ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
więcej ->

 
 

Analiza Rządu Bush’a Przez C.I.A.





„Zwiazek Weteranów Zawodowych Agentów Wywiadu W Obronie Zdrowego Rozsądku” („Veteran Intelligence Professionals for Sanity”) zaczął od chwili zburzenia wieżowców w Nowym Jorku w 2001 roku, stosować metody analityczne wywiadu, do oceny rądu Bush’a, który wówczas ogłosił, „że wszystko się zmieniło” i mianował się wodzem naczelnym w globalnej „wojnie przeciwko terrorowi.”

Czy analiza ta była konieczna? „Tak, ponieważ prawie każdy dziennikarz amerykański straci pracę, jeżeli ujawni skandale takie, jak wojny pod fałszywym pretekstem,” pisze analityk, weteran wywiadu CIA, Ray McGovern, w Antiwar.com, 22go sierpnia, 2007.

Faktycznie radykalizacja USA, która zaowocowała w 2001 roku, rozpoczęła się znacznie wcześniej, kiedy trockiści nowojorscy, nawróceni na radykalny sjonizm, uformowli ideologię neokonserwatyzmu, którą mogli wprowadzić w życie, dzięki ich eksploatacji politycznej jednej trzeciej mieszkańców USA, którzy z koleji wierzą, że USA jest zobowiązane popierać Izrael. Wielu z nich wierzy, że zwycięstwo Żydów nad Arabami jest konieczne dla powrotu Chrystusa na ziemię.

Tak więc z poparciem fundamentalistów protestanckich, o wielo-wiekowych tradycjach jeszcze z Anglji, neokonserwatystom-sjonistom, udało się zniszczyć w USA tradycyjną orientację zachowawczą, oraz przejąć kontrolę nad partią Republikańską, dla swoich celów zdominowania świata, za pomocą amerykańskiej maszyny wojennej, oraz stworzenia hegemonii Izraela od Nilu do Eufratu.

Obecnie istnieje podstawowa różnica w udziale służb specjalnych we władzy w USA i w Rosji, gdzie prezydentem jest Władimir Putin, weteran KGB, przepojony tradycyjnym imperializmem rosyjskim, świadek okradzenia majątku Związku Sowieckiego przez oligarchów, głównie Żydów, a obecnie architekt odbudowy potęgi geopolitycznej Rosji, który jako specjalista od strategicznego stosowania paliwa, doprowadził on do tego, że rosyjski dochód dzienny, głównie ze sprzedarzy paliwa, wynosi blisko 700 milionów dolarów i rosyjska stopa życiowa rośnie jak nigdy w historji.

Możliwości odbudowy potęgi Rosji stworzyli neokonserwatyści w USA, skytycie działając, nie na korzyść wszystkich obywateli amerykańskich, ale na korzyść dominacji świata przez ekstremistów sjonistycznych, pod pozorem „globalej wojny z terrorem” i „permanentnej wojny o ich wersję demokracji” na wzór „permanentnej wjony o komunizm” w wersji Trockiego. Naturalnie neokonserwatyści-sjoniści chcieliby zagarnąć zasoby pawliwa rosyjskiego, drogą tak zwanej prywatyzacji, przeciwko czemu Putin wygrał za pomocą przejęcia przez państwo firm produkujących i sprzedających paliwo.

Za sowieckich czasów polskie służby specjalne, były stworzone na usługi Moskwy, tak że elita post-koministyczna w Polsce, z A. Kwaśniewskim na czele, nie ma nic wspólnego z polskim patriotyzmem, lub obroną polskich interesów narodowych. Natomiast jest rzeczą oczwistą, że kiedy Żyd, były mistrz w szachach, Gasparow prowadzi w Moskwie domonstrację, na rzecz neokonserwatywnej wersji demokracji, większość Rosjan patrzy na niego z odrazą i znajduje on poparcie bardzo niewielu ludzi.

McGovern opisuje jak CIA zwerbowało ministra spraw zagranicznych Iraku, Nadżi Sabri i było w stanie udowodnić, że Saddam Hussein wogóle nie miał żadnych broni masowego zniszczenia, włącznie z bronią nuklearną, którą neokonserwawyści straszyli Amerykanów. Informacje te jednak nie miały znaczenia w chwili, kiedy za cel wojny rząd Bush’a ogłosił konieczność „zmiany reżymu” w Bagdadzie, według żądań Żydów, którzy chcieli usunąć Husseina od władzy, ponieważ dawał on tysiące dolarów rodzinom terrorystów samobójców.

Naturalnie rabunek paliwa Iraku był popierany przez kompleks wojskowo-zbrojeniowo-sjonistyczny z wice-prezydentem USA, Dick’iem Chenney’em, na czele. Amerykańskie „war profiteering media” („media żerujące na wojnie”) desinformowały publiczności i powtarzały, że koszty wojny będą pokryte z rabunku nafty Iraku. Obietnica ta zupełnie nie sprawdziła się i koszt te już przekroczyly 500 miliardów dolarów i szacofane są na 2000 miliardów dolarów na długą metę, zwłaszcza z powodu kosztownych okaleczeń żołnierzy USA.

Były agent CIA, Robert Baer, udowadnia, że rząd Bysh’a-Chenney’a jest gotów zaatakować Iran i zaczyna od przygotowania klasyfikacji elitarnych wojsk suwerennego Iranu, „korpusu gwardji rewolucyjnej,” jako „organizacji terrorystycznej” w celu obalenia reżymu w Teharanie, za pomocą interwencji zbrojnej. Baer ma dowody, w że w Białym Domu zdobyli przewagę zwolennicy ataku na Iran i rozszerzenia katastrofy Iraku na cały Bliski Wschód.

Kluczowym dowodem jest rezygnacja szefa biura Bush’a, Karl’a Rove, który służył jako przeciw-waga Chenney’a, zdominowanego przez radykalnych sjonistów. Opinię tą potwiedza dobrze poinformowana, pułkownik lotnictwa w stanie spoczynku, Karen Kwiatkowski. Rove nie chce brać udziału w odpowiedzialności za atak na Iran, któremu jest przeciwny i dlatego podał się on do dymisji. Tak też uczynił Tony Snow, dotychczasowy rzecznik prasowy Bush’a w mediach.

Według McGovern’a, atak na około 20 baz gwardii republikańskiej w Iranie, odbędzie się za pomocą „cruise missiles.” Do tego ataku przygotowanie propagandowe zaczyna „Washington Post,” oskarżając, bez żadnych dowodów, że „korpus gwardji republikańskiej” dostarcza broni do ruchu oporu w Iraku i powoduje śmierć wielu żołnierzy USA. Pismo to popiera zaklasyfikowanie korpusu gwardji republikańskiej jako „globalnego terrorystę” w artykule, którego autorem mógłby być sam Dick Chenney.

McGovern informuje, że Woolsey z „Jewish Institute for National Security Affairs” propaguje atak na Iran, tak jak dawniej propagował atak na Irak, mimo tego, że on sam przyznawał wówczas, że Hussein nie miał nic wspólnego z Al-Qaidą.

McGovern przytacza raport z lutego, 2007, „National Intelligence Estimate” (NIE) z pognozą, która przeczy wypowiedziom Chenney’a i Woolsey’a i twierdzi od 2005 roku, że Iran jest w stanie wprodukować swoją pierwszą bombę nuklearną nie prędzej, niż w następnej dekadzie, co ogłosił dyrektor wywiadu USA, Michael McConnel, w senacie, w lutym 2007, w czasie jego konfimacji na obecne stanowisko. Raport ten jest ukrywany przed Bush’em, ponieważ nie zgadza się z propagandą wojenną Chenney’a, Woolsey’a i senatora Joseph’a Lieberman’a i innych neokonserwatystów.

McGovern cytuje psychiatrę Justin’a Frank’a, autora książki „Bush on the Couch” („Bush na kozetce psychanalityka”), który 27go lipca 2007, napisał: „Mamy prezydenta który nie jest w stanie rządzić, ponieważ nie może on dać sobie rady ze zdarzeniami poza jego kontrolą, jak n.p. na Bliskim Wschodzie. W tym stanie rzeczy, Bush nie potrafi ani zatrzymać rzezi w Iraku, ani zapobiec jeszcze bardziej niebezpiecznym poczynaniom wojennym w Iranie, które to poczynania, dają Bush’owi satysfakcję jako dowódcy naczelnemu w pierwszej wojnie 21go wieku.”

Nic dziwnego, że w USA ukazują się takie tytuły ksiażek i filmów, jak na przykład „Uzbrojony Dom Wariatów” („Armed Madhouse) i „Dlaczego Walczymy” („Why We Fight”) – książek i filmów dotyczących nieszczęść wynikłych z polityki zagranicznej Stanów Zjednoczonych, mającej na celu dominacje świata za pomocą maszyny wojennej, której koszty rosną astronomicznie. Artykuł Ray’a McGovern’a „Analiza rządu Bush’a przez C.I.A.” ilustruje ten niebezpieczny stan rzeczy, w którym polityka zagraniczna Polski powinna być bardzo ostrożna, a nie bezkrytycznie posłuszna dyktatowi USA.

www.pogonowski.com
24 sierpień 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Spadkobiercy zbrodni komunizmu
marzec 30, 2005
Nowe idzie, stare wraca... scenarzyści polskich reform ostatnich lat
lipiec 13, 2005
Adam Sandauer
Sami się o to prosiliście
grudzień 17, 2002
Artur Łoboda
Światowy kryzys – geszeft wszechczasów
marzec 6, 2009
Dariusz Kosiur
Małopolskie branie (kopert)
sierpień 30, 2004
PAP
Marek G's ravings on Belarus and Ilya Ehrenburg "Cracow/Lvov's Plot"
lipiec 18, 2005
Marek Głogoczowski
Przesłanie Pana Cogito
lipiec 28, 2003
Zbigniew Herbert
BANKI WYWOݎ Z POLSKI MILIARDY ZŁOTYCH
luty 17, 2009
Dariusz Kosiur
ROZWAŻANIA "MIĘDZY LATAMI".
styczeń 4, 2007
tezlav von roya
Żołnierzom poświęcone...
sierpień 24, 2008
jobstalker
Czwartego lutego 2006
luty 4, 2006
Artur Łoboda
Ekologia a prawda
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Znakomity człowiek, ale...
sierpień 19, 2003
MOTO
Kosowo i Kurdystan
marzec 2, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Operacja naprzód razem" w głąb koszmaru
wrzesień 27, 2006
Dahr Jamail/ tłum. Piotr
Problem z definicją zboczenia
listopad 23, 2005
Marek Olżyński
Psy szkolone w Polsce
październik 5, 2006
MARDUK
To nawet nie jest śmieszne...
maj 3, 2007
¬ródło informacji: RMF
GUS: Bezrobocie ludzi młodych
styczeń 30, 2006
Emigracja
sierpień 28, 2003
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media