ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
więcej ->

 
 

LIST OTWARTY

JEGO EKSCELENCJA KS.KARDYNAL JOZEF GLEMP, PRYMAS POLSKI


W dniu 7 lipca 2003 na falach "Radia 7" w Toronto mial miejsce wywiad z ks. kardynalem Jozefem Glempem, ktory przybyl do Kanady na zaproszenie ks. Janusza Blazejaka z parafii Sw.Kazimierza w Toronto w celach...(???); pozwolmy czytelnikowi wyciagnac z tego wnioski.

Ks. Prymas zaczal niewinnie od nawolywania do skladania datkow na budowe kolejnej juz swiatyni w Polsce, ktorej koszty wstepne szacowane sa na 70 - 80 milionow zlotych; kilkakrotnie odgrzewany pomysl, ktory nie wypalil w przeszlosci.
Nastepnie ks. Prymas przeszedl do uswiadamiania Polonii kanadyjskiej nt. "raju" panujacego w krajach UE i ... "swietlanej przyszlosci" dla Polakow.
Ks. Prymas nie tylko, ze nie wykazal sie znajomoscia zagadnien politycznych, ekonomicznych, gospodarczych i socjalnych Narodu polskiego, ktore odbiegaly od rzeczywistosci, ale okazal sie rowniez "tuba propagandowa" obecnego PRL"bis", zarzadzanego przez "polskojezycznych obywateli" ubabranych we wszelkiego rodzaju naduzycia i dzialalnosc na szkode Polski i Narodu polskiego - przestepcow i zdrajcow, ktorzy w prawdziwym panstwie prawa i demokracji siedzieliby juz dawno za kratami.
Niesmak wywolaly rowniez odpowiedzi Jego Ekscelencji na pytania telefoniczne zadawane przez sluchaczy, a dotyczace aborcji i malzenstw homoseksualnych.
Jest rzecza zrozumiala, ze z psychologicznego punktu widzenia czlowieka, ostateczna decyzja i tak nalezy do kobiety, ale brak obrony zasad moralnych wynikajacych z Dekalogu - Nie zabijaj ! (aborcja jest zabijaniem nienarodzonych dzieci) ... nie tylko ze uwlacza godnosci ksiedza i roli, do ktorej zostal powolany, ale rowniez degraduje Jego Ekscelencje jako Prymasa kraju katolickiego jakim jest Polska.
Nie jest to wina Kosciola katolickiego, czyli wspolnoty ludzkiej oddajacej hold Chrystusowi, ale wina zaprzedanych przywodcow Kosciola katolickiego w Polsce, ktorzy sluza miedzynarodowce syjonistycznej dazacej do opanowania swiata i wladzy i najlatwiej jest to uczynic poprzez demoralizacje spoleczenstwa, odejscie od Dekalogu co w konsekwencji prowadzi do ateizacji.
Ponadto, polskiej spolecznosci katolickiej aplikowane sa "slodkie klamstwa", ktore sa nastepstwem dzialania "polskojezycznej elity rzadzacej" w Episkopacie Polski, opierajacej "swoje nacyjne racje" na przekretach podstepnie ustanowionych podczas Soboru Watykanskiego II-go (1962-1965), bedacego zaprogramowanym dzialaniem majacym na celu zjudaizowanie katolicyzmu, wlacznie z zafalszowaniem prawd wiary katolickiej, jak np. "Zydzi ukrzyzowali Chrystusa" zostalo zastapione powiedzeniem: "Jezus umarl za grzechy wszystkich ludzi", co jest po prostu herezja.
Glownym "konstruktorem" tych zmian byl kardynal Agostino Bea - mason i hiszpanski zyd.

Od tego momentu wbija sie do glowy Polakom, ze zydzi sa "starszymi bracmi w wierze", czy tez przypisuje sie Jezusowi "zydowskie pochodzenie", co jest kolejnym klamstwem szeroko propagowanym przez znane "polskojezyczne postacie" zasiadajace w Episkopacie Polski.

Skoro Jego Ekscelencja chce miec wylaczny "monopol na prawde" i zada, aby wszystko bylo jemu podporzadkowane i dzialo sie tylko za jego zgoda; dotyczy to rowniez audycji nadawanych przez Radio Maryja, o ktorym Jego Ekselencja wyrazil sie , ze: "Radio Maryja jest dla niego bolesnym problemem" to znaczy, ze Jego Ekscelencja jest "nieomylny" i pretenduje do miana "nadczlowieka" - godnosc, ktora przysluguje wylacznie Bogu.
W/g takiego "poprawnego rozumowania" wniosek z tego taki, ze tylko Talmud (swieta ksiega zydow) glosi prawde, czyli: "Jezus Chrystus byl wrozbita, znajduje sie w piekle i gotuje sie w ekstrementach".
W/g Talmudu, tylko zydzi sa ludzmi a nie-zydzi to "goje" - gorsi od zwierzat, gnoj.
Koscioly katolickie nazwane sa w Talmudzie "domami paskudztwa", ..... i tylko zydzi wejda do raju i beda raczyc sie przeroznymi potrawami, wlacznie ze starym wybornym winem, ktore Pan Bog przechowuje od 6-go dnia stworzenia swiata. Zas nie-zydzi, czyli "goje" pojda do piekla.

Dlaczego Jego Ekscelencja i jemu podobni przemilczaja te niewygodne i kompromitujace zapisy Talmudu i negatywny stosunek zydow do innych religii i narodowosci, ksztaltowany od ponad 2000 lat, a bedacy zarazem podstawa nauki w szkolach rabinackich i programem nauczania w szkolach zydowskich ?
Jakim prawem "dialog" (???) pomiedzy polskimi zydami, a zydami glownie z USA nazwany jest dialogiem "polsko-zydowskim" i czego tak wlaciwie dotyczy ?
Dlaczego Polakow, ktorzy osmiela sie mowic prawde o zydach oskarza sie o "antysemityzm", skoro zydzi stanowia zaledwie 6 % calej spolecznosci narodow semickickich i jakiemu celowi mial sluzyc propagandowy List Episkopatu Polski w tej sprawie?

Na pytanie sluchacza dotyczace "malzenstw homoseksualnych" Jego Ekscelencja w ogole nie odpowiedzial.
Skoro wiec Jego Ekscelencja popiera prawo stosowane w UE i czuje sie "Europejczykiem", jak wielokrotnie podkreslal to w przeszlosci, a ostatnio w wywiadzie prasowym w "Wiadomosciach" z 8-go lipca 2003 w Toronto, to znaczy, ze sluchacze sa sami sobie winni i popelniaja gafe oczekujac odpowiedzi na pytania dotyczace "aborcji" i "malzenstw homoseksualnych"; odpowiedzia jest juz sama postawa i dzialanie Jego Ekscelencji.

Wielu tutejszym zatroskanym sluchaczom audycji nadawanych przez Radio Maryja nasuwa sie gros pytan dotyczacych przyszlosci tego radia, nadawanych w nim audycji oraz przyszlosci Polski i Polakow, a mianowicie:

1. Dlaczego Prymas Polski zdystansowal sie od Radia Maryja, ktore ma odwage glosic prawde, a zarazem dazy do calkowitej kontroli radia oraz cenzurowania nadawanych programow ?

2. Dlaczego Radio Maryja, ktore cieszy sie duza popularnoscia wsrod Polakow w kraju i za granica,
a takze szacunkiem Ojca Swietego Jana Pawla II nie jest popierane przez caly Episkopat Polski ?

3. Czy ks. Prymas ma swiadomosc tego co mowi, czy ktos wplywa na jego poglady ?

4. Czy nie nadszedl juz czas polozenia kresu korupcji w Polsce i rozliczenia przestepcow, w tym korupcji w Episkopacie Polski i rachunku sumienia kardynalow, biskupow i duchowienstwa ?

5. Jak dlugo elita rzadzaca w Polsce i Episkopacie Polski bedzie karmila Polakow klamstwami i swiadomie dezinformowala polska opinie publiczna o tragicznej w skutkach sytuacji polityczno - gospodarczej kraju oraz upadku moralnym wsrod tych "j-elit" ?

6. Kto doprowadzil do tego, ze garsc zydow trzyma za gardlo prawie 40 milionowy Narod Polski ?

Jako sluchacze Radia Maryja z Toronto mamy nadzieje, ze ks. Prymas jako glowa Kosciola Katolickiego w Polsce osobiscie udzieli na nie odpowiedzi i nie zawaha sie skorygowac zboczenia z kursu - drogi, jaka wyznaczyl czlowiekowi Jezus Chrystus - Syn Bozy.
22 lipiec 2003

mars 

  

Archiwum

"Jak sępy czarne chorągwie na śmierć prowadzą zastępy"
luty 21, 2003
PAP
Koniec z jarmarkami na krakowskim Rynku
wrzesień 5, 2007
Takich mamy kretynów w Kościele
wrzesień 11, 2007
PAP
Recenzja książki I W.Bojarskiego pt „ O PRZYSZLOSC POLSKI” Problemy i wyzwania XXI wieku - część pierwsza
kwiecień 11, 2006
prof. Zbigniew Dmochowski
U studentów Kaczyński ma...
kwiecień 12, 2006
Umysłowy uwiąd
październik 28, 2008
Karol Jasiński
Kulczyk zebrał owacje na stojąco IAR
grudzień 9, 2004
Brytyjczycy, UE a Hitler
czerwiec 9, 2003
przesłała Elżbieta
Rosja zbroi się
sierpień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Świąteczna choinka

grudzień 24, 2002
Imperializm Fundamentalistów Protestanckich
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Analiza Rządu Bush’a Przez C.I.A.
sierpień 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Może ktoś z Państwa doradzi
wrzesień 27, 2006
zaprasza.net
Jeśli zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie” – Adam Mickiewicz.
grudzień 10, 2008
Żydowska organizacja testuje amerykańską opinię publiczną w sprawie wojny z Iranem
listopad 21, 2007
bibula
Apel do Ministra Sprawiedliwości
grudzień 22, 2005
Edward Wo?niak
Do końca
wrzesień 17, 2003
Andrzej Kumor
Nick Berg - egzekucja
czerwiec 13, 2004
czytelnik
Z mojego domu widziałem czym jest "wojna z terrorem"
sierpień 4, 2006
Robert Fisk
Deja vu
maj 1, 2003
Ewa Polak-Palkiewicz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media