ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
więcej ->

 
 

Gdzie jest deomokracja pelna ! a gdzie jej nie ma!


Demokracja po zydowsku
Ponizej przedstawiam zydowska interpretacje "demokracji" i sposobów jej wprowadzania w wybranych panstwach:

Rosja
Nie ma demokracji, bo niektóre media sa rosyjskie ("Prawda", "Komsomolskaja Prawda")

Polska
Jest prawie demokratyczna tylko trzeba wykonczyc Radio Maryja. W wyniku przyszlych rzadów PO/LID/PSL kraj przeksztalci sie w

Judeopolonie, ale nazwa "Polska" bedzie w dalszym ciagu uzywana. Mlodych wygoni sie do Irlandii, starzy wymra. Bedzie wiecej

miejsca dla "swoich".

Iran
Tam nie ma w ogóle demokracji,

Chiny
Tam nie ma demokracji, bo Zydzi mogli kupic tylko magazyny typu "fashion" i inne, mniej opiniotwórcze. Chociaz, z drugiej strony

Rothschild ma swój bank w Chinach.

Irak
Tam jest demokracja. A bylo bardzo zle.

Turcja
Tam jest demokracja. Turcy nie maja swoich mediów.

USA
Demokracja pelna geba. Amerykanie nie maja nic do powiedzenia, bo nie maja swoich mediów. Zostal tylko internet. Za opinie

niepoprawne politycznie nie idzie sie na razie do wiezienia, ale o karierze treba zapomniec. USA ma tez niepodwazalne zaslugi w

propagowaniu INTEGRACJI. Integracja jest wówczas, gdy Murzyn "dupczy" wiele bialych kobiet i ma z nimi dzieci. Murzyni w USA

maja takie powiedzenie "plug the hole" ("zakorkuj dziure").

Ukraina
100 procent demokracji. Wszystko w rekach Zydów i tak zwanej mafii "rosyjskiej", która nie ma nic wspólnego z Rosjanami. Ale

ladnie brzmi...

Niemcy
Demokracja w 100 proc. Niemcy nie maja nic do powiedzenia w swoim kraju. Rocznie idzie do wiezien okolo 10 tysiecy tych którzy

mysla, ze w Niemczech jest demokracja.

Anglia
Demokracja 100-procentowa. BNP - jedyna partia reprezentujaca Anglików pozostaje pod ciaglym opluwaniem jak Radio Maryja w

Polsce. Zwolennicy partii zwalniani sa z pracy po ujawnieniu swoich pogladów. W 2005 roku 350 tys. rodzimych Anglików opuscilo

kraj, zeby dac miejsce Murzynom i Azjatom. Bierzmy przyklad z Anglii?

Wlochy
Demokratyczny kraj, lecz - o dziwo - partia komunistyczna (ale bez Zydów) ma nawet interes Wlochów na sercu.

RPA
Demokracja cala geba.

Australia
Demokracja w 100 proc. Media i wieksze inwestycje (zapory + elektrownie) w rekach prywatnych, wiadomo kogo.

Japonia
Nie wiem czy tam jest demokracja. Firma Marco Polo sprzedawala ksiazke pod tytulem "Moralnosc zydowskiego biznesmena",

skladajaca sie tylko z okladek. Firma ta "musiala" zbankrutowac.

Argentyna
Demokracja 100-procentowa. Prezydent "swój", banki i media "swoje".

Wenezuela
Oj, tam niedobrze. Demokracja pod zagrozeniem.

Kuba
Tam nie ma demokracji, no moze troche.

Kanada
Demokracja na 150 proc. Polak Winnicki poszedl do wiezienia za posty na stronie "stormfront" w USA.

Hiszpania
Demokracja. Oddzial antyterrorystyczny aresztowal wydawce ksiazek niepoprawnych politycznie.

Izrael
Demokracja, bo to ONI decyduja gdzie jest demokracja. Dwie rodziny rzadza mediami w Izraelu.

Szwecja
Demokracja pomimo, ze "tylko" 70 proc. mediów jest ich wlasnoscia. "Na szczescie" wydawcy pozostalych 30 proc. boja sie bardzo

(samobójstwa, wypadku drogowego, ataku serca, czy napasci ze strony wscieklego muzulmanina). Tak byla zamordowana Anna Lindh,

która bronila Palestynczyków i zostala zamordowana przez jednego z nich. Dziwne, ale ci co sa przeciwko Izraelowi, zazwyczaj

mordowani sa przez muzulmanów.

Szwajcaria
Oj, tam niedobrze. Faszysci, rasisci i w ogóle fuj. Nawet wiekszosc "swoich" mediów nie pomaga w osiagnieciu pelnej demokracji i

INTEGRACJI. Szwajcarzy nie maja tez kultury, bo nie chca wysiedlic sie ze swojego kraju jak Holendrzy czy Anglicy.

Syria
Tam niedobrze, ale po zmianie rezimu zapanuje demokracja.

Indie
Tam chyba jest demokracja, bo wszyscy tak mówia.

Holandia
Calkowita DEMOKRACJA. 150 tys. bialych opuscilo kraj w 2005 roku, zeby ustapic miejsca Murzynom i Azjatom. Musimy sie uczyc

kultury od Holendrów.

Dania
Tam niezupelnie jest demokracja. Dunczycy maja niektóre media i dlatego udalo im sie zahamowac imigracje z Afryki i Azji. Dunskie

gazety pisaly prawde o morderstwach popelnianych przez imigrantów. Wiecie zapewne, ze jak Murzyn morduje bialego to media NIGDY

nie pokazuja twarzy mordercy. Jak natomiast jest odwrotnie to media ZAWSZE i to setki razy powtarzaja zdjecia z twarza bialego

mordercy.

Zimbabwe
Tam nie ma demokracji.

Arabia Saudyjska
Tam jest demokracja, bo media sa pod kontrola rodziny królewskiej, która jest "swoja", tzn. pochodzenia zydowskiego.

Palestyna
Cos takiego nie istnieje. Kwestia czasu i "wysiedli sie" tubylców. Podli terrorysci. Ciekawostka; za pozwolenie na wybudowanie domu w

Gazie czy na Zachodnim Brzegu trzeba zaplacic Izraelowi (posrednio) 20 tys. dolarów. Jak zbudowany bez pozwolenia to "nasze"

buldozery niszcza dom i trzeba jeszcze za te usluge zaplacic. Tak zburzono 180 tys. domów.

Haiti
Demokracja. 200 lat temu nie bylo demokracji bo bylo 52 tys. bialych, których Murzyni slusznie wyrzneli.

Brazylia
Tam jest demokracja. De Silva dobrze pilnuje interesów "swoich" plantatorów trzciny cukrowej, która wypiera niepoprawne politycznie

i "nieswoje" buraki cukrowe.

Meksyk
Demokracja pelna geba. "Swój" prezydent. Jak Meksykanie przywiezli miliardy dolarów do Meksyku to "swój" bank centralny zrobil

szybko kilkukrotna dewaluacje dolara wobec peso. Niech sobie holota nie mysli, ze cos ma?

Malezja
Jedyny kraj na swiecie, gdzie Soros dostal kopa w dupe. Oczywiscie, tam nie ma demokracji. Zgroza, nawet banki sa w rekach gojów.

Gruzja
Pelna demokracja. Przedpole dla sluzb specjalnych z USA i Izraela. Po uszczelnieniu przez Rosjan granicy z Gruzja uciszylo sie w

Czeczenii. I Bieriezowski juz nie moze ich finansowac jak przedtem.

Egipt
Trwa walka o demokracje.

Liberia
Demokracja w 100 procentach. Diamentami handluja "swoi". Przedtem firma De Bers, teraz inni. Dla zmylenia.

Nigeria
Demokracja w 100 procentach. Musi byc demokracja, bo tam jest duzo ropy.

Indonezja
Trwa walka o demokracje. Jest za to wolnosc religijna, bo trzem katoliczkom muzulmanie obcieli glowy. Oj, piszacy w ONET, WP czy

INTERII tez by sie cieszyli, jakby taka wolnosc religijna byla w Polsce. I "wyksztalcona" mlodziez polska tez by sie cieszyla.

Islandia
Chyba nie ma demokracji, bo tam brak Murzynów. A moze tylko z powodu zimna?

Irlandia
Demokracja w 100 procentach. Naplyw z Afryki proporcjonalnie najwiekszy na swiecie. Moze to byc nawet pierwszy ZINTEGROWANY

kraj. Te wszystkie IRA, Simfain itd. walczace o interes Irlandii to wielki pic. Teraz kiedy trzeba walczyc z INTEGRACJA to ich nie ma.

Bialorus
Oj, tam to zupelna tragedia. Bialorusini maja swoje media. TO JEST NIEDOPUSZCZALNE. TO JEST BOLSZEWIZM / FASZYZM

(niepotrzebne skreslic). W 2005 roku w telewizji puscili program o "blood liebel" (zydowskie morderstwo rytualne) sprzed stu lat.

Póltora godziny i tylko o tym. Widzicie zatem Panstwo, ze Bialorus to jest wróg Numer 1. DEMOKRACJA MUSI tam byc wprowadzona.

Rumunia
Demokracja w 100 procentach. Rumuni (na obczyznie) powiedzieli mi, ze Ceausescu musial zginac, bo nie chcial oddac (sprywatyzowac

) banku centralnego. Tak samo musial zginac Car i Kennedy. I dlatego tez zginie Ron Paul w USA (chce rozwiazania Federal Reserve

Bank). Za cos takiego zginal równiez Lincoln, ale prezydent Jackson mial szczescie, bo dwa pistolety nie wypalily.

Koncze, nie chce zanudzac. Zycze pokojowego przejscia z Polski do Judeopolonii.

Kruzoe2
25 listopad 2007

kruzoe2 

  

Archiwum

Szybki osąd - tańsze państwo
styczeń 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Strajkują sędziowie, prokuratorzy ze średnią dochodów 8tys. zł - kiedy zastrajkują emeryci i renciści żyjący za 650zł miesięc
wrzesień 24, 2008
ZR
Moja Polsko
luty 4, 2003
Podać ?ródło pochodzenia majątku
lipiec 22, 2004
Janina Kotłowska - Rudnik
Święto Konstytucji 3 Maja (2005)
maj 5, 2005
Artur Łoboda
Kontrola i eksploatacja mediów w USA i w Polsce
czerwiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wstyd za Instytut Pamięci Narodowej
luty 26, 2003
Dr Leszek Skonka
"Niewidoczny Słoń w Pokoju"
kwiecień 7, 2006
Iwo Cuprian Pogonowski
Mrzonki a rzeczywistość w kryzysie globalnym
maj 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Promowanie półgłówków czyli...
styczeń 11, 2008
Tępienie przestępców
wrzesień 4, 2003
Artur Łoboda
Protest poszkodowanej przed Sądem w Białymstoku. Kobieta przykuła się do barierki przed drzwiami sądu
styczeń 13, 2007
Adam Sandauer
Płacić za zniewolenie i upodlenie
lipiec 13, 2005
PAP
Nied?wiedzia przysługa "przyjaciół"
luty 13, 2003
PAP
Prounijne zamroczenie
maj 6, 2004
Andrzej Kumor
Paniczna wyprzedaż złotego przez zagranicę
lipiec 5, 2002
PAP
Bezdomni przeciwko integracji
maj 6, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
M.G. na Mount Mc Kinley (6194 m) 36 lat temu
grudzień 31, 2006
Marek Głogoczowski
Rehabilitacja
marzec 17, 2008
Marek Jastrząb
Głupcy, których bieda dosięgła ...
październik 16, 2004
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media