ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

"Nowocześni" są jednak prymitywni, ale Prokuratura jeszcze bardziej 
19 luty 2016      Artur Łoboda
Dlaczego A. Lepper „wybrał” lokal „Samoobrony” by zakończyć życie? 
11 sierpień 2011      Gasienica
Zygmunt Jan Prusiński METAFORY ZE SNU - część piąta 
19 grudzień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Samobójstwo duszy w urnie wyborczej, w czasie gdy Palestyńczycy są mordowani 
10 listopad 2024      Edward Curtin
Szmelc polskich finansów publicznych 
2 lipiec 2015      Artur Łoboda
Fenomen „WikiLeaks” 
11 grudzień 2010      Artur Łoboda
Przykład z Niemiec
Samoobrona zamiast strachu
 
7 wrzesień 2020     
Wojna w Gazie: Izrael stworzył swój własny Abu Ghraib – a świat milczy  
30 sierpień 2024      Lubna Masarwa , Peter Oborne
Jeżeli maseczki są niezdrowe? 
29 marzec 2020     
Rolnicy URATUJĄ Unię Europejską?! To jest ANTYPRAWO 
4 marzec 2024      Artur Łoboda
Nowa książka prof. Andrzeja Nowaka - HISTORIA i POLITYKA 
27 kwiecień 2016      Marcin Dybowski
Zachorowania na świńską grypę w USA - stan na 14 listopada 2009 
22 listopad 2009      tłumacz
While Macron Was Condemning Nationalism, Poland Has Their Largest Independence Day March Ever 
16 listopad 2018      Oppressed Media
Wybuch skandalu związanego z koronawirusem w Niemczech Merkel.
Fałszywie dodatnie wyniki i test Drostena PCR
 
25 styczeń 2021      F. William Engdah
Sceptycy koronawirusa organizują „cichy marsz w obronie praw człowieka” w Berlinie 
10 październik 2020     
Wyrok Sądu w sprawie masek na twarz 
12 wrzesień 2021     
Szczepionki przeciw Covid częścią większego planu WYELIMINOWANIA wolnej woli człowieka 
21 luty 2022      Ramon Tomey
Globalne kłamstwo 
21 czerwiec 2021      Wolfgang Wodarg
Rockefeller, Davos, MFW i Bank Światowy, CFR, Rothchild, są odpowiedzialni za wirusa C. Największy oszust w moim życiu 
20 październik 2020      Obserwator
CDC ukrywa prawdę 
13 kwiecień 2022     

 
 

Globalne kłamstwo

 Na pierwszy rzut oka globalna pandemia wygląda jak „czarny łabędź”, nieoczekiwane wydarzenie, które wywraca globalny porządek do góry nogami.
Jednak niektóre znaki wskazują, że pandemia korony nie pojawiła się nieoczekiwanie dla niektórych aktorów – słowa kluczowe to „Event 201” czy „Scenariusz Lockstep” Fundacji Rockefellera.
Wraz z publikacją koncepcji „Wielkiego Resetu” Światowego Forum Ekonomicznego dodano teraz kolejnego „gracza”, który najwyraźniej dąży do odbudowy okresu po koronie zgodnie z interesami niewielkiej elity.
Podrzędną rolę w tych rozważaniach odgrywają procesy demokratyczne i normy konstytucyjne.

Czas zmierzyć się z tymi zmianami.
Flavio von Witzleben w rozmowie z dr. Wolfgangiem Wodargiem, autorem bestsellera „Fałszywe pandemie”, wydanego niedawno przez Rubikon-Verlag.
 
Każdy, kto utożsamia się z wartościami demokracji, nauki i liberalizmu, powinien faktycznie udać się na barykady i potępić te nadużycia w obliczu aktualnych wydarzeń związanych z najbardziej masowymi ograniczeniami praw podstawowych w najnowszej historii Republiki Federalnej Niemiec.
Wręcz przeciwnie, konsensus społeczny wydaje się opierać na fakcie, że mamy obecnie do czynienia z zupełnie nową sytuacją i dlatego takie działania są rozsądne i właściwe.
Bezpieczeństwo i skuteczność - czasami eksperymentalnych szczepionek są również wielokrotnie potwierdzane w mediach.
W rozmowie z Rubikonem dr. Wodarg, mówi "jak powstaje wartość 95-procentowej skuteczności" i wyjaśnia, jak ważna jest różnica między względną redukcją ryzyka (RRR) a bezwzględną redukcją ryzyka (ARR).
 
Dr. Wodarg podkreśla w wywiadzie, że obecne podanie szczepionki o zupełnie nieznanych długofalowych konsekwencjach jest przestępstwem przeciwko ludziom i analizuje, jak mogło do tego dojść?
Zajmuje się także zakazanymi badaniami nad „zyskaniem funkcji”, które są prowadzone od lat pod kierownictwem dr. Anthony'ego Fauci - za pośrednictwem Narodowego Instytutu Zdrowia (NHI).
 
Jak ocenia dr. Wodarg takie wydarzenia? i dlaczego startuje jako najlepszy kandydat do partii dieBase , dowiecie się z rozmowy z Rubikonem.

Flavio von Witzleben w rozmowie z Wolfgangiem Wodargiem

 
Flavio von Witzleben , urodzony w 1992 roku, pracuje jako niezależny dziennikarz Rubikonu. Studiował filozofię, historię i politykę w Moguncji, Witten i Granadzie przez 7 lat. Swoje krytyczne stanowisko wobec mediów i polityki wypracował w 2014 roku podczas kryzysu na Ukrainie, z którym również miał do czynienia w wielu publikowanych artykułach. Od marca 2020 roku przejął montaż wideo wraz z Jensem Lehrichem i przeprowadza wywiady dla Rubicon. Wśród gości byli dr. Sucharit Bakdhi, Dirk Müller czy dr. Daniele Gansera. Jest także członkiem redakcji młodzieżowej i pisze do rubryki „ Młode pióra ”.

Wolfgang Wodarg , urodzony w 1947 roku, jest internistą i pulmonologiem, specjalistą w zakresie higieny i medycyny środowiskowej oraz zdrowia publicznego i medycyny społecznej. Pracował m.in. jako lekarz w Szlezwiku-Holsztynie, wykładowca na uniwersytetach i uczelniach technicznych oraz przewodniczący specjalistycznej komisji ds. ochrony środowiska w Schleswig-Holstein Medical Association. W 2009 r. w Strasburgu zainicjował komisję śledczą ds. roli Światowej Organizacji Zdrowia w świńskiej grypie.

Źródło:

https://www.rubikon.news/artikel/die-globale-luge
21 czerwiec 2021

Wolfgang Wodarg 

  

Komentarze

  

Archiwum

Dziela niedokonczone!
wrzesień 15, 2008
mik
Referendum w sprawie Unii sfałszowane?
wrzesień 21, 2004
Jerzy Zarakowski
Kawały o końcu świata
maj 18, 2007
Olaf Swolkień
Jak kali.... to ?le, jak Kalego..........
lipiec 16, 2002
PAP
Unia Eurosowiecka
maj 14, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
60-ta rocznica wejścia Sowietów do Oświęcimia
luty 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
Magia cyfr
luty 16, 2004
Czy Urban...?
kwiecień 6, 2004
Warmuz
Kto zna, kto widział?
luty 7, 2003
A@A
BCP może wycofać się z BIG BG i PZU
sierpień 3, 2002
Ł. Świerżewski, B. Tomaszkiewicz Puls Biznesu
"Ocean możliwości Chin"
kwiecień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Cyrk w cyrku
wrzesień 17, 2004
Po Jagarze (1)
maj 14, 2005
Antiglobalist
W strefie Gazy straszne obrazy. Utwór na palestyńską rodzinę, Norwega lekarza i "Miśka" pielęgniarza
styczeń 21, 2009
orwell.blog.pl
Polska powinna wejść do euro w 2006 r.
sierpień 28, 2002
PAP
Fragment książki "Duch Apokalipsy" - CZĘŚĆ PIˇTA - 11 WRZEŚNIA 2001
wrzesień 11, 2006
Dorota Szczepańska
Wspólnik Tomasza Grossa
luty 19, 2007
Artur Łoboda
Polityczna egzekucja Leppera?
lipiec 30, 2007
Marek Olżyński
Afganistan i kara śmierci za odejście od Islamu
marzec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Idą Święta
grudzień 21, 2003
Andrzej Kumor
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media