ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
więcej ->

 
 

Czy listy gratulacyjne wręczą Bracia Kaczyńscy osobiscie, czy za pośrednictwem Ministra Lipca?

Właśnie prasa doniosła, że piętnowany przez Prezydenta i Premiera Zarząd PZPN odniósł niebywały sukces w wyborach do władz UEFA. Aż 4 zostało wybranych na różne stanowiska!
http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=51109

PREZES PZPN NIE NARZEKA NA BRAK PRACY
2007-07-02 21:56 Aktualizacja: 2007-07-02 22:01
Michał Listkiewicz dostał posadę w UEFA
Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN) nie może narzekać na brak zajęć. Oprócz szefowania naszemu futbolowi Michał Listkiewicz będzie pracował także w europejskiej piłce nożnej. "Listek" we wtorek został wiceprzewodniczącym Komisji Sędziowskiej UEFA.
Oprócz Michała Listkiewicza pracę w europejskiej piłce nożnej dostali trzej inni działacze PZPN. Jerzy Engel będzie zasiadał w Komisji Rozwoju i Szkolenia, Zbigniew Boniek w Komisji Marketingu, a Zdzisław Kręcina w Komisji Federacji Narodowych.
Nominacje Polaków do władz UEFA pozwolą im na dalszą pracę w sporcie - bo wszystko wskazuje na to, że już niedługo stracą oni posady w polskiej piłce. Na jesieni mają się odbyć wybory nowych władz PZPN. A Michał Listkiewicz już zapowiedział, że w nich nie wystartuje.
..............

Czyżby odrodziła się tradycja z PRL, że najlepszą rekomendacją do zrobienia kariery zagranicą jest list gończy podpisany przez Biuro Polityczne w pełnym składzie albo wyrok kary śmieci orzeczony przez Sąd Najwyższy? Wiedziała o tym SB i dlatego wysyłając Zdzisława Najdera jako szpiega do Radia Wolna Europa wyposażyli go w prawomocny wyrok skazujący go na karę śmierci. A Amerykanie udawali że mu wierzą...

A gdyby tak Mirosław G. wystartował w konkursie na jakiś urząd w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Kardiochirurgów? I do zwyczajowych dokumentów dołączył pamiętne zdjęcia funkcjonariuszy CBA w kominiarkach na terenie szpitala? I jeszcze negatywną opinię funkcjonariusza Zbigniewa Religi, ksywa Profesor, ze zdjęciem „Religa i Jaruzelski razem na pochodzie pierwszomajowym”? No i zdjęcie Braci Kaczyńskich przy Okrągłym Stole...

Jestem pewien, że zostałby wybrany przez aklamację.
3 lipiec 2007

tłumacz 

  

Archiwum

Czy Nadal Pogoda Dla Żydów?
marzec 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zamach Kaczyńskiego na ... lustracje
styczeń 23, 2006
http://www.raportnowaka.pl/
Życzenia Świąteczne
marzec 28, 2005
redakcja zaprasza.net
Demokraci wygrali wybory w USA
listopad 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy Hezbollah ma szanse zwycięstwa?
sierpień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Azyl i ambasady w wydaniu demokraci.pl
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
Płoccy duchowni tuszowali skandale
marzec 3, 2007
PAP
Na siódmą rocznicę istnienia Portalu
marzec 20, 2009
Artur Łoboda
Trzy lata pó?niej
wrzesień 11, 2004
A może nie warto zaglądać na ten Portal?
marzec 1, 2007
Artur Łoboda
Konieczne dalsze prowokacje
luty 23, 2008
PAP
Roboty przymusowe
kwiecień 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Niezbyt dziewiczy Paul Potts
lipiec 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Putin zazdrości i gratuluje gwałtów prezydentowi Moshe Katsav’owi
październik 19, 2006
Dorota
¬ródło wszelkiego zła
grudzień 11, 2003
Artur Łoboda
Może to sygnał...
grudzień 28, 2005
Niepodległość Polski Katolickiej
Własność rzecz święta cz.1
maj 14, 2008
Dariusz Kosiur
Globalizacja - inna wojna
marzec 7, 2006
Dariusz Kosiur
Co piąte dziecko głoduje w Argentynie
listopad 17, 2002
PAP
Izrael Szamir "PaRDeS - studium Kabały" Rozdział 10
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media