|
Zacznijmy zadawać podstawowe pytania
|
|
U źródeł mojej publicystyki jest chęć wskazania Rodakom zjawisk, na które całkowicie nie zwracają uwagi, a które są decydujące dla życia w Polsce.
Czasem robię to w formie pytań.
Tym razem zadam jedno fundamentalne pytanie o Naszą egzystencję i drugie mniej ważne, ale uczące myślenia.
Po wielokroć pisałem, że w demokracji nie ma miejsca na władzę! Jest tylko służba wobec społeczeństwa!
Skoro w Polsce mamy trzy, albo cztery rodzaje władzy - to nie ma tu ŻADNEJ DEMOKRACJI!
Wielokrotnie wspominałem, że monteskiuszowska idea trójpodziału władzy to pokłosie feudalnego oszustwa społeczeństwa.
Idea ta nie ma nic wspólnego zarówno z demokracją - jak też z powołującym się na nią kapitalizmem.
Kapitalizm jest bowiem formą sprawowania władzy za pośrednictwem pieniądza!
Kapitalizm funkcjonował w starożytności, w średniowiecznych miastach i w koloniach angielskich.
Popełnia się gigantyczny błąd utożsamiając kapitalizm z dziewiętnastowieczną rewolucją naukowo-techniczną.
Skoro dzisiaj twierdzi się, że "żyjemy w systemie kapitalistycznym" to zadam fundamentalne pytanie:
Kto sprawuje władzę finansową nad Społeczeństwem?
Dlaczego w Konstytucji NIE MA ŻADNEJ informacji o tym KTO SPRAWUJE WŁADZĘ FINANSOWĄ i jakie ma upranienia?
Komuniści gnębili Naród poprzez terror milicyjny i wszechwładzę SB!
Trzecia RP gnębi Naród poprzez terror Urzędów Skarbowych! i obecny Rząd PiS toleruje to BEZPRAWIE niepoparte żadnym Prawem!
Tyle w ramach wstępu do tak ważnego tematu.
Druga kwestia dotyczy terroru ekologicznego.
Podobno (tak słyszałem), chcą zakazać palić drewnem w piecach, bo to "nie ekologiczne".
Dlaczego nikt nie zażądał od decydentów podania niepodważalnych dowodów na rzekomą szkodliwość dymu z palącego się drewna?
Kiedy jestem na wsi i czuję dym z pieca opalanego drewnem - to wciągam w nozdrza niczym perfumy.
Oznacza to, że w dymie z palącego się drewna jest coś zdrowego!
A mój organizm doskonale to wychwytuje.
W mieście dym z palącego się drewna miesza się z innymi - szkodliwymi zapachami i dlatego nie odczuwam takiej przyjemności jego wdychania. Wręcz odwrotnie.
Jaki wniosek z powyższego?
Pozwoliliśmy sobie wmówić ordynarne kłamstwa, które służą zniewalaniu Narodu Polskiego.
Większość polityków, większość urzędników wmawia nam, że świat jest zupełnie inny - niż nam się zdaje.
I ten inny świat ma rzekomo prawo nas terroryzować i poniżać.
Dlatego zacznijmy zadawać podstawowe pytania o uprawnienia do rządzenia nad Nami.
|
|
7 grudzień 2018
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| Ten piękny zapach palonego drewna to najczęściej brzoza. Ma właściwości lecznicze. Inaczej, bardzo przyjemnie i ładnie pachnie drewno jabłoni. |
|
2018-12-07
Alina
|
 |
|
|
Aż takim specjalistą to nie jestem.
U siebie paliłem kiedyś grabem i dębem, bo są najwyżej energetyczne.
A co z topolami?
Będę musiał kilka wyciąć, a nie paliłem nimi wcześniej. |
|
2018-12-07
Artur Łoboda
|
 |
|
|
| Topoli nie paliłam. Ale nigdy nie lubiłam topoli ze względu na specyficzny zapach i to, że pączki wiosenne były takie bardzo klejące. Gdyby paliła sie niezbyt pachnąco można spróbować spalać z innym drewnem. Ładnie pachnie też jałowiec, jeśli ma sie go za dużo w ogrodzie, nawet zielone palą się, a suche to szybciutko. Tuje-truje podobnie. Brzozowe jako jedyne drewno pali się zaraz po ścięciu. Oczywiście sezonowane daje więcej ciepła i nie syczy, bo świeże syczy specyficznie w czasie palenia. |
|
2018-12-08
Alina
|
 |
|
|
| http://www.naszapolska.pl/nowosci,main,0,1,emigracja_kontra_imigracja_ewa_d,224.html |
|
2018-12-12
Alina
|
 |
|
|
Alino, ale to przekonywane - przekonanych.
Potrzebne nam są narzędzia nacisku na PiS.
Byle nie w stylu francuskim. |
|
2018-12-12
Artur Łoboda
|
|
|
|
Prokurator generalny prawnikiem złodzieja
luty 10, 2009
Gazeta Polska
|
Iran zaprzecza holocaustowi :)))
styczeń 29, 2007
Tom tłum. t.v.r.
|
Putin zazdrości i gratuluje gwałtów prezydentowi Moshe Katsav’owi
październik 19, 2006
Dorota
|
Pomylona Taktyka w "Wojnie z Terrorem"
listopad 14, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
USA w cieniu potęgi koszmarów?
styczeń 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
|
Polskie Lobby Przeciwko Integracji Polski z "Unią Europejską"
luty 19, 2003
|
Ręce opadają
lipiec 16, 2006
Artur Łoboda
|
Każdy z nas jest winny zbrodni w Iraku
czerwiec 28, 2006
Dahr Jamail
|
Czyje taśmy.
wrzesień 29, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Nowy prezydent Czeczenii, zdrajca walki o niepodległość
kwiecień 7, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pewna rozmowa,na pewnym forum.
luty 4, 2007
Darek "Funky"
|
W Polsce oficjalnie pracuje niewiele ponad połowa ludności
lipiec 15, 2003
PAP
|
Kalinowski: Unia da nam z... naszej kieszeni
listopad 27, 2002
IAR
|
Program dla Polski.
Jak przezwyciężyć kryzys i rozwijać polską gospodarkę
luty 20, 2003
prof. Włodzimierz Bojarski
|
Ziemia, planeta ORANUSIAN?
styczeń 6, 2007
Marek Głogoczowski
|
Miał być. SOBCZAK i SZPAK
grudzień 31, 2002
http://www.angora.pl/
|
Krwawa Pascha
październik 5, 2007
Izrael Szamir
|
Jak zostaje się sędzią w Polsce ?
grudzień 4, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Ksieza Polacy!
styczeń 11, 2007
nie kleryk ale z wiara
|
Gulf War 1991:
Prefiguration and prelude to the 2003 Iraq debacle
Part one
luty 19, 2005
Stefan J. Śniegoski
|
|
|