iraku przez brytyjska kolonialna okupacje 80 lat temu i jakoby o uwolnieniu Iraku od korupcji i naduzyc dzieki „pomocy wojsk angielskich.”



W rzeczywistosci wowczas okupacja brytyjska spowodowala powstanie, ktore brutalnie bylo stlumione i wtedy Brytyjczycy stworzyli w Iraky marionetkowa i prymitywna tak zwana „fasadowa monarchie” ktora manipulowali zakulisowo. Monarchia ta byla znienawidzona na Bliskim Wschodzie, wedlug historyka Mark’a Curtis’a.



Startegia BSN podkreslala roznice miedzy polityka neokonserwatystow w rzadzie Bush’a i jakoby bardziej swiatla wobec muzulmanow polityka brytryjska. BSN nawet pozwalalo soboie na lekka krytyke Izraela, zeby sie byc bardziej uwiarygodna strona wobec telewidzow i sluchaczy radiowych, zwlaszcza w sprawie wielkiej sciany getta Szaron’a.



Dyrektor Foreign Policy Center w Londynie, Mark Lenard twierdzil, ze w sprawie konfliktu Zydow z Arabami w Palestynie Brytyjczycy powinni nie bac sie „pokrwawic nosa Amerykanom,” i udawac, ze jest roznica miedzy W. Brytania i USA na Bliskim Wschodzie poniewaz takie wrazenie jakoby mialo pomagac Brytyjczykom lepiej sluzyc Amerykanom. Blair powolywal sie cynicznie na „postepowe wartosci” ale jednoczesnie podporzadkowywal sie calkowici polityce neokonserwatystow, najwyrazniej z przekonaniu, ze lepsza i wazniejsza pozycje na swiecie ma W.Brytania zwiazana z USA niz z Unia Europejska. W celu utrzymania tych specjalnych ukladow z USA, rzad Blair’a stosuje perfidnie desorientujaca i falszywa propagande „wyprowadania ludzi w pole.” Tego rodzaju gre oparta na wprowadzniu ludzi w blad Rosjanie nazywaja „obmanem.”

www.pogonowski.com
9 marzec 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Nowe wiatry ze wschodu, czy stare natchnienia?
grudzień 31, 2008
komentator
Zrozumieć, zapamiętać, przekazać innym
marzec 17, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
Żądają 17 tysięcy lat więzienia
styczeń 11, 2006
Teoria spisku
czerwiec 10, 2005
Artur Łoboda
Syjonizm w czasach nazizmu
grudzień 22, 2006
przysłał Piotr Beim
List do Pana Pułkownika Makowieckiego
maj 4, 2003
Elżbieta Gawlas
Do Braci Serbów
marzec 1, 2008
Dariusz Kosiur
Jest szansa dla Polski. Nawet użyteczni durnie zaczynają myśleć
wrzesień 9, 2008
Kupne studia
maj 11, 2006
Przykład Norymbergi napawa optymizmem.
lipiec 27, 2004
Komitet Incjatywy Ustawodawczej na rzecz ustawy o Rzeczniku Pacjenta
listopad 24, 2003
Drogi Chin ku rozwojowi
sierpień 9, 2006
darek
Marek G's ravings on Belarus and Ilya Ehrenburg "Cracow/Lvov's Plot"
lipiec 18, 2005
Marek Głogoczowski
Czy to jeszcze lewica?
listopad 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
Walka w sieci
luty 2, 2004
szkodnik
"Niewidoczny Słoń w Pokoju"
kwiecień 7, 2006
Iwo Cuprian Pogonowski
Podzielą się nieswoim
kwiecień 8, 2003
przysłała Elzbieta
Udupić dizajn!
kwiecień 23, 2005
Mirnal
Akcja X
sierpień 6, 2003
przesłała Elżbieta
Trują i niszczą
lipiec 23, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media