|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
więcej -> |
|
5 kłamstw na temat sytuacji w Strefie Gazy
|
|

Komentując postępującą ofensywę Izraela w Strefie Gazy internetowe wydanie Al-Dżaziry wytyka "pięć kłamstw", jakie jej zdaniem funkcjonują na temat operacji przeciwko Hamasowi.
1. Izrael ostrzeliwuje jedynie obiekty wojskowe i stara się chronić niewinnych. Izrael nigdy nie atakuje ludności cywilnej.
Gaza: Zginęła 12-osobowa rodzina
Strefa Gazy jest jednym z najgęściej zaludnionych miejsc na świecie. Obecność bojowników wśród ludności cywilnej nie pozbawia jej - według prawa międzynarodowego - statusu chronionego. Dlatego każdy atak, nawet pod pozorem zwalczania Hamasu, powinien być uważany za zbrodnię wojenną.
Dodatkowo - przypomina Al-Dżazira - Hamas, czyli jak twierdzi Izrael - organizacja terrorystyczna, którą ma prawo zwalczać - to wybrani przez ludność palestyńską w wolnych wyborach przedstawiciele polityczni.
2. Hamas złamał zawieszenie broni. Izraelskie bombardowania są odpowiedzią na wcześniejszy ostrzał palestyński i mają na celu niedopuszczenie, by powtórzył się on w przyszłości.
"Zacząć należy od tego, że Izrael sam nigdy nie przestrzegał zawieszenia broni". Już na samym początku wyznaczył specjalny obszar w ramach Strefy Gazy, na który nie wolno było wkraczać Palestyńczykom pod gro?bą otwarcia ognia.
"Pomimo incydentów z użyciem broni Hamas przestrzegał zawieszenia broni aż do 4 listopada, kiedy to izraelska rakieta wystrzelona w stronę Gazy zabiła pięć osób i raniła kilka innych. Złamanie umowy przez Izrael było bezpośrednią przyczyną konsekwencji, czyli wystrzelenia przez bojowników z Gazy rakiet w kierunku terytorium Izraela" - tłumaczy Al-Dżazira.
3. Hamas używa ludzi jako tarczy. To zbrodnia wojenna.
Nie ma to żadnych dowodów. Jak już wcześniej wspomniano - Strefa gazy jest obszarem gęsto zaludnionym.
4. Kraje arabskie nie potępiły Izraela za jego akcję, ponieważ rozumieją jej przyczynę.
Ludność w krajach arabskich gorąco potępia izraelską akcję i fakt, że ich własne rządy nie robią nic, by jej zapobiec. "Ujmując to najprościej - arabskie rządy nie reprezentują swoich narodów" - podkreśla Al-Dżazira i tłumaczy, iż dzieje się tak dlatego, ponieważ kraje te są w większości całkowicie uległe wobec Stanów Zjednoczonych, które popierają Izrael. Niektóre natomiast są poważnie uzależnione od pomocy USA.
5. Izrael nie jest odpowiedzialny za śmierć ludności cywilnej, ponieważ wcześniej ostrzegł Palestyńczyków, które tereny zostaną zaatakowane.
Izrael twierdzi, że przesłał mieszkańcom Gazy wiadomości radiowe i telefoniczne, by uciekali przed bombardowaniami. "Ale ludzie nie mieli gdzie uciekać. Zostali uwięzieni w Strefie Gazy. To z winy Izraela nie mogli przekroczyć granicy. To z winy Izraela nie mają teraz jedzenia, wody i środków by przeżyć. To z winy Izraela szpitale nie mają elektryczności i brakuje im sprzętu medycznego. Izrael zaatakował prawie cale terytorium Gazy. Nie ma tam już ani jednego bezpiecznego miejsca" - zaznacza Al-Dżazira.
|
|
6 styczeń 2009
|
|
AWT
|
|
|
|
Amnezja
sierpień 7, 2008
Marek Jastrząb
|
Normalny człowiek polityki się nie ima
marzec 22, 2007
Marek Olżyński
|
Umowa sprzedaży akcji PZU S.A.
luty 11, 2005
|
Apel do Prezydenta RP RP Lecha Kaczyńskiego
styczeń 30, 2008
przeslal przyjaciel
|
Polska Państwem Prawa ?
kwiecień 7, 2003
dr Adam Sandauer
|
60. rocznica powstania w Getcie Warszawskim
kwiecień 30, 2003
aaa
|
Szefowie przedsiębiorstw powinni obciąć sobie zarobki
wrzesień 11, 2002
zaprasza.net
|
bezrobotny
wrzesień 5, 2006
michal
|
Krystyna Sienkiewicz
marzec 12, 2005
Ewa Zaleska
|
Kto komu służy?
październik 31, 2003
Artur Łoboda
|
Dlaczego w Polsce jest o 30% rencistów więcej
niż w państwach o podobnej historii?
październik 23, 2003
Adam Sandauer
|
Wniosek USA do ONZ: wprowadzić powszechny zakaz negowania Holokaustu!
styczeń 24, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Do naszych wybrańców - upiększaczy miasta
styczeń 23, 2009
Dariusz Kosiur
|
Któraż to Dalila obcięła Samsonowi brodę pozbawiając go mocy?
czerwiec 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
I am a Zionist
kwiecień 19, 2007
2007 Mark Glenn
|
Szkodliwa nadgorliwość
styczeń 12, 2004
Nasz Dziennik
|
Skandal profanacji zmarlych w Afganistanie przez Niemcow.
październik 27, 2006
gosc
|
Naród wybrany?
wrzesień 3, 2003
|
Ryszard Bugaj
Partia, czyli obrońca ancien regime'u
czerwiec 2, 2002
Idziemy do Europy
|
Izrael miał zaatakować Iran z terytorium Gruzji
wrzesień 4, 2008
PAP
|
więcej -> |
|