|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
więcej -> |
|
Strategiczna Gra Chin i Rosji Przeciwko USA
|
|

Organizacja Kooperacji w Szanghaju, czyli Shanghai Cooperation Organization (SCO), staje się przeciw-wagą NATO, w miarę jak jej siły strategiczne rosną. Języki chiński i rosyjski, są językami oficjalnymi tej organizacji. Rosja i Chiny są zadowolone ze wzrostu sił ekonomicznych, politycznych i wojskowych SCO, ale narazie twierdzą, że jest to wsrost raczej przypadkowy i są dalecy od stwierdzenia publicznie, że pogłębiające się strategiczne partnerstwo Rosji i Chin, silnie rozwijające się od prawie dziesięciu lat, faktycznie jest wymierzone przeciwko USA i NATO. Wiele ma w tej sprawie do powiedzenia Joseph Stroupe, autor książki „Rosyjski Rubikon: Zbliżjący się Szach-Mat Zachodu.”
Komunikaty wydawane w 1997 roku, przez Chiny i Rosję, wskazują na ostrożne formułowanie i zręczne wykonywywanie planów geopolitycznych i strategicznych, w celu osiągnięcia konkretnego i jasno sprecyzowanego celu popierania „wielo-polarnego” świata i ustalenia nowego porządku międzynarodowego, nie dominowanego przez USA.
Już w 23 kwietnia, 1997 roku, komunikat chińsko-rosyjski stwierdził, że wspólnym wysiłkiem, państwa te chcą ustalić na świecie „sprawiedliwy polityczny i ekonomiczny porządek,” ponieważ wymaga tego obecny stan rzeczy i jest to nie uniknione z powodu „historycznej konieczności” ponieważ wszystkie państwa, wielkie i małe, silne i słabe, bogate i biedne, powinny być równo-prawnymi członkami ONZ’tu. Według Chin i Rosji,
żadne państwo nie powinno starać się być hegemonem całego świata i narzucać innym swojej woli, na podstawie swego monopol siły w stosunkach międzynarodowych (tak jak to najwyra?niej czyni neokonserwatywny rząd Bush’a).
Duża ilość rozwijających się państw i „Ruch Państw Nie-Sprzymierzonych,” są ważnym elementem w budowie „wielo-polarnego” świata i w tworzeniu nowego porządku międzynarodowego na świecie. Rozwijające się kraje, takie jak Rosja i Chiny, coraz bardziej dążą do wzmacniania swej pozycji, za pomocą współpracy w zdobywaniu ważniejszej roli w polityce światowej, w miarę wzrostu ich udziału w gospodarce światowej. Ich rozwój ekonomiczny przyczynia się do ustalenia nowego porządku na świecie.
Dwa lata pó?niej, Chiny i Rosja znowu wydały wspólny komunikat, 10go grudnia, 1999, w którym znowu nawoływały do tworzenia „wielo-biegunowego” świata na zasadzie przestrzegania konstytucji Narodów Zjednoczonych i uznawanych przez ONZ praw międzynarodowych. W 21szym wieku wzmocniony ONZ powinien dominować w sprawach międzynarodowych, tak żeby Narody Zjednoczone były w stanie pokojowo rozstrzygać wszelkie międzynarodowe kłótnie środkami politycznymi, w celu stworzenia sprawiedliwego świata i dla wszyskich korzystnego globalnego porządku politycznego i ekonomicznego.
Chiny i Rosja stwierdzają, że USA nadal dąży do narzucania światu swojego sposobu życia i kultury, swoich wartości i ideologii. To powoduje osłabianie roli ONZ i Rady Bezpieczeństwa ONZ, oraz pozwala USA, na posługiwanie się siłą i gwałcenie suwerenności niepodleglych krajów, na zasadzie „obrony praw człowieka,” „humanitarnej interwencji” i „praworządności,” którą to praworządność Bush sam narusza w USA jako „naczelny wódz,” w wymyślonej przez neokonserwatystów, „wojnie przeciwko terrorowi.”
Chiny i Rosja poparły deklarację pięciu krajów SCO z 25go sierpnia 1999 roku, w tym Chin, Rosji, Kazakstanu, Kyrgyzystanu i Tadżikistanu, która to deklaracja opiera się na uznaniu „wielo-biegunowego” porządku na świecie, opartego na „zasadach demokracji” i „sprawiedliwości w sprawach międzynarodowych.” Następnie 1go lipca 2005, Chiny i Rosja wydały wspólny komunikat o popieraniu przez nie nowego międzynarodowego „wielo-biegunowego” porządku, wymienionego w komunikacie z 23go kwietnia, 1997.
Komunikat ten nawołuje do odrzucenia tak konfrontacji jak też monopolizowania sobie prawa do dominowania świata (przez USD) i dzielenia świata na obóz rządzący i obóz podległy.
Na tle historycznego rosyjskiego „zamordyzmu,” obecne wspólne wypowiedzi Chin i Rosji, robią wrażenie taktyki, głównie mającej na celu zwalczanie dominacji świata przez USA, chociaż wyra?nie tego nie mówią. Obecnie narzędziem Chin i Rosji jest tworzenie powiązań ekonomicznych, w sprawie kupna-sprzedaży strategicznych surowców i zasobów, wraz z powiązaniami politycznymi i wojskowymi. Powiązania te mają być oparte o Chiny i Rosję, przeciwko USA i przeciwko interesom tego państwa.
Tak więc przeciw dominacji USA, Chiny i Rosja popierają „wielo-biegunowe” układy, ale unikają konfrontacji, a raczej budują osobne globalne układy, które nie podlegają dominacji amerykańskiej, kontrolowanej przez finansierę, głównie żydowską. Jest rzeczą oczywistą, że USA nie jest wszechmocne politycznie, ekonomicznie i wojskowo, tak że dominacja USA, polega na poparciu sprzymierzeńców USA, jako dominanta. Dominacja ta jest możliwa i daje możność zastraszania opozycji, w ramach układu sił gospodarki globalnej.
Chiny i Rosja bronią się, za pomocą podminowywania poparcia sprzymierzeńców jak i podminowywania wywoływania starchu antagonistów USA. Czynią to oni również za pomocą budowy ich własnych porozumień handlowych i politycznych, które powoli mogą doprowadzić do odosobnienia i osłabienia USA na scenie światowej, na rzecz osi Rosja-Chiny, unikając jednak otwartej konfrontacji.
USA ułatwia politykę Rosji i Chin, osłabiając więzy ze swoimi sprzymierzeńcami, przez pro-izraelską politykę neokonserwatywnego rządu Bush’a, taką jak atak na Irak i zniszczenie Libanu, a ostatnio gro?by pod adresem Iranu. Dla Rosji i Chin odosbnienie USA i pogłębianie tego odosobnienia, jest kluczem do zniszczenia dominacji globalnej Waszyngtonu.
W tym celu też Rosja i Chiny budują kompleks porozumień długo-terminowych w sprawie dostaw paliwa. Porozumienia te poszerzają oni na sprawy polityczne i ideologiczne, oraz niezależne od USA, sprawy bezpieczeństwa międzynarodowego. Takie porozumienia, niby nie są tworzone przeciwko USA, ale podminowują one pozycję globalną USA w sposób pośredni i bardzo skuteczny. Dzieje się to za pomocą tworzenia przez oś Rosja-Chiny, nie tylko nowego ekonomicznego porządku światowego, ale również nowego politycznego porządku międzynarodowego, w imię „wielo-polarnego” porządku na świecie.
Kraje popierające niezależny od USA („non-alinged”) układ wraz z Rosją i Chinami, kontrolują dużo startegicznych zasobów na świecie. Integracja tych krajów w system układów handlowych i politycznych, powoduje drenowania kapitałów z USA i faktyczne osłabianie pozycji amerykańskiej, zwłaszcza w energetyce, za pomocą regionalnych związków, które były omawiane na spotkaniu SCO, 15go września, 2006.
Nic dziwnego, że kiedy USA prosiło o dostęp do Organizacji Kooperacji w Szanghaju (SCO), spotkało się z negatywną odpowiedzią. Organizacja ta nie chce pozwolić na jakąkolwiek rolę w jej ramach ani dla USA, ani dla innych państw zachodnich sprzymierzonych ze Stanami Zjednoczonymi.
Regionalne związki producentów i importerów paliwa, skupiające członków SCO, naturalnie wykluczają państwa zachodnie sprzymierzone z USA. Taka gra musi spotkać się z silną reakcją USA, zwłaszcza, że neokonserwatyści, budowniczy wielkiego Izraela, są gotowi wyzyskiwać taką reakcję, do swoich celów budowania hegemonii Izraela „od Nilu do Eufratu” i budowania „nowego” Bliskiego Wschodu.
Neokonserwatyści i ich pro-izraelska polityka, psują stosunki uzależnionego od zasobów energetycznych i surowców uprzemysłowionego Zachodu, ze stosunkowo bogatymi w takie zasoby, państwami rozwijającymi się. Wielka gra, głównie o dostawy paliwa, jest w toku i od wyniku tej gry zależy porządek, który obecnie ustala się na świecie.
www.pogonowski.com |
|
29 wrzesień 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Mercedesy także mają punkty G
luty 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wezwanie adresowane do polskich dziennikarzy...
czerwiec 1, 2006
Artur Łoboda
|
Muzułmański festyn w Jerozolimie
sierpień 24, 2002
IAR
|
USA będą musiały (chciały) użyć w Iraku broni jądrowej
styczeń 31, 2003
PAP
|
Czy IV Rzeczpospolita spełni oczekiwania Polaków?
kwiecień 13, 2005
|
O obronę kawałka Rzeczplitej jakim jest ZAPRASZ.NET
grudzień 2, 2006
luzak
|
Do baranow ktorzy nie wierza w PiS
kwiecień 13, 2006
Marcin
|
Echo, czyli rozmowa Bogiem?
styczeń 21, 2008
Marek Olżyński
|
Kandydat z malwersacjami w tle
sierpień 7, 2002
PAP
|
Plan Hausnera BEZ TAJEMNIC
marzec 9, 2004
Adrian Franczyk
|
Polska znowu na pierwszy ogień?
sierpień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Różne światy - czyli - co Wy tu robicie?!
październik 25, 2007
Artur Łoboda
|
Amerykańska tarcza antyrakietowa – zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski
listopad 21, 2006
G.Cimek, www.pnlp.org.pl
|
Wiara
maj 7, 2004
|
30 srebrników
styczeń 24, 2003
DOROTA STEC-FUS http://www.dziennik.krakow.pl
|
Nadzieja Kwaśniewskiego
grudzień 12, 2002
Artur Łoboda
|
Wirtualny dolar i jego skutki
październik 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sępy na grobie Miłosza
sierpień 30, 2004
|
Islam w Rozterce
listopad 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Stalinowskie korzenie SLD i Unii Wolności
marzec 9, 2005
Jerzy Robert NOWAK
|
więcej -> |
|