|
Tym razem coś z kultury. Internauci o festiwalu Polsatu w SOPOCIE
|
|
Artykuł można też przeczytać, ale lepiej zobaczyć KOMENTARZE. Gawiedź nie ma skrupułów w ocenie artystów i POLSATU, którzy serwują nam wciąż te same odgrzewane stare kotlety w dodatku na tej samej szmirowatej zastawie:
~Stan Borys- Wczoraj (14:19)
Stare pudło poszło w tan, każdy z cyców ma jak dzban, tylko widzów, tylko widzów, tylko widzów tylko widzów żal!!!
Czytaj więcej na https://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-polsat-superhit-festiwal-2019-swieto-chylinskiej-i-bednarka-,nId,3009606#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Komentarz jest niestosowny, żenujący, prostacki i nie powinnam się nim zajmować. Co drugi komentarz jest w tym stylu. Tam jest wiele gorszych (zanim znikną trzeba rzucić okiem). Ale ten doskonale ujmuje problem.
Niestety miarka się przebrała.
Nie tylko mnie to nie szokuje, lecz uważam wszystkie komentarze pełne pogardy za zdrowy odruch ludzi, którzy już nie mogą znieść tego ciągłego wciskania góowna w wykonaniu "licencjonowanych artystów".
Wielu komentatorów tęskni za normalną muzyką i piosenkami sprzed lat, kiedy każdy festiwal był wydarzeniem muzycznym, a nie paradą szczekających i wyjących zboczeńców, do muzyki stworzonej chyba przez samego diabła.
Wszystkie te komentarze to jakby wymioty publiczności po daniu, które im zaserwował Polsat.
|
|
26 maj 2019
|
|
Alina
|
|
|
|
Wg zajawki w TVP prawie taki sam zestaw "uprawnionych artystów" będzie występował w Opolu ...
Ciekawa jestem, czy to z powodu samego prezesa, który lubi starych artystów i stare piosenki?
Ja też taka znowu młoda już nie jestem, ale uwielbiam DOBRE PIOSENKI, a ich wiek nie gra roli, tak jak wiek artysty.
Jednakże na festiwalach piosenki spodziewam się - jak na festiwalach mody - nowych kreacji. Najlepiej kiedy te nowe kreacje są jeszcze piękniejsze niż najlepsze stare. Lubię, kiedy na tej samej scenie stają w szranki artyści w każdym wieku, nie dlatego, że są artystami, ale dlatego, że mają do zaoferowania nową fantastyczną piosenkę we własnym wykonaniu, która porwie publiczność i stanie się przebojem samorodnym, a nie wtłaczanym na siłę.
Jak uczy ostatnie doświadczenie z idiotyczną promocją "Pali się", muzycznego gniotu na Eurowizję, można osiągnąć efekt odwrotny od zamierzonego i przy okazji zrobić szkodę artystkom. "Jarzębina" na Eurowizji wypadłaby dużo lepiej bez promocji ....
Dlatego potrzebna jest zmiana władzy, bo inaczej jak od lat, będziemy słuchać wciąż tych samych artystów i tych samych piosenek, jak w jakimś zaklętym chocholim tańcu. |
|
2019-05-29
Alina
|
|
|
|
Miller nie bąd? głupi
marzec 27, 2003
Artur Łoboda
|
Sympozjum w Yad Vashem odpowiedzią na irańską konferencję o Holokauście
grudzień 16, 2006
bibula- pismo niezależne
|
Appology for 1953?
sierpień 23, 2007
ICP
|
Z pianą na wargach ścigajmy faszystów.
grudzień 8, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Terror Żydów przeciwko Żydom – Część pierwsza: Pogrom Kielecki
czerwiec 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
List inz. Jerzego Skoryny
grudzień 19, 2007
...
|
Sądy traktują podejrzanych nierówno
październik 24, 2005
Marek Komorowski
|
Superprzetarg dla rządu
luty 6, 2003
Piotr Śmiłowicz http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Kosze dla Krakowa po 2500 złotych za sztukę
lipiec 30, 2004
www.krakow.pl
|
Wyrok za negowanie holokaustu
luty 21, 2006
|
Kiedy hołota dorwie się do władzy
luty 13, 2004
Jacek Konikowski
|
Czy odbędzie się 13 maja referendum na temat współudziału Polski w agresji na kraje Islamu?
grudzień 28, 2006
PAP
|
Syn nie może odpowiadać za czyny ojca
maj 18, 2003
Adam
|
Szaron anulował porozumienie w sprawie Hebronu
listopad 17, 2002
AFP
|
Żydzi stanowią więcej niż połowę najbardziej wpływowych ludzi na świecie - stwierdza ranking pisma Vanity Fair
październik 18, 2007
Lech Maziakowski
|
"Cztery miliony Polaków żyje w skrajnej nędzy...
kwiecień 1, 2008
komentator
|
Rodzaje upojenia alkoholowego (znane tylko z opowieści!):
styczeń 4, 2004
|
Nadchodzi czas katakumb....
maj 12, 2003
Andrzej Kumor
|
PO jedynym ratunkiem dla bagna polskiego
kwiecień 23, 2005
|
Smutna historia z Parczewa
grudzień 11, 2005
Marek Komorowski
|
|
|