|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
więcej -> |
|
Pax Americana po Zydowsku
|
|
Byly szef wywiadu Izraela, Mossad'u, Efarim Halevyt, jest doradca Ariela Szarona do spraw bezpieczenstwa. Napisal on artykyl w izraelskim pismie "Haaretz" na temat wspanialych mozliwosci imperium amerykanskiego na Bliskim Wschodzie. Tekst ten byl opublikowany przez Scott'a Horton'a w Antiwar.com 22go kwietnia, 2005 pod tytulem "The Coming Pax American" ("Zblizajacy sie Pax Amercana").
Obecnie USA ma komplikacje polityczne spowodowane checia zabezpieczenia sobie dostaw nafty i jednoczesnie utrzymania dobrych stosunkow a rzadem Arabii Saudyjskiej, ktory to rzad jest dzis w rekach dynastii Saud'ow.
Wedlug Halevyt'a kazdy dzien zwloki w reformach "demokratycznych" nie tylko grozi upadkiem Saud'ow, ale co wiecej moze sdpowodowac dojscie tam do wladzy fundamentalistow islamskich, przeciwnych polityce USA.
Dzis tysiace Amerykanow mieszka w Arabii Saudyjskiej w ufortyfikowanych osiedlach, poniewaz ludnosc miejscowa jest przeciwna ich obecnosci, co moze spowodowac grozne rozruchy, upadek Saud'ow i "ustanowienie w Riyadh rzadu Alkaidy," Wedlug autora dynastia saudyjska nie ma poparcia wsrod ludnosci, ktora to ludnosc utozsamia sie z tradycyjnymi szczepami a nie z panstwem Saud'ow. Rozruchy i rewolucja moga spowodowac rozpad krolestwa Saud'ow na kilka oddzielnych panstw, rzadzonych przez fundamentalistow islamskich.
Wobec zagrozenia takimi zmianami politycznymi, neokonserwatysci-sjonisci w rzadacy dzis w Waszyngtonie uwazaja, ze gdyby te zmiany wchodzily, w zycie to USA musialoby zwiekszyc swoje sily wojskowe na Bliskim Wschodzie i wprowadzic na nowo obowiazkowa powszechna sluzbe w wojsku, zeby zapewnic sobie wystarczajaca ilosc zolnierzy do akcji w Arabii Saudyjskiej oraz innych krajach tego regionu bogatych w nafte.
Teraz USA przechodzi, wedlug autora, w dlugie stadium bezposrednich interwencji wojskowych na Bliskim Wschodzie, czego dowodem jest podboj, okupacja i zmiana rezimu w Iraku, ktorego los podziela niedlugo sasiednie panstwa gdzie tez beda uzyte amerykanskie sily zbrojne. Podboj Iraku jest dowodem ze Waszyngton, pod rzadami neokonserwatystow-sjonistow, jest zdecydowany na akcje wojskowa i okupacje panstw regionu bogatego w nafte na dlugie lata, czyli tak dlugo jak bedzie uwazal za stosowne. Cytowany jest byly ambasador amerykanski w Izraelu, Zyd, Martin Indyk, ktory stwierdzil, ze jezeli Palestynczycy nie potrafia sie rzadzic w sposob dosyc ulegly wolbec Izraela i USA, to Waszyngton powinien na okupowanych terenach palestynskich a nie zasiedonych przez Zydow, stworzyc "Amercan Trusteeship Regime" i wzmocnic swoja sila wojskowa okupacyjne wojska Izraela juz tam obecne.
Planisci polityki zagranicznej rzadzacych w Waszyngtonie neokonserwatystow-sjonistow mowia, ze USA planuje miec swoje sily na Bliskim Wschodzie przez nastepne 10 lat i dluzej. Cytowany jest ideolog neokonserwatystow, Bill Kristol, jeden z najbardziej wplywowych ideologow tego ruchu, ktory powiedzial ze podobna sytuacja jest w Europie, gdzie wojska amerykanskie pozostaly 60 lat po Drugiej Wojnie Swiatowej. Izrael dazy do wciagniecia wojsk NATO [w tym Polski] na Bliski Wschod na jakiejkolowiek podstawie prawnej lub politycznej. Izrael zyczy sobie jaknajdluzszej obecnosci Amerykanow, przynajmniej przez kilka nastepnych pokolen.
Autor ma nadzieje ze "w swietle zaszlosci w Iraku i innych panstwach Bliskiego Wschodu, mozliwa i pozadana dla Izraela szykujaca sie niespodzianka, bylaby amerykanska kontrola nad Iranem w takim stopniu zeby raz na zawsze zlikwidowac wszelkie zagrozenie jakie odczuwa Izrael ze strony Iranu. Autorowi chodzi o to, zeby Izrael nie musial brac wylacznie na siebie zadania zlikwidowania potencjalnego i prawdziwego zagrozenia [ze strony Iranu uzbrojonego w bron nuklearna] dla istnienia panstwa Izrael."
Autor nie bierze pod uwage faktu, ze obecnosc broni masowego razenia, a zwlaszcza broni nuklearnej w arsenale Izraela, jest powodem wyscigu zbrojen na Bliskim Wschodzie, gdzie od dawna sasidzi Izraela nawoluja do stworzenia strefy wolnej od broni nuklearnej pod inspekcja ONZ. Polityka stworzenia hegemonii Izraela na Bliskim Wschodzi i zaogniany przez Izrael konflikt Zydow z Arabami w Palestynie nie tylko destabilizuje caly ten region ale grozi zaognieniem "wojny z terrorem" Ameryki i Izraela przeciw islamowi. Wyzej wymieniony dziennikarz Scott Horton uwaza ze proizrealska polityka Waszyngtonu nie jest w interesie Amerykanow i sprzeciwia sie on budowaniu Pax Americana po zydowsku jak tego sobie zyczy Efraim Helevy, byly szef Mossad'u, wywiadu Izraela, Mossad'u, ktory jest doradca Ariela Szarona do spraw bezpieczenstwa.
|
|
26 kwiecień 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Nowomowa
czerwiec 23, 2008
PAP
|
Wina nieumyślna
styczeń 14, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Apel o wiernosc Polsce
marzec 7, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Medioci
Igraszki TVN wokół śmierci Slobodana Miloszevicia
marzec 17, 2006
serbofil
|
Kto naraża Polskę na zniszczenie?
sierpień 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Minister Zdrowia walczy z korupcją, wraz czy zamistast CBA?
grudzień 13, 2006
A.Sandauer
|
Bush: “Nie jestem Belzebubem, Władcą siarki"
wrzesień 23, 2006
nadesłała Dorota
|
"Polska agresja" i "modelowanie od nowa" Bliskiego Wschodu
listopad 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zakochany w naszym kraju - wspomnienie pośmiertne Filipa Adwenta
lipiec 4, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
Zmora Zagłady Nuklearnej
luty 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
US sends more arms to Georgia – Israeli media - USA wysyła więcej broni do Gruzji - Żydowskie media
sierpień 15, 2008
hgw
|
Powieszony paralizatorem
sierpień 24, 2002
IAR
|
Sztuka - antysztuka
lipiec 31, 2003
Andrzej Kumor
|
Stan upadłości
wrzesień 7, 2003
przesłala Elżbieta
|
List do Prezydenta RP w sprawie "potępienia" dorobku Feliksa Konecznego
marzec 9, 2007
Mirosław Dakowski
|
Połykanie wielbłąda?
lipiec 31, 2005
opolskoma
|
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
maj 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Siła euro, Unia i zadania syjonistów
maj 10, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Świadectwo Polaków Anno Domini 2005 dla potomnych
sierpień 24, 2005
|
Tarcze nie ochronią Polski przed gospodarczą katastrofą
maj 6, 2007
Instytut Schillera
|
więcej -> |
|