|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
więcej -> |
|
Gdzie jest deomokracja pelna ! a gdzie jej nie ma!
|
|
Demokracja po zydowsku
Ponizej przedstawiam zydowska interpretacje "demokracji" i sposobów jej wprowadzania w wybranych panstwach:
Rosja
Nie ma demokracji, bo niektóre media sa rosyjskie ("Prawda", "Komsomolskaja Prawda")
Polska
Jest prawie demokratyczna tylko trzeba wykonczyc Radio Maryja. W wyniku przyszlych rzadów PO/LID/PSL kraj przeksztalci sie w
Judeopolonie, ale nazwa "Polska" bedzie w dalszym ciagu uzywana. Mlodych wygoni sie do Irlandii, starzy wymra. Bedzie wiecej
miejsca dla "swoich".
Iran
Tam nie ma w ogóle demokracji,
Chiny
Tam nie ma demokracji, bo Zydzi mogli kupic tylko magazyny typu "fashion" i inne, mniej opiniotwórcze. Chociaz, z drugiej strony
Rothschild ma swój bank w Chinach.
Irak
Tam jest demokracja. A bylo bardzo zle.
Turcja
Tam jest demokracja. Turcy nie maja swoich mediów.
USA
Demokracja pelna geba. Amerykanie nie maja nic do powiedzenia, bo nie maja swoich mediów. Zostal tylko internet. Za opinie
niepoprawne politycznie nie idzie sie na razie do wiezienia, ale o karierze treba zapomniec. USA ma tez niepodwazalne zaslugi w
propagowaniu INTEGRACJI. Integracja jest wówczas, gdy Murzyn "dupczy" wiele bialych kobiet i ma z nimi dzieci. Murzyni w USA
maja takie powiedzenie "plug the hole" ("zakorkuj dziure").
Ukraina
100 procent demokracji. Wszystko w rekach Zydów i tak zwanej mafii "rosyjskiej", która nie ma nic wspólnego z Rosjanami. Ale
ladnie brzmi...
Niemcy
Demokracja w 100 proc. Niemcy nie maja nic do powiedzenia w swoim kraju. Rocznie idzie do wiezien okolo 10 tysiecy tych którzy
mysla, ze w Niemczech jest demokracja.
Anglia
Demokracja 100-procentowa. BNP - jedyna partia reprezentujaca Anglików pozostaje pod ciaglym opluwaniem jak Radio Maryja w
Polsce. Zwolennicy partii zwalniani sa z pracy po ujawnieniu swoich pogladów. W 2005 roku 350 tys. rodzimych Anglików opuscilo
kraj, zeby dac miejsce Murzynom i Azjatom. Bierzmy przyklad z Anglii?
Wlochy
Demokratyczny kraj, lecz - o dziwo - partia komunistyczna (ale bez Zydów) ma nawet interes Wlochów na sercu.
RPA
Demokracja cala geba.
Australia
Demokracja w 100 proc. Media i wieksze inwestycje (zapory + elektrownie) w rekach prywatnych, wiadomo kogo.
Japonia
Nie wiem czy tam jest demokracja. Firma Marco Polo sprzedawala ksiazke pod tytulem "Moralnosc zydowskiego biznesmena",
skladajaca sie tylko z okladek. Firma ta "musiala" zbankrutowac.
Argentyna
Demokracja 100-procentowa. Prezydent "swój", banki i media "swoje".
Wenezuela
Oj, tam niedobrze. Demokracja pod zagrozeniem.
Kuba
Tam nie ma demokracji, no moze troche.
Kanada
Demokracja na 150 proc. Polak Winnicki poszedl do wiezienia za posty na stronie "stormfront" w USA.
Hiszpania
Demokracja. Oddzial antyterrorystyczny aresztowal wydawce ksiazek niepoprawnych politycznie.
Izrael
Demokracja, bo to ONI decyduja gdzie jest demokracja. Dwie rodziny rzadza mediami w Izraelu.
Szwecja
Demokracja pomimo, ze "tylko" 70 proc. mediów jest ich wlasnoscia. "Na szczescie" wydawcy pozostalych 30 proc. boja sie bardzo
(samobójstwa, wypadku drogowego, ataku serca, czy napasci ze strony wscieklego muzulmanina). Tak byla zamordowana Anna Lindh,
która bronila Palestynczyków i zostala zamordowana przez jednego z nich. Dziwne, ale ci co sa przeciwko Izraelowi, zazwyczaj
mordowani sa przez muzulmanów.
Szwajcaria
Oj, tam niedobrze. Faszysci, rasisci i w ogóle fuj. Nawet wiekszosc "swoich" mediów nie pomaga w osiagnieciu pelnej demokracji i
INTEGRACJI. Szwajcarzy nie maja tez kultury, bo nie chca wysiedlic sie ze swojego kraju jak Holendrzy czy Anglicy.
Syria
Tam niedobrze, ale po zmianie rezimu zapanuje demokracja.
Indie
Tam chyba jest demokracja, bo wszyscy tak mówia.
Holandia
Calkowita DEMOKRACJA. 150 tys. bialych opuscilo kraj w 2005 roku, zeby ustapic miejsca Murzynom i Azjatom. Musimy sie uczyc
kultury od Holendrów.
Dania
Tam niezupelnie jest demokracja. Dunczycy maja niektóre media i dlatego udalo im sie zahamowac imigracje z Afryki i Azji. Dunskie
gazety pisaly prawde o morderstwach popelnianych przez imigrantów. Wiecie zapewne, ze jak Murzyn morduje bialego to media NIGDY
nie pokazuja twarzy mordercy. Jak natomiast jest odwrotnie to media ZAWSZE i to setki razy powtarzaja zdjecia z twarza bialego
mordercy.
Zimbabwe
Tam nie ma demokracji.
Arabia Saudyjska
Tam jest demokracja, bo media sa pod kontrola rodziny królewskiej, która jest "swoja", tzn. pochodzenia zydowskiego.
Palestyna
Cos takiego nie istnieje. Kwestia czasu i "wysiedli sie" tubylców. Podli terrorysci. Ciekawostka; za pozwolenie na wybudowanie domu w
Gazie czy na Zachodnim Brzegu trzeba zaplacic Izraelowi (posrednio) 20 tys. dolarów. Jak zbudowany bez pozwolenia to "nasze"
buldozery niszcza dom i trzeba jeszcze za te usluge zaplacic. Tak zburzono 180 tys. domów.
Haiti
Demokracja. 200 lat temu nie bylo demokracji bo bylo 52 tys. bialych, których Murzyni slusznie wyrzneli.
Brazylia
Tam jest demokracja. De Silva dobrze pilnuje interesów "swoich" plantatorów trzciny cukrowej, która wypiera niepoprawne politycznie
i "nieswoje" buraki cukrowe.
Meksyk
Demokracja pelna geba. "Swój" prezydent. Jak Meksykanie przywiezli miliardy dolarów do Meksyku to "swój" bank centralny zrobil
szybko kilkukrotna dewaluacje dolara wobec peso. Niech sobie holota nie mysli, ze cos ma?
Malezja
Jedyny kraj na swiecie, gdzie Soros dostal kopa w dupe. Oczywiscie, tam nie ma demokracji. Zgroza, nawet banki sa w rekach gojów.
Gruzja
Pelna demokracja. Przedpole dla sluzb specjalnych z USA i Izraela. Po uszczelnieniu przez Rosjan granicy z Gruzja uciszylo sie w
Czeczenii. I Bieriezowski juz nie moze ich finansowac jak przedtem.
Egipt
Trwa walka o demokracje.
Liberia
Demokracja w 100 procentach. Diamentami handluja "swoi". Przedtem firma De Bers, teraz inni. Dla zmylenia.
Nigeria
Demokracja w 100 procentach. Musi byc demokracja, bo tam jest duzo ropy.
Indonezja
Trwa walka o demokracje. Jest za to wolnosc religijna, bo trzem katoliczkom muzulmanie obcieli glowy. Oj, piszacy w ONET, WP czy
INTERII tez by sie cieszyli, jakby taka wolnosc religijna byla w Polsce. I "wyksztalcona" mlodziez polska tez by sie cieszyla.
Islandia
Chyba nie ma demokracji, bo tam brak Murzynów. A moze tylko z powodu zimna?
Irlandia
Demokracja w 100 procentach. Naplyw z Afryki proporcjonalnie najwiekszy na swiecie. Moze to byc nawet pierwszy ZINTEGROWANY
kraj. Te wszystkie IRA, Simfain itd. walczace o interes Irlandii to wielki pic. Teraz kiedy trzeba walczyc z INTEGRACJA to ich nie ma.
Bialorus
Oj, tam to zupelna tragedia. Bialorusini maja swoje media. TO JEST NIEDOPUSZCZALNE. TO JEST BOLSZEWIZM / FASZYZM
(niepotrzebne skreslic). W 2005 roku w telewizji puscili program o "blood liebel" (zydowskie morderstwo rytualne) sprzed stu lat.
Póltora godziny i tylko o tym. Widzicie zatem Panstwo, ze Bialorus to jest wróg Numer 1. DEMOKRACJA MUSI tam byc wprowadzona.
Rumunia
Demokracja w 100 procentach. Rumuni (na obczyznie) powiedzieli mi, ze Ceausescu musial zginac, bo nie chcial oddac (sprywatyzowac
) banku centralnego. Tak samo musial zginac Car i Kennedy. I dlatego tez zginie Ron Paul w USA (chce rozwiazania Federal Reserve
Bank). Za cos takiego zginal równiez Lincoln, ale prezydent Jackson mial szczescie, bo dwa pistolety nie wypalily.
Koncze, nie chce zanudzac. Zycze pokojowego przejscia z Polski do Judeopolonii.
Kruzoe2 |
|
25 listopad 2007
|
|
kruzoe2
|
|
|
|
Wyspa rozbitkow z gatunku goiowatych
listopad 20, 2007
kruzoe2
|
Hausner wciąż niebezpieczny
maj 20, 2004
|
APEL – ݎDANIE
czerwiec 30, 2008
Dariusz Kosiur
|
Kredyty gotówkowe - kosimy ceny!
Decyzja kredytowa następnego dnia
Nie wymagamy dodatkowych zabezpieczeń
czerwiec 27, 2007
bbnb
|
Burmistrz chce zarabiać mniej
luty 8, 2004
PAP
|
Wątpliwe zwycięstwo lobby Izraela w USA
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Na arbeit do Reichu
sierpień 28, 2003
Andrzej Kumor
|
To już historia 1
"że i przed szkodą
i po szkodzie....głupi"
grudzień 5, 2002
leon - 19 wrzesień 2001
|
Nowa Ksiazka "Masakra w Jedwabnem", Walka z Falszowaniem Historii Polski
styczeń 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Katastrofa promu kosmicznego
luty 2, 2003
PAP / AFP
|
Paliwo
kwiecień 29, 2002
Baca ze Szczyrku
|
List
lipiec 29, 2003
Jerzy Przystawa
|
"L" ("lewoskrętne") oraz "P" ("prawowite") odmiany chrześcijaństwa
wrzesień 21, 2006
dr Marek Głogoczowski
|
2006 - był rokiem politycznego szamba, burz i skandali...
styczeń 2, 2007
Zdzisław Raczkowski
|
Światowy Dzień Chorego 11.02.04
styczeń 24, 2004
Adam Sandauer
|
Czwartej władzy potrzebna piąta
marzec 10, 2003
TERESA KUCZYŃSKA
|
Izrael użył broni chemicznej w Strefie Gazy
lipiec 14, 2006
Paweł Michał Bartolik.
|
Londyn taił prawdę o Katyniu
kwiecień 11, 2003
|
Amerykańscy Żydzi chcą konsultacji na temat kształtu ustawy reprywatyzacyjnej
styczeń 6, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
|
Wiek katastrofalnego kapitalizmu
październik 23, 2007
Naomi Klein
|
więcej -> |
|