ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Motłoch może również nazywać siebie "prawicowym" 
11 czerwiec 2020     
Dyrektoriat Unii Europejskiej 
9 październik 2018     
Kiedy pilot rozbitego MiG-29 dostanie order? 
21 grudzień 2017      Artur Łoboda
Wnioski wypływające z aresztowania Polańskiego 
5 październik 2009      Artur Łoboda
Tępić kułaków 
19 wrzesień 2019      Artur Łoboda
Nie będzie śledztwa w sprawie lądowania w Gruzji? 
15 sierpień 2010      tłumacz
Kolejna próba oszustwa wyborczego 
24 maj 2015      Artur Łoboda
Komorowski nam wmawia, że nie jesteśmy suwerenami, ale niewolnikami podstępnie sformułowanego Prawa 
21 listopad 2014      Artur Łoboda
Na żywo - protest w Hadze przeciwko kowidowej wojnie 
14 marzec 2021      Ruptly
Krowy muszą nosić pampersy 
12 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Dyrektor wykonawczy FDA nagrany ukrytą kamerą ujawnia przyszłą politykę COVID: «Biden chce zaszczepić jak najwięcej ludzi; będą szczepieni corocznie» 
17 luty 2022     
Pomóżny Egipcjanom! 
30 lipiec 2010      tłumacz
Ach te ranki, ranki przy tobie 
3 lipiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Antynazista - "faszystą" 
9 sierpień 2017     
Grypa żołądkowa powróciła 
13 wrzesień 2021     
Śmiertelność poszczepienna w USA wzrosła 50-krotnie od początku roku  
18 marzec 2021      corona-transition.org
„Zmniejsz populację świata”: Tajne spotkanie miliarderów z 2009 r. „Dobry klub” 
26 wrzesień 2021     
Biurokracja PiS 
28 czerwiec 2018      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński NOCE POD PARASOLAMI - część dziewiąta 
31 maj 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Tango, bolszewizm, modlitwa 
8 styczeń 2010      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

„Kryzys koronowy” i wojna „superbogatych” z obywatelami Ziemi

Korporacje, wielonarodowe banki inwestycyjne i ukrywający się za nimi superbogaci rozpoczęli w tym roku ostatni etap bezwzględnej wojny nielicznych z ogromną większością ludzkości.
 
Chociaż spłacają swoje marionetki w mediach, aby rozpowszechniać szczęśliwe opowieści o jakimś szczęśliwym rozwiązaniu tragicznej sytuacji - w tej chwili, już wiedzą, że kostka została rzucona, że ​​są zaangażowani w strategię odwracania uwagi, rozsiewania podziałów, podważania racjonalnego myślenia, oraz użycia kombinacji rażącego zastraszania z jawnym przekupstwem, aby powoli i systematycznie obezwładniać i zredukować do niewolnictwa 99,98% populacji Ziemi.
 
Wiedzą już, zgodnie z obliczeniami swoich superkomputerów, co się stanie, jeśli nie uda im się w tym planie.
Wiedzą również, że katastrofalne zmiany klimatyczne i utrata bioróżnorodności uniemożliwi im długotrwałą monopolizację bogactwa i zasobów.
 
Nie ma dosłownie żadnych ograniczeń co do tego, jak daleko się posuną.
 
Narzędziami, których używają do prowadzenia tej wojny przeciwko obywatelom Ziemi, są technologie, kampanie propagandowe i dezinformacyjne, groźby wobec osób wykazujących się zdolnościami przywódczymi i masowe łapówki dla przywódców, którzy mogą być opisywani w mediach, aby reprezentować konserwatystów i postępujące przyczyny.
 
W ramach tej strategii wykorzystują również dogłębną wiedzę o pewnych kluczowych słabościach mózgu człowieka i potencjał wykorzystania ludzkiej skłonności do ustalania prawdy - w oparciu o niejasne poczucie nastroju stada, a nie logikę.
Oznacza to, że inwestują miliardy ukrytych pieniędzy, aby systematycznie wywierać presję społeczną, zmuszającą obywateli do przestrzegania bezsensownych nakazów dotyczących masek lub szczepionek które są wypuszczane z różnych platform w celu nakłonienia ludności do samodzielnego pilnowania w roli policji.
 
Bez takiej strategii superbogaci nie byliby w stanie przejąć kontroli nad całą Ziemią.
 
Korporacje, a także CIA i Departament Obrony (organizacje rządowe wykorzystywane do ukrywania prawdziwych podmiotów żądających takich badań) przeprowadziły szeroko zakrojone badania, w jaki sposób można manipulować ludźmi bez ich wiedzy i zmuszać przez niezauważalną perswazję do pozwolenia, a nawet pomocy, w ich samo-pozbawieniu praw wyborczych - bez naszej świadomości tego cichego i niewidzialnego przewrotu.
 
Takie operacje były podejmowane już wcześniej, ale nigdy na taką skalę globalną.
Nowe osiągnięcia w super-obliczeniach oraz globalna integracja i deregulacja finansów sprawiły, że taki plan generalny stał się możliwy po raz pierwszy.
 
Ostatnie wydarzenia najlepiej postrzegać jako ostateczne przyspieszenie procesu, w którym korporacje przekupiły i lobbowały wszystkie autorytety w rządzie i naukowców, aby podążali za procesem prywatyzacji, komercjalizacji i automatyzacji, który teraz oznacza, że ​​niewielka garstka ludzi może kontrolować każdy aspekt ludzkiego doświadczenia w sensie absolutnym, podczas gdy ogromna większość obywateli nie jest w stanie nawet wyobrazić sobie tego, co się dzieje.
Nie osiągnęliśmy jeszcze tego stanu, ale Elon Musk, Bill Gates i inni uważają, na podstawie obliczeń superkomputerów, że jest to teraz możliwe.
 
Superbogaci zainwestowali również mądrze w stworzenie wachlarza pozorowanych aktywistów, czyli bezzębnych organizacji pozarządowych wedle zasady „czuj się dobrze, nic nie rób”.
 
Te „ruchy” mogą pojawiać się w mediach kontrolowanych przez korporacje i udają, że odpowiadają na władzę korporacji, ale celowo zniechęcają obywateli do organizowania się (proszą tylko o darowizny lub udział w protestach, ale wyraźnie nie upoważniają ludzi do tworzenia własnych grup lub osiągnięcia niezależności finansowej i ideologicznej).
 
Takie organizacje pozarządowe milczą na temat masowej manipulacji mediami i polityką przez świat finansów - chociaż jest to główna przyczyna problemów politycznych, z którymi się borykamy.
 
Jeśli będziemy podążać obecną trajektorią, w ciągu najbliższych kilku lat nie będzie ani jednej części naszego życia, która nie byłaby całkowicie kontrolowana przez międzynarodową korporację.
 
Nie mamy tyle czasu na działanie.

 
 
Nacisk na obowiązkowe „szczepionki” na COVID-19 w obliczu przytłaczających dowodów naukowych przeciwko nim - nie jest kwestią błędnej nauki ani złej polityki.
Jest to raczej proces przygotowania urzędników państwowych, lekarzy, dziennikarzy i innych osób z mediów do wykonywania poleceń z góry, które nie mają racjonalnych podstaw.
 
Po tym „procesie zmiękczania”, który jest starannie skalibrowany na podstawie tajnych programów tortur CIA, zaprojektowanych w celu przetestowania słabości ludzkiej psychiki, można wprowadzić bardziej surową i brutalną formę reguły.
 
Nakaz maski był pierwszym krokiem w realizacji tej formy masowej wojny psychologicznej.
Używając terminu technicznego, jest to powolny „gwałt na umyśle”.
 
Ogromna restrukturyzacja zarządzania i gospodarki opisana przez Światowe Forum Ekonomiczne jako „Wielki Reset” nie jest tajemnicą i każdy, kto poświęci czas na przeczytanie tej książki i powiązanych dokumentów, może dowiedzieć się o około 70% ich planów.
 
Obywatel będzie przekonany, że działa w funkcjonującym kraju i że istnieje pewien proces, w ramach którego politycy na szczycie podejmują działania w jego imieniu.
Ale superbogaci nie dbają o państwa narodowe i ich populacje, dlatego używają polityków do odwracania uwagi od siebie.
Za każdym razem, gdy polityk upada, ma to na celu odwrócenie uwagi od bogatych drapieżników.
Każdy atak na mniejszości to sztuczka mająca na celu uzależnienie od rasy i różnorodności, oraz odwrócenie uwagi od koncentracji bogactwa.
 
Coraz bardziej podlegamy kaprysom niewytłumaczalnych potęg światowych, które celowo czynią nas biernymi, podatnymi na perswazję, a zatem niezdolnymi do oporu, przez media kontrolowane przez te mocarstwa.
 
Superbogaci opierają się na dwóch podejściach do psychologicznej manipulacji, które sięgają lat trzydziestych i wcześniej, ale zostały udoskonalone przez ostatnie badania.
 
Pierwsza technika polega na wykorzystaniu traumatycznych wydarzeń, o których donosi się w mediach w sposób sensacyjny i nienaukowy, aby wywołać głęboki szok, dezorientację i dezorientację w całej populacji.
Uraz psychiczny związany z takimi wydarzeniami- jak incydent z 9.11, czy przesadzonym kryzysem COVID-19, czy „powstaniem zbrojnym” na Kapitolu, jest wykorzystywany do wywoływania bierności i podatności na głębokie zmiany instytucjonalne, które w innym przypadku byłyby niemożliwe.
 
Naomi Klein opisuje to podejście jako „doktrynę szoku” i chociaż waha się przed zagłębianiem się w to, w jakim stopniu stało się ono polityką krajową, dokładnie śledzi to podejście w programach tortur zaprojektowanych w celu sprawdzenia granic ludzkiej psychiki.
 
Taka trauma wpływa na reaktywną i emocjonalną część ludzkiego mózgu zwaną ciałem migdałowatym - wywołując w psychice reakcję „walcz lub uciekaj”, która zastępuje racjonalną, integracyjną reakcję na zdarzenia zewnętrzne, w normalnych warunkach przeprowadzane przez mózgową korę przedczołową.
 
Ponieważ my, jako jednostki i jako populacje, nie jesteśmy świadomi tego, w jaki sposób ciało migdałowate przejęło decyzje dotyczące kory przedczołowej - z powodu tych sztucznie zaprojektowanych wstrząsów, nie jesteśmy w stanie się zorganizować, ani nawet wyobrazić sobie odpowiedzi na rzeczywiste zagrożenie.
Zamiast tego skupiamy się na spreparowanych zagrożeniach, jakie oferują nam komercyjne media, jak islamski terroryzm w przypadku 9.11, lub rozprzestrzenianie się niebezpiecznego wirusa w przypadku operacji COVID-19.
 
 
Druga strategia polega na wywołaniu stanu hipnozy w mózgu jednostki i całej populacji poprzez ciągłe powtarzanie pewnych tematów i obrazów poprzez reklamy, reklamy, obrazy i motywy artykułowane w filmach, programach telewizyjnych, reportażach, a nawet pakowanie produktów.
 
Stymulacja manipulacji umysłem zmienia się między celowo nudnymi i rozpraszającymi obrazami - z bezpośrednimi odwołaniami do ośrodków przyjemności w mózgu, takich jak pragnienie jedzenia, podniecenia seksualnego lub przyjemnych doznań.
 
Reklamy promujące przyjemność z jedzenia i zachęcające do niskiego poziomu pobudzenia seksualnego mają na celu nie tylko, a nawet przede wszystkim, sprzedaż produktów.
Mają one na celu wywołanie stanu bierności w populacji.
 
CIA tak wyjaśnia ten proces,


  „Hipnoza jest w zasadzie techniką, która umożliwia uzyskanie bezpośredniego dostępu do kory czuciowo-ruchowej i ośrodków przyjemności, oraz do dolnych części mózgowych (emocjonalnych) prawej strony mózgu - po skutecznym wyłączeniu funkcji przesiewowej bodźców lewej półkuli mózgu .
  Prawa półkula, która działa jako niekrytyczny, holistyczny, niewerbalny i zorientowany na wzorce składnik mózgu - wydaje się akceptować to, co przekazuje jej lewa półkula bez wątpienia.
  W konsekwencji, jeśli lewą półkulę można rozproszyć albo przez nudę, albo przez redukcję do stanu usypiającego, półsennego, zewnętrzne bodźce, w tym sugestie hipnotyczne, mogą przejść bez przeszkód do prawej półkuli, gdzie są akceptowane i bezpośrednio poddawane działaniu ”.
   
  (Dokument FOIA „Analysis and Assessment of Gateway Process” 9 czerwca 1983 (US Army Intelligence and Security Command)
  CIA-RDP96-00788R001700210016-5


Skala tego eksperymentu w masowej hipnozie, mającej na celu uczynienie obywateli całego świata biernymi i niezdolnymi do oparcia się perswazji autorytetów, jest bezprecedensowa.
Proces ten przebiega powoli, przez miesiące i lata, zgodnie ze złożonymi algorytmami, które są utrzymywane w tajemnicy.
 
W tym procesie niezwykle ważne jest, aby jednostki były odizolowane od siebie, niezdolne do komunikowania się, chyba że za pośrednictwem mediów kontrolowanych przez międzynarodowe korporacje, i aby oferowano im jedynie nieskuteczne i powierzchowne propozycje, aby przyłączyły się do organizacji, w których nie będą w stanie uczestniczyć w podejmowaniu decyzji, lub procesie podejmowania i dokonywania zmian.
Kwarantanna, blokady, dystans społeczny i promocja narcystycznej kultury konsumpcji mają kluczowe znaczenie dla tego procesu.
 
W rezultacie obywatele Stanów Zjednoczonych i całego świata są redukowani do konsumentów produktów dostarczanych przez międzynarodowe korporacje i nawet nie mogą sobie wyobrazić, jak świat został radykalnie przekształcony w tym wielkim zresetowaniu.
 
Stają się bierni i nie reagują, przez co superbogaci mogą szybko przejąć pełną kontrolę nad systemami rządzącymi krajami, za pomocą których określane są pieniądze i finanse, mediami, przez które rozpowszechniane są informacje, uniwersytetami i instytutami badawczymi, przez które przedstawiono autorytatywne perspektywy poparte pseudonauką, farmy i systemy dystrybucji, przez które dostarczana jest żywność, zbiorniki wodne i systemy połączeń, przez które dostarczana jest woda, oraz wszystkie inne aspekty ludzkiego doświadczenia.
 
Kiedy obudzimy się z tego snu, - jeśli kiedykolwiek to zrobimy, odkryjemy, że każdy aspekt naszego życia jest kontrolowany przez niewytłumaczalne moce, których nie możemy zrozumieć, których nie możemy kwestionować i które będą powoli i systematycznie zwiększać środki, za pomocą których stajemy się niewolnikami i, jeśli to konieczne, niszczeni.

*

Emanuel Pastreich był prezesem Asia Institute, think tanku z biurami w Waszyngtonie, Seulu, Tokio i Hanoi. Pastreich pełni również funkcję dyrektora generalnego Institute for Future Urban Environments. Pastreich ogłosił swoją kandydaturę na prezydenta Stanów Zjednoczonych jako niezależny w lutym 2020 roku

Źródło: 
https://www.globalresearch.ca/the-corona-crisis-and-the-war-of-the-super-rich-against-the-earths-citizens/5741000
29 marzec 2021

Emanuel Pastreich 

  

Komentarze

  

Archiwum

Plują nam w twarz
grudzień 4, 2007
Przyszlosc Polski w bezpartyjnych kandydatach na wszystkie szczeble wladzy
listopad 14, 2006
Bezpartyjny
Szanowny Panie Prezydencie.
grudzień 17, 2005
Krzysztof Cierpisz
Ruszają akcje antyunijne
kwiecień 26, 2003
przesłala Elżbieta
Robotnicy amerykańscy najwydajniejsi na świecie
wrzesień 2, 2003
Ustruj dla człowieka
sierpień 27, 2003
"Głos"
Przeciętny wyborca PO
wrzesień 16, 2008
AS
Ataki na Meczety - Wojna Domowa w Iraku?
luty 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Świąteczne liryki z prowincji
grudzień 10, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Hugo Chávez, człowiek do odstrzału
wrzesień 9, 2007
Ignacio Ramonet
w Zimnej Wodzie
wrzesień 19, 2006
przesłał Krzysztof Cierpisz
Kiedy emigracja staje sie iluzja...
czerwiec 3, 2008
Jaroslaw Madry
Wielkie systemy społeczne
Królestwo jednodniowego króla
doświadczenie społeczne

maj 23, 2003
Talmudyczna wersja „świata”
luty 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowy VAT: 24 proc.?
luty 28, 2003
Krzysztof Tomaszewski http://www.gazetaprawna.pl/
"Rząd nie będzie umierał za media publiczne"
październik 11, 2004
PAP
W USA MOŻLIWOŚĆ WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO
styczeń 8, 2009
Dariusz Kosiur
Przemilczana prawda o stanie wojennym
(dr Leszek Skonka)

grudzień 14, 2004
dr Leszek Skonka
Niepokojący wzrost poparcia społeczeństwa polskiego dla idiotycznych pomysłów - konfiskata samochodów.
maj 17, 2007
tłumacz
Lobby Izraela
lipiec 8, 2007
przysłał ICP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media