ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

5G — wielki aktywator czy bezpieczna technologia przewodowa? Wybór należy do nas. 
12 listopad 2021     
Kiedy globaliści zabronią życia roślinom? 
6 lipiec 2022     
Оборонна доктрина Польщі в 1939 р.:  
27 październik 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
chłopiec do bicia. 
6 kwiecień 2011      Bogusław
Sędzia Wiesław Johann o wymiarze sprawiedliwości 
18 październik 2016      Blogpressportal
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (30.03.2011) 
30 wrzesień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Naomi Klein - Doktryna Szoku 
2 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Ja się wstrzeliłam w dobry czas 
9 luty 2016      Artur Łoboda
PRLowski zamordyzm. 
18 kwiecień 2011      Bogusław
Opamiętajcie się! 
2 maj 2018      Artur Łoboda
World Highwayman Organization - w skrócie WHO 
10 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Kupila Slonce 
3 grudzień 2010      Goska
Wygrana Tuska to miernik słabości intelektualnej, moralnej i politycznej PiS 
10 marzec 2017     
Chaos w umysłach  
10 kwiecień 2018      Artur Łoboda
Jak poważne są strategiczne spory Polski z USA? 
24 czerwiec 2021      Andrew Korybko
Codziennie mam sporo takich ofert 
13 luty 2021      Artur Łoboda
No, no, taka sensacja z ust p. Biedronia a tu media nie korzystają z okazji  
8 luty 2019      Alina
Szkolny przykład manipulacji 
8 styczeń 2021      Susanne Begerow
Dr n. med. Zbigniew Martyka: „Kieruję się PRAWDĄ – z medycznego punktu widzenia NIE MA PANDEMII” 
13 sierpień 2020     
Tam bywałem tylko dla polskiej kultury 
1 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Globaliści wzywają do położenia kresu prywatnej własności wszystkich samochodów osobowych i ciężarowych

Globaliści z zachodniej elity nadal demonstrują, że brzydzą się wolnymi społeczeństwami, które wygenerowały ich fortuny i że nadal prosperują, ponieważ władza i wpływy, które już posiadają, nie wystarczają.
Wiemy już, że Światowe Forum Ekonomiczne, utworzone i kierowane przez „przedsiębiorcę” Klausa Schwaba – który opowiadał się za położeniem kresu prywatnej własności i prywatności – chce zapoczątkować nowy okres tyranii i autorytaryzmu na całym Zachodzie, który naśladuje rodzaj rządu rządzącego Chinami. 
Teraz dowiadujemy się, że partner WEF od dawna opowiada się za zakończeniem posiadania prywatnych pojazdów, co oczywiście zmusiłoby wszystkich do życia w nędznych megamiastach poprzez zabranie lub kontrolowanie  całego ruchu.


„To rzekomo miało rozwiązać fałszywy„ kryzys ”zmian klimatycznych, który podobno miał spowodować globalną apokalipsę  od 50 lat  .
Ale porzuć samochód, głupi wieśniaku i zaufaj ekspertom” – zauważył  PJ Media „ Katarzyna Salgado .

Nazwała organizację i dodała:
Grupa Arup, która jest wymieniona jako partner przez podstępne Światowe Forum Ekonomiczne, opublikowała  raport z 2019 r.  , w którym domaga się, aby konsumpcja odzieży, samochodów, elektroniki i żywności musiała się zmienić – przypuszczalnie dla wszystkich oprócz elit – w przeciwnym razie zmiany klimatyczne nas zabiją. 

W raporcie zachwala się cel „zero węgla netto”, całkowicie ignorując fakt, że węgiel jest absolutnie niezbędny do życia na Ziemi. 
W rzeczywistości, zwiększony poziom węgla pomaga roślinom – w tym uprawom spożywczym – rozwijać się, a ludzie i zwierzęta też tego potrzebują.
Jednak ani Arup, ani WEF nie są zainteresowani obiektywną nauką, a jedynie narracją, która zubaża większość obywateli i daje elitom wykładniczo większą kontrolę.
 
 
Salgado zauważył, że według danych świat nie był żadnym świadkiem globalnego ocieplenia w ciągu ostatnich ośmiu lat. 
Co więcej, niedawne badanie wykazało , że emisje CO2 pochodzące z paliw kopalnych są niewystarczające, aby wywołać globalne ocieplenie. 
Odkrycia te mają szczególne znaczenie dla raportu Grupy Arup, który wskazuje, że prywatne samochody nie są na skraju spowodowania katastrofy klimatycznej.

Dodała jednak, że Arup wraz ze współtwórcami i fundatorami raportu – University of Leeds, C40 Cities i Citi Foundation – wydaje się nie przejmować dowodami naukowymi. 
Pomimo gromadzenia danych, które podważają globalne ocieplenie, - co było mierzalne jeszcze przed opublikowaniem ich raportu z 2019 r., ich celem wydaje się być wspieranie całkowitej zależności od elity w zakresie transportu .

Jest to zgodne z propozycją Światowego Forum Ekonomicznego dotyczącą cyfrowego identyfikatora/oceny kredytu społecznego, która byłaby wymagana w przypadku większości działań i zakupów, oraz ich wizji świata bez własności prywatnej. 
W takim scenariuszu wszystkie towary podlegałyby zatwierdzeniu przez rząd, zauważył Salgado.

Oto kilka kluczowych cytatów z raportu Arup 2019:

Jeśli chodzi o budownictwo, miasta muszą zmienić typy budynków i infrastruktury, które są budowane, a także jakich materiałów się używa. 
Jeśli chodzi o transport, prywatna własność samochodów musi się skończyć
 , a współdzielone pojazdy, które ją zastąpią, muszą zużywać mniej materiałów i być trwalsze. 
Mieszkańcy miast będą również musieli przejść na dietę w dużej mierze opartą na roślinach
 , w większości zastąpić latanie mniej energochłonnymi formami transportu dalekobieżnego,  zmienić sposób konsumpcji odzieży i tekstyliów,   oraz przechowywać elektronikę i sprzęt AGD na dłużej. 

Miasta C40 muszą wywiązać się ze swoich zobowiązań związanych z ostatecznym terminem 2020, aby emisje związane z produkcją osiągnęły najwyższy poziom do wczesnych lat 2020., zanim wspólnie zmniejszą się o połowę do 2030 r., aby osiągnąć neutralność węglową netto do 2050 r.
W niniejszym raporcie zaleca się, aby miasta C40 skupiły się na redukcji emisji w ciągu sześciu lat kategorie:
budynki i infrastruktura; żywność; transport prywatny; odzież i tekstylia; lotnictwo; oraz RTV i AGD.

Salgado napisał sarkastycznie: „
Żadnej wołowiny ani ładnych ubrań dla ciebie.
Nie będziesz miał nic i będziesz wdzięczny swoim dobroczynnym władcom, którzy całkowicie planują zrezygnować ze wszystkich wygód, prawda?
Coś w rodzaju tego, jak latają swoimi prywatnymi odrzutowcami do ekskluzywnych miejsc, żeby gadać o emisjach?”

Źródła obejmują:

PJMedia.com

Journals.LWW.com
 
 
Źródło:
www.naturalnews.com/2023-07-11-globalists-want-end-private-ownership-cars-trucks.html
12 lipiec 2023

JD Heyes  

  

Komentarze

  

Archiwum

Trzynastego nawet w grudniu jest wiosna
maj 18, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Paragraf, nie dla każdego.
czerwiec 2, 2008
.
Gdybym...
luty 16, 2005
Marian Hemar (Marian Hescheles 1901-1972)
Uczelnie ku?nią bezrobotnych?
wrzesień 4, 2004
"Łapaj złodzieja" - według Tuska
wrzesień 27, 2007
PAP
Polak - prostak i cham
październik 29, 2005
Artur Łoboda
Moses
marzec 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Hitler nauczył się nienawiści do Polaków w Berlinie?
sierpień 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Stałe błędy ortograficzne
kwiecień 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Głupie gadanie
październik 23, 2008
Artur Łoboda
ROZWAŻANIA "MIĘDZY LATAMI".
styczeń 4, 2007
tezlav von roya
Gdzie są te standarty? - pyta Ryszart Kaliż
marzec 17, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
WorldCom - większe matactwa niż sądzono
sierpień 9, 2002
PAP
Pogrobowcy Minca
luty 3, 2003
Artur Łoboda
Lista Wildsteina - Wywiad wojskowy jako policja polityczna Czym był "okrągły stół"?
luty 5, 2005
Adam Sandauer
Apel do papieża o odwołanie Rydzyka
lipiec 10, 2007
Jak funkcjonują największe gangi (1)
Dla kogo pracuje Marek Belka?

luty 25, 2005
nz
CASA runęła na ziemię
styczeń 24, 2008
Marek Olżyński
Dom na kołach
luty 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Głupia historia" - list czytelnika pisma Culture Wars w sprawie artykułu prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego
luty 23, 2007
bibula- pismo niezależne
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media