ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Pouczanie biskupa 
12 październik 2014      Artur Łoboda
Pfizer zastrasza narody, żądając złożenia zabezpieczenia przed przyszłymi procesami sądowymi 
12 marzec 2021     
Cannes 2018 
21 maj 2018     
Miliony osób w pełni zaszczepionych na COVID cierpią teraz na rozdzierające choroby 
26 marzec 2022      Ethan Huff
Krzyżu Chrystusa  
14 kwiecień 2017     
Czekam  
15 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Michalkiewicz ogłasza alarm!  
14 grudzień 2017     
Modlitwa kowidian 
4 lipiec 2021      Graeme MacQueen
Judzenie - jako nowy "kierunek w sztuce" (2) 
4 lipiec 2014      Artur Łoboda
Kiedy wojska amerykańskie wyjadą z Polski? 
10 październik 2019     
Brońmy godności Polski! 
31 styczeń 2018      GadowskiTV
Każdy ma krytyków na własnym poziomie 
25 październik 2016     
Totalna kontrola coraz bliżej 
26 czerwiec 2020     
Jak doszło do obecnej wojny przeciwko ludzkości? (2) 
3 listopad 2020      Artur Łoboda
Wirus Zachodniego Nilu 
11 sierpień 2010      Goska
70. rocznica zamachu na kata Warszawy 
1 luty 2014      www.polskawalczaca.com
Zapytanie premiera RP o skuteczność maseczek 
17 grudzień 2020      Artur Łoboda
Smarzowski "Kler" 
2 październik 2018      Artur Łoboda
Honorowa, niepisana umowa Polaków w sprawie patriotycznej publicystyki 
21 październik 2014      Artur Łoboda
Odpowiedź żydowskim kłamcom 
21 luty 2018     

 
 

Watykan odsłania swoją prawdziwą twarz

Watykan gości Fauciego, Chelsea Clinton, dyrektora generalnego Pfizer, oligarchów Big Tech na konferencji poświęconej zdrowiu.


Twórcy szczepionek, mormońscy starsi, proaborcyjna Chelsea Clinton, rzeczniczka kontroli populacji Jane Goodall, aktywistka NewAge, wybitna brytyjska uczona muzułmańska i proaborcyjna amerykańska aktorka znana z pozowania nago - wszyscy przemawiają na zbliżającej się konferencji watykańskiej na temat „zdrowia”. Wśród 114 mówców jest tylko dwóch duchownych katolickich.

HTTPS://VATICANCONFERENCE2021.ORG/

WATYKAN, 15 kwietnia 2021 r. (LifeSiteNews) -
Watykan ogłosił swoją piątą międzynarodową konferencję zdrowotną na temat „Odkrywania umysłu, ciała i duszy” i będzie gościć wielu globalistów i prelegentów promujących aborcję, takich jak Chelsea Clinton, prezesi firmy produkujące szczepionki skażone aborcją Pfizer i Moderna, dyrektor National Institutes of Health w USA oraz dr Anthony Fauci.

Konferencja zatytułowana „Exploring the Mind, Body & Soul.
Jak innowacje i nowatorskie systemy dostarczania poprawiają zdrowie ludzi ”, odbędzie się w dniach 6–8 maja.

Na wydarzeniu, którego gospodarzem jest Papieska Rada ds. Kultury, Fundacja Cura, Fundacja Nauka i Wiara (STOQ) oraz Stem For Life (SFLF), pojawi się niesamowita liczba 114 mówców.

Wśród prelegentów są znane i różnorodne nazwiska, takie jak prezesi firm Pfizer i Moderna, z których pierwsza produkuje pigułki aborcyjne; Dyrektor Narodowego Instytutu im Health (NIH) Francis Collins, który opowiada się za wykorzystaniem tkanki płodowej w projektach badawczych; szef Google Health, David Feinberg; oraz dr Anthony Fauci z amerykańskiego Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych, którego rady dla urzędników państwowych odegrały główną rolę w zamykaniu amerykańskich kościołów w zeszłym roku.

Dyrektor NIH Francis Collins ma długą historię polityki przeciwdziałającej życiu i wcześniej doceniał „naukowe korzyści”, które wynikają z badań tkanki płodu, twierdząc, że takie prace mogą być prowadzone „w ramach etycznych”.

Na konferencji watykańskiej dołączył do niego dyrektor generalny Salesforce, Marc Benioff, który mocno sprzymierzył się z globalistyczną, liberalną elitą, zakazując e-maili od Republikanów i kampanii Trumpa po protestach Kapitolu 6 stycznia, a także zakazując wszystkim klientom nawet przed kwestionowaniem wyborów w USA w 2020 roku.
Benioff ma historię promowania kwestii LGBT i jest opisywany przez Time jako „jeden z najbardziej otwartych menedżerów” w sprawach LGBT.

Na konferencji przemówi także przedstawicielka ONZ i działaczka na rzecz ochrony przyrody Jane Goodall, która wspiera kontrolę populacji; działacz New Age Deepak Chopra; gitarzysta rockowy Joe Perry; Starszy Mormon William K. Jackson; dyrektor wykonawczy Brytyjskiej Rady Uczonych i Imamów, Shaykh Dr. Asim Yusuf; modelka proaborcyjna Cindy Crawford; i zhańbiony były prefekt Sekretariatu ds. Komunikacji, prałat Dario Viganò.
Liczni inni lekarze, przedstawiciele amerykańskich agencji federalnych, wykładowcy uniwersyteccy, wysokiej rangi urzędnicy firm i muzycy również tworzą liczbę mówców.

Wśród 114 mówców jest tylko dwóch duchownych katolickich.

Wydarzenie, które odbywa się w Watykanie, jest promowane za pomocą komunikatów w mediach społecznościowych #UniteToPrevent i #UniteToCure”.

Obraz promujący konferencję (u góry tego artykułu) wydaje się być oparty na słynnym przedstawieniu Stworzenia Adama autorstwa Michała Anioła.
Na nowym zdjęciu dwie ręce sięgają do siebie, obie ręce są zakryte jednorazowymi rękawiczkami.

Rzeczywiście, logo konferencji to krąg ludzi łączących ręce, pokolorowany w tonach tęczowej flagi LGBT i umieszczony obok skrzyżowanych kluczy i papieskiej tiary Papieża.

Wydarzenie jest prowadzone przez kardynała Gianfranco Ravasi, przewodniczącego Papieskiej Rady ds.Kultury, wraz z Sekretarzem Generalnym STOQ Monsignor Tomaszem Trafnym i Robinem L. Smith, który jest założycielem, prezesem i prezesem Cura Foundation i Stem for Life oraz wiceprezesem i dyrektorem STOQ.

Jednak trio nie będzie moderować wydarzenia, ponieważ ta rola przypadnie dziesięciu „światowej sławy dziennikarzom”, takim jak wiceprezes wykonawczy Forbes Moira Forbes, Katie Couric i dziennikarze z największych lewicowych korporacji medialnych, takich jak CBS, CNN, MSNBC i Wall Street Journal.

Czy konferencja watykańska zignoruje Boga?

Być może jako znak niedawnej deklaracji Watykanu o trudnościach finansowych konferencja jest wspierana przez wiele dużych organizacji, takich jak Sanford Health, Akkad Holdings, John Templeton Foundation, firma szczepionkowa Moderna i Kościół Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich.

Pierwszym deklarowanym celem konferencji jest wspieranie „otwartego dialogu” i pielęgnowanie „interdyscyplinarnego podejścia do rozwiązywania głównych problemów zdrowotnych na całym świecie”.

Kolejnym celem jest „Zbadanie interakcji umysłu, ciała i duszy i omówienie tego, co to znaczy być człowiekiem i jak zmieniające technologie medyczne stawiają nowe wyzwania w zakresie doskonalenia człowieka i interpretacji umysłu, ciała i duszy”.

Zważywszy na znikomą obecność duchowieństwa katolickiego na konferencji i umiar ze strony świeckich dziennikarzy, okaże się, czy cel ten będzie odnosił się do katolickiej nauki o relacji między człowiekiem a Bogiem i czy pominie katolicką myśl teologiczną i filozoficzną dotyczącą relacji między człowiekiem a Bogiem. duszę.

Niedawna encyklika Papieża Franciszka dotycząca środowiska naturalnego Laudato Si to temat przewodni trzydniowej konferencji.

Cytując z dokumentu, konferencja ma na celu „ułatwić rozmowę…” o tym, jak kształtujemy przyszłość naszej planety (…), która obejmuje wszystkich, ponieważ wyzwanie środowiskowe, przed którym stoimy, oraz jego ludzkie korzenie, troska i wpływ my wszyscy'."

W dziesięciu celach wymienionych na nadchodzącą konferencję w 2021 r. Papieska Rada ds. Kultury nie wspomniała o Bogu ani o Kościele katolickim.

W ramach konferencji odbędzie się również mniejsze spotkanie przy okrągłym stole, zatytułowane „Bridging Science and Faith”, poświęcone „relacji religii i duchowości do zdrowia i dobrego samopoczucia, w tym relacji między umysłem, ciałem i duszą”.

Fauci wygłosi przemówienie otwierające konferencję

Dzień otwarcia konferencji będzie poprzedzony wystąpieniem dr. Anthony Fauci, dyrektor National Institute of Allergy and Infectious Diseases i główny doradca ds.zdrowia prezydenta Joe Bidena, który niedawno zapewnił Światową Organizację Zdrowia reżimu Bidena o zaangażowaniu w finansowanie aborcji, a w zeszłym roku zasugerował, że seks z nieznajomymi jest bezpieczniejszy niż przyjmowanie Komunii Świętej w czasach COVID.

Fauci spędził ponad rok wzbudzając w amerykańskiej opinii publicznej strach przed koronawirusem Wuhan, mimo że ma on tylko śmiertelność infekcji wynoszącą 0,15% i może być skutecznie leczony za pomocą iwermektyny, hydroksychlorochiny, witaminy D i cynku.

Tematy konferencji obejmują „Are We What We Eat?” oraz „Wzmocnienie człowieka”, „Zdrowe życie do 120 roku życia i więcej” oraz „Zrównoważona opieka zdrowotna: ochrona naszego środowiska”.

Tylko sześć tematów jest zdalnie powiązanych z religią i dotyczy takich tematów, jak „Religijne praktyki żywieniowe i zdrowie” oraz „Jak zdefiniujesz duszę?”

Podczas konferencji poruszone zostaną również kwestie związane z obecną dominacją spraw globalnych przez rządowe reakcje na COVID-19.

Wspomagani obecnością prezesów firm Pfizer i Moderna, których szczepionki skażone aborcją są coraz częściej obserwowane przez tysiące zgonów i poważnych obrażeń, konferencja będzie dyskutować o „zrewolucjonizowaniu” terapii komórkowej, a także o „kompleksowym COVID-19 rozwiązania ”i„ Nowa generacja szczepionek ”.

Papież Franciszek zamknie wydarzenie, dając uczestnikom prywatną, wirtualną „publiczność”.

Podczas gdy pierwsza taka konferencja odbyła się w 2011 roku, podczas poprzednich wydarzeń osoby takie jak gwiazda popu zwolenników LGBT, Katy Perry, przemawiały do uczestników na temat transcendentalnej medytacji.

Tegoroczna iteracja wydarzenia ma zdecydowanie największą liczbę prelegentów, a dzięki reklamowanej ofercie prelegentów i tematów wydaje się, że będzie kontynuacją niereligijnych i antykatolickich wątków poprzednich konferencji.

 
"Kolejny cios w prorocze świadectwo Kościoła przeciwko ohydnej zbrodni mordowania dzieci urodzonych w wieku wcześnie.

Już teraz wierni katolicy zebrali się w mediach społecznościowych, aby wyrazić konsternację podczas konferencji.
Komentując zmanipulowany obraz Stworzenia Adama, brytyjski komentator Deacon Nick Donnelly napisał: „Pastisz Watykanu o Stworzeniu Adama Michała Anioła ujawnia ich promocję„ pseudomesjanizmu, dzięki któremu człowiek gloryfikuje siebie zamiast Boga ”(KKK 675). ”

W komentarzu przekazanym LifeSiteNews, Deacon Donnelly powiedział, że potępienie aborcji przez papieża Franciszka jest podważane przez wybór mówców, którzy mają się pojawić na tym wydarzeniu.

Istnieje dziwna rozbieżność między słowami papieża Franciszka o aborcji a jego działaniami.
Chociaż papież Franciszek wydał bardzo zdecydowane oświadczenia potępiające aborcję, zostały one poważnie osłabione przez jego działania.

W 2016 roku publicznie pochwalił Emmę Bonino, która chwali się ułatwieniem 10 000 nielegalnych aborcji i która stała na czele legalizacji aborcji we Włoszech.

W 2018 roku, sześć miesięcy po tym, jak poprowadziła kampanię mającą na celu zebranie 300 milionów dolarów na sfinansowanie aborcji na całym świecie, oddał wielki papieski zaszczyt holenderskiej bojowniczej działaczce na rzecz aborcji, Lilianne Ploumen.

W 2020 roku światowe media trąbiły o akceptacji przez papieża linii komórkowych w szczepionkach COVID pochodzących od abortowanych dzieci.

Teraz wita w Watykanie Chelsea Clinton, wiceprezes Fundacji Clintona, która ma głębokie powiązania z aborcjonistami na skalę przemysłową, Planned Parenthood, oraz prezesami Moderna i Pfizer, eksperymentującymi z aborcyjnymi dziećmi.

Włączenie wybitnych zwolenników aborcji, takich jak Chelsea Clinton, jako mówców na konferencji watykańskiej, jest kolejnym ciosem w prorocze świadectwo Kościoła przeciwko ohydnej zbrodni mordowania wcześniaków.

W przypadku aborcji czyny naprawdę mówią głośniej niż słowa.

Podobne obawy wyraziła organizacja Restoring the Faith Media, która zauważyła, że „wydaje się, że religia COVID przyćmiła wiarę katolicką w Rzymie. Wraz z własną liturgią (socjalistyczny dystans), sakramentaliami (maskami, środkiem do dezynfekcji rąk), a nawet własnymi sakramentami (jeśli nie wstrzykniesz tej skażonej surowicy, nie masz w sobie życia), jawna kpina z wiernych jest w pełni widoczna. ”

Przedstawiciel Przywrócenia Wiary skomentował LifeSite: „
Zamiast korygować kurs, urzędnicy w Wiecznym Mieście wydają się przyspieszać w kierunku Wielkiego Odstępstwa, które Matka Boża ostrzegła, że pewnego dnia nas nadejdzie”.https://www.lifesitenews.com/news/vatican-to-host-conference-featuring-covid-jab-developers-big-tech-leaders-fauci-and-chelsea-clinton

18 kwiecień 2021

janosik 

  

Komentarze

  

Archiwum

Nie ma Nadziei czy Nadzieji?
październik 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdyni
Zły Omen?
marzec 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Rocznica
listopad 26, 2004
Krzysztof Cierpisz
Kazimierz Wielki był naprawdę wielkim, a największym kobieciarzem
październik 6, 2003
Elew
Wizyta i tak z opó?nioną tarczą
marzec 12, 2008
Gregory Akko
Czterech policjantów z Radomska .........
lipiec 17, 2002
PAP
Tadeusz Kowalik - Ewolucja systemu ekonomicznego USA
listopad 22, 2002
Tadeusz Kowalik
Ręce opadają
sierpień 14, 2003
Andrzej Kumor
Otwieranie puszki Pandory
wrzesień 9, 2003
100 tys. antyglobalistów w Genui
lipiec 21, 2002
IAR
Kila uwag na temat Karola Wojtyły
listopad 15, 2008
Artur Łoboda
Oferta dostaw do Afganistanu przez Rosję nie wygodna dla USA?
marzec 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
EBOR gotów wziąć udział w prywatyzacji G-8
wrzesień 17, 2002
PAP
Izrael szykuje się na Irak ?
sierpień 10, 2002
PAP
Rurociag i "Drang Nach Osten"
grudzień 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Akcja X
sierpień 6, 2003
przesłała Elżbieta
Na arbeit do Reichu
sierpień 28, 2003
Andrzej Kumor
Broń nuklearna do zmian rezymów
kwiecień 25, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Ciemność z Zachodu
czerwiec 6, 2008
Izrael Szamir
Podejrzewamy osoby zarządzające ZOZ MSWiAw Krakowie o świadome działanie o charakterze przestępczym
sierpień 3, 2004
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media